>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Speedway Grand Prix (3) Czech - Praga. 22 maja 19:00

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Lista Startowa :

Tak było rok temu :
Wyniki:
1. Emil Sajfutdinov (2,0,2,3,1) 8+3+6
2. Fredrik Lindgren (3,2,3,2,3) 13+2+4
3. Jason Crump (3,1,2,2,1) 9+3+2
4. Leigh Adams (1,1,3,3,3) 11+2+0
5. Nicki Pedersen (3,3,0,2,3) 11+1
6. Andreas Jonsson (2,3,2,1,3) 11+0
7. Greg Hancock (d,2,3,3,2) 10+0
8. Kenneth Bjerre (1,3,2,3,0) 9+1
9. Tomasz Gollob (2,2,1,0,2) 7
10. Grzegorz Walasek (0,0,3,2,1) 6
11. Chris Harris (1,1,1,1,2) 6
12. Hans Andersen (1,2,1,1,1) 6
13. Sebastian Ułamek (0,3,0,0,2) 5
14. Scott Nicholls (2,0,1,1,0) 4
15. Rune Holta (3,0,0,0,0) 3
16. Matej Kus (0,1,0,0,0) 1
17. Lubos Tomicek NS
18. Adrian Rymel NS

A tak dwa lata temu :

1. Nicki Pedersen - Dania (3,2,3,3,3,2,6) 22 + 1 miejsce w finale
2. Hans Andersen - Dania (2,3,1,1,2,3,4) 16 + 2 miejsce w finale
3. Jason Crump - Australia (2,3,3,2,3,2,2) 17 + 3 miejsce w finale
4. Greg Hancock - USA (3,1,3,1,2,3,0) 13 + 4 miejsce w finale
5. Tomasz Gollob - Polska (2,2,3,3,2,0) 12
6. Leigh Adams - Australia (3,3,0,3,1,0) 10
7. Rune Holta - Polska (1,2,w,2,3,1) 9
8. Andreas Jonsson - Szwecja (1,3,2,2,0,1) 9
9. Chris Harris - Wielka Brytania (2,0,1,3,1) 7
10. Bjarne Pedersen - Dania (w,2,2,0,3) 7
11. Niels Kristian Iversen - Dania (3,0,1,2,1) 7
12. Scott Nicholls - Wielka Brytania (0,1,2,1,2) 6
13. Lukas Dryml - Czechy (0,1,2,0,1) 4
14. Fredrik Lindgren - Szwecja (1,1,1,1,0) 4
15. Krzysztof Kasprzak - Polska (1,0,0,0,0) 1
16. Lubos Tomicek - Czechy (0,0,0,0,0) 0

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/05/21/grand-prix-czech-w-statystykach/

Zapraszam do dyskusji i podawania typów z analizą.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Tobet wystawił kursy na NCD na jutro.
Czy ktoś z Was wie, gdzie znaleźć staty z poprzednich GP w Pradze razem z czasami biegów?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Edit by Jacques
Z czasami to będzie bardzo ciężko. Raczej musisz szukać znajomych co byli na GP w Pradze i mają programy. Nawet szukałem w swoich archiwach żeby Ci orientacyjnie powiedzieć ale czasów niestety nie wpisywałem :/
A wyniki GP masz tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Grand_Prix_Czech_na_%C5%BCu%C5%BClu
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
No cóż, faktycznie ciężka sprawa z tymi czasami. Ja znalazłem na stronie Tygodnika Żużlowego tylko takie info, że NCD wówczas uzyskał Emil Sajfutdinow - 64,01 sek w biegu XV. Tutaj znajdziesz ten ARTYKUŁ
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
Uważam, że GP wygra jakiś weteran. K.Bjerre raczej nie powtórzy wyczynu z GP Szwecji. Liczę na dobry występ obu polaków Tomasza Golloba oraz Jarka Hampela. Końcowego zwycięzce widzę albo w Nickim Pedersenie albo w jednym z naszych reprezentantów.
Zwycięzca biegu 12. - Tomasz Gollob @1,65 - myślę, że Gollobowi forma z wyścigu na wyścig tak gwałtownie nie spadnie, jestem prawie pewny tego typu. 8/10
Nicki Pedersen w TOP3? - TAK @1,95 - jak już mówiłem, Nicki według mnie jest jednym z kandydatów do końcowego tryumfu. 7/10
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
W mojej opinii tak jak i w zeszłym turnieju, tak i w tym bukmacherzy za bardzo faworyzują Crumpa. Słabo u niego ostatnio z formą i zdaję się że nadal odczuwa kontuzję z końcówki zeszłego sezonu.
Nicki Pedersen - Jason Crump 1 1.75
Jason Crump - Tomasz Gollob 2 2.25
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Ja dzisiaj wybrałem taki typ:

K. Bjerre - G. Hancock 1 @ 1.70
Widać po startach w GP oraz w meczach ligowych, że Kenneth jest w formie. W ostatnich startach notuje dobre wyniki, a potwierdzeniem tych słów jest GP Szwecji. Greg jakby troszkę gorzej zaczął ten sezon. W pierwszym GP w Lesznie strasznie mnie rozczarował i przywiózł tylko 4 punkty. W Goteborgu było już lepiej, ale moim zdaniem na tą chwilę jest w słabszej formie. Stawiam na zwycięstwo Bjerre w tej parze.

Co sądzicie o parze Gollob - Holta?
 
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
6th Heat Winner (riders))

Jarosław Hampel 2.45 ⛔

Pole A Pole B
Pole C Pole D
Heat 6
Pedersen Zetterstroem
Kus Hampel
Stawiam w tym biegu na Jarka ze wzgledu na to, iz w dotychczasowych GP w Pradze jezdzil bardzo dobrze, drugi aspekt to Pole zewnetrzne D ktore w zeszlym roku bylo sporym handicapem i ostatecznie przemawiaja za nim przeciwnycy w tym biegu Zetterstroem i Kus sa niewatpliwe w zasiegu Jarka, problemem pozaostaje byc Nicki, o wszstkim zadecyduje moment startu i mam nadzijee ze Jarek zalozy rywali.
Jeszcze cos takiego polecam na dzis:
Kenneth Bjerre - Greg Hancock 1 1.65 ✅
Jarosław Hampel - Rune Holta 1 1.55 ✅
Wszystko typowane w Tobet.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Ja na dzis wybralem 2 ciekawe typy...
Gollob - Holta /1/ 1,6✅
N.Pedersen - A.Jonsson /1/ 1,4 ✅
Buk expekt
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
Zwycięzca biegu 12. - Tomasz Gollob @1,65 ✅
Nicki Pedersen w TOP3? - TAK @1,95 - ✅
Bardzo ładne GP jeśli chodzi o zarobki ;) Tomek Gollob nie zaczął zawodów mocnym uderzeniem, ale po pierwszym dwóch biegach w jego wykonianiu się przebudził i odniósł końcowy triumf.
Co do typu na Nickiego to izzy kasa. Zajął drugie miejsce choć też nie rozpoczął GP tak jak by mógł rozpocząć. Duńczyk w pierwszym biegu zaczął od zera i myślałem, że nie wejdzie nawet do półfinałów. W kolejnym biegu już komplet punktów i nadzieja powróciła. W półfinale trafił na mocnych rywali. Jason Crump Jarek Hampel oraz jego rodak, lider tegorocznej edycji GP Keneth Bjerre. Zajął w nim drugie miejsce. W finale jak już mówiłem druga lokata i pieniążki wpadają na konto ????
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
no to do dzisiaj niewiadomo jaki byl najlepszy czas wczorajszego gp
szukam wszedzie i nie moge znalesc, chyba tylko ludzie na stadionie wiedza ????
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
a NCD z Pragi jak nie było, tak nie ma, zakład nadal nierozliczony...
Na oficjalnej stronie sgp też nie ma czasów, może nie wiedzą, skąd wziąć oficjalny protokół? ????
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Z ciekawości zapytam - rozliczyli ten zakład? ;)
Myślę że tobet jako były sponsor nie powinien mieć problemów z otrzymaniem takiej informacji.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Z ciekawości zapytam - rozliczyli ten zakład? ;)

Myślę że tobet jako były sponsor nie powinien mieć problemów z otrzymaniem takiej informacji.
rozliczyli po kilku dniach, nikt nie trafil ???? bylo losowanie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom