>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (6) Danii - Kopenhaga, 28 czerwca 19:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP

Danish FIM Speedway Grand Prix

Po dwóch tygodniach przerwy wracamy do walki do tytuł IMŚ. Tym razem zawodnicy ścigać się będą w Danii. Doskonale na tym torze czuje się Darcy Ward czy Nicki Pedersen. W dobrej dyspozycji jest również Tai Woffinden oraz Niels Kristian Iversen. To oni mają teoretycznie największe szanse na triumf w Kopenhadze, lecz pozostali zawodnicy na pewno będą naciskać. Groźny będzie Greg Hancock, który ma apetyt na kolejny tytuł. Powalczyć może zapewne Peter Kildemand, który notuje bardzo udany sezon.
Kursy z Bet365:
Zapraszam do podawania typów!
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Bieg po biegu:
Bieg Pole A Pole B Pole C Pole D 1 Kildemand Pedersen Zagar Lindgren 2 Jonsson Jepsen Jensen Harris Ward 3 Iversen Kasprzak Woffinden Bjerre 4 Hancock Hampel Smolinski Batchelor 5 Batchelor Kildemand Jonsson Woffinden 6 Hampel Iversen Pedersen Harris 7 Kasprzak Hancock Jepsen Jensen Zagar 8 Lindgren Ward Bjerre Smolinski 9 Harris Smolinski Kildemand Kasprzak 10 Bjerre Jonsson Hancock Pedersen 11 Ward Woffinden Zagar Hampel 12 Batchelor Lindgren Iversen Jepsen Jensen 13 Jepsen Jensen Bjerre Hampel Kildemand 14 Pedersen Batchelor Ward Kasprzak 15 Smolinski Zagar Iversen Jonsson 16 Woffinden Harris Lindgren Hancock 17 Kildemand Ward Hancock Iversen 18 Woffinden Pedersen Jepsen Jensen Smolinski 19 Zagar Bjerre Batchelor Harris 20 Jonsson Hampel Kasprzak Lindgren
 
D 13

dakotapol

Użytkownik
Ciekawe jakie linie wystawią . Osobiście uważam że kildemand może sporo namieszać i do półfinałów wejdzie . Niestety w częstochowie źle się dzieje w klubie. Myślę że na GP spręży się żeby pokazać na co go stać. A na przywiezienie 5 x 2 ptk stać go na pewno .
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Pierwsze co się rzuca w oczy to śmiesznie niska linia na AJ w sts. Szwed w tym sezonie, 3x 7pkt, 10pkt i 4pkt. W 2011 w stolicy Danii 7 oczek, w 2012 8 pkt, w 2013 - upadek. Spokojnie AJ zrobi over 4,5 już po pierwszym biegu będzie miał przynajmniej połowę z tego; jedzie z A z tuzami speedwaya Jonsson Jepsen Jensen Harris Ward. Harris i Duńczyk spokojnie do objechania.
Jonsson powyżej 4,5 STS @1,80 ✅
Analogiczna sytuacja jak z AJ u drugiego Szweda. Fredka w tym sezonie, podajże 2x finał do tego 2x 5pkt i raz 8. Nie wiem czemu taka niska linia, nic tylko pobierać. Myślę, że reprezentant Wybrzeża jest w stanie pokryć tą linię w pierwszych 3 biegach. W 2012 był II, w 2013r spokojnie wjechał do półfinału.
Lindgren powyżej 4,5 STS @1,57 ⛔ żarcik ? (2,2,0,0,0)
Woffinden poniżej 11 @2,30 b365 poniżej 11,5 sportingbet 1,80 ✅ (1,3,2,2,0)
Fajny kurs wiadomo Woffi wymiata, ale wymiata na stałych torach (zaliczmy ten w Tampere do stałych bo w końcu trochę przeleżał). Na torach czasowych, jak się nie trafi z przełożeniem to się błądzi. Wystarczy spojrzeć na wyniki zawodników, w jednym roku wygrywają w pięknym stylu, rok później zdobywają np 3-4 oczka. Woffi zapewne wejdzie do półfinałów, a kto wie może i do finału, ale nie ustrzeli 12+ oczek. Wg mnie w pierwszych 5 biegach, zdobędzie max 10 oczek. Tor jest bardzo krótki, techniczne łuki, a patrząc na jego żałosne wyniki w lidzę angielskiej gram jego under. Pierwszy jego start z pola C i po lewej Iversen i Krzysiu tu już może oczko stracić. 11 gonitwa piekielna obsada Ward, Zagar, Hampel, jest więc gdzie gubić oczka.
Zagar powyżej 7 1,80 b365 ⛔ 7
Zagar trudne losowanie, ciężkie biegi na początek z zewnętrzny pól. Jeśli nie zdarzy się, że po 3 seriach będzie miał nie daj Boże 2-3 pkt to o jego over jestem spokojny. Owszem początek trudny i może przywieść np. 2 śliwki, a wtedy kupon do kosza, ale jest w formie i myślę, że to się nie zdarzy. Opanował wyjścia spod taśmy, wygląda to u niego solidniej niż na początku sezonu. Wystarczy, że w pierwszych 3 biegach nie zaśpi pod taśmą to parę oczek jest w stanie ugryść. Ciężki jego 3 bieg z pola C, z 3 asami, ale może oczko jakieś zdobędzie. Skoro 3 pierwsze biegi takie trudne, to czemu gram over? Bo paradoksalnie jest w formie i jego 2 ostatnie biegi z B i A są łatwe patrząc na obsadę. Bjerre Batch Harris Smola AJ spokojnie do objechania. 5 oczek w ostatnich 2 biegach powoduję, że w pierwszych 3 musi zdobyć przynajmniej 3 oczka, a stać go na to. Szczególnie oczekuje biegu 1szego gdzie po lewej będzie miał Nickiego czyt. fcuk d**khed&#39;a czyt. ujogłowego i na pewno będzie zmobilizowany na ten bieg.
Nicki powyżej 9 bet365 @2,37 pow 8,5 / sb @1,727 ⛔
Podobnie jak Zagar mobilizacja + własna publicznośc + ma złą prasę i będzie chciał wszystkim udowodnić, że potrafi jechać. Jak obędzie się z jakimiś głupimi wykluczeniami to powinien te 10 oczek spokojnie wykręcić. Nie ma biegów śmierci, z tych trudniejszych to ten z pola C z Pukiem i Jarkiem. Tak to 2ki powinien przywozić, jak dorzuci do tego jakąś trójeczkę to overek pokryty. Opcja w Sportingbetcie lepsza niż w b365 w razie równcyh 9 mamy wygraną, a nie porażkę.
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Mnie zaciekawiła pewna sprawa w stsie. Na to, że Kildemand będzie w ósemce kurs 1,70, a na over 6,5 kurs wynosi 1,80, a jak wiadomo 7 pkt bardzo często nie daje awansu do półfinału. Uważam, iż Peter spokojnie wejdzie do półfinału, a może i powalczy o finał. Bezpieczniej over 6,5 ;)
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Ja dzis korzystam a usług Betssona - duża oferta od wczoraj:
Hancock-Kildemand 1 1,54 - rozumie że Kildemand upatrywany jest w roli czarnego konia no ale bez przesady Greg ciągle caluje w mistrzostwo i 1.54 na niego biore w ciemno
Bjerre-Jensen 1 1.44 Bjerre ostatnio w gazie nawet Tarnowiaków woził na ich torze - Jepsen ostatnio padaka wiec 1
Jonsson - Batchelor 1 1.44. Jak wyżej Jonsson sie powoli odnajduje chyba płatny komplet w lidze szwedzkiej ostatnio wiec po takim kursie z Batchem poprobuje.
AKO 3.19 i licze nazysk!⛔⛔Lipa
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Peter Kildemand over 6,5 w 5 startach (bez polfinalu i finalu) 1.70 ✅

Nicki Pedersen - Michael Jepsen Jensen 1 1.30 ⛔:;/:
ako 2.21 STS 9/10 ⛔⛔⛔ :;/::;/: BRAK SLOW!!! PEDERSEN TO JEDNAK PAROWA :;/:

Wchodze grubo. Kildemand to jest kozak, najwiekszy zuzlowy Dunski talent zaraz po Iversenie. To wlasnie on i Iversen w najblizszych latach stanowic beda o sile Dunskiej reprezentacji. Kildemand jeszcze rok temu startowal w Lodzi gdzie mam wielu znajomych. Ci znajomi wielokrotnie mowili mi, ze Kildemand jest niesamowicie profesjonalnym i ambitnym zuzlowcem. Stoi za nim grono sponsorow, ktorzy loza na niego ogromny hajs co widac po wynikach w ekstralidze. Oprocz tego Dunczyk jest niesamowicie twardy psychicznie i uwazam, ze wytrzyma presje i pokaze dzisiaj fajne show. Daje maksymalnie 2 lata i bedzie pelnoprawnym uczestnikiem cyklu. Przygladajcie mu sie, bo to przyszlosc nie tylko Dunskiego ale i swiatowego zuzla. Wedlug mojej prognozy powinnien zrobic 7-8pkt co przy odrobinie farta da mu polfinal.
Druga para powinna byc formalnoscia - ale wiadomo, to jest sport i zuzel. Jensen jednak w tym sezonie jest pod forma, malo startuje w lidze polskiej i generalnie prezentuje sie w tym sezonie slabo. Pedersen jakos nigdy nie czarowal w Kopenhadze, ale na Jensena powinno wystarczyc.
Zycze sobie i wam powodzenia :cool:
Peter Kildemand!
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Porównanie Kildemanda z Iversenem jest dla mnie trochę nie na miejscu. Puk dopiero zaczął świetnie jeździć w ostatnich latach, ciężka praca i progresja sprawiła że jeździ teraz tak ,a nie inaczej. Ponadto Iversen ma już 32 natomiast Pająk 25 więc jest spora różnica. Jak już miałbym porównywać to bardziej by mi pasował do Nickiego . Jest równie ambitny jak Pedersen gdy zdobywał IMŚ i również nie puszcza gazu do samego końca. Różnicą jest to że trochę trzeźwiej jeździ niż Nicki ;)
Natomiast co do typów to jak najbardziej je popieram. Polecam swoją drogą granie przeciwko Ligladowi który na treningu przed GP zanotował upadek. Ponadto ten sezon zdecydowanie nie należy do niego , wystarczy spojrzeć na jego ostatnie wyniki.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Tai Woffinden - Nicki Pedersen - 1 @1.6 ✅
Triobet
Moim zdaniem trudne zadanie przed Duńczykiem w domowym GP. W ostatnim czasie masowo zbiera wokół siebie przeciwników. Poza Kangurami, Woffindenem czy Hampelem ostatnio dołączył też Zagar. Nicki znów wszystkich wozi i zapewne pozostali zawodnicy nie będą go oszczędzać gdy przyjdzie okazja. Generalnie formę ma dobrą, lecz nie ma błysku. Dojeżdża do półfinałów, w lidze wykręci 11-12 punktów, ale czegoś brakuje. Tai i Ward to główni faworyci tej GP. Australijczyk lubi wybrać złe pole startowe, popsuć start. Z kolei Tajski złapał niezłe silniki, jest mega szybki i zdeterminowany. Przed nim realna szansa na obronę IMŚ.
Greg Hancock TOP8 @1.5 ✅
Bwin
Tutaj nie ma nad czym się za bardzo rozwodzić. Amerykanin zawsze jest szybki i groźny na każdym torze. Nawet jak w zasadniczej pojedzie średnio, w półfinale nadrobi doświadczeniem. Walczy o IMŚ, więc jeśli nie będzie defektów, kontuzji itd. to realna szansa na finał i podium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 407

cekaem

Użytkownik
Darcy Ward - N.K.Iversen 1.60
Greg Hancock - N.K.Iversen 1.86
Peter Kildemand - N.K.Iversen 2.45 Betsafe
3 zakłady przeciwko Pukowi.Herbie bardzo wysoka forma od początku sezonu. Przeżywa drugą młodość. Do tego w Parken zawsze kręcił dobre wyniki. Tor krótki techniczny na którym trzeba dużo wygibasów na motocyklu wyczyniać. Darky w zeszłym sezonie wygrał tutaj , pomimo , że startował zaraz po kontuzji, także również bardzo dobrze czuje się na tym torze. Kildemand najlepszy sezon w dotychczasowej karierze, wszędzie bardzo wysoka dyspozycja. Typowy walczak na pewno pokaże dzisiaj na co go stać. Czemu to wszystko gram przeciwko Pukowi? Kieruje się tutaj tym , że wydaje mi się , że nie do końca mu ten tor pasuje. Jest to zawodnik wysoki , a na tym torze uważam , że trzeba troszeczkę bardziej niż na innych torach się nagimnastykować. W zeszłym roku w którym miał wyższą formę aniżeli w tym, a przywiózł tam tylko 4 pkt. Może okazać się , że wdepnąłem na minę ale wydaje mi się , że powinno być dobrze ????
Andreas Jonsson - Troy Batchelor 3.0 Betsafe
Obaj raczej za dużo punktów dzisiaj nie przywiozą , także bez dłuższej analizy widzę tutaj duże value ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Hancock wygra wyścig 4 @2,25 bet365
Grega główną bronią są wyjścia spod taśmy, 1 seria tor krótki techniczny więc nie spodziewałbym się mijanek. Po prawej Jarek, Batch i Smoła chyba tylko Jaruś może mu zaszkodzić. Wygrać z Gregiem start graniczy z cudem, najkrótszy dojazd do 1 łuku, powinno być izzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom