>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill wali w bambuko

psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Kilkanaście lat temu otworzyłem konto moneybookers (obecny skrill). Rok temu wpłaciłem tam 500 euro z myślą zrobienia depozytu u bukmachera. Firmy nie pamiętam ale próba depozytu nie przeszła tłumacząc się że nie mogę użyć tych środków na hazard. I w sumie zapomniałem o tych środkach do czasu aż unibet dodał skrilla do metod płatności.
Loguje się na swoje konto a tam komunikat że zostało ono zamknięte. Piszę do nich meila i dostaję odpowiedź że mogę założyć nowe konto, zgłosić to i przeleją mi środki. Zrobiłem tak i przeleli mi 44,27 zł. Piszę im że miałem tam równowartość 500 euro w złotówkach. Dostaje odpowiedź że przeleli całe saldo. Kasa poszła z dymem bo za nic w świecie nie dam rady im udowodnić tego jakie miałem saldo na starym koncie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Na jakiego meila pisałeś?
Ja mam problem z Skrill od dwóch miesięcy. Wypłaciłem środki 13 stycznia i do dzisiaj ich nie otrzymałem. Ciągłe zgłaszanie, telefony i cały czas granie na zwłokę...
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Kilkanaście lat temu otworzyłem konto moneybookers (obecny skrill). Rok temu wpłaciłem tam 500 euro z myślą zrobienia depozytu u bukmachera. Firmy nie pamiętam ale próba depozytu nie przeszła tłumacząc się że nie mogę użyć tych środków na hazard. I w sumie zapomniałem o tych środkach do czasu aż unibet dodał skrilla do metod płatności.
Loguje się na swoje konto a tam komunikat że zostało ono zamknięte. Piszę do nich meila i dostaję odpowiedź że mogę założyć nowe konto, zgłosić to i przeleją mi środki. Zrobiłem tak i przeleli mi 44,27 zł. Piszę im że miałem tam równowartość 500 euro w złotówkach. Dostaje odpowiedź że przeleli całe saldo. Kasa poszła z dymem bo za nic w świecie nie dam rady im udowodnić tego jakie miałem saldo na starym koncie.
znajdz w historii przelew z konta do skrill i masz dowód
Post automatycznie złączony:

Albo niech Ci wyciąg przyślą z Twojego konta skrill
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
opłaty pobierają za nieużywanie konta skrill przez bodajże pół roku. Chyba 5 euro miesięcznie za brak aktywności (np. logowanie się) aż do wyzerowania konta

1679064488320.png

skontaktujcie się z administracją forum, są partnerami skrilla... powinni mieć lepszy kontakt z nimi niż zwykły użytkownik.
Post automatycznie złączony:

albo to, nie wiem jak to działa, nigdy nie korzystałem, ale... jak jest rynek to w końcu pojawi się ktoś kto zaspokoi potrzeby tego rynku...

https://voxya.com/company/skrill-complaints/1209848

Post automatycznie złączony:

https://www.financial-ombudsman.org.uk/decision/DRN-3505805.pdf

to jest rzecznik praw konsumenckich, finansowych? gdzie się składa skargi na skrilla
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
W weekend będę miał więcej czasu to tak jak napisał Gubernator spróbuję dogrzebać się do historii transakcji.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
pamiętajcie, że w UK jest prawo precedensowe... i być może już był jakiś wyrok w sprawie jak wasza... i wystarczy na zasadzie kopiuj/wklej to zrobić jakby co
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Dlatego najlepszą opcją jest wypłata z bankomatu ! Od lat korzystam z różnych portfeli nigdy nie wypłacałem z nich na konto zawsze karta bankomat te 1czy 2 % prowizji da się przeżyć = zero problemów.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Na jakiego meila pisałeś?
Ja mam problem z Skrill od dwóch miesięcy. Wypłaciłem środki 13 stycznia i do dzisiaj ich nie otrzymałem. Ciągłe zgłaszanie, telefony i cały czas granie na zwłokę...
Po czterech miesiącach walki, pisania, dzwonienia. Dzisiaj zwrócili pieniądze na konto Skrill.
 
Otrzymane punkty reputacji: +932
Do góry Bottom