Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Brazylia - Maroko
Mecz w nocy o 03:00 polskiego czasu.
Brazylia dostała lanie w pierwszym meczu od Madziarów. Mega blamaż bo dostać 10-0 to jest juz wyczyn. 4 do przerwy i 6 po przerwie.
Maroko również przegrało swój pierwszy mecz z ogórkami z Honudrasu.
Może o czyms nie wiem ale 1,75 na Brazylię w meczu o wszystko to trzeba brać. tym bardziej że przeciwnik to nie jest jakaś znacząca ekipa socca
Moim zdaniem
Brazylia ogra Maroko i w ostatnim meczu pokona Honudras co przełoży się na awans z grupy
Typ :
Brazylia 1,75
USA - Czechy
Zaraz po nich zagrają Czesi z Amerykanami
Czesi w pierwszym meczu pokazali sie z dobrej strony i pykneli Serbów 3-2 czyli solidną ekipę która rok temu w grupie zrobiła 12 na 12 punktów. Amerykanie to są średniaki którzy dostali od Greków w pierwszym meczu 4-2. Może troche postawią się pepikom ale nie sądzę żeby mogli naszych sasiadów ograć.
Gram na Czechów bo kurs przyzwoity i kolejna wygrana da im praktycznie awans z grupy.
Typ :
Czechy 2,00
Grecja - Serbia
Warto śledzić wcześniejszy mecz Greków z Serbią. Porażka Serbów to praktycznie koniec szans na awans z grupy.
Według mnie Serbowie to biorą.
Grecja jest słabszą ekipą. Pokonali
USA w pierwszym meczu ale to nie jest żaden wyznacznik. Rok temu Grecy wygrali jeden mecz walkowerem z Kuwejtem.... ponadto zrobili 3 remisy. Jeden z tych remisów był w meczu który mógł przesądzić o ich awansie do fazy pucharowej. Niestety zremisowali z Cyprem...Obok takiego kursu na Serbów nie przejde obojętnie
Typ :
Serbia 3,10
Typ : x2 1,80