>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Speedway Grand Prix (11) Nordyckie - Vojens, 22 września

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
FIM Dansk Metal Nordic SGP




Lista startowa:
1. Chris Holder (Australia)
2. Greg Hancock (USA)
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
4. Emil Sajfutdinow (Rosja)
5. Nicki Pedersen (Dania)
6. Hans Andersen (Dania)
7.
Tomasz Gollob (Polska)
8. Jason Crump (Australia)
9. Jarosław Hampel (Polska)
10. Krzysztof Kasprzak (Polska)
11. Fredrik Lindgren (Szwecja)
12. Chris Harris (Wielka Brytania)
13.
Andreas Jonsson (Szwecja)
14. Michael Jepsen Jensen (Dania)
15. Bjarne Pedersen (Dania)
16. Peter Ljung (Szwecja)
Rezerwowi:
17. Mikkel B. Jensen (Dania)
18. Nicklas Porsing (Dania)

Wyniki 2011:
1. Greg Hancock (USA) - 22 (3,3,1,3,3,3,6) + 1. miejsce w finale
2. Jason Crump (Australia) - 17 (1,2,2,2,3,3,4) + 2. miejsce w finale
3. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 13 (2,2,0,3,2,2,2) + 3. miejsce w finale
4. Chris Holder (Australia) - 11 (3,2,1,2,1,2,0) + 4. miejsce w finale
5. Kenneth Bjerre (Dania) - 13 (3,1,3,3,2,1)
6. Nicki Pedersen (Dania) - 10 (w,3,3,2,1,1)
7. Artiom Łaguta (Rosja) - 9 (1,1,3,2,2,0)
8. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 9 (2,2,1,1,3,0)
9. Jarosław Hampel (Polska) - 8 (2,3,3,0,0)
10. Andreas Jonsson (Szwecja) - 8 (2,3,2,1,0)
11. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 6 (3,1,2,0,0)
12. Chris Harris (Wielka Brytania) - 5 (0,1,0,1,3)
13. Tomasz Gollob (Polska) - 5 (1,0,0,3,1)
14. Bjarne Pedersen (Dania) - 3 (1,0,2,0,0)
15. Rune Holta (Polska) - 3 (u,0,1,0,2)
16. Janusz Kołodziej (Polska)- 2 (0,0,0,1,1)
17. Michael Jepsen Jensen (Dania) - NS
18. Mikkel Michelsen (Dania) - NS
Bieg po biegu:
1. Lindbaeck, Jonsson, Gollob, Holta (u)
2. Hancock, Sajfutdinow, B. Pedersen, N. Pedersen (w)
3. Bjerre, Hampel, Łaguta, Harris
4. Holder, Lindgren, Crump, Kołodziej
5. Hancock, Holder, Łaguta, Gollob
6. Jonsson, Sajfutdinow, Harris, Kołodziej
7. N. Pedersen, Lindgren, Bjerre, Holta
8. Hampel, Crump, Lindbaeck, B. Pedersen
9. Bjerre, Crump, Sajfutdinow, Gollob
10. Hampel, Jonsson, Hancock, Lindgren
11. Łaguta, B. Pedersen, Holta, Kołodziej
12. N. Pedersen, Lindbaeck, Holder, Harris
13. Gollob, N. Pedersen, Kołodziej, Hampel
14. Bjerre, Holder, Jonsson, B. Pedersen
15. Hancock, Crump, Harris, Holta
16. Lindgren, Łaguta, Sajfutdinow, Lindbaeck
17. Harris, Lindgren, Gollob, B. Pedersen
18. Crump, Łaguta, N. Pedersen, Jonsson
19. Sajfutdinow, Holta, Holder, Hampel
20. Hancock, Bjerre, Kołodziej, Lindbaeck

Półfinały:
21. Hancock, Holder, N. Pedersen, Sajfutdinow
22. Crump, Lindgren, Bjerre, Łaguta
Finał:
23. Hancock(6), Crump(4), Lindgren(2), Holder(0)


Klasyfikacja generalna 2012:
Klasyfikacja SGP
1.
Chris Holder 134
2.
Greg Hancock 126
3.
Nicki Pedersen 123
4.
Tomasz Gollob 114
5.
Jason Crump 111
6.
Emil Sajfutdinow 107
7.
Fredrik Lindgren 100
8.
Antonio Lindbaeck 92
9.
Andreas Jonsson 77
10.
Hans Andersen 58
11.
Chris Harris 57
12.
Martin Vaculik 55
13.
Jarosław Hampel 52
14.
Bjarne Pedersen 49
15.
Peter Ljung 49
16.
Kenneth Bjerre 41

Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Andreas Jonsson-Emil Sajfutdinow: Emil więcej punktów @1,85 Unibet✅✅7-15 pkt

Powoli zbliżamy się do końca tegorocznego cyklu.W Vojens na pewno będzie ciekawie-kilku zawodników nadal walczy o medale,niektórzy łudzą się że powalczą o &quot;8&quot; a niektórzy chcą po prostu nie zbłaźnić się po raz kolejny;) W tej drugiej grupie mamy Jonssona,który tak wypowiada się o turnieju w Danii:

- Nie szło mi ostatnio najlepiej, a ten upadek wszystko maksymalnie skomplikował. Jestem obecnie 9. w tabeli SGP i muszę zdobyć naprawdę wiele punktów w Vojens oraz Toruniu, aby powalczyć o czołową &quot;ósemkę&quot; w tym roku. Nie będzie to jednak proste - za dużo punktów uciekło mi w Malilli. Zarówno ja, jak i cały mój team zrobimy jednak wszystko, aby jak najlepiej zakończyć ten sezon. Przed chłopakami dni intensywnej pracy przy sprzęcie - muszą sprawić, że moje motocykle będą wreszcie szybsze…

Według mnie szanse że wyprzedzi kogoś z ósemki są czysto teoretyczne i AJ ten sezon zakończy daleko w klasyfikacji.Przed poprzednią rundą GP dość sporo o nim pisałem,więc można sobie zerknąć tam.Od tego czasu pojechał jedynie te 2 biegi w Malili i rewanżowy półfinał w Elitserien gdzie znów bez rewelacji: 8 (3,2,1,2,0). Nie pomógł w żaden sposób Dackarnie w awansie do finału-przegrał jeden z biegów podwójnie,wygrywali z nim Przemek Pawlicki i nawet Grzechu Zengota..
Emil w tym sezonie jedzie solidnie w GP,kilka razy bardzo dobra runda zasadnicza i później głupie błędy w półfinałach.Tak było w Malili 2 tygodnie temu.W pófinałach Elitserien może bez rewelacji: z rezerwy 12+1 (3,3,2*,0,1,3) na wyjeździe i 7+1 (3,1,1,2*) u siebie.
Dlaczego gram więc na Rosjanina? Dwa czynniki tu mnie przekonują: zdrowie obu panów i forma ich sprzętu. AJ w swojej wypowiedzi wyraźnie wskazuje że nie mogą dogadać się z silnikami. U Emila wrócił spokój-w pierwszej części sezonu kombinowali ze sprzętem i powodowało to(nie wiem czemu,nie jestem mechanikiem) że Emil w każdym,naprawdę każdym swoim biegu trzymał się krawężnika przez 4 okrążenia.Od którejś rundy GP(już nie pamiętam której) zmieniło się to i Emil teraz szaleje po całej szerokości.Według mnie coś tam znaleźli w silnikach co mu pozwala na taką jazdę.W Vojens jest tor do ścigania,więc myślę że Emil tu pokaże swoją wyższość nad byłym kolegą z Polonii.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Michael Jepsen Jensen(+0,5)-Krzysztof Kasprzak 1 @ 2,00 Tobet✅7-4
Takiego kursu na lidera klasyfikacji Mistrzostw Świata Juniorów to się nie spodziewałem. Wiadomo, że Kasper jest w dobrej formie, co pokazuje w tym sezonie i w GP też już miał okazje to potwierdzić ale teraz jednak zabawa będzie w Danii, gdzie MJJ się wychował więc tor w Vojens powinien znać bardzo dobrze. Szczerze powiedziawszy, to liczę, że MJJ zakręci się koło finału ale udziału w 1/2 finału to dla niego powinien być cel minimum, bo jest tylu zawodników, których powinien objeżdżać, że naprawdę droga otwarta, a tam już kto wie. Ten zakład dotyczy tylko fazy zasadniczej więc po 20 biegu najpóźniej będziemy wiedzieli jaki wynik będzie w tej parze. MJJ tak jak pisałem to powinien w 1/2 znaleźć się bez większych problemów, natomiast Kaspera aż tak pewnie czującego na torze w Vojens nie widzę ale jego ewentualny awans do 1/2 byłby miłą niespodzianką. Przy remisie naturalnie wchodzi ten zakład więc warto, tym bardziej, że kurs naprawdę z kosmosu. A tak dla porównania, to Tobet oferuje tę parę również na całe zawody i tam mamy kursy wyrównane czyli po 1,85 na obu zawodników, tak więc warto.
Greg Hancock-Andreas Jonsson 1 @ 1,80 Tobet✅9-7
I kolejny kurs, jak i para z kosmosu. Herbie tuż za Crispym w klasyfikacji generalnej i musi spiąć tyłek, bo pozostały dwa turnieje, a strata to 8pkt. Tak więc motywacja po stronie Amerykanina jest ogromna i można się spodziewać jego dobrej postawy w Danii, tym bardziej, że przed rokiem wygrał, a jedynymi osobami, które go pokonały w biegu 10 były Hampel i właśnie Jonsson... Teraz jednak sytuacja z AJ zupełnie inna, bo ten sezon jest dla niego nie udany. Nie dość, że nie punktował od początku zbyt dobrze, to jeszcze ten nieszczęsny upadek w Malilli i jego pozostanie w cyklu stoi pod dużym znakiem zapytania. Jednak nawet jak zajmie 9 miejsce na koniec, to sądzę, że BSI pozostawi tego zawodnika, bo jednak w Szwecji to jest marka i kibice na niego chętnie przyjdą. Teraz wraca po kontuzji i jego forma jest pod znakiem zapytania, bo środowy mecz w Motali za wiele nam nie powiedział ale jakoś cudów się nie spodziewam. Może wyjdzie podobnie jak z Jarkiem w Malilli, gdzie też szału nie było. Jak dla mnie to chyba jeden z pewniejszych betów na to GP, gdyż Herbiego widzę w finale, a dla AJ awans do 1/2 będzie małym sukcesem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Greg Hancock - Andreas Jonsson 1 1,80 Tobet [10-7]pkt✅

Tak pisałem o AJ : AJ po bardzo dobrym początku sezon widać że teraz złapał zadyszkę i ciężko Mu przychodzi zdobywanie pkt. W zawodach GP widać że ma poważne problemy i po np. 1-2 dobrych startach w dalszej części zawodów przywozi same 0.Teraz dodatkowo powraca po kontuzji i zobaczymy jak Mu pójdzie. W lidze szwedzkiej tak naprawdę pojechał średnio.
Greg nie tylko musi gonić Holdera ale także musi uciekać przed Nickim i Gollobem którzy tylko czekają na kolejną Jego wpadkę.Hancock po słabszych 2 startach w GP myślę,że jutro powróci na właściwy tor i do finału wejdzie.W tamtym roku w świetnym stylu wygrał zawody,zresztą tamten sezon był mega w Jego wykonaniu.Przeskoczyć Holdera będzie piekielnie ciężko bo On jest w świetnej formie ale jak wyżej napisałem musi bronić drugiego miejsca. Kurs według mnie to nieporozumienie bo nawet w słabszej dyspozycji jaką ostatnio prezentuje Amerykanin jest w stanie pokonać jeszcze słabszego AJ.

A co myślicie o tych typach Sportingbet:


C.Harris v M.J.Jensen 2 1,50

Jensen ma świetny sezon.Już raz w tym roku startował i wtedy zdobył 7 oczek.Jak będzie tym razem? Myślę,że może być tylko lepiej.Bomber niby nie jeździ jakoś rewelacyjnie jednak w każdych zawodach pkt przyzwoicie.

A.Lindback v N.Pedersen 1 2,75

Tutaj chyba delikatna przesada...W 3 ostatnich konkursach GP to Lindbaeck był lepszy od Nickiego. Nie mówię że tym razem też tak będzie ale kurs na Nickiego 1,40 to śmiech na sali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
C.Harris v M.J.Jensen 2 1,50
Jensen ma świetny sezon.Już raz w tym roku startował i wtedy zdobył 7 oczek.Jak będzie tym razem? Myślę,że może być tylko lepiej.Bomber niby nie jeździ jakoś rewelacyjnie jednak w każdych zawodach pkt przyzwoicie.
A.Lindback v N.Pedersen 1 2,75
Tutaj chyba delikatna przesada...W 3 ostatnich konkursach GP to Lindbaeck był lepszy od Nickiego. Nie mówię że tym razem też tak będzie ale kurs na Nickiego 1,40 to śmiech na sali.
Dla mnie oba bety są bardzo dobre. Szczególnie pierwszy Michael ma formę o niebo lepszą niż Chris do tego dochodzi fakt, że chce się u siebie pokazać bo myślę, że chłopak ma coraz większe umiejętności i obok Emila i Holdera przydałaby się chyba w GP taka świeża młoda krew z Danii ;) Także bet bardzo fajny, uważam nawet, że chłopak powalczy o półfinał a tam wiadomo wyjdzie mu bieg i pojedzie w finale. Co do drugiego typu trzymam kciuki podwójnie, żeby Ci weszło. Mam nadzieje, że Nicki nie pojedzie dobrze a Tomek zdobędzie te 3-4 punkty więcej niż Duńczyk i walka za dwa tygodnie na &quot;Motoarenie&quot; w Toruniu będzie bardzo atrakcyjna o medal z brązowego kruszcu. Tak na prawdę nie ma przesłanek by nie grać na &quot;Antona&quot; może poza jego występem w Szwecji w tym tygodniu. Swoją drogą postawa Nickiego mnie zadziwia, facet ma motocykle super szybkie i wykorzystuje to w ligach a gdy przychodzi GP to klapa. Nie wierze, że tu chodzie o &quot;głowę&quot; bo to już doświadczony rider.
Bardzo ważna informacja pod kątem dzisiejszego turnieju, teraz zacznie się &quot;masówka&quot; przeciwko Gollobowi a on na przekór ;)
Na godz. 19:00 zaplanowano rozpoczęcie Grand Prix Nordyckiego w Vojens. Piątkowy oficjalny trening przed tymi zawodami odwołano z powodu opadów deszczu.
Organizatorzy zadbali jednak o to, by tor nie był nasiąknięty wodą. Od środy jest on przykryty wielką folią. Na wieczór w Vojens zapowiadane są opady deszczu. Miejmy nadzieję, że po ściągnięciu folii nawierzchnia toru będzie nadawała się do jazdy i uda się rozegrać całe zawody.
Jeśli sobotni turniej nie doszedłby do skutku i został automatycznie przełożony na niedzielę, to pojawi się problem z rozegraniem meczów Unibax - Azoty Tauron oraz GTŻ - Betard Sparta, gdyż każda z tych drużyn ma w swoim składzie uczestnika GP
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jarosław Hampel-Chris Harris 1 @ 1,40 Milenium✅ fart i nic więcej ale siadło:razz:
Ja wiem, że po odjęciu podatku wychodzi jeszcze mniej ale to jest dla mnie lokata. Kompletnie nie spodziewałem się, że taka para zostanie zapodana w Milenium ale dobrze się stało. Hampelek pokazał we Wtorek w Szwecji, że po kontuzji już śladu nie ma i powinno być tylko lepiej. On jeździ na luzie, bo tak po prawdzie wie, że dziką kartkę na przyszły sezon na 99% dostanie ale nie można mówić o odpuszczaniu, bo z pewnością głód jazdy u Małego jest ogromny. Po cichu liczę, że zobaczymy jego w finale ale jeśli będzie w 1/2 to będę w pełni już zadowolony z jego dokonania. Z kolei Bomber jeździ w tym roku dramatycznie słabo, z resztą, to jest coś do czego nas przyzwyczaił... Mam nadzieję, że jutro pojedzie swój przed ostatni turniej w karierze, bo szczerze powiedziawszy to jak go widzę w GP, to &quot;żygać do wiadra chce&quot; tak jak to Paździoch Marian mówił... Na jego dokonania w sobotni wieczór nie liczę, gdyż wejście do 1/2 z jego strony to byłaby dla mnie sensacja ale ona nie ma prawa się zdarzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren 2 2,20 ✅ Tobet

Znowu nie rozumiem skąd takie kursy w tej parze. AJ przecież po kontuzji a zresztą nawet przed kontuzją jeździł średnio i nie było jakiejś przepaści pomiędzy Nim a Lindgrenem.Fredrik właśnie w GP prezentuje najwyższy poziom patrząc też na ligi. Szanse oceniam na 50/50 a taki kurs warto zagrać.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
T.Gollob - J.Crump 1 za 1,65 w Millenium


Tomek to najbardziej nieobliczalny jeździec w cyklu, ale ostatnio wygląda to naprawdę dobrze. Szanse na medal ciągle są, stąd wierzę, że nasz AS nie odpuści. Crumpi w tym sezonie jeździ dobrze, ale bez błysku. Sznse na medal żadne, na opuszczenie ósemki też, więc trzeba tylko odwalić pańszczyznę, zainkasować parę groszy i do domu. Determinacja po stronie Polakaa, dyspozycja raczej też, a to mi wystarczy. Tor raczej leży i Tomkowi i Jasonowi, więc tu handicapów nie widzę. Kurs zadowalający i ja pobieram.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
T.Gollob - J.Crump 1 za 1,65 w Millenium


Tomek to najbardziej nieobliczalny jeździec w cyklu, ale ostatnio wygląda to naprawdę dobrze. Szanse na medal ciągle są, stąd wierzę, że nasz AS nie odpuści. Crumpi w tym sezonie jeździ dobrze, ale bez błysku. Sznse na medal żadne, na opuszczenie ósemki też, więc trzeba tylko odwalić pańszczyznę, zainkasować parę groszy i do domu. Determinacja po stronie Polakaa, dyspozycja raczej też, a to mi wystarczy. Tor raczej leży i Tomkowi i Jasonowi, więc tu handicapów nie widzę. Kurs zadowalający i ja pobieram.
Jak dla mnie typ ryzykowny przy takich a nie innych warunkach atmosferycznych w Vojens. Tomek wylosował dwa razy trzecie pole więc musi być dzisiaj dobrze przygotowany ze startu. Wierze, że jak szansa na medal się pojawiła to będzie chciał ją za wszelką cenę wykorzystać. Dzisiejszy turniej dla losów brązowego medalu jest bardzo kluczowy, ponieważ w mojej ocenie w Toruniu Gollob będzie jedną z najjaśniejszych postaci i tam na prawdę dużo szczególnie nad Nickim nadrobi. Bardzo boje się tego turnieju ale mam nadzieje, że Twój typ dzisiaj wejdzie a Tomek zrobi dużo punktów.

Chris Holder TOP3 2,15 Bwin ⛔
Chris Holder win 1 bieg 2,75 Sportingbet
⛔
Młody &quot;kangur&quot; zmierza po tytuł Mistrza Świata. Moim zdaniem Greg już nie podejmie walki z Chrisem, jego obecna forma sprzętowa pozostawia wiele do życzenia. Dzisiaj Chris ma super układ biegowy, przy obecnej swojej formie 12 punktów powinien w serii zasadniczej zdobyć. W 1 biegu jedzie z pola A, co prawda rywali ma nie za łatwych ale jeśli na dojeżdzie do 1 łuku będzie prowadził to śmiem twierdzić, że dowiezie 3 punkty do mety. Dzisiaj uważam, że Chris znajdzie się na podium i dodatkowo zwiększy przewagę nad Gregiem.

Michael J Jensen
- Chris Harris 1 1,50 ✅
Emil Sajfutdinov - Bjarne Pedersen 1 1,20 ✅
@ 1,80 Sportingbet

I jeszcze taki o to dubel na dzisiejsze zawody. Emil pewnie będzie walczył o finał dzisiaj a Bjarne to co najwyżej zdobędzie 5-6 punktów. W drugiej parze młody Duńczyk będzie chciał się pokazać przed własną publicznością i przed władzami BSI. Tak jak pisałem wcześniej może dzisiaj chłopak być wysoko, a &quot;Bomber&quot; pewnie znowu zaliczy bezbarwne zawody.

Jeszcze dwa słowa na temat Grega.. niby te typy w parach z Jonssonem dobrze wyglądają, bo facet dobrze się czuje w Vojens ale jego obecna forma sprzętowa jest daleka od ideału więc nie popadałbym tutaj w hurraoptymizm. Jednak mimo wszystko powodzenia!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jason Crump over 7,5 @ 1,75 Sportingbet ✅ 8 ;)
Od dwóch lat Australijczyk w Vojens meldował się w finale. Rok temu był tu drugi, dwa lata temu trzeci. Za każdym razem robił po 12 punktów w 5 biegach. Dzisiaj myślę że powinien spokojnie wykręcić 8 punktów. Patrzyłem w jego rozkład biegów i wychodzi mi że zakręci się w okolicach 10. Tor zna doskonale, może ostatnia forma nie napawała optymizmem. Ale rewanżowe spotkanie Vetlanda - Indianerna pojechał dobrze zdobywając 8 punków w 4 startach. Kangur wciąż w się liczy w walce o medale, bo 12 punktów do ciągle gotującego się Pedersena to nie jest aż tak dużo. Na Golloba dzisiaj nie liczę więc jeśli Jason pojedzie tak jak rok i dwa lata temu to w Toruniu jeszcze będzie liczył się o brąz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Po cichu liczę, że zobaczymy jego w finale ale jeśli będzie w 1/2 to będę w pełni już zadowolony z jego dokonania
Betgun daje aż 1.50 na Jarka w połfinale, z czego moim zdaniem wypada, a nawet trzeba skorzystać...
W lidze szwedzkiej bdb występ, bo 12 punktów, a rywale byli z czołówki.
Kapszti powyżej troszkę opisał, resztę wszyscy wiedzą, będzie ok...
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Zuzel GP Danii
Spotkanie.Emil Saifutdinov-Andreas Jonsson
typ.1
kurs.1,65
Bukmacher.Betsson
Data.22.09.2012 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj GP Danii i przedostatni turniej GP,potem juz tylko final w Toruniu.Ja na typ dzisiaj wybralem pojedynek pomiedzy Emil Saifutdinov-Andreas Jonsson.Jak dla mnie zdecydowanym faworytem w tej parze jest Rosjanin.Po pierwsze jest on w dokonalej formie,natomiast Andreas powrocil na tor po kontuzji w srode gdzie w lidze szwedzkiej zdobyl na 5 startow 8 pkt...W GP w generalce wyzej stoi Emil ktory do tej pory uzbieral 107 pkt co daje mu 6 miejsce.Natomiast Andreas Jonsson jest na miejscu 9 z 77 pkt na koncie...Ostatnie turnieje z cyklu GP to w tej parze to same wygrane Emila...
8 wrzesnia Grand Prix Skandynawii w Malilli
5. Emil Sajfutdinow 11 pkt
16. Andreas Jonsson 1 pkt - kontuzja
25 sierpnia GP Wielkiej Brytanii w Cardiff
5. Emil Sajfutdinow 12 pkt
12. Andreas Jonsson 6 pkt
11 sierpnia GP Włoch w Terenzano
2. Emil Sajfutdinow 19 pkt
8. Andreas Jonsson 8 pkt
Tak wiec widac,ze w ostatnich turniejach to mlody Rosjanin jest gora,dzisiaj za Jonssonem przemawia tylko fakt,ze jedzie w swojej ojczyznie,natomiast za Emilem lepsza forma i fakt ,ze Szwed jest co dopiero po kontuzji.Gram zdecydowanie w tej parze na Sajfutdinowa.
15 pkt - 7 pkt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Kto zdobędzie MŚ w przypadku takiej samej sumy punktów : Holder czy Nicki ??

Vader// Zdaje się, że ten co ma niższy stały numer startowy. Numery startowe dostaje się dzięki poprzedniej pozycji w GP. Mistrz ma nr 1, wicemistrz ma nr 2 itd.
dawid// Tak dokładnie, przy równej ilości punktów Holder będzie Mistrzem Świata, bo ma numer startowy #8 a Pedersen #10.

Także Panowie z ModTeam troszeczkę chcieli oszukać
szachraje:razz: cofam kliknięcia dzięki, więc poodejmować se reputę:grin:
V/ napisałem &quot;zdaje się&quot; - źle mi się zdawało, pewności nie miałem :p
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Jesteście pewni że ten numer decyduje ? Mnie się wydaje że ta reguła ma zastosowanie jedynie dla dalszych miejsc a jeśli chodzi o miejsca medalowe czy też decydujące o utrzymaniu w cyklu jest rozgrywany dodatkowy bieg. Taka sytuacja miała miejsce w 2007 roku w Gelsenkirchen. Holta, Harris i Nicholls mieli po 91 punktów i rozgrywano dodatkowy wyścig wygrany przez Ryśka. Tak więc nie jestem taki pewny czy macie rację panowie. Pozdrawiam.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie,
Wchodzimy na stronę oficjalną GP lub FIM i mamy:
The Final Overall Grand Prix Classification
In case of riders involved in a tie on the Final Overall Grand Prix Classification, at the end of the Grand Prix Series, the following will apply:

  • Run-off for 1st 2nd and 3rd place
  • Run-off for 8th place, which is the last qualifying place for the following year&#39;s Grand Prix Series.
  • For all other placings, the lowest riding number jacket will be considered the better-placed rider.
Także Panowie z ModTeam troszeczkę chcieli oszukać ????
Niższy numer decyduje w przejściowej klasyfikacji, ale w końcowej jest bieg dodatkowy.

*****
Przy okazji, bo często Panowie z C+ wygadują głupoty, gdy w serii zasadniczej 3 lub więcej zawodników ma tyle samo punktów, to a awansie do półfinałów nie musi decydować niższy numer lub bezpośredni bieg. Tzn. może, ale jeśli że zawodnik A był lepszy od pozostałych w bezpośrednich biegach lub da się wyznaczyć hierarchę &quot;zwycięstw&quot; np. gdy A &gt; B,C a z D był remis (np. dwa defekty) lub A=B, Ale A&gt;C a B=C, to wtedy też awansuje taki zawodnik (A), a nie ten z niższym numerem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom