>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spengler Cup 2013 (26-31.12.2013r)

Status
Zamknięty.
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Rozpoczynamy tradycyjny,
świąteczno-noworoczny,
Puchar Spenglera rozgrywany
od 26 do 31 grudnia
na Vaillant Arenie
w szwajcarskim Davos.

Rozkład gier:

  • Thursday, December 26th
    • 15.00: Genève-Serv. – Rochest.
    • 20.15: Team Canada – Vitkovice

  • Friday, December 27th
    • 15.00: CSKA Mosk. – Loser G1
    • 20.15: HC Davos – Loser G2

  • Saturday, December 28th
    • 15.00: Winner G1 – CSKA M.
    • 20.15: Winner G2 – HC Davos

  • Sunday, December 29th
    • 15.00: 2. Torriani - 3. Cattini
    • 20.15: 2. Cattini – 3. Torriani

  • Monday, December 30th
    • 15.00: 1. Cattini – Winner G7
    • 20.15: 1. Torriani – Winner G8

  • Tuesday, December 31th
    • 12.00: Final
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dawno nie było ekipy zza oceanu.Na turniej przylatuje zespół Rochester Americans,który z racji położenia swej siedziby blisko Buffalo jest klubem filialnym Buffalo Sabres.
Myślę,że obecność ekipy z AHL sprawi,że turniej w Davos będzie wyjątkowo ciekawy.
Wszystkie mecze obejrzymy na żywo w Eurosport 2.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dyscyplina: Hockey » Europe » Spengler Cup (Davos)
Spotkanie: Servette - Rochester Americans
Typ: Servette
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Spengler Cup to turniej towarzyski w hokeju na lodzie. Goście dzisiejszego meczu, przyjeżdżają na ten turniej totalnymi juniorami i rezerwami. Pierwszy skład dostał wolne z okazji Świąt więc najlepsi gracze są na krótkich urlopach. Trener zabrał na ten turniej mieszankę z drużyny juniorskiej oraz głębokich rezerw.
Gospodarze - ekipa z Servette gra tutaj w najsilniejszym składzie, a turniej ten traktują jako możliwość zgrania drużyny.
Kurs 1,80 w Betsson polecam ! W Interwetten wisi 1,90 i ten właśnie kurs pobieram za stawkę 6/10, jednak w poście podają 1,80 Betsson jako że Interwetten nie ma na liście dostępnych buków na forum.
Powodzenia !
5-0 ✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Żeby być do konca precyzyjnym, to trzeba jednak zauważyć, że dwie największe gwiazdy Rochester, czyli Phil Varone i Luke Adam jedna kprzylecieli na turniej. Do tego odwołany z Buffalo Johan Larsson, też ma dolecieć ( nie mam pewności czy zagra dzisiaj ). Podstawowi bramkarze także przylecieli. Masz trochę racji, że osłabienia są ( nie zagrają chociażby Zigomanis czy Tardif, ale jednak 75% składu przyleciało do Szwajcarii. Kanadyjczycy mogą mieć w game 1 inne problemy - szerszy lód, aklimatyzacja, motywacja spowodowana Świętaim w Europie - to tu bym widział racjonalniejsze argumenty niż głębia składu.

Tak czy inaczej kurs rzeczywiście fajny, ale raczej adekwatny.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pierwszy dzień za nami i trzeba przyznać że tylko w meczu Kanada - Vitkovice były emocje i ciekawy wyrównany pojedynek. Co do chłopaków z AHL no to na pewno jest to dla nich dobre przetarcie i moment by poczuć europejski hokej, ale niestety odstają i to dość mocno od całej reszty. W dzisiejszym meczu wiele razy widać było w grze Rochester dużo gapiostwa, niechlujnego grania, nonszalancia itp. co było wykorzytsywane przez graczy z Genevy.
No właśnie teraz należy zadać pytanie czy ten Servette jest tak mocny czy drużyna za Oceanu tak słaba i myślę że ta druga opcja nadaje tu sie zdecydowanie lepiej.
Jutro Rochester spotka się z CSKA Moskwa, według mnie głównym faworytem do wygrania Spengler Cup. Najważniejsza wiadomość jest taka że Rosjanie przyjechali tu w najmocniejszym składzie i nie sądze aby była tu mowa o jakimkolwiek odpuszczaniu, acz wiadomo jak Radulov potrafi podchodzić do niektórych spotkań, ale na szczęście w chwili obecnej CSKA to już nie tylko Alex i wierzę że pozostali gracze będą chcieli pokazać, że to co CSKA prezentowało ostatnio w KHL to nie przypadek, stąd też nie wróżę tu nic dobrego ekipie Rochester.
Spokojnie pobieram sobie hendi -2 i jestem zdania, że bez większego problemu zostanie to pokryte. Oczywiście mam na uwadze możliwość delikatnego lekceważenia ze strony CSKA, ale mam nadzieję że do tego nie dojdzie i Rosjanie szybko pokażą że przyjechali tu tylko w jednym celu. Przy dobrych wiatrach można łapać wyższe hendicapy, ale tak jak już pisałem lepiej poczekać do 1 tercji i zobaczyć jak CSKA wejdzie w mecz.
CSKA Moskwa (-2) / 1.85 Marathonbet⛔ 19:59 ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Genève-Servette - CSKA Moskwa

Tutaj zdecydowanie w stronę rosyjskiego zespołu. Mecz za chwilkę więc tak szybko, Servette ograł na dzień dobry 5:0 Rochester, które następnie uległo CSKA zaledwie 3:4 ale tutaj nie przeceniałbym tego wyniku, pierwszy mecz, inna, szersza tafla, aklimatyzacja to wszystko zebrało się na taki a nie inny wynik w pierwszym meczu, CSKA coś mi się wydaje (bo nie widziałem meczu) zagrało na pół gwizdka żeby tylko zgarnąć win, kiedy trzeba było przycisnęli i odskoczyli, świetny mecz Grigorenki. Servette to ligowy średniak z aspiracjami raczej na bezpieczne utrzymanie niż skuteczną walkę w PO, ale nie ma się co dziwić Skąd mają mieć motywację niektórzy kluczowi zawodnicy skoro za chwilę ich tu nie będzie? już wiadomo że Tobias Stephan w przyszłym sezonie zagra w ZUG, Kaspars Daugavins spogląda w stronę Rygi a i Dynamo ma na niego ochotę, Matthew Lombardi gdzieś czytałem wywiad chciał jeszcze w tym roku wrócić za ocean ale chyba coś mu nie wyszło. No i Denis Hollenstein który jest podobno dogadany już z Zurichem. Generalnie w tym klubie nie dzieje się za dobrze, a tutaj jeszcze turniej w takim okresie świątecznym gdzie zawodnicy są myślami gdzie indziej choć wiadomo są to profesjonaliści i będą się starać... ale sami rozumiecie. Co innego Rosjanie. W lidze grają nawet chyba trochę zaskakująco dobrze, chociaż można przyczepić się do ich gry w obronie, ale dysponują silnym atakiem więc potrafią nadrobić błędy defensorów. Trochę to dziwi, Stana jest dobrym bramkarzem ale czasem sam jest zaskoczony tym co jego koledzy z formacji obronnej potrafią nawyczyniać. Trochę chimeryczny zespół potrafi ograć SKA by przegrać za chwilę z Slovanem, nie mniej jakości obu tych ekip nie ma co porównywać. Dużą siłą CSKA jest gra w PP a tutaj powinni mieć okazję trochę w nich pograć bo Servette nie jest zespołem który potrafi konsekwentnie grać w obronie i jedna mała pierdoła potrafi ich wyprowadzić z równowagi, ot np mecz u siebie z outsiderem Rapperswil.

CSKA 2,05
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom