>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Speedway Grand Prix (4) Danii - Kopenhaga, 11 czerwca 19:00

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
FIM Dansk Metal Danish Speedway Grand Prix 2011, godz. 19:00

Lista startowa (wg. numerów)
1. Chris Holder

2. Jarosław Hampel

3. Antonio Lindback

4. Rune Holta

5. Kenneth Bjerre

6. Nicki Pedersen

7. Emil Sajfutdinow

8. Artiom Łaguta

9. Mikkael B. Jensen

10. Greg Hancock

11. Jason Crump

12. Janusz Kołodziej

13. Andreas Jonsson

14. Tomasz Gollob

15. Fredrik Lindgren

16. Chris Harris

R1: Michael Jepsen Jensen

R2: Kenni Larsen

▶ Tabela biegowa ▶



Informacje o torze :
Stadion Parken, PH Lings Alle 2, DK 2100 Kopenhaga
Pojemność: 29 tysięcy
Długość toru: 274 metry
Rekord toru: 54.20s
Rekordzista: Nicki Pedersen (ustanowiony 14 czerwca 2008r)
Rodzaj toru: czasowy
Statystyki + Historia zawodów
▶ Tak było przed rokiem (żeby zobaczyć szczegóły kliknij na obrazek)
Kopenhaga A.D. 2010

▶ Wyniki z lat ubiegłych GP Danii &gt;&gt; Zobacz &lt;&lt;
▶ Statystyki (kliknij w obrazek by zobaczyć więcej szczegółów, wkrótce aktualizacja). Poniżej statystyka pól startowych z 2010 roku.

Ciekawostki dotyczące toru, czyli Czy wiesz, że ...:?:
- Pierwsze Grand Prix Danii na torze Parken zostało rozegrane 23 czerwca 2003 roku. Wówczas najlepszy okazał się Jason Crump.
- Tegoroczna runda będzie dziewiątą z rzędu organizowaną na stadionie, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa ośmiokrotny mistrz Danii w piłce nożnej, drużyna FC Kopenhaga.
- Parken jest drugą areną, która organizuje rundę GP Danii. Wcześniej w latach 1995-2002 turniej o Wielką Nagrodę Danii był rozgrywany na torze w Vojens (aktualnie GP Nordyckie).
- Tylko raz żużlowiec z Kraju Hamleta triumfował w Kopenhadze. Było to pięć lat temu, a owym szczęśliwcem okazał się Hans Andersen.

Relacje na żywo z zawodów!

Canal+ (godz. 18:30 - studio przed zawodami)
SkySports (godz. 19:00)
Live Stream (relacje internetowe)
Po raz dziewiąty najlepsi żużlowcy świata zawitają do Kopenhagi, by zmierzyć się w rywalizacji o Wielką Nagrodę Danii. Jak dotąd w trzech rozegranych rundach zwycięstwami dzielili się Pedersen, Holder i Hancock. Czy 11 czerwca około godziny 22 do tej listy będziemy mogli dopisać kolejne nazwisko? Niewykluczone, że tak. Apetyty na zwycięstwo mają na pewno Polacy, na czele z ubiegłorocznym triumfatorem Hampelem i aktualnym mistrzem świata Gollobem. Ostatniego słowa na pewno nie powiedział również Crump, który jeśli chce dołożyć do swojej kolekcji kolejny tytuł IMŚ musi w Kopenhadze pojechać na maksimum swoich możliwości. O zwycięstwie marzy również Emil Sajfutdinow, który na kolejny trium w GP czeka od 12 września 2009 roku, wówczas okazał się najlepszy w słoweńskim Krsko. Bukmacherzy sugerują, że batalia o zwycięstwo rozegra się między aktualnymi liderami cyklu Gollobem i Hancockiem. Taki obrót sprawy, nie może dziwić bowiem obaj prezentują się naprawdę świetnie. &quot;Herbie&quot; twierdzi, że znalazł &quot;aurea mediocritas&quot; by po czternastu latach po raz drugi w karierze sięgnąć po tytuł najlepszego jeźdźca na świecie. O drugim tytule myśli również &quot;Chudy&quot;, który zapewne będzie się dwoił i troił by jak najbardziej powiększyć swój dorobek punktowy po sobotnim GP. Mimo tego, że doświadczeni Amerykanin i Polak są głównymi faworytami tej eliminacji, to muszą się mieć z pewnością na baczności i uważać na &quot;młode wilki&quot; w osobach Hampela, Holdera i Sajfutdinowa, którzy zaciekle próbują zdetronizować &quot;starą gwardię&quot;. Przed własną publicznością na dobry występ liczą również miejscowi, czyli Bjerre i Pedersen. Czy będą w stanie powtórzyć sukces z 2006 roku Hansa Andersena i doprowadzić do ekstazy duńskich kibiców? Zobaczymy! Ja zachęcam do typowania i analizowania.
Oto przewidywania fachowców z firmy Tobet.com

Jeszcze dla przypomnienia, zeszłoroczny finał. Zobaczcie sami!
http://www.youtube.com/watch?v=NQtz5-ekaj0
Zapraszam do analizowania, komentowania, typowania oraz zadawania pytań ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
W 66

warchlak

Użytkownik
Jakby tak popatrzec na jazde Jarka i jego ostatnie wyniki z obu lig i final ubiegloroczny to mozna go postawic w roli glownego faworyta do wygrania tej rundy. Jednak wystarczy drobny blad w jednem z 2 ostatnich biegow i wygrana ucieknie. W dobrej formie jest tez Hancock i Gollob i to wlasnie ta trojka powinna walczyc w finale. Wg mnie kursy w okolicy 4-6 za zwyciestwo tych zawodnikow sa jednak niezbyt atrakcyjne.
Powalczyc powinni jeszcze Holder, Pedersen, Crump, Sajfutdinow i moze Bjerre, czy tez Holta - ten ostatni to znowu niewiadoma, wie ktos moze czy juz wyleczyl nadgarstki?
Harris, Lindgren, Kolodziej, Lindbeack, Laguta to wg mnie nie powinni nawet wejsc do 1/2, a dwoch ostatnich wyleci z SGP po tym sezonie.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Ah ten angielski komentarz. ????
Jeśli miałbym wskazywać zwycięzcę, faworytem bez wątpienia jest Jarek Hampel. Niesamowita postawa w ostatnich meczach i wygrana przed rokiem sprawiają, że kurs w okolicach 5.50 bardzo kusi. : ) ⛔
Oprócz tego rzucił mi się w oczy typ Dania vs Szwecja 2 @1.90 Unibet. Mamy po trzech reprezentantów z obu krajów, z tym że jednym z Duńczyków jest 16-letni Mikkel B Jensen, od którego nie należy oczekiwać zbyt wielu punktów. Do tego nierówni w tym sezonie Pedersen i Bjerre. Ktoś mógłby powiedzieć, że jadą u siebie, ale przecież jest to tor jednodniowy i oprócz swojej publiki nie czerpią z niego więcej atutów. Po drugiej stronie mamy trzech solidnych Szwedów. Lindbaeck, Jonsson i Lindgren prezentują się w tym sezonie bardzo dobrze. Andreas wymiata w rozgrywkach ligowych, czego nie przekłada niestety na GP. Lindbaeck zaliczył wpadkę na inaugurację, jednak już w Goteborgu i poniekąd w Pradze udowodnij swoją wartość. Lindgren to Lindgren - po wynikach ligowych nie wiadomo czego się spodziewać, jednak widać, że w GP chce się liczyć. Podsumowując sądzę iż 3 solidnych Szwedów powinni być lepsi od dwóch i pół Duńczyka. : ) ✅
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jason Crump – Nicki Pedersen 1 1,80 Tobet ✅
Kenneth Bjerre – Nicki Pedersen 1 2,20 Totomix ⛔
Jarosław Hampel – Nicki Pedersen 1 1,70 Totomix ✅

Wydaje mi się, że Nicki przez swoją słabą formę na stadionie „Parken” może nie odegrać znaczącej roli. Nie zdziwię się jak nawet nie znajdzie się w czołowej ósemce Duńskiej imprezy. „Kenio” całkiem możliwe, że jest teraz numerem jeden wśród fanów z Danii i to jutro najbardziej jemu będą sprzyjały trybuny, forma nie zła. W zeszłą niedziele w Polsce 12 punktów ostatnio w Anglii tyle samo. Jason Crump jak sam mówi w wywiadach, chce w Kopenhadze odrobić parę punkcików do Grega i Tomka, jeśli chce to uczynić to naprawdę musi jutro jeżdzić równie co potrafi czynić jak już w Kopenhadze pokazywał. Na koniec o Jarku, ostatnio „Mały” pokazuje rewelacyjną formę i rzeczywiście ma dużą szansę na wielki sukces w jutrzejszych zawodach tym bardziej , że wygrał tam przed rokiem. Podsumowując myślę, że wejście do półfinału w wykonaniu Kennetha i Jasona to będzie łatwa sprawa, ale w Nicki już nie. Jeśli tak się stanie to powyższe pary już będą rozstrzygnięte.

Fredrik Lindgren – Janusz Kołodziej 1 1,75 Tobet ✅

„Fredka” naprawdę zadziwia mnie od początku sezonu swoją formą w GP bardzo, wiadomo, że szału nie robi ale jak na siebie jeżdzi naprawdę prawidłowo. W Lesznie postraszył Mistrza Świata po czym „walnął dzwona”. Troszkę gorzej było u siebie na „Ullevi” ale już przed dwoma tygodniami w Pradze znowu było TOP8 co może naprawdę Fredrika cieszyć i jego otoczenie. Natomiast Janusz naprawdę na tą chwile wygląda kiepsko, chociaż w Szwecji przed czterema tygodniami radził sobie całkiem nie źle. Czy 10 punktów we wtorkowym spotkaniu ligi Szwedzkiej ma oznaczać metamorfozę „Koldiego”? Wątpię. Uważam, że nie trafił chyba ze sprzętem i ten sezon może być dla niego już stracony, dlatego stawiam w tej parze na Szweda
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jeśli miałbym wskazywać zwycięzcę, faworytem bez wątpienia jest Jarek Hampel. Niesamowita postawa w ostatnich meczach i wygrana przed rokiem sprawiają, że kurs w okolicach 5.50 bardzo kusi. : )
Oprócz tego rzucił mi się w oczy typ Dania vs Szwecja 2 @1.90 Unibet.
Dla mnie też Jarek to jutro faworyt, to co on wyprawia ostatnio to nawet Gollob tak nie jeździ. Chyba złapał właściwy rytm, ze sprzętem też żyje w zgodzie ???? także ja nie pokuszę się o stawianie na jego zwycięstwo ale postawie go w parze z kimś ( jak będzie gdzieś z np. Pedersen lub Emil w ostateczności i Crump ) aby do dubla było.
Dla mnie w końcu musi Hancock słabiej pojechać, czy będzie to jutro ? Być może jeszcze nie ale w ten weekend nie uważam go za faworyta.
Gollob także pewnie w czołówce powinien się znaleźć, zobaczymy jakie pary będą wystawiane na niego, fajne losowanie mu się przytrafiło bo jedzie w najcięższym biegu z 1 pola.
Co do typu Lancev to ten młody Duńczyk pewnie 0 max 1 pkt, Lindback nawet przy słabszym starcie z 3-4 pkt powinien zrobić czyli już przewaga, pytanie jak będzie wyglądało starcie Bjerre-Pedersen kontra Lindgren-Jonsson ? Dla mnie obaj Duńczycy mają szansę na półfinał, ze Szwedów tylko jednego widzę w półfinale. Ale kurs na pewno wydaje się kuszący bo jednak Lindback - Mikkael B. Jensen to tak jak myślę by było handicap +3 pkt na Szwedów. Być może sam się skuszę.
Przed 2 tygodniami pisałem, że pola startowe będą miał spore znaczenie i się nie myliłem, ale tu już nie koniecznie musi tak być. Wydaje się, że 2 pole będzie jedno z lepszych, ale z 4 także dobrze się startuje w 2009 roku pod koniec zawodów właśnie to pole wybierali. Jutro pogoda ma być normalna w Kopenhadze więc warunki nie wypaczą wyników i powinien się jednak przede wszystkim liczyć start.
BIEG NR 6 :]:]:]
Jutro typy...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ja już dziś coś napiszę bo jutro z rana od pracy a później nie wiem czy znajdę czas żeby napisać.
Ja na jutrzejsze zawody z oferty Tobet wybrałem 2 pary z Polakami i tak:

Rune Holta - Janusz Kołodziej 1 1,80 Tobet 6-3pkt✅

W pierwszej parze stawiam na &quot;swojego&quot; Ryśka. Widać że forma idzie Mu do góry w porównaniu z początkiem sezonu i teraz w meczach ligowych w Polsce zdobywa te 10 oczek spokojnie.Holta jeździ nadal z kontuzjowanymi nadgarstkami jednak mimo to pokazuje że naprawdę walczy w każdym biegu na maksa.Kołodziej jeździ w ostatnim czasie fatalnie.2 tyg temu jakiś tam przebłysk formy w lidze ale później znowu słabiutko i to nie jest ten sam zawodnik co w tamtym roku.W poprzednim GP zdobył tylko 1 pkt i był cieniem samego siebie. Dlatego też postanowiłem zaufać Rune i postawić na Niego, jeśli nie będzie żadnych przygód ze sprzętem(defekty) i wykluczeń przed upadki to Rune okaże się lepszy.

Jarosław Hampel - Tomasz Gollob 1 1,80 Tobet ⛔

Kolejna Polska para. Jarek w ostatnim czasie dosłownie lata na motorze i nikt nie jest w stanie z Nim wygrać,wyniki z ostatniego GP, speedway ekstraligi i ligi szwedzkiej pokazują to dobitnie. Jarek sam mówi że dobrze już się czuje z nowymi tłumikami i jak narazie nie ma z nimi większych problemów co zresztą widać na torze. Natomiast Gollob cały czas narzeka że a to tłumiki a to ostatnio na MotoArenie zły tor był dopiero pod koniec niby dobrze się jeździło.W lidze szwedzkiej też jak na Niego to przeciętnie. Jakoś nie wydaje mi się aby mógł okazać się lepszy od Jarka porównując Ich forme z ostatnich 2 tyg.

Jak będzie okaże się jutro ok 22.
Pozdrawiam RADULA

1/2 Szkoda Jarka...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Artiom Łaguta-Mikkel Bech Jensen 1 @ 1,50 Tobet✅ i 1,83 Ladbrokes✅
No moim zdaniem trochę poniosło Tobet. Fakt, że Artiom fatalnie jeździ w tym sezonie w GP i w ogóle ta jego forma jest zadziwiająco słaba, ale jednak Jensen ma dopiero 16 lat więc nie należy się po nim zbyt wiele spodziewać. Ja to się obawiam, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to młody Duńczyk zakończy zawody z zerowym dorobkiem. Dla Jensena to będzie na pewno wielki stres i wielkie przeżycie startowanie w takich zawodach, a co by nie mówić Łaguta jednak trochę tego obycia ma, bo już kilka GP za nim, a poza tym w DPŚ czy innych turniejach miał okazje startować z tuzami światowego speedwaya. I mam nadzieję, że te trójki z Lejonen to nie był przypadek tylko powrót do formy młodego Rosjanina.
Emil Sayfutdinov-Chris Holder 2 @ 1,95 Unibet✅
Emil co prawda w tym sezonie świetnie sobie radzi w I lidze w Polsce i dobrze zaczął w barwach Coventry w EL. Jednak w GP jakoś póki co jeździ inaczej. Ta jazda jest jakby ostrożniejsza po tym poprzednim sezonie, w którym miał dwie poważne kontuzje. Chris Holder z kolei w tym roku kapitalnie jeździ w Polsce, Szwecji, Anglii i również w GP sobie radzi świetnie. Co prawda z Emilem uzbierali taką samą ilość punktów, to jednak mi się widzi, że Rosjanin jedzie zachowawczo. Również atutem może być po stronie Holdera fakt, że zawody odbędą się na krótkim technicznym torze, a jak wiadomo Emil mistrzem techniki nie jest i chyba już nigdy nie będzie. Moim zdaniem porównywalna para, a kurs niezły na Kangura więc można spróbować.
Nicki Pedersen-Kenneth Bjerre 2 @ 2,15 Milenium⛔
No taki kurs na to zdarzenie mnie bardzo zadziwił. Kenio przecież na chwilę obecną prezentuję bardzo dobrą formę i chyba jest najlepszym Duńczykiem. Jakoś Nicki tak nie do końca pokazuję to co potrafi. Poza tym występem w Lesznie jest nie najlepiej z jego postawą. Na pewno Kenneth też od siebie wymaga więcej i te 21 punktów po 3 turniejach to nie jest szczyt jego marzeń i możliwości. Jeśli chce powalczyć o podium w tym roku to musi się obudzić, bo strata już wynosi 15pkt, a jak dalej będzie słabo jechał to szybko wzrośnie i będzie musiał walczyć jedynie o miejsce w ósemce. Na pewno jest to kolejna wyrównana para więc kurs jest bardzo wysoki i warty zagrania.
Najlepszy z Polaków - Jarosław Hampel @ 2,25 Unibet⛔
Hampel jak już zostało napisane wszędzie jeździ od jakiegoś czasu genialnie. W ostatnim tygodniu tylko licząc mecze w Tarnowie i Vetlandzie na 39 możliwych punktów stracił tylko jeden, a przecież rywali miał nie byle jakich, bo mierzył się chociażby z Sullivanem, Lindgrenem czy Protasiewiczem. W poprzednim sezonie Jarkowi udało się wygrać w Kopenhadze więc teraz czas na kolejny dobry występ i myślę, że ten zakład to taki bardziej H2H z Gollobem, bo nie sądzę by reszta naszych im zagroziła.

Emil Sayfutdinov nie wejdzie do finału @ 1,57 Ladbrokes✅

Bardzo ładny kurs jak na takie zdarzenie. O Emilu już pisałem kilka linijek wyżej. Teoretycznie nie ma tak strasznie trudnych wyścigów więc powinien wejść do półfinału, chociaż i o to może być mu nie tyle co ciężko, a nie jest to takie pewne. Natomiast w półfinale możliwe, że dostanie Crumpa, Golloba, Hampela czy innych mocnych i się skończy jego rumakowanie. W sumie może zdobyć i 15 w zasadniczej i zawalić tylko jeden start. Więc bet moim zdaniem warty grania grubiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Artiom Łaguta-Mikkel Bech Jensen 1 @ 1,50 Tobet i 1,83 Ladbrokes
Dla mnie to jest No bet, bo to tylko liczenie na defekty i wykluczenia innych. Jensen pojedzie raz w trzyosobowym biegu i zdobędzie jeden a Artiom może tego szczęścia nie mieć ????
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Ode mnie takie oto typy:
Chris Harris - Mikkel B Jensen 1 @1,55 betsafe ???? ✅
Bardzo dobry bet wg mnie. O młodym Duńczyku sporo już napisali poprzednicy i generalnie to się z nimi zgadzam co do kwestii że każdy zdobyty dziś punkcik przez młokosa będzie dla niego super doświadczeniem. A Bomber ? Przed rokiem trzecie miejsce na Parken, w tym roku znacznie gorszy układ pól startowych ale i tak w tym h2h powinien zwyciężyć zdecydowanie.
J Crump dojdzie do półfinałów @1,33 ladbrokes ✅
A to już czysta promocja. Brak Rudego w półfinale ? W takie &#39;cuda&#39; nie wierzę... Tym bardziej że trzeba odrabiać straty poniesione w poprzednich eliminacjach a na Parken Jason zwykle jeździł bardzo dobrze. Nie oszukujmy się, szanse powodzenia tego zakładu są ogromne i moim zdaniem tylko wielkie nieszczęście w postaci ew. defektów i wykluczeń mogłoby pozbawić Crumpa występu w biegach półfinałowych.
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lancev 984

lancev

Użytkownik
Hampel over 10 @1.80 bet365 ✅
O Jarku zostało napisane już bardzo dużo. Sam wyżej typowałem go jako zwycięzcę turnieju. Mało prawdopodobnym jest, aby zwycięzca rundy nie zgromadził 11 punktów. ; ) Kurs moim zdaniem bardzo dobry.
 
niccolo7 3,6K

niccolo7

Użytkownik
Niestety nie udało mi się złapać pięknych kursów na wygraną Jarka, a parę dni temu widziałem nawet 9,00 w Tobecie. Teraz po 4,5-5,5 już się nie opłaca, acz nadal uważam Małego za głównego faworyta dzisiejszej imprezy. Hampel jest w niesamowitym gazie i mam nadzieję, ze znajdzie to przełożenie na wynik GP Danii, które przecież rok temu wygrał.
Natomiast bardzo zainteresował mnie kurs na Andreasa Jonssona w pojedynku z Fredką Lindgrenem, bo 1,95 to moim zdaniem zdecydowanie za dużo. Niespodziewanie to Lindgren znajduje się wyżej w klasyfikacji generalnej, ale za nami dopiero 3 turnieje, więc myślę, ze wszystko wróci do normy. AJ imponuje formą w Polsce i Szwecji, ale jakoś zawsze czegoś mu brakowało w GP. Impreza na Stadionie Parken może okazać się dla niego przełomowa, bo przecież rok temu znakomicie spisywał się w rundzie zasadniczej, ale jeden błąd w półfinale pozbawił go szansy na zwycięstwo. Poza tym wylosował dobre pola startowe, więc pozycję wyjściową ma niezłą, w przeciwieństwie do Fredki, który częściej będzie jechał z pól zewnętrznych. Mam nadzieję, że Jonsson wyciągnął wnioski z zeszłorocznego GP i drugi raz nie pozwoli wydrzeć sobie awansu do finału.
Fredrik Lindgren - Andreas Jonsson # 1,95 bet365 ⛔ (6-11)
Drugi typ wydaje się trochę bardziej ryzykowny, bo ani Tonio ani Rune nie zachwycają. Jednak mimo wszystko wyżej oceniam szanse Norwega z polskim paszportem. Co prawda rok temu szału tu nie zrobił, bo znakomicie rozpoczął od zerwania taśmy w pierwszym swoim biegu i później zabrakło mu tych punktów do awansu do 1/2. Lindbaeckowi dość szczęśliwie wyszło deszczowe GP w Goeteborgu, a wtedy najgorszy występ zaliczył właśnie Holta, który jechał z kontuzją. Poza tym Szwed już nie imponował i uważam, ze podobnie będzie dzisiaj. Rune wydaje się, że powoli znajduje zrozumienie z nowymi tłumikami i powinien piąć się w górę klasyfikacji generalnej GP.
Antonio Lindbaeck - Rune Holta # 1,95 bet365 ✅ (14-12)
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Jonsson - Holta - 1 (1.55)
Jeden z pewniejszych typów na dzis. Holta bez rewelacji. Jonsson 2 finałky z rzedu w DANII. Jeden z &quot;cichych&quot; faworytow do wygrania GP.

Hampel - Crump - 1 (1.75)
Ciezka para, aczkolwiek patrzac na forme obu z nich bez watpienia smialo mozna zagrac na Jarka. (Znajomy wybral sie na GP do Danii i byl na treningu...mówił, że Jarek nieźle sobie poczyna na Treningu i krecil najlepsze czasy...)

Holder - Lindgren - 1 (1.50)
Dobra Forma Holdera powinna dzisiaj potwierdzic klase obu zawodnikow. Lindgren niestety jest bez formy. Spokojna jedynka.

Gollob - Pedersen - 1 (1.50)
Tutaj duzo myslalem...lecz skłaniam się ku temu...ze jesli tor bedzie suchy..Gollob powinien spokojnie osiagnac minimum drugie miejsce. Typ troszke ryzykowny, ale jestem dobrej mysli.


PS:
Sorry za takie analizy. Ale bardzo mi sPieszno staralem sie tylko w 2 zdaniach to opisac.

Podaj buka / R_26

TOTOLOTEK
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jason Crump - Nicki Pedersen @ Crump - 1,80 Tobet ✅ [2 miejsce - 8 miejsce]
Wiele osób gra dzis przeciwko Pedersenowi i w tej grupie jestem także i ja. Nicki po świetnym początku w GP jakby stracił formę, kłóci się z Mroczką w Stali Gorzów i ogólnie coś jest z nim nie tak. Nie liczę, że dzisiaj się odblokuje. Co innego Crump. Jak sam mówił po GP w Pradze testował maszyny i jest z nich bardzo zadowolony. Jason zapowiada walkę o jak najwyższą zdobycz punktową i rozpoczęcie pogoni za czołówką. Są ku temu przesłanki, kontuzja barku daje o sobie znać już coraz mniej, a Crump regularnie punktuje. Warto zwrócić uwagę, że w 8 rozegranych turniejach na Parken, Crump wygrywał 3-krotnie i ogółem w 5z8 turniejów był w finale!
Andreas Jonsson - Janusz Kołodziej @ Jonsson - 1,60 w Tobet ✅ [7pkt - 3pkt]
Kołodziej pod formą, co prawda jest wiara w odblokowanie w GP, ale specjalnych podstaw ku temu nie ma. Natomiast AJ regularnie punktuje w lidze polskiej i szwedzkiej, czas aby wypaliło także i w GP. Szwed potrafi błysnąć i uważam, że półfinał to dzis dla niego minimum. Janusz będzie walczył o awans do półfinału, ale niestety nie jestem w tym wypadku optymistą... Co ciekawe Millenium ma na ten typ kurs już tylko 1,35.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Crump - Laguta 1 @ 1,10 Sportingbet ✅ 2-9 (18-9)

???? Co to za para, Laguta kompletnie zawodzi w GP i mam nadzieję że za rok nie będę musiał już go oglądać. Crump musi gonić czołówkę więc zakręci się koło finału, zresztą po co ja to piszę Laguta nie ma żadnych szans na to aby być wyżej niż Crump.
Hampel - Lindgren 1 @ 1,30 Sportingbet ✅ 5-6 (12-9)
Wszyscy stawiają na Hampela że wygra, mimo iż bym chciał aby tak się stało moim zdaniem Jarek nie wygra. W finale powinien na spokojnie się znaleźć. Lindgren w tym roku w GP jedzie bardzo dobrze. Jednak na Parken zawsze jedzie solidnie, lecz bez fajerwerków myślę że TOP 8 to będzie wystarczająco dużo jak na Fredkę.

Holder - Kołodziej 1 @ 1,50 Sportingbet
✅ 3-15 (14-3)
Holder jedzie z &quot;1&quot; i to będzie spory handicap. W początkowej fazie zawodów pojedzie &quot;krawężnik&quot;, więc plus dla kangura. Janusz zawodzi w tym sezonie nie trafił w odpowiednie silniki, a także forma pozostawia wiele do życzenia. Pola startowe też ma nie najlepsze, bo kiedy ma słabą obsadę biegu jedzie z gorszego pola. Moim zdaniem nie ma szans aby być dzisiaj wyżej od Holdera.
izzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 12

bookman

Użytkownik
ciekawy kurs dodal expect hampel - hancock 2,2 - 1,6 , wierze w Jarka i jego dobra dyspozycje czyli stawiam po dobrym kursie 2,2 na Hampiego.
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
dawid.400
Mam dokładnie taki sam zestaw w sportingbet :spokodfhgfh: Dodałem jeszcze Tomka z młodym Jensenem na podbicie i fajne ako z tego wyszło. Obyś wstawiał same ✅ w swoim poście wieczorem :cool:
Jason zapowiada walkę o jak najwyższą zdobycz punktową i rozpoczęcie pogoni za czołówką. Są ku temu przesłanki, kontuzja barku daje o sobie znać już coraz mniej, a Crump regularnie punktuje. Warto zwrócić uwagę, że w 8 rozegranych turniejach na Parken, Crump wygrywał 3-krotnie i ogółem w 5z8 turniejów był w finale!
Dokładnie. Jeszcze nikt wcześniej zbytnio nie wspominał o Crumpie. A on na Parken tak jak podkreślałem czuje się przeważnie jak ryba w wodzie. Owszem, w ubiegłym roku zabrakło go w najlepszej 4 ale to nie znaczy że dzisiaj musi być tak samo. Ja myślę że wprost przeciwnie i zobaczymy &#39;Jazona&#39; w wielkim finale. Tyle że zamiast @2,25 na J Crump To make final w ladbrokes proponuję taki oto typ który zagrałem delikatnie za bonusa w bahu:
Zakład na miejsce 1-3 - Typ: Jason Crump (AUS) @3,00 bah ✅
Na koniec przyznam że ludzie z tobetu wykonali super robotę bo zagrać coś w tym buku jest dzisiaj piekielnie ciężko... No cóż, szkoda ale na szczęście inni bukmacherzy dali ciekawszą ofertę a przede wszystkim wydaje się że bardziej przewidywalną.
Pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Na szybko, bo zaraz będę musiał się zwijać.
Nikogo nie zaskoczę moim punktem widzenia, bo widzę, że dzisiaj dość jednoznacznie wszyscy wskazują Hampela jako głównego faworyta. Nie ma się jednak czemu dziwić. Ostatnie wyniki &quot;Małego&quot; musiały zrobić wrażenie na wszystkich obserwatorach. Świetna jazda w GP Czech, oszałamiający występ w Tarnowie i Vetlandzie musi budzić ogromny szacunek i potwierdzać to, że Jarek wreszcie &quot;dogadał się&quot; z nowymi tłumikami. Parken to wyjątkowe miejsce dla wychowanka pilskiej Polonii, przed rokiem odniósł tutaj pierwsze zwycięstwo w karierze i twierdzi, że geometria tego owalu odpowiada mu wyjątkowo.
Myślę, że karty w dniu dzisiejszym będą rozdawać właśnie Polacy, obok Hampela wiodącą postacią powinien być również Gollob. &quot;Chudy&quot; w kuluarach ciągle mówi o tym, że nie może odnaleźć optymalnych ustawień do nowych tłumików. Mimo tego osiąga satysfakcjonujące wyniki, nie ma tego błysku jak przed rokiem, ale kto wie czy dzisiaj Tomek nie odnajdzie optymalnych przełożeń dla kopenhaskiego toru? Tor w Parken został przez Tomka okiełznany przed laty notował tutaj fatalne wyniki pod koniec stawki, od trzech lat regularnie jednak melduje się w stawce czterech najlepszych jeźdźców wieczoru. Nie mielibyśmy nic przeciwko temu, by dzisiaj powtórzył się scenariusz z ubiegłego roku i ponownie nasi reprezentanci ustrzelili dublet. Myślę, że jest to całkiem realny scenariusz. Szczególnie myślę, że Hampel powinien dzisiaj być najjaśniejsza gwiazdą tych zawodów.
Typ: Jarosław Hampel TOP3 @ 2.25 ▶ Bwin ⛔

Chris Holder - Janusz Kołodziej Typ: Holder @ 1.60 ▶ Sportingbet ✅
Chris Holder - Andreas Jonsson Typ: Holder @ 1.90 ▶ Unibet ✅
Typy bardziej przeciwko Kołodziejowi i Jonssonowi, niż na Holdera. Wiele spodziewano się po postawie &quot;Koldiego&quot; w GP, ba wystarczy wspomnieć, że w przedsezonowych notowaniach jego akcje były cenione wyżej niż Hampela, Hancocka czy Sajfutdinowa. Po kapitalnym sezonie 2010 nikogo absolutnie to nie dziwiło. Rzeczywistość okazała się dla Janusza jednak znacznie boleśniejsza. Problemy sprzętowe i zupełny brak formy powodują, że dla wychowanka tarnowskiej Unii głównym celem powinno być utrzymanie się w czołowej ósemce, a nie walka o medale. &quot;Koldi&quot; nie może wrócić do dyspozycji z minionego sezonu, być może jeszcze w tym sezonie przypomni sobie o wysokiej formie z ubiegłego roku, ale na chwilę obecną nie ma żadnych przesłanek by tak sądzić. Nieco wypalony zdaje się być za to chyba Andreas Jonsson, który już od dłuższego czasu nie potrafi pojechać na wysokim poziomie w Grand Prix.
&quot;Chrispy&quot; widać, że dojrzewa jako żużlowiec. Aktualnie zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji przejściowej i nie ma tu mowy o przypadku. Zawodnik z Antypodów jeździ bardzo równo, a przede wszystkim skutecznie. Myślę, że dzisiaj po raz kolejny będziemy obserwować udane zawody w wykonaniu młodego &quot;Kangura&quot;.
Fredrik Lindgren - Rune Holta Typ: Lindgren @ 1.80 ▶ Tobet ✅
&quot;Fredka&quot; w tym sezonie nad wyraz równy. Dwa miejsca w półfinałach, tylko na &quot;własnych śmieciach&quot; w Goeteborgu nie udało mu się dostać do czołowej ósemki turnieju. Holta ciągle z niezaleczoną kontuzją, ale to niewielkie usprawiedliwienie, wystarczy chociażby popatrzeć na Daniela Nermarka, który z niewyleczonym do końca urazem osiąga najlepsze rezultaty w życiu ;) Holta jest po prostu bez formy. Na torze w Kopenhadze nigdy mu się nie wiodło. Niby nawierzchnia czasowa jest zmienna itd, ale geometria pozostaje ta sama i ona wyraźnie nie sprzyja Holtańskiemu. Półwysep Jutlandzki jest dla niego niezbyt szczęśliwy, więc myślę, że dzisiaj go nie odczaruje ;)
Na tyle typów starczyło mi czasu, jeszcze moje propozycje, ale bez opisywania :/
Hancock - Sajfutdinow 1 @ 1.85 ▶ Tobet ✅
Hampel - Crump 1 (-0.5) @ 1.83 ▶ Skybet ⛔
Bjerre - Holder 1 (+1.5) @ 1.83 ▶ Skybet ⛔
Lindback - Harris 1 (-0.5) @ 1.83 ▶ Skybet ⛔
PS. Zaznaczam, że kursy są z rana. Mogły się nieco zmienić.
Powodzenia panowie i miłego oglądania!​
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Gollob-Pedersen 1@1,45
A.Laguta-M.B.Jensen 1@1,85

ako:2,68
Betsafe
Nie rozumiem kursu 1,85 na Lagutę w zestawieniu z Jensenem(czyżby panowie z Betsafe pomyli go z tym również młodym,ale o klasę lepszym Jensenem z Apatora;)). Artiom oczywiście wozi mnóstwo zer jak do tej pory w cyklu,ale doświadczeniem przerasta Duńczyka o klasę według mnie.Dla mnie to &quot;pewniak&quot; na dziś.
Do dubla dałem typ na Golloba,choć w Kopenhadze w sumie nie jeździ jakoś wybitnie. Ale coś mi się wydaje,że Pedersen dziś będzie miał takie parcie na zwycięstwo,że tylko mu to zaszkodzi..Tomek pojedzie swoje,a szczęśliwe zwycięstwo z Leszna brutalnie w wykonaniu Pedersena nie ma według mnie prawa się powtórzyć. Chamom i prostakom na torach żużlowych mówimy NIE! Niki czymś dzisiaj będzie rzucał,zobaczycie:]
A tak za mniejszą stawkę:
Sajfutdinow WIN @9,00
Bet365,Betsafe
Emil ostatnio nawet w lidze dwucyfrówki na wyjazdach,może dziś znów pokaże klasę?
 
L 6

liroy27

Użytkownik
Holta Winner
Holta Wygra kurs @35 STS(widziałem u jednego z buków nawet 50+)
Rewelacyjny w lidze, po kontuzji ani śladu.
Gram 74 zł do wygrania ok.2200.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom