>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Speedway Grand Prix 2021 - typy długoterminowe

Status
Zamknięty.
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
batfan.PNG
Jedziemy z cyklem SGP 2021. Tytułu broni Bartek Zmarzlik, który jest także w tym roku faworytem bukmacherów. Jest jednak przynajmniej kilku kandydatów, którzy ten tytuł chcieliby mu odebrać. Edycja 2021 ponownie nie będzie całkiem normalna, bo już odwołano wiele zawodów, m.in te na Stadionie Narodowym w Warszawie, a kalendarz tak naprawdę cały czas jest ruchomy.
W tym temacie dzielimy się swoimi przemyśleniami na typy długoterminowe.
Zapraszam do dyskusji.
SGP.png
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Nigdy dlugoterminowych nie gram bo jestem niecierpliwy ale w tym przypadku probowalbym grac na Janowskiego.
Bardzo wysoka dyspozycja w tym sezonie , mega predkosc i wyprzedzanie rywali jak tyczki.
W nim upatruje glownego rywala Zmarzlika do ostatecznego zwyciestwa i przy kursach 10 czy wiecej jest to fajna opcja jak dla mnie
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Nigdy dlugoterminowych nie gram bo jestem niecierpliwy ale w tym przypadku probowalbym grac na Janowskiego.
Bardzo wysoka dyspozycja w tym sezonie , mega predkosc i wyprzedzanie rywali jak tyczki.
W nim upatruje glownego rywala Zmarzlika do ostatecznego zwyciestwa i przy kursach 10 czy wiecej jest to fajna opcja jak dla mnie
Jak zobaczyłem kursy to dokładnie o tym samym pomyślałem.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Magic miałby jeździć lepiej niż Bartek? Być może
Ja zapodałem na kilku kuponach Artema Łagutę po kursie 3,00-3,50 w zależności od buka
Trzecia średnia w naszej lidze (2,377) za Bartkiem i Magic'em.

żużel.png
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Czy wiecie może, gdzie (i najlepiej po fajnym kursie) mogę pograć Zmarzlik wygra + Janowski podium/2 miejsce?
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Fortuna
Zmarzlik [1] 2,25 + Janowski [1-3] 1,35 daje @3,04
ale kurs na Janowskiego to jakaś kpina

STS ma dokładnie to samo.

Betclic odpowiednio 2,50 i 1,45 ale nie można łączyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom