>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (11) Skandynawii - Sztokholm, 21 września 19:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
ROCKKLASSIKER SCANDINAVIAN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX



W sobotę przedostatnia runda IMŚ w Sztokholmie. Zawodnicy po raz pierwszy będą ścigać się na tymczasowym torze na nowoczesnym obiekcie Friend&#39;s Arena w stolicy Szwecji. Tor będzie sporą zagadką dla wszystkich, decydować będą umiejętności szybkiej adaptacji do aktualnych warunków.
Jak widać po kursach bukmacherom trudno wytypować zwycięzcę tego Grand Prix. Wysoką formę utrzymuje Tai Woffinden, Jarek Hampel, a także Darcy Ward. Czy któryś z nich wygra w Szwecji? A może jednak będziemy świadkami niespodzianki?
Po informacji o zakończeniu sezonu przez Emila Sajfutdinowa, ciekawie zapowiada się walka o srebrny medal IMŚ między dwoma &quot;przyjaciółmi&quot;, a mianowicie Jarkiem Hampelem a Nickim Pedersenem.
Kursy z bet365:

 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik


W mojej ocenie bardzo dobre losowanie Hampela. Dwa razy pole A do tego z reguły najgorżniejsi po prawej ręce. Tomek też fajne losowanie, dwa biegi stosunkowo łatwe. Nicki natomiast zacznie pewnie od dwóch trójek ale póżniej zaczną się schody (C,D,C).. &quot;Tajski&quot; bez presji pewnie pojedzie byle ciałać punkty, chociaż uważam, że będzie chciał mimo wszystko zapewnić sobie tytuł jutro ale w mojej ocenie będzie o to ciężko przy takim losowaniu Hampela. Szkoda, że nic nie wiemy o torze poza jego długością.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Z tego co udalo mi sie przeanalizowac to zastanowilbym sie nad takimi parami...
Oferta STS i kursy tez
Woffinden - Hampel 1 1.70
Tajski w gazie i moim zdaniem zdobedzie juz tytul juz w sobotni wieczor,nie to zebym nie kibicowal Jarkowi ale przeczuwam wysoka lokate brytyjczyka.
Ward - Kasprzak 1 1.35
Kasprzak jazde w przyszlym roku ma juz zapewniona jednak bedzie gorszy od Darciego,ktory bedzie latal przy plocie jak ostatnio to mialo miejsce
Pedersen - Gollob 1 1.80
Wiadome Nicki 4 pkt straty do Jarka i wie oco jedzie,a pan Tomasz na torach jedniodniowych nie przepada jezdzic.Kurs zachecajacy.
Jonsson - Lindbaeck 1 1.40
Jeden i drugi jada u siebie.Tonionio jedzie piach w kazdej rundzie.Jak dla mnie Jonsson pewniaczek.
Zagar - Vaculik 1 1.50
Vaculik pare dni temu zapowiedzial ze ma dosc gp i robi odpoczynek na pare lat ! Zagar czolowka w kladyfikacji jedzie o medale.Kurs taki loo ale jestem za Slowencem
Oczywiscie to jest zuzel i zawsze jest inaczej ale ja takie cos widze.Oferta w STS jest bardzo bogata i kombinacji jest tysiace. .polecam
Jak bedzie przekonamy sie wsobote poznym wieczorem.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ma ktoś jakieś info z treningu ??? Jakieś wypowiedzi może zawodników czy chociaż jak ten tor jest przygotowany ?
Darcy napisał na twiter:

Practice in Stockholm was pretty wild. Be fun tomorrow

I później jeszcze ktoś pytał go czy się tor nie rozsypywał,to napisał: only a little bit n some dirt was NICEE

Czyli na moje będzie dziś trochę loteria.Chciałem zagrać over właśnie Warda,bo ma fajny układ biegów.Ale linia 11 jest dla mnie nie do przyjęcia,dlatego chyba dzisiejsze zawody sobie odpuszczam i nie typuję niczego.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Gollob - Andreas Jonsson 1 1,75 Betsafe ale zaje....ał :-| - zwrot
Obaj niby wracają do formy. Dzisiaj na pewno lepszy układ biegów Polaka do tego on bardzo często w &quot;nowych&quot; turniejach spisuje się bardzo dobrze. Zobaczymy czy Jonsson wrócił na dobre bo puki co tylko dobrze pojechał w Zielonej Górze, Toruniu i nie żle w Krsko. Jonsson dzisiaj dość ciężki układ pól. Oglądałem zdjęcia z treningu i wydaje mi się, że tor może być lekko pod koło więc powinno być fajne ściganie ;) Chociaż wiadomo, że to tylko zdjęcia więc trzeba patrzeć na to z marginesem.
Jarosław Hampel - Nicki Pedersen 1 1,65 Betsafe ✅
Tutaj również o wiele lepsze losowanie Jarka. Nicki w trzech ostatnich biegach ma pola zewnętrzne i do tego obsady wcale nie takie łatwe. Oni walczą o srebrny medal Mistrzostw Świata więc na pewno się będzie działo. Uważam, że jeśli dzisiaj Jarek utrzyma swoją minimalną przewagę nad Nickim to w Toruniu jeżdzi lepiej i się spokojnie obroni. Ja stawiam w tej parze na Jarka który jest faworytem do finału a Nicki? zobaczymy
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Rzeczywiście to wszystko pachnie loterią, ale jak tu nie grać, jak jest GP :).

Ja pobieram tylko jeden bet:

Kasprzak w 8 za 2,25 w Milenium ✅

Idę w stronę Krzyśka. Jedzie bez presji, przyrobić można, więc czemu nie. Cztery starty w takiej obsadzie, że 2 powinny być spokojnie, to daje nam 8. Kluczowy może być bieg numer 5, gdzie startuje z 4 pola z Jarkiem, Tomkiem i Gregiem. Zrobi 1, będzie 9, to powinno dać półfinał. Forma jest co pokazało Terrezzano, do tego Krzysztof lubi jednodniowe tory.

Poza powyższym, chyba wszystko co się da przeciwko Vaculikowi. W rozmowach mówi, że odpuszcza już GP i robi rok przerwy, więc nie powinien się dziś spinać.

Miłego oglądania !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
funias 691

funias

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o takim H2H
T.Woffinden - G.Hancock ⛔
1,50 betsafe
Tajski ma szansę zapewnić sobie dzisiaj tytuł. Hancock jak wiadomo jedzie niby poprawnie, dość dobrze, ale pewnego pułapu już nie przeskoczy. Udało mu się na Łotwie ale nie sądze, żeby odpalił jakoś mega na jednodniowym torze w Szwecji. Jak wiemy takie tory mogą być nieco dziurawe, niebezpieczne i nieprzywidywalne a dziadek Hancock nie zamierza się połamać na stare lata co zresztą widać w jego jeździe. Na 4 ostatnie turnieje 3 razy lepiej wypadał Tai. Ostatnio w Krsko dość wyraźnie (17-9 w punktach).
Oprócz tego polecam
Krzysztof Kasprzak - Martin Vaculik ✅
1,45 betsafe
Kasprzak ostatnio dość pechowo nie wszedł do półfinału, ale wspominał, że bez presji jedzie mu się łatwiej. Dziś takowej nie będzie. Nie ma nic do stracenia. Vaculik mówi, że ma dość tego sezonu. Z dwóch imprez pewnie bardziej skupi się na jutrzejszym meczu. W GP zawodzi i pewnie dzisiaj przejedzie obok tego turnieju.
 
K 25

kwas28

Użytkownik
Bieg 1
Wygra: HANCOCK
2,00 BET365

wiadomo jak to jest z torami jednodniowymi. Początek turnieju to czesto start , kraweznik i po zabawie. Mistrzem takiej jazdy jest wlasnie Amerykanin. Rywale Lindgren , Lindbaeck i Vaculik są jak najbardziej do objechania. Za pare złociszy mozna sprobowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
W pierwszym biegu dnia uczestnik każdej z rund Grand Prix, Greg Hancock wystartuje z pierwszego pola. Jego rywalami będą najsłabsi zawodnicy cyklu - Antonio Lindbaeck i Martin Vaculik oraz jedyny zawodnik, który może przeszkodzić Jankesowi w wygranej - Fredrik Lindgren.

Zwycięzca wyścigu 1
Greg Hancock
2.00 | bet365 | 8/10

W biegu 3 podobna sytuacja, Nicki Pedersen zmierzy się z dwójką rezerwowych cyklu GP - Madsenem oraz Drymlem, a z trzeciego pola, zapewne najsłabszego w początkowej fazie zawodów, do walki ruszy Krzysztof Kasprzak
Zwycięzca wyścigu 3
Nicki Pedersen

1.72 | bet365 | 8/10
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Tai Woffinden - Tomasz Gollob - 1
Darcy Ward - Greg Hancock - 1
@1.96 Betsafe ⛔
Taki oto dubelek dzisiaj idzie na GP Skandynawii. Bez przesady ze stawkami. Tor nowość, jednodniowy i może wiele się dziać. Trzeba grać na zawodników, którzy teoretycznie dobrze czują się na krótkich, technicznych owalach. Zarówno Tai jak i Darcy do nich należą. Oczywiście Herbie wychowany na krótkim torze też nie będzie mieć problemu z przystosowaniem się. Mimo wszystko jednak to &quot;Darky&quot; jest w lepszej formie, widać, że zmobilizował się na najważniejsze zawody końcówki sezonu. Nie bez powodu jest upatrywany do końcowego triumfu w Sztokholmie. Greg wiadomo, stary wyjadacz, ale wszyscy widzimy jaka jest jego dyspozycja - bardzo średnia. Co do Brytyjczyka, to dzisiaj powinien zagwarantować sobie mistrzowski tytuł. Zapewne nie będzie łamać kości, jednak forma i sprzęt pozwalają mu walczyć o wygraną w stolicy Szwecji. Tomuś złapał wiatr w żagle, ale czy będzie cisnąć przed jutrzejszym meczem w ZG? Losowanie mu sprzyjało, w półfinale powinien się znaleźć, lecz w finale widzę innych zawodników. Jak coś będzie nie tak z torem, co jest możliwe, to Gollob zapewne będzie mieć problemy.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Podbijam zakład , że Hancock wygra bieg 1!! Oprócz tego takie oto bety rzuciły mi się w oczy:
Tomasz Gollob - Matej Zagar 2.33 Betsafe
Takie kursy na ten zakład tylko i wyłącznie na podstawie ostatniego GP przypuszczam , gdzie Zagar u siebie nie pojechał zbyt rewelacyjnie natomiast Gollob odpalił. Nie jestem jakoś przekonany do takiej zwyżki formy Golloba. W Częstochowie w lidze jakoś już tak nie szalał.. ( Zawsze w Częstochowie śmigał bardzo dobrze , w zeszłym sezonie 9+2 w 4 startach , 2 lata temu dopiero w ostatnim biegu Laguta go pokonał, tak to był nie do zatrzymania). Także jak dla mnie nadal Tomek poza Motoareną jest bardzo chimeryczny w tym sezonie ze wskazaniem na jednak bardzo przeciętne występy. Nikt nie będzie posiadał handicapu toru. Jednak biorąc pod uwagę ostatnie zawody jakie rozegrane były na sztucznym torze ( Parken ) to Zagar jechał naprawdę kapitalnie gdzie zajął drugie miejsce. Gollob w tych zawodach też był w finale gdzie zajął ostatnie miejsce. Jednak całe zawody bardzo chimerycznie kapitalne występy przeplatał ostatnimi miejscami. Kurs uważam za zachęcający i chętnie z niego skorzystam.
Darcy Ward pojedzie w finale 1.75 Milenium
Darcy w przeciwieństwie do Golloba niesamowicie zaimponował mi ostatnio w Częstochowie. A znowu jego występy w Częstochowie jak mnie pamięć nie myli nie były do tej pory rewelacyjne. Chłopak jest w niesamowitym gazie. W Parken na sztucznym torze wygrał jadąc od razu po kontuzji!! Do tego teoretycznie ma mobilizację , żeby gonić Golloba , aby go wyprzedzić i wskoczyć do czołowej &quot;8&quot; na koniec. Z drugiej strony chyba nie ma osoby , która wątpi w to , że Darcy nie dostanie stałej dzikiej karty na przyszły sezon. Dla odważniejszych polecam bet na wygraną Warda ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Z Betsafe propozycja:

Hampel - Kasprzak 1 1,35 ✅

Jarek wie o co jedzie. Pola startowa dzisiaj również dobre.Forma jaką ostatnio przekonuje bardzo dobra więc dzisiaj finał spokojnie w Jego zasięgu.Kasper dzisiaj początek zawodów będzie miał ciężki z czasem przechodzi na pola B i A jednak wtedy ma trudnych rywali.

Hancock - Jonsson 1 1,45 ✅

Greg dzisiaj dobry numer ma bo 1. Jako dobry startowiec pojedzie dwa razy z pola A raz z pola B więc to bardzo duże handi. Do tego tor jednodniowy + techniczny owal wszystko to przemawia za Herbim. AJ to wsumie wielka niewiadoma bo w lidze jeździ dobrze a jak przychodzi GP to poniżej oczekiwań. Jutro AJ ma finał więc dzisiaj rozsądna jazda w Jego wykonaniu.

Zagar - Vaculik 1 1,40 ✅

Matej bardzo dobra forma. Walczy o jak najwyższą lokatę i mam wrażenie że taki tor na jedne zawody Mu bardzo będzie odpowiadał. Martin wypowiada się otwarcie o tym ze ma dosyć GP na kilka lat dlatego nie sadzę aby dzisiaj był w stanie coś zdziałać i pojechać na poziomie ok 5-6pkt chociaż...

F.Lindgren - Lindbaeck 1 1,40 ✅

Freddy w zawodach indywidualnych notuje dobre wyniki, kręci się w okolicach półfinałów. Anton forma tragiczna i nic nie wskazuje aby nagle miało być lepiej na koniec sezonu. Dzisiaj ciężkie ma biegi więc dodatkowo to przemawia na Jego niekorzyść.

AKO=3,84 ✅✅✅:cool:

Pozdrawiam RADULA
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom