>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Speedway Grand Prix (4) Szwecja - Goeteborg, 26 maja 19:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
FIM SWEDISH SGP



Lista startowa:
1. (11) Chris Harris (GB)
2. (16) Thomas Jonasson (SWE)
3. (14) Peter Ljung (SWE)
4. (10) Nicki Pedersen (DAN)
5. (3) Jarosław Hampel (POL)
6. (9) Fredrik Lindgren (SWE)
7. (5) Tomasz Gollob (POL)
8. (12) Antonio Lindbaeck (SWE)
9. (7) Kenneth Bjerre (DAN)
10. (6) Emil Sajfutdinov (ROS)
11. (2) Andreas Jonsson (SWE)
12. (1) Greg Hancock (USA)
13. (15) Hans Andersen (DAN)
14. (4) Jason Crump (AUS)
15. (13) Bjarne Pedersen (DAN)
16. (8) Chris Holder (AUS)
17. (17) Linus Sundstroem (SWE)
18. (18) Simon Gustafsson (SWE)
Bieg po biegu:
http://imageshack.us/photo/my-images/214/61475076.jpg/


Wyniki z 2011 roku:
1. Chris Holder (Australia) - 10 (2,3,3,2)
2. Greg Hancock (USA) - 10 (3,2,2,3)
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 9 (3,3,3,u)
4. Janusz Kołodziej (Polska) - 9 (2,2,3,2)
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 8 (1,1,3,3)
6. Thomas H. Jonasson (Szwecja) - 8 (1,3,2,2)
7. Jason Crump (Australia) - 6 (3,3,w,-,-)
8. Andreas Jonsson (Szwecja) - 6 (0,2,1,3)
9. Tomasz Gollob (Polska) - 6 (1,0,2,3)
10. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 6 (3,1,1,1)
11. Jarosław Hampel (Polska) - 5 (1,1,2,1)
12. Nicki Pedersen (Dania) - 4 (2,0,d,2)
13. Chris Harris (Wielka Brytania) - 4 (0,2,1,1)
14. Kenneth Bjerre (Dania) - 2 (2,u,0,w)
15. Rune Holta (Polska) - 1 (0,1,0,0)
16. Artiom Łaguta (Rosja) - 1 (w,0,1,0)
R1. Simon Gustafsson (Szwecja) - 1 (1)
R2. Dennis Andersson (Szwecja) - 0 (0)
Bieg po biegu:
1. Lindbaeck, Bjerre, Sajfutdinow, Jonsson
2. Crump, Kołodziej, Gollob, Holta
3. Hancock, Pedersen, Jonasson, Łaguta (w/2x)
4. Lindgren, Holder, Hampel, Harris
5. Crump, Hancock, Lindgren, Bjerre (u4)
6. Holder, Kołodziej, Sajfutdinow, Pedersen
7. Jonasson, Jonsson, Hampel, Gollob
8. Lindbaeck, Harris, Holta, Łaguta
9. Kołodziej, Jonasson, Harris, Bjerre
10. Sajfutdinow, Hampel, Łaguta, Crump (w/u)
11. Holder, Hancock, Jonsson, Holta
12. Lindbaeck, Gollob, Lindgren, Pedersen (d4)
13. Gollob, Holder, Gustafsson, Łaguta (Bjerre - w/2min)
14. Sajfutdinow, Jonasson, Lindgren, Holta
15. Jonsson, Pedersen, Harris, Andersson
16. Hancock, Kołodziej, Hampel, Lindbaeck (u3)

Oferta z Tobet:




 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wybrałem sporo typów na GP, ale myślę że powinno się dobrze skończyć.
Chris Holder - Emil Sajfutdinow 1 @ 1,60 Unibet ✅ 17-12 (3m - 6m)
Holder jest w znakomitej formie, w lidze Angielskiej jeździ na nieosiągalnym poziomie, w Polsce też jest wybornie. Po pierwszym nieudanym GP w Auckland Chrispy prezentuje równy, bardzo wysoki poziom. Wygrana w Lesznie i wysokie miejsce w Pradze. Przede wszystkim sprzęt którym dysponuje w ostatnim czasie Australijczyk jest chyba tym z najlepszej półki. W Goeteborgu będzie z nim Ward a jak jest w parkingu Darky to Chrispy jedzie zawsze doskonale, &quot;co dwie głowy to nie jedna&quot;. Emil popadł w przeciętność w GP. To nie jest Emil sprzed dwóch lat kiedy zachwycał zadziornością, imponował w walce na torze. Sprzęt też nie jest dograny na tip top, w tym roku Emil tylko raz na trzy razy był lepszy od Holdera i to w pierwszym GP kiedy Holderowi dziecko się urodziło. Dla mnie jutro po raz kolejny się potwierdzi kto z młodych wilków dołączył do starej gwardii i będzie walczył o medale.
Fredrik Lindgren - Kenneth Bjerre 1 @ 1,85 Unibet ✅ 15-5 (1m - 13m)
Drugi typ na Fredkę Lindgrena w parze z Kennethem Bjerre. Fredka może ostatnio nie jeździł najlepiej w lidze Angielskiej ale o GP na torze w Goeteborgu jestem spokojny. Fredka bardzo solidny w tym roku w elicie. Raz w półfinale, dwa razy brakowało bardzo mało by być w najlepszej ósemce dnia. Układ biegów nie jest najgorszy i z moich obliczeń wyszło że zdobędzie ok 8 punktów. Bjerre zawodzi nie dość że przegrał rywalizację we Wrocławiu z Fredką to po dwóch meczach podziękowano mu w Częstochowie. W Szwecji nie zachwyca, w Anglii też poniżej oczekiwań. Z mocniejszymi rywalami ma problemy i to nie małe. Jawy złotówy nie jeżdżą najlepiej brakuje wszystkiego &quot;u przyszłego Mistrza Świata&quot; (????) jak to mówi sam zawodnik.

Peter Ljung - Fredrik Lindgren
2 @ 1,45 Sportingbet ✅ 6-15 (10m - 1m)
Kolejny typ też na Lindgrena ale w parze z Ljungiem. Dwóch Szwedów więc mobilizację będą mieli, jednak po kolei. O Lindgrenie pisałem wyżej. Ljung natomiast w ostatnią niedzielę zaliczył dzwona w Polskiej Lidze, przez cały tydzień na środkach farmakologicznych, jakieś lasery brał więc w najelpszej formie fizycznej nie będzie. Do tego losowanie nie było szczęśliwie i Ljung ma trudne biegi. W tym roku w każdym GP Lindgren był lepszy od Ljunga i jutro powinno być podobnie.
Australia - Dania 1 @ 3,00 Unibet ✅ 28-26 brawo Aussie :smile:
Ostatni typ na ilość punktów Szwedów i Australijczyków. Liczą się wszystkie biegi i tylko z tego względu zdecydowałem się na ten typ. Po pierwsze jest to ogromne value. Po drugie zarówno Holder i Crump jutro powinni dobrze się spisywać, nie ukrywam że liczę że znajdą się w finale. Mi wychodzi że zdobędą jutro około 30 punktów we dwóch. Duńczycy na dobrą sprawę mają tylko Nicki Pedersena, on może nawet nieźle zapunktować ale więcej niż Holder i Crump nie zdobędzie. Andersen to średniak który zdobywa ok 5 punktów. Bjarne jest po kontuzji i nie jest dobrze przygotowany do zawodów co potwierdził chociaż by w Anglii w meczu Brummies - Poole. Bjerre o nim już pisałem wyżej jest bez formy, i bez odpowiedniego zaplecza sprzętowego. Według mnie Duńczycy zrobią maksymalnie 28 punktów, ale musi Nicki jechać dobrze w innym wypadku będzie o to ciężko. Kurs jaki jest to ogromnie value i ja je pobieram. Dla przykładu w tym roku w 3 GP obie nacje punktowały tak, Auckland: Australia 16, Dania 30. Leszno Australia 31, Dania 25. Praga Australia 32, Dania 34. Liczę na sinusoidę i powtórkę z Leszna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
x_design 450

x_design

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +5
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Gollob faworytem do zwycięstwa w Szwecji? Spore nieporozumienie.
Zwracam uwagę na groźny upadek, jaki Tomek zanotował we wtorek w szwedzkiej Elitserien
Tomasz Gaszyński przyznaje, że Gollob stracił na chwilę przytomność. Stwierdzono lekkie wstrząśnienie mózgu.
Odradzam grę na kapitana na Ullevi.
Tomek jest foworytem, ponieważ zainwestowal dodatkowe 100tys zł na przygotowania sprzętowe do tego Grand Prix i stąd na pewno takie sądowania bukmacherów...a jak wiadomo, teraz sprzęt najwazniejszy.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Tomek jest foworytem, ponieważ zainwestowal dodatkowe 100tys zł na przygotowania sprzętowe do tego Grand Prix i stąd na pewno takie sądowania bukmacherów...a jak wiadomo, teraz sprzęt najwazniejszy.
Kasa to nie wszystko. Przypominam sobie analogiczną sytuację z ubiegłego roku, kiedy to &quot;Chudy&quot; również mocno zainwestował przed GP Wielkiej Brytanii w Cardiff. Było to bodajże 70 tysięcy złotych o ile mnie pamięć nie myli. I jak się skończyło? Gollob nawet nie wszedł do czołowej ósemki.
Silniki bodajże będą pochodzić ze stajni Jana Anderssona, a temu ostatnio nie wiedzie się najlepiej. Bierze dużą ilość zamówień i nie zawsze klienci są zadowoleni z jego prac. Z tego powodu trochę problemów ma Hampel.
Co do analogii i osoby Golloba, to przypomina mi się sytuacja z 2010 roku, kiedy Tomek osiągnął najlepszy wynik na stadionie Ullevi (ogólnie dojścia do półfinałów były szczytem dla niego), wówczas również we wtorkowym meczu Elitserien zaliczył solidnego dzwona (nie pamiętam z kim wówczas pojedynkował się Vastervik) i nie dawano mu większych szans, również ze względu na &quot;niesprzyjający&quot; czasowy tor, a jednak Gollob zameldował się na podium. Naprawdę różnie to może być z Tomkiem. Jego dyspozycja to jedna wielka niewiadoma jak dla mnie.
 
O 25

orchol

Użytkownik
jak ktos chce na Golloba stawiac to polecam bet365 bo wedlug nich jest 6 zawdonikiem do wygranej a kurs 9 ;]

ja bym myslal cos o Holderze ktory ostatnio jest w bardzo dobrej formie
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Ja jako amator żużla znalazłem dwa ciekawe według mnie typy
Gollob - Bjerre - 1 @ 1,35
Tutaj moim zdaniem zdecydowanie różnica klas na korzyść Tomka. Keneth jak już pisano wyżej jest kompletnie bez formy. Wątpię aby powalczył on tutaj o półfinał co w przypadku naszego reprezentanta powinno być formalnością. Czy uważacie, że ten typ można traktować jako lokatę lub dobry mnożnik na podbicie AKO?
Jonsson - Pedersen - 2 @ 1,50
Ok, ja rozumiem, że Jonsson jedzie u siebie, ale czy to jest aż tak wielka zaleta? Wydaje mi się, że nie. Nicki jest przecież w wyśmienitej formie o czym świadczą chociażby występy w lidze, ale przede wszystkim GP Czech, które Duńczyk wygrał. Jakoś specjalnie poczynań Szweda nie śledzę, ale tutaj również (jak i prawdopodobnie przed GP Czech) bukmacherzy uważają, że Jonsson powinien być najlepszym ze Szwedów. Ja uważam, że wcale tak nie będzie, a Pedersen powalczy tutaj o najwyższe lokaty.
Dodatkowo w związku z tym co napisałem wyżej warto pograć przeciwko Jonssonowi w parze z kolegami z reprezentacji. W końcu &quot;lider&quot; Szwedów przywiózł w dotychczasowych tegorocznych GP takie rezultaty: 4, 13, 3. Wydaje mi się tutaj, że raczej te 13 było wypadkiem przy pracy i dlatego warto pograć na Lindgrena (2,70) i Lindbäcka (2,55) za jakąś drobną kwotę.
Co wy sądzicie o zaproponowanych przeze mnie typach? Warto to grać czy raczej się mylę? ????
PS: Kursy z Unibet
 
N 0

nedved125

Użytkownik
Według mnie dobrym kandydatem do triumfu w dzisiejszych zawodach jest ch.holder.Ponieważ ostatnie parę spotkań w jego wykonaniu jest bardzo zadowalające i godne mojego pierwszego typu.Przez ostatnie zawody z cyklu GP prezentował bardzo dobrą dyspozycje sprzętową jaki i fizyczna.Tor w Geteborgu mam nadzieje ,że będzie pasował Australijczykowi i odniesie zwycięstwo w dzisiejszych zawodach.
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
W oko wpadł mi jeszcze jeden typ. Mianowicie Zwycięzca wyścigu 2: Tomasz Gollob. Gollob w tym wyścigu będzie ścigał się głównie z Hampelem, który startuje z toru 1. Tomek zaś jedzie z toru 2. Więc dlaczego tutaj jest taka różnica w kursach (1,90 na Jarka i 3,75 na Tomka). Hampel w końcu w super-formie nie jest i to, że startuje z pola pierwszego nie oznacza, że wygra wyścig. Typ zagrany raczej jako spore value niż wielce prawdopodobna peffka.
Zwycięzca wyścigu 2: Tomasz Gollob @ 3,75
Bet365
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W oko wpadł mi jeszcze jeden typ. Mianowicie Zwycięzca wyścigu 2: Tomasz Gollob. Gollob w tym wyścigu będzie ścigał się głównie z Hampelem, który startuje z toru 1. Tomek zaś jedzie z toru 2. Więc dlaczego tutaj jest taka różnica w kursach (1,90 na Jarka i 3,75 na Tomka). Hampel w końcu w super-formie nie jest i to, że startuje z pola pierwszego nie oznacza, że wygra wyścig. Typ zagrany raczej jako spore value niż wielce prawdopodobna peffka. Zwycięzca wyścigu 2: Tomasz Gollob @ 3,75 Bet365
Ehhh.. Gollob startuje z 2 pola ktore jest beznadziejne akurat na tym torze. Po lewej ma Jarka ktory jest w gazie i startuje ze swietnego 1 pola... Bez urazy ale to kompletnie nietrafiony typ bo Gollob moze wygrac kazdy inny bieg ale nie ten.. Do tego w stawce jeszcze dwoch Szwedow ktorzy moga byc nieobliczalni dzisiaj i aspekt ze Tomek jest poobijany po wtorku i to ze kiepsko rozpoczyna ostatnio GP a pozniej dopiero sie rozkreca.. Zadnego value tutaj nie ma a nawet powiedzialbym ze to zanizony kurs.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Widzę ze soutysio już mnie uprzedził i napisał dlaczego na Tomka taki kurs.
Heat 1 Win Niki kurs 2,11
Obsada pierwszego biegu nie powala i ciężko wskazać innego faworyta niż Niki, który jest w wybornej formie i z takimi zawodnikami nie zwykł przegrywać. Do tego jedzie z 1 pola, które jak widać w poprzednich latach było bardzo łaskawe.
N.Pedersen
C.Harris
T.Jonasson
P.Ljung
edit rzeczywiście w takim razie prosze o usuniecie tego posta
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Heat 1 Win Niki kurs 2,11 Obsada pierwszego biegu nie powala i ciężko wskazać innego faworyta niż Niki, który jest w wybornej formie i z takimi zawodnikami nie zwykł przegrywać. Do tego jedzie z 1 pola, które jak widać w poprzednich latach było bardzo łaskawe. N.Pedersen C.Harris T.Jonasson P.Ljung
Ehhh.. Nicki jedzie z 4 pola a z 1 Bomber... Odwrocily ci sie pola.
Ludzie uporzadkujmy troche temat bo zrobil sie niezly syf z marnymi typami...
Witam,dwa typy mam na dokładkę do kuponu a właściwie do dwóch faworytów jak dla mnie chce dołożyć A.Lindback-F.Lindgren 1,65 T.H.Jonasson-K.Bjerre 1,75 Te dwie pary argumentuje przede wszystkim tym że są to Szwedzi,którzy będą mieć wsparcie największej publiczności w dzisiejszych zawodach o tą drugą parę jestem na pewno bardziej pewien aniżeli o pierwszą jak widzicie dzisiaj Lindgrena w tych zawodach ?
Moze mam zly dzien ale takie wpisy mnie irytuja niesamowicie.. Nie dosc ze z jezykiem polskim problem bo nie da sie zrozumiec co masz do przekazania to jeszcze argumentacja kolejnego typu tragiczna. Tonio z Fredka to Szwedzi wiec dlaczego argumentem za Toninho jest to ze jedzie u siebie.... ?! Fredka nie jedzie ? Dramaaat !
Według mnie dobrym kandydatem do triumfu w dzisiejszych zawodach jest ch.holder.Ponieważ ostatnie parę spotkań w jego wykonaniu jest bardzo zadowalające i godne mojego pierwszego typu.Przez ostatnie zawody z cyklu GP prezentował bardzo dobrą dyspozycje sprzętową jaki i fizyczna.Tor w Geteborgu mam nadzieje ,że będzie pasował Australijczykowi i odniesie zwycięstwo w dzisiejszych zawodach.
Widze mase typow na Holdera. A czy zauwazyliscie kogo on ma po lewej stronie obok siebie ? Crumpa, Herbiego i Golloba wiec nie wroze mu trojek w tych biegach. Do tego raz jedzie z drugiego pola gdzie obok ma Fredke wiec tez bedzie trudno. Jedyna trojka to 15 bieg ale czy ona da mu zwycistwo w calym GP... ? Watpie.

Ponadto w fortunie gram 1-4 Johnasson @8 10j Lindbaeck @5,70 10j w Fortunie Dziś liczę na jakąś niespodzianke w finale... Tylu Szwedów któryś musi dojść do finału, ale kto? Wolny AJ, Słaby ostatnim czasy w Szwecji i Anglii Lindgreen? Ljung po upadku? Liczę na młodzież
Mlodzież w wieku 27lat huehuehue
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Witam,dwa typy mam na dokładkę do kuponu a właściwie do dwóch faworytów jak dla mnie chce dołożyć
A.Lindback-F.Lindgren 1,65
T.H.Jonasson-K.Bjerre 1,75
Te dwie pary argumentuje przede wszystkim tym że są to Szwedzi,którzy będą mieć wsparcie największej publiczności w dzisiejszych zawodach o tą drugą parę jestem na pewno bardziej pewien aniżeli o pierwszą jak widzicie dzisiaj Lindgrena w tych zawodach ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Specjalistą od GP może nie jestem (bo ciężko takowym być, gdyż co turniej mamy jakieś super niespodzianki), ale w oczy rzuca się kilka zakładów na dziś.
Na start wybrałem spore value z Betsafe, gdzie Ljung jest zestawiony z Bjarne Pedersenem. Szwed jedzie u siebie, Bjarne po kontuzji i daremny mecz w lidze angielskiej w jego wykonaniu. Ciężko spodziewać się po Duńczyku wybitnej dyspozycji, szansę oceniam tutaj 70/30 dla Ljunga, a kurs 2.2? Należy spróbować (w bet365 ta sama para i 1.75 na Ljunga), Duńczyk kojarzy mi się z takim typowym przeciętniakiem, który na dystansie walczy raczej mało - jeśli dobrze wyjdzie to próbuje utrzymać, a jak słabo to już dojeżdża na ogonie.
Drugi typ również przeciwko Pedersenowi, tym razem zestawienie z Hansem. Obaj zawodnicy na totalnie różnych biegunach, Andersen bardzo przyzwoita dyspozycja w Szwecji i doskonała na Wyspach. Nie ma tu nawet jak porównywać, ale skoro Bjarne nie radzi sobie w 1. Lidze to czemu nie spróbować zagrać dziś przeciw niemu, skoro wydaje się być mega bladym i bezbarwnym riderem?
Stawki niskie, bo GP zupełnie nie czuję - może coś z tego będzie... :p

Ljung - B. Pedersen @ 2.2
2/10
Betsafe

Andersen
- B.Pedersen @ 1.6

3/10

Betsafe

@EkaGa prosiłeś żebym odniósł się do Twoich typów. Jak już mówiłem GP to GP. Gollob z Bjerre wygląda nadzwyczaj pewnie, aczkolwiek ja mam uraz po zeszłorocznej wtopie na parze Łaguta - Gollob po kursie 1.15, który miał być lokatą. Niemniej jednak do dubla,trebla ten zakład nadaje się idealnie na podbicie kursu. Drugiego betu nie ma co komentować, bo zdecyduje dyspozycja dnia, kurs na Nicki&#39;ego dosyć słaby, AJ będzie się chciał zrehabilitować za ostatnią wtopę. Dla mnie no bet, loteria. Lepiej poczekać na jakieś pefki jutro w lidze.. ???? Pozdro!
 
konk 1

konk

Użytkownik
A.Lindback-F.Lindgren 1,65
Moim skromnym zdaniem nie ryzykowałbym grą za większą stawkę na Lindbacka. Ostatnio Lindgren notuje progres w polskiej Ekstralidze i myślę że za mecz, dwa zacznie regularnie notować 10+. Nie tylko w Polsce dobrze Mu idzie. Jego ostatni wynik w Anglii całkiem przyzwoity. Nie zapominajmy również iż Fredrik też jest Szwedem i również jemu będzie kibicować publiczność ???? Wg. mnie, Ci dwaj będą jeździli na pograniczu, z lekkim wskazaniem na Lindgrena ;)
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Popatrzyłem na biegi i w oczy rzuciło mi się coś takiego Nicki Pedersen over 10pkt✅✅✅ (po pierwszych 5 biegach).
Po pierwsze jeśli chce się stawiać na Duńczyka trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy Nicki jest w gazie? Według mnie jest i to dużym jeśli nie największym obecnie.
Po drugie biegi:
1 bieg: 4 pole ale rywale idealni, żeby dobrze się wprowadzić w zawody myślę, że 3pkt powinny być.
2 bieg: jest Hancock i Holder ale to Nicki ma teoretycznie najlepsze pole na tym stadionie więc również może wygrać.
3 bieg: jest Emil i Tomek, jest też tragiczne 2 pole ale plus jakiego się dopatruję to Andersen na polu pierwszym. Liczę, że Nicki go zamknie po starcie i dzięki temu powalczy z zawodnikami z pól 3 i 4.
4 bieg: 3 pole niezbyt dobre ale znów przeciwnicy teoretycznie łatwiejsi: Bjerre, Lindgren i Bjarne to nie jest szał.
5 bieg: myślę, że do tego momentu Nicki zgromadzi już 10pkt i w tym biegu dorzuci jeszcze z 1 punkt. Zdecydowanie najtrudniejszy bieg na koniec, na 1 polu mistrz startów Jarek, na drugim Crump, na trzecim Jonsson. Nicki z 4 pola, które jest lepsze niż 2 i 3 więc wierzę, że w tym biegu zera nie będzie.
Starałem się obiektywnie spojrzeć na te biegi mając na uwadze bardzo wysoką dyspozycję Nickiego. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do tej analizy chętnie wysłucham przed zawodami bo może mi coś umknęło a póki co zamierzam zagrać grubo. Pozdro ????
Dziękuję dobranoc ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ehhh.. Gollob startuje z 2 pola ktore jest beznadziejne akurat na tym torze. Po lewej ma Jarka ktory jest w gazie i startuje ze swietnego 1 pola... Bez urazy ale to kompletnie nietrafiony typ bo Gollob moze wygrac kazdy inny bieg ale nie ten.. Do tego w stawce jeszcze dwoch Szwedow ktorzy moga byc nieobliczalni dzisiaj i aspekt ze Tomek jest poobijany po wtorku i to ze kiepsko rozpoczyna ostatnio GP a pozniej dopiero sie rozkreca.. Zadnego value tutaj nie ma a nawet powiedzialbym ze to zanizony kurs.
Czepiasz się każdego, a sam piszesz głupoty...
Jak można pisać, że na sztucznym, kilkudniowym torze są pola lepsze bądź gorsze?
2 lata temu było mniej polane od innych, rok temu to były zawody w błocie więc nie ma co brać tego pod uwagę.

To jakie pole jest najkorzystniejsze, zależne jest od jego przyczepności w dniu zawodów... Poleją wodę na pole D to pierwsze 4 biegi będą mieli handi ci zawodnicy startujący z D, poleją A to będzie A najlepsze...

Nie patrzmy na pola startowe, które są loterią bo to za każdym razem jest inaczej wystarczy porównać pola startowe z bieżącego roku, z tym co było wcześniej

Dziś gram Gollob poniżej 9pkt 33j bet365 @1,80✅ 6pkt
Tomek po upadku nie trenował długo. W jego głowie nie ma spokoju jak przed poprzednimi rundami. Pierwszy wyścig który jest dla niego arcyważny jest arcy trudny? Dlaczego? Otóż jak Tomek wygrywa 1 bieg jest spoko jeśli nie to zaczyna się kombinowanie i nerwy, a bieg trudny bo i Jarek po lewej i Szwedzi po prawej...

Ponadto w fortunie gram 1-4
Johnasson @8 10j✅ 4 miejsce
Lindbaeck @5,70 10j⛔
w Fortunie

Dziś liczę na jakąś niespodzianke w finale... Tylu Szwedów któryś musi dojść do finału, ale kto?
Wolny AJ, Słaby ostatnim czasy w Szwecji i Anglii Lindgreen? Ljung po upadku? Liczę na młodzież

EDIT
Dodaje Gollob nie wejdzie do półfinału @2.40 unibet 10j✅
Potwierdziło się najkorzystniejsze pole to B...
A pisząc młodzież też miałem racje bo w GP same dziadki poza Holderem i Emilem
✅90,8j
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Szczerze, oglądałem mecz w Sztokholmie wieczorem na Orange i zasnąłem nie widząc tego wypadku. Wypadek z pozoru nie był grożny, ale skoro takie a nie inne konsekwencje przyniósł to dzisiaj odpuszczam granie na Tomka, choć liczę znowu na te 13-14 punktów.
Nicki Pedersen - Greg Hancock 1 1,90 Tobet ⛔
Jason Crump - Greg Hancock 1 2,00 Tobet
⛔
Obaj panowie w mojej ocenie są w wyższej formie niż Mistrz Świata. Jason nawet w lidze zaczyna wchodzić na odpowiednie obroty. Nicki to wiadomo złotówa, więc on nie będzie nigdzie w żadnej lidze odpuszczał. I to widać od początku sezonu Nicki zdobywa pod komplety dla swoich drużyn w Polsce i Szwecji. Jason również pokazuje zwyżkę formy. Przed dwoma tygodniami w Pradze musiał uznać wyższość tylko Nickiego, a i we wtorek w Szwecji już zdobył ponad 10 punktów dla swojej Vetlandy. Greg już nie jest w takiej formie jak rok temu, co pokazał mecz z Gorzowem, że jak ktoś jest podobnie szybki jak Greg to spokojnie ma szanse go wymanewrować na dystansie choć starty jeśli chodzi o Grega to nadal jego ogromny handicap. Stawiam w oby parach przeciwko Mistrzowi Świata.

Antonio Lindback - Andreas Jonsson 1 2,40 Tobet ⛔
Antonio Lindback TOP8 2,20 Milenium
⛔
&quot;Mudzin&quot; bardzo dobrze radzi sobie na Ullevi. Antonio jest na prawdę w dobrej dyspozycji w przeciwieństwie do Andreasa. Który z Carlem chyba nadal szukają tej formy z drugiej połowy sezonu 2011. Przed rokiem Antonio w tym turnieju był bardzo szybki, i zajął trzecie miejsce za Gregiem i Holderem. Przypomnę, że tamten turniej był trochę feralny bo został przerwany po 4 serii bodajże i wyniki zostały zaliczone. Ale po takich kursach na torze Ullevi w obecnej formie Antonia grzechem było by nie zagrać. Tym bardziej, że Jonsson się pewnie znowu rozkręci dopiero koło połowy sezonu.
edit // a początek był taki dobry.. Ale po tym turnieju mimo, ze to dopiero 4 odsłoną stwierdzam, ze chyba ten rok to nie będzie sezon naszych.. I tak niech Bogu dziękują, że straty na chwile obecną są takie jakie są.. Bo mogło być znacznie gorzej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom