>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skrill - wpłata na cele hazardowe czy nie?

T 0

turbopsycho

Użytkownik
Siema,
co prawda korzystam sporo ze skrilla, problemów nie miałem ale mam pytanie do was jako fachowców:
1. wpłaty robię jak regulamin nakazał, kartą powiązaną z moim kontem bankowym - karta i konto oczywiście zweryfikowane - co mam wybrać przy wpłacie w pytaniu o cel przeznaczenia srodków? Jest pole że na cele hazardowe i drugie że na cele niehazardowe - CO ZAZNACZAĆ? dodam że oczywiście kasa pójdzie na buki i będzie zarówno wpłacona ze skrilla np. na bet at home potem (po wygranej oczywiście) wypłacona spowrotem.
W ogóle po co to pytanie tam się pojawia? Co zaznaczyć ?
2. Mieliście jakieś problemy w związku z tym że zaznaczyliście że na cele hazardowe i faktycznie wpłacaliście i wypłacaliście kasę ze skrilla na buki typu bet365 lub bah itp?
3. Co gdy wybiorę opcję że na cele hazardowe a potem faktycznie sobie powiedzmy wpłace kasę na na bah , wygram i wypłace z bah? Jakieś akcje w związku z tym? blokady? problemy? Pytam bo nie rozumiem zasadności tego pytania ze strony skrila.

WAŻNE:
Zasilam powiedzmy skrilla kartą z mojego banku i zaznaczam na skrillu że środki idą na hazard - czy musze jakoś skontrolować umowę o kartę z tego banku czy nie ma tam zapisów że nie mogę jej wykorzystywać do hazardu ?

Proszę o jakieś odpowiedzi i pozdrawiam
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Jezeli wplacisz kase na skrilla i zaznaczysz ze nie na cele hazardowe i bedziesz chcial ja jednak wplacic na buka to nie zrobisz tego bo bedzie automatycznie ta kasa zablokowana. Nie ma mozliwsci wplaty ja do buka. Bedziesz mogl ta kase uzyc wszedzie ale nie na wplate do bukmachera. Wiec zaznacz ze na cele hazardowe jezeli faktycznie do buka ja chcesz wplacic.
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Kurcze, nigdy nie mialem tego, ale jak kolega. Dzis probowalem sie zalogowac, ale nie moglem, bo napisane bylo, ze konto tymczasowo zawieszone. Zresetowalem haslo i pojawilo sie te pytanie o &quot;cele hazardowe&quot;. Nigdy wczesniej te pytanie sie nie pojawialo. Mam sie tym martwic czy jak? Moze to jakis chwyt na Polakow, ktorzy graja u zagranicznych bukow i wplacaja/wyplacaja przez skrilla, aby unikac kont bankowych? Niech ktos doswiadczony sie wypowie w tej kwestii
 
kube 17

kube

Użytkownik
Jeśli chcesz grać u buka i wpłacać przez Skrill&#39;a to musisz zaznaczyć, że wpłaty mogą być przeznaczone na cele hazardowe - nie ma obawy o to, że Skrill przekaże jakiekolwiek informację polskiemu US, bo będzie to dla nich tylko strzał w stopę i utrata polskich userów.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jeśli chcesz grać u buka i wpłacać przez Skrill&#39;a to musisz zaznaczyć, że wpłaty mogą być przeznaczone na cele hazardowe - nie ma obawy o to, że Skrill przekaże jakiekolwiek informację polskiemu US, bo będzie to dla nich tylko strzał w stopę i utrata polskich userów.
Hahaha, a co to jest Skrill ? Skąd wogóle takie myślenie że skrill mógłby mieć coś wspólnego z Polskim urzędem ? Troszke nie kumaci jesteście. Wpłata na cele hazardowe lub nie to element polityki zwalczania problemów hazardowych i tyle. Wymyślacie własne teorie spiskowe, każdy dodaje coś swojego a potem można przeczytać takie bzdury że nic tylko siedzieć i się śmiać.
Jezeli wplacisz kase na skrilla i zaznaczysz ze nie na cele hazardowe i bedziesz chcial ja jednak wplacic na buka to nie zrobisz tego bo bedzie automatycznie ta kasa zablokowana. .
No dokładnie to działa tak samo jak rodzice włączają blokadę rodzicelską w komputerze żeby dzieciaki nie oglądały treści dla dorosłych tak samo jak masz problemy z hazardem i nie chcesz żeby wpłacone środki były przez Ciebie użyte na cele hazardowe zaznaczasz tą opcję i choć byś miał ciśnienie zagrać to za tą konkretną wpłatę tego nie zrobisz. Proste
Mam sie tym martwic czy jak? Moze to jakis chwyt na Polakow, ktorzy graja u zagranicznych bukow i wplacaja/wyplacaja przez skrilla, aby unikac kont bankowych? Niech ktos doswiadczony sie wypowie w tej kwestii
Zero logicznego myślenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Ok dzieki panowie, a jeszcze jedno zapytanie. Na aplikacji przy wplacie mam do wyboru &quot;cele inne niz gry hazardowe&quot; lub &quot;gry&quot; a podczas wplaty przez strone skrill.com nie pytaja mnie wcale. Jednak, blokuja mi konto i musze resetowac co jakis czas haslo, bo inaczej nie moge sie zalogowac na konto. Nie dostaje zadnego komunikatu z zapytaniem na jaki cel wplacam pieniadze. Napisac do nich czy jak?
 
T 0

turbopsycho

Użytkownik
Cześć- dzięki za odpowiedzi.
Sprawa wygląda tak że te pytania to tylko blokada możliwości wpłat na buki (w przypadku zaznaczenia opcji że na inne cele niż hazard) lub umozliwienia wpłat na buki (jeżeli wybrana opcja to że na cele hazardowe).
Korzystam ze skrill około 6 lat i nigdy nie miałem blokady żadnej ani razu - sekret w tym żeby nie tasować środkami między kontami w ta i spowrotem bo to podejrzane dla nich ????
sukcesów i dzięki.
 
Do góry Bottom