>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Skrill - tego nie przelejesz na Betfair

M 0

matashow

Użytkownik
Witam,

Do dziś nie miałem żadnych problemów z przelewaniem pieniędzy Mój Bank &gt; Przelewy24 &gt; Skrill &gt; Betfair.

Dziś wpłaciłem sobie na skrill trochę kasy, ale gdy chciałem zrobić depozyt na Betfair to płatność z portfela skrill była niedostępna coś w stylu &quot;Nie możesz wpłacić poprzez skrill, gdyż metoda wpłaty środków na skrill nie możesz służyć wpłatom na hazard online&quot;

skril ? ????????????????????????????
 
N 6

neo234

Użytkownik
Jeżeli wpłaciłeś na Skrill za pomocą karty kredytowej bądź debetowej, a nie bezpośrednio z rachunku bankowego to niestety ale do żadnego buka nie przelejesz kasy ???? Jeśli masz znajomego, wyślij mu pieniądze na Skrilla i niech ten Ci odeśle ???? wtedy wpłacisz bez problemu ???? Ja miałem kiedyś podobnie, założyłem konto na dziewczynę, zrobiłem transakcje do niej i z powrotem do mnie i już mogłem bez problemu wpłacić ????
 
M 0

matashow

Użytkownik
Wpłacałem bezpośrednio z konta bankowego - zresztą zrobiłem tak jak zawsze. Obecnie całkowicie rezygnuje ze Skrill, a tym samym chyba Betfaira, bo za chwile okaże się, że przez ich genialne regulaminy, a raczej prawo jakie jest w naszym kraju nie będę mógł wypłacić swoich pieniędzy ????
 
Do góry Bottom