>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki Narciarskie Mistrzostwa Polski w Wiśle

Status
Zamknięty.
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Super że zwróciłeś na to uwagę, wrzucę potem swoje przemyślenia. Zapowiadają się jednak trudne warunki:
Niestety na czwartek w rejonie Wisły przewidywane są trudne warunki pogodowe. Wiatr może wiać z prędkością nawet 8 m/s, ma być również bardzo ciepło, około do 7 stopni. Jeśli prognozy się potwierdzą to bardzo możliwe, iż trener Łukasz Kruczek nie będzie chciał ryzykować startu swoich najlepszych podopiecznych i Mistrzostwa Polski odbędą się bez kadrowiczów, startujących w TCS.
Już w poprzednim sezonie podczas zawodów Pucharu Świata, były problemy z warunkami atmosferycznymi.
 
J 12

jacht94

Użytkownik
&quot;Mimo coraz bardziej optymistycznych prognoz pogody, ostateczna decyzja o tym, czy nasza kadra, jadąca na Turniej Czterech Skoczni, wystąpi w Mistrzostwach Polski, zapadnie dopiero jutro rano.&quot;

Moim zdaniem wobec tego warto zaatakować zawodników typu Zniszczoł bądź też Kłusek po jakże wysokim kursie @20 . Przy złych warunkach Kruczek raczej nie dopuści do startu naszych najlepszych zawodników wyjeżdżających na TCS.

Tylko pewnie zwroty będą w tej sytuacji. :? No ale za jakieś drobne zawsze można popróbowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Za Zniszczoła czy Kłuska na pewno będą zwroty:
&quot;W Mistrzostwach Polski nie weźmie udziału grupa skoczków, która już jutro uda się do szwajcarskiego Engelbergu na kolejne konkursy Pucharu Kontynentalnego. Szansy na walkę o medale nie dostaną zatem m.in. Grzegorz Miętus, Stefan Hula, Aleksander Zniszczoł, Bartłomiej Kłusek, Przemysław Kantyka oraz Jakub Wolny.&quot;
Ogólnie chyba będzie ciężko z warunkami.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Zgodnie z obietnicą złożoną wczoraj, spojrzałem głębiej w ofertę którą przygotował bukmacher Betsafe, na dzisiejsze Mistrzostwa Polski w Wiśle. Na pewno w dzisiejszych zawodach nie zobaczymy: &quot;W Mistrzostwach Polski nie weźmie udziału grupa skoczków, która uda się do szwajcarskiego Engelbergu na kolejne konkursy Pucharu Kontynentalnego. Szansy na walkę o medale nie dostaną m.in. Grzegorz Miętus, Stefan Hula, Aleksander Zniszczoł, Bartłomiej Kłusek, Przemysław Kantyka oraz Jakub Wolny.&quot;
Kolejną nie wiadomą jest oczywiście występ naszych czołowych skoczków, bo jak donoszą wczorajsze wieczorne informacje: &quot;Mimo coraz bardziej optymistycznych prognoz pogody, ostateczna decyzja o tym, czy nasza kadra, jadąca na Turniej Czterech Skoczni, wystąpi w Mistrzostwach Polski, zapadnie dopiero jutro rano.&quot; Tym samym prawdopodobnie również zabraknie Kamila Stocha Jana Ziobro, Piotra Żyłę, Macieja Kota, Klemensa Murańkę czy Krzysztofa Bieguna. Nie wiem jak sytuacja z Dawidem Kubackim, bo w kadrze na Turniej Czterech Skoczni jest, co prawda ma zmienić najsłabsze ogniwo po zawodach w Niemczech. Więc tym samym nie do końca wiem czy jeśli Kruczek powie basta, to czy on również nie będzie skakał, czy będzie odpoczywał.
Zakładając wariant pesymistyczny, czyli że nie zobaczymy zarówno grupy która pojechała na Puchar Kontynentalny, jak również grupy która pojedzie na Turniej Czterech Skoczni faworytem wydaje się być...no właśnie kto? W gronie faworytów zostają: Krzysztof Miętus, Andrzej Zapotoczny, Jakub Kot oraz według mnie Rafał Śliż. Najbardziej doświadczony jeśli chodzi o ilość zawodów w Pucharze Świata, jest oczywiście Krzysztof Miętus. I to on wydaje się być naturalnym faworytem tych zawodów, chociaż nie wybija się zbytnio, ostatnie zawody na Pucharze Kontynentalnym w Lahti to 35 i 47 miejsce. No ale kto jeśli nie on? Zapotoczny ostatnio skakał poprawnie we Włoszech, ale pamiętajmy że na Uniwersjadzie poważnych zawodników można było policzyć maksymalnie na palcach dwóch rąk, więc miejsca 9 i 16 nie są wielkim wyczynem. Poza Andrzejem i Krzyśkiem zostaje Jakub Kot ale ten zajął na wcześniej wspomnianej Uniwersjadzie miejsce 24 i 33. Śliza nie ma co opisywać, nie ma go w ofercie. Ale powinien być wysoko, choćby ze względu na to że pochodzi z Wisły, a trenuje w klubie Wisła Ustronianka.
Wiatr jak wspomniałem ma kręcić, to on jest powodem zastanawiania się trenera Kruczka czy wystawić, czy nie wystawić najlepszych zawodników. Proponuje śledzić strony związane ze skokami, jeśli informacje się potwierdzą proponuje poszukać wysokich kursów, choćby ze względu na fakt wiatru, który może zafundować dzisiaj loterie. A bardzo możliwe, że obędzie się tylko jedna seria konkursowe. Ja osobiście prawdopodobnie spróbuje po małej stawce zwycięstw Krzysztofa Miętusa @ 15, do tego Andrzeja Zapotocznego @ 21 i może kogoś jeszcze. Ale naprawdę, ciężko tu o zdecydowanego faworyta...
- Jeśli nawet nasza kadra A wystartuje, to pewnie będzie loteria, więc poza niespodziankami, ja osobiście na faworytów nie zagram, bo ciężko będzie o warunki równe dla każdego. Cuda będą jeśli wygra jakiś Ukrainiec, któremu podwieje niczym Krzyśkowi Biegunowi w Klingenthal ???? No ale miejmy nadzieje że jednak takiej niespodzianki nie będzie. ;)
Pozdrawiam. ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Szalejący od kilku dni w Beskidach wiatr ucichł, jednak z powodu bardzo wysokich, jak na zimę, temperatur zawody Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Wiśle Malince zostały odwołane. Zbyt miękki rozbieg i zeskok uniemożliwia przeprowadzenie bezpiecznych zawodów - poinformował przed chwilą Andrzej Wąsowicz, organizator zawodów.
Po zawodach, dziękuje, dobranoc. :]
 
manuela 0

manuela

Użytkownik
Zatem nowicjuszka zapyta - postawiłam co nieco na skoczków w Wisle. Czy mam się spodziewać, że w przypadku odwołania konkursu - co też się stało - postawioną kasę bukmacher zwraca?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Zatem nowicjuszka zapyta - postawiłam co nieco na skoczków w Wisle. Czy mam się spodziewać, że w przypadku odwołania konkursu - co też się stało - postawioną kasę bukmacher zwraca?
Dokładnie tak. Otrzymujesz całkowity zwrot postawionej kwoty na dane zdarzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom