>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2022/2023 - Sapporo

Status
Zamknięty.
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Piątek, 20.01.2023
1:00 - Odprawa techniczna
4:30 - Oficjalny trening
6:30 - Kwalifikacje
8:00 - Pierwsza seria konkursowa

Sobota, 21.01.2023
6:30 - Kwalifikacje
8:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 22.01.2023
0:30 - Kwalifikacje
2:00 - Pierwsza seria konkursowa



* wszystkie godziny według czasu polskiego
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Klimatyczne konkursy, oby tylko udało się przeprowadzić komplet zawodów to będzie idealnie :D

Jak myślę o Okurayamie do głowy przychodzą mi od razu dwie osoby - Stefan Kraft i Kamil Stoch (za sprawą rekordu) i te kierunki też mam zamiar rozgrywać.

Teoretycznie najlepsze warunki pogodowe mają być w pierwszy dzień, "przeszkadzać" ma jedynie śnieżyca, jutro będzie gorzej z wiatrem, ale coś czuję, że uda się przeprowadzić wszystkie 3 konkursy :)

Zacznę od Stefana, który w Japonii zawsze radził sobie znakomicie i notował dobre wyniki. Wnioski można wyciągnąć z poniższego screena.
1674157304031.png

Przeszukiwałem różnych bukmacherów i wybrałem:
Kraft 1-3 konkurs @3,50 betclic
Kraft 1-3 kwale @3,50 fortuna

Kraft lepszy od Laniska @2,45 betclic
Kraft wygra konkurs @ 13 unibet

Inni zawodnicy których będę rozgrywał to:
Peter Prevc od 1-15 @1,85 sts po podium po kursach ponad 20 1-10 @3,50 sts
Zajc 1-15 po @1,85 w sts, 1-6 można łapać w okolicach 7 1-10 @3,50 sts
Stoch 1-6 po @2,0 w
fortunie i próbuję lekko wygraną
ale to już typy dla koneserów ;)

Podrzucam jeszcze typy na trójki z superbeta
Najlepszy z trzech:
Stoch, Tschofenig, Wellinger - Stoch @2,30 superbt
Johanson, Prevc, Kos - Prevc @2,75
Fettner, Eisenbichler, Johanson - Fettner @2,40


Dodatkowo zapowiada się, że Granerud będzie bardzo groźny

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2274
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
R.Kobayashi - Wellinger @ 2 @ 3,15 @ STS


Ryoyu zrobił dzisiaj wrażenie w 2 serii konkursowej. Moim zdaniem jednak bukmacherzy nieco zbyt pochopnie upatrują w nim kandydata do powtórki podium. Owszem skok był znakomity i to w świetnych warunkach, ale patrząc na pozostałe dzisiejsze skoki to nie jest to taki gaz jakby kurs wskazywał. W dzisiejszych skokach bardzo trudno w 2 tygodnie zrobić formę. A dokładnie 2 tygodnie temu Ryoyu delikatnie mówiąc nie błyszczał na TCS. Pozostali Japończycy jak skakali fatalnie, tak skakają, a w tym wypadku tutaj bym szukał problemów w całej reprezentacji. Tak jak Polacy rok temu mieli stracony sezon, tak Japonia ma ten. Tak jak były pojedyncze wysokoki jak medal olimpijski Dawida, tak Ryoyu też od czasu do czasu przypomni, że umie skakać. A gdzie ma pokazywać jak nie na swojej Okurayamie? Uważam jednak, że to jeszcze nie ten poziom, jak i nie ta powtarzalność by po dzisiejszym sukcesie jutro go powtórzyć, więc gram przeciwko Ryoyu po bardzo atrakcyjnych kursach.
Jako rywala wybrałem Wellingera, który z jednej strony pokazał, że dobra dyspozycja z Zakopanego to nie kwestia lubienia skoczni, tylko Niemiec łapie poziom z czasów topowych swojej kariery. Zarówno w Zakopanem, jak i tutaj oddaje bardzo dużo prób na czołówkę. Zarówno w Zakopanem jak i dziś brakło szczęścia do warunków w konkursie indywidualnym by postawić kropkę nad i. Ale to raczej nie wina psychiki bo tą ma Mistrz Olimpijski bardzo dobrą, co zwyczajnie brak farta. Jutro spodziewana jest loteria, więc wszelkie granie przeciwko faworytom ma racje bytu. Tak samo tutaj, liczę że do okazji w postaci kursu wiatr dołoży swój handicup i dzięki lepszym warunkom (a na to jest 50/50 szans więc w odniesieniu do kursu się opłaci) Wellinger okaże się lepszy. Jeśli warunki będą mieli podobne to też uważam, że Wellinger jest w stanie ograć tutaj Ryoyu. Na potwierdzenie dzisiejszy skoki: Ryoyu vs Andi (bez not dla zachowania obiektywizmu serii nieocenianych):
Ryoyu: DNS, 58,6 ; 60,4 ; 80,4 ; 77,6 = średnia: 69,25 pkt
Wellinger: 79,6 ; 54,7 ; 64 ; 77,9 ; 55,4 = średnia: 66,32 pkt

Także średnio Wellinger traci 3 punkty, to jakieś 1,5-2metry. Myślę, że lepsze warunki są w stanie spowodować, że Wellinger da radę. Ciekawie się robi jak do średniej nie weźmiemy ostatniej próby obu Panów. Jak wspomniałem w ostatniej próbie Ryoyu skoczył kosmicznie i nie wierze, że to jutro powtórzy. Bardziej się spodziewam w jego wykonaniu skoków jak w treningu, kwalach i 1 serii. Gdy policzymy średnią bez 2 serii konkursowej to otrzymujemy: 66,46 vs 69,05 na korzyść Wellingera. Przy takim układzie kurs 3,15 na Niemca to dla mnie super promocja.
 
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Fettner 1-15 | 1.90 | Fortuna✅

Gość z top10 klasyfikacji generalnej dodatkowo 4 w kwalifikacjach z bardzo ładnym skokiem !
Konkurs po pierwszym skoku 15miejsce z mała startą do 10miejsca ( tam od 20 do 10 miejsca bardzo małe różnice i jak można było zauważyć spore przetasowania ) moim zdaniem Manuela spokojnie stać na miejsce 1-15 dlatego po takim kursie grzech tego nie zagrać.

Lanisek - Kraft 2 | 2.11 | Fortuna✅

HelpBet wyżej opisał wszystko jak dla mnie na temat Krafta który skacze tutaj jak zawsze bardzo dobrze, czego nie można napisać o Lanisku. Anze kozak forma, lecz Kraft i Okurayama to dla mnie idalna para, od której wypada zaczynać kupony na skoczni w Japonii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2059
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Niestety ominął mnie sobotni drugi konkurs, a Kraft się sprawdził idealnie :rolleyes:

Trzeba coś połapać na ten ostatni dzień

Cały czas value widzę w kursie 10 na wygraną Krafta (między innymi na etoto i ewinner) - inni bukmacherzy mają zazwyczaj od 4.5 do 6 i tych już bym raczej nie ruszał, ale okolice 10 warto spróbować.
Kraft wygra kwalifikacje też do gry kurs 9 też etoto

Zawodnicy których rozgrywam to stabilny tutaj Wellinger, mocny Kamil i Zajc. Z Peterem już dzisiaj zluzuję, bo kursy mało atrakcyjne, a ostatnio w wywiadzie powiedział, że zauważył u siebie zależność że pierwszy dzień ma fajny, drugi świetny, a trzeci tragiczny :p

Ciekawe pary to między innymi

Stoch lepszy od Laniska @1,85 unibet
Peter lepszy od Forfanga @1,72 unibet
Tschofenig lepszy od Żyły @1,72 unibet
Stoch lepszy od Ryou @3,85 superbet

Stoch 1-10 @1,40 superbet
Stoch 1-6 @2,37 1xbet
Wellinger 1-10 @1,50 superbet
Zajc 1-10 @1,91 1xbet


I 4fun jeszcze Zajc 1-3 @12, Stoch 1-3 @7 Stoch wygra kwale @20

edit: zdecydowanie najmniej przewidywalny konkurs w sezonie, duży minus :p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +261
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom