>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix 2020 - typy długoterminowe.

Status
Zamknięty.
neutralny 451,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy długoterminowe na zbliżające się wielkimi krokami Indwidualne Mistrzostwa Świata. Oferta na takie zdarzenia jest dość szeroka, a kalendarz już dopięty. Będzie to cykl dość specyficzny, bo w tym roku wyjątkowo odbędzie się tylko w dwóch krajach.

Terminarz SGP 2020:

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami. Nie wrzucamy suchych typów.
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Bez względu ile zdobędziesz pkt w turnieju to do generalki będą te pkt liczone które podałeś? Czy będą to dodatkowe pkt dodawane do tych wywalczonych na torze?
 
G 127

gruchagruchsonn

Użytkownik
Nieważne ile zdobędziesz pkt liczy się pozycja na koniec zawodów. Jest to mega niesprawiedliwe, bo można zrobić 15 pkt w rundzie zasadniczej, odpaść w półfinale i skończyć z 9 punktami za całe zawody.
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
Wydaje mi się, że Janowski vs Lindgren 1 po kursie 2.0 jest jak najbardziej do gry, Maciek od początku sezonu pewny lider Sparty, ostatnio forma mega, Lindgren w kratkę przeplata bardzo dobre występy ze słabszymi.

Kolejna para to według mnie Emil vs Woffinden 1 po kurs 1.67. Emil co by nie mówić wszędzie jedzie, jedne słabsze zawody w lesznie, tak to zawsze powyżej 10 punktów meczu, Woffinden wydaje mi się, że nie ma tej formy co wygrywał MŚ, w Gorzowie zawiódł, a u siebie też nie zawsze mu idzie tak łatwo.
Post automatycznie złączony:

Wydaje mi się, że Janowski vs Lindgren 1 po kursie 2.0 jest jak najbardziej do gry, Maciek od początku sezonu pewny lider Sparty, ostatnio forma mega, Lindgren w kratkę przeplata bardzo dobre występy ze słabszymi.

Kolejna para to według mnie Emil vs Woffinden 1 po kurs 1.67. Emil co by nie mówić wszędzie jedzie, jedne słabsze zawody w lesznie, tak to zawsze powyżej 10 punktów meczu, Woffinden wydaje mi się, że nie ma tej formy co wygrywał MŚ, w Gorzowie zawiódł, a u siebie też nie zawsze mu idzie tak łatwo.

Kursy z Betlic ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom