>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do Administracji:
proszę dostępnymi środkami przywołującymi do normalnego zachowania, o ukrócenie ubliżania mi ze strony @buks65 poprzez pole uzasadnienia przyznanych punktów reputacji, gdyż nie do tego istnieje ta funkcjonalność a o czym ten i tak ogólnie mało w czymkolwiek zorientowany typ także ewidentnie chyba nie wie...
Proszę o usunięcie z mojego konta zarówno samego wpisu jak i tych punktów od w/w troglodyty.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proszę Administrację o podjęcie wobec @buks65 kroków, uniemożliwiających mu wykorzystywanie pola do uzasadniania przyznawanych punktów reputacji do ubliżania mi, gdyż w przeciągu kilku ostatnich dni wczoraj zrobił to samo.
Tacy troglodyci wg mnie powinni być eliminowani z życia naszego forum.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wielokrotnie banowany pod kilkoma już nickami user jak np. @never777 a obecnie @muszeschudnac - podobnie jak @buks65 - wykorzystuje pole uzasadnienia przyznanych pkt reputacji do obrażania mnie.
Czy Administracja forum może upomnieć w/w troglodytów, że wykorzystują tę funkcję niezgodnie z jej przeznaczeniem?
Jednocześnie proszę o usunięcie tych wpisów z mojego konta.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proszę Administrację o przyjrzenie się wpisom usera @pawelcz41, który nie ma zielonego pojęcia o żadnej z kwestii dotyczących procedowania Ustawy o grach a ponadto nerwowo reaguje na wytykane mu wciąż nowe przekłamania/kłamstwa w jego wypowiedziach:
https://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-493.html#post6239219
Poziom trzepaka to zbyt niska rekomendacja na zabieranie przez w/w głosu w tamtym wątku.
Proszę też moderację o usunięcie wprowadzających w błąd, niemerytorycznych wpisów tego usera w wątku o Ustawie, który to wątek jest dziś chyba omijany przez moderację...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
zkstal: nie idź tą drogą kłamstwa, bo @pawelcz41 dopiero dziś rano zamieścił ten swój kit o NIBY wysłanej Ustawie do KE, więc to nie &quot;jakieś wyrażenie&quot; a bardzo istotna sprawa, co do której wprowadził ludzi w błąd i od momentu gdy zwróciłem mu na to uwagę, to zaczął mataczyć i kręcić, zamiast wycofać się z tamtej nieprawdziwej wypowiedzi...
.............
................
Do Administracji:
Spam we wpisie usera @shingper: https://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-491.html#post6238828
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W sposób kategoryczny oczekuję od Administracji forum podjęcia regulaminowych kroków wobec usera @pawelcz41, który na spokojnie i rzeczowo wykazane mu jego totalne lamerstwo w wątku o Ustawie hazardowej , w odpowiedzi kolejny raz ubliża mi i grozi - co jest wystarczające do zgłoszenia tego przeze mnie do Prokuratury, wobec ciągłości takiego zachowania z jego strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom