>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Smartfon.

damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Panowie chce Sobie kupić telefon - smartfona (nowy). Przeznaczone mam maksymalnie 500zł.
Jakiego polecacie? Chodzi mi głównie o łatwy dostęp do neta, WI-FI i w miarę dobry aparat.
Teraz ich jest mnóstwo i nie wiem na jaki się zdecydować.
Z góry dzięki za opinie i pomoc.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Kompletnie nowy, czy tzw. &quot;stan idealny&quot; - czytaj 100-150zł taniej przy znikomym stanie użytkowania?
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Ok, rozejrzę się za tym, a z tych co byś polecił:
-Nokia asha 211
-Galaxy Y
-Galaxy mini 2
-LG L3
-Galaxy ace
-nokia 500
-Galaxy young
Bo wszystkie w tych granicach ????
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Ok, rozejrzę się za tym, a z tych co byś polecił:
-Nokia asha 211
-Galaxy Y
-Galaxy mini 2
-LG L3
-Galaxy ace
-nokia 500
-Galaxy young
Bo wszystkie w tych granicach ????
Galaxy mini 2 używam go świetny telefon jak dla mnie i Samsung bije na głowę te HTC
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Ok dzięki, czekam na dalsze opinie ludzi, którzy mają styczność z danym telefonem.
Tak jak wyżej nowy do 500zł.
 
ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
Badziewne te telefony wybrales. Jakieś L3 z tragicznym wyświetlaczem, a w cenie 500zl dostaniesz na allegro np. Htc 8s który osobiście posiadam i nie zamienilbym na żaden inny, a tym bardziej z androidem. Kazdyoze mieć swoje zdanie na temat systemu operacyjnego ale ten telefon dzialajacy na WP8 przez pól roku zawiesil sie maksymalnie dwa razy, Internet śmiga wybitnie szybko na bardzo czulym ekranie dotykowym a i bateria nie jest najgorsza. Ja polecam ze swojej strony. Minusem mama ilosc wbudowanej pamięci, a jak na dzien dzisiejszy aplikacji nie mozna zapisywać na kartę pamięci.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
I ja się podłącze do tematu, miałem nokie c5-03 już dłuższy czas, ale padł mi wyświetlacz. naprawa 180 zł więc odpada. Jaki telefon w granicach 200/300./uzywany
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Panowie chce ściągnąć aplikacje i przesłać przez USB na smartfona.
Gdzie mam je zapisać, żeby mi czytało na tel?
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/946265_563561913681355_466669690_n.jpg
Zrób sobie na karcie folder np. instalki i tam wrzucaj, potem będziesz musiał ściągnąć ze sklepu menadżer plików np. Astro manager file. Wtedy go odpalasz, wyszukujesz i instalujesz, tam jeszcze będzie trzeba zaznaczyć żeby z niezaufanych źrodeł instalować można było ale to tam wyskoczy okienko.
 
Do góry Bottom