>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Specyficzna Interpretacja Regulaminu przez Betfan (Ostrzeżenie happy hour)

S 72

skuwerx

Użytkownik
Witam wszystkich!

Chciałem sobie puścić zakład na betfanie za 200 złotych i skorzystać z promocji happy hours. Chyba obecnie najlepsza promocja w sieci, ogólnie warunki nie skomplikowane 2 zdarzenia na kuponie z kursem 1.25. Brak ograniczeń, wszystkie typy zakładów się liczy 1x2 itp.
W związku z tym zdecydowałem się na postawienie zakładów:
1. Karbownik pobije rekord Ekstraklasy - Nie
2. Zakład na meczy Bayernu gdzie w przypadku ich zwycięstwa jest zwrot, a w przypadku Remisu wygrana.
Wszystko fajnie, wysłałem kupon, niestety stawka 200 złotych (?) była dla nich za duża w związku z tym trafiłem na akceptację po około 2,3 minutach mój zakład został przyjęty, ale z kwoty 200 złotych za jakie chciałem zagrać, zgodzili się na 75 złotych. Trochę słabo, ale mówie spoko, niech będzie.
Po 1.5 godziny wchodzę w historię zakładów i patrze zakład na Bayern został anulowany i zagrałem singla (podatek automatycznie wskoczył).
W związku z tym zdecydowałem się na rozmowę na czacie, gdzie zostałem poinformowany, że nadużyłem promocji. Próbując pytać o szczegóły dowiedział się tylko, że zakłady typu home no bet, łamią warunki promocji, choć uwaga nigdzie tego nie wskazali.
betfan zaklad rozliczenie.png

Ostrzegam na przyszłość przed tym bukmacherem, chciałem mu dać drugą szansę, ale no chyba nie warto.
Dodam tylko, że w przeszłości puszczałem już kilka takich zakładów, nawet parę razy zakłady home no win mi nie wchodziły, ale no wtedy zwrotu nie dawali.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
U nich stawka 200zl to jest zdecydowanie za duza kwota i zawsze sie wpada na mielenie i reczna akceptacje. Co do tej sytuacji ze zmienionym wspolczynnikiem to sie nie wypowiem. Generalnie jesli mam komus dac jakas rade to mozna troche ominac to mielenie i jesli ktos chce zagrac cos za 200zl to polecam rozbic to na kupony 8 x 25zl. Kiedys tak mialem, ze kilka razy im ten sam kupon wysylalem do akceptacji za 200zl i za kazdym razem w calosci mi odrzucali. W koncu wpadlem na pomysl pogrania za mniejsza stawke i bez mielenia przyjelo wlasnie 8 x 25zl ten sam kupon. Powyzej 200zl jak grasz ciagle to samo to juz zawsze wskakuje reczna akceptacja. Do 200zl idzie to jeszcze czasem powyzszym sposobem obejsc. Ja aktualnie na wszystko mam u nich limit 0zl i niczego juz ode mnie nie przyjmuja takze sajo nara i mozecie ostatecznie upadac marna pokrako "bukmachera".
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
U nich stawka 200zl to jest zdecydowanie za duza kwota i zawsze sie wpada na mielenie i reczna akceptacje. Co do tej sytuacji ze zmienionym wspolczynnikiem to sie nie wypowiem. Generalnie jesli mam komus dac jakas rade to mozna troche ominac to mielenie i jesli ktos chce zagrac cos za 200zl to polecam rozbic to na kupony 8 x 25zl. Kiedys tak mialem, ze kilka razy im ten sam kupon wysylalem do akceptacji za 200zl i za kazdym razem w calosci mi odrzucali. W koncu wpadlem na pomysl pogrania za mniejsza stawke i bez mielenia przyjelo wlasnie 8 x 25zl ten sam kupon. Powyzej 200zl jak grasz ciagle to samo to juz zawsze wskakuje reczna akceptacja. Do 200zl idzie to jeszcze czasem powyzszym sposobem obejsc. Ja aktualnie na wszystko mam u nich limit 0zl i niczego juz ode mnie nie przyjmuja takze sajo nara i mozecie ostatecznie upadac marna pokrako "bukmachera".
Ogólnie najdziwniejsze jest to, że sami akceptowali ten kupon i wtedy spełniał warunki promocji, a po godzinie już nie.
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
Moze dlatego, ze kupon ma opcje zwrotu. Trzeba by bylo sie wgryzc w regulamin.
Wgryzłem, regulamin tego nie wyklucza, jako podstawę dali ,,nadużycie promocji".
Post automatycznie złączony:

Co ciekawe nawet nie mieli prawa anulować jednego zdarzenia.
Tylko zgodnie z regulaminem

Organizatorowi przysługuje uprawnienie do anulowania całego kuponu objętego Promocją w przypadku zaistnienia jednej (lub wielu) przyczyn unieważnień lub zwrotów, o których mowa w pkt. 4 Regulaminu Zakładów, w wyniku której kupon nie będzie spełniał warunków Promocji. W takim przypadku kupon zostanie rozliczony po kursie 1,00 (Klientowi zostanie zwrócona wpłacona stawka).
Powinni cały kupon anulować.
 
Do góry Bottom