>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki Narciarskie 2020/21 - Kuusamo (27.11-29.11)

Status
Zamknięty.
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dziś raczej nie poskaczą. Obecnie wiatr wieje 25km/h czyli około 7m/s. Prognozy na popołudnie nie przewidują poprawy.
Nawet jeśli cudem rozegrają jedną serię to wiatr może wypaczyć wyniki.
Bez przesady. Jak na Rukę to powiedziałbym że i tak jest "cisza". W tej chwili na skoczni ok. 3m/s, porywy max do 5m/s (http://213.255.162.116/display.html). Na tej samej stronce śledząc w zeszłych latach to przy średnim wietrze 6m/s a porywach do 15m/s dało się skakać. Jak wiatr będzie z jednego kierunku to dzisiaj możemy mieć paradoksalnie najsprawiedliwsze zawody z całego weekendu. Dobiorą odpowiednio belkę i każdy będzie miał te odjete -15 albo dodane +15 jak w plecy i będzie w miare sprawiedliwe. Jak w pt mieliło miedzy +2 a -2 to dysproporcje były olbrzymie i nie szło belki normalnie ustawić. Także ja jestem dobrej myśli jeśli chodzi o rozegranie konkursu, choć faktycznie możliwe że będzie trzeba od czasu do czasu trochę przeczekać
 
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS INDYWIDUALNY #2

Przewidywana siła wiatru to 5-6 m/s. Z drugiej strony w Wiśle, w niedzielę też miały być problemy z rozegraniem konkursu, a udało się przeprowadzić je bez większych komplikacji i w miarę sprawiedliwych warunkach. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale poprzez odpowiednie żonglowanie belkami startowymi powinno udać się rozegrać konkurs w "normalny sposób". Ja na dzisiaj wypatrzyłem taki typ.

Sześciu Polaków w TOP30, nie -> @2.46, STS

W ten weekend zdarzało się wypadać już Polakom z czołowej 30. Poniżej zestawienie:
1. seria treningowa: 32. Kubacki
2. seria treningowa: 31. Wąsek
3. seria treningowa: 36. Stoch, 41. Wąsek
Kwalifikacje: 32. Stękała
Seria próbna: brak
Konkurs: brak

Wąsek i Stękała są w dobrej dyspozycji, jednak skoki bardzo dobre potrafią przeplatać z takimi... solidnymi. W seriach treningowych plasowali się przede wszystkim w 3. dziesiątce (zwłaszcza Wąsek). Mały błąd może zaważyć o niższej pozycji.
Biorąc pod uwagę, że dzisiaj ma wiać mocno, prawdopodobnie pod narty, bardziej doświadczeni zawodnicy, na poziomie wspomnianych Polaków, mogą skakać dalej. Istnieje spora szansa, że ktoś z dwójki - Wąsek, Stękała, nie wejdzie do 2. serii konkursowej. W Ruce, przy silnym wietrze, nie takie rzeczy widzieliśmy. Kurs zachęcający do gry.

PŚ w Ruce: Już o 14:00 początek kwalifikacji (lista startowa)
Wyniki Pucharu Świata z dnia 2020-11-28
PŚ w Ruce: Granerud górą w serii próbnej, Stoch czwarty
PŚ w Ruce: Dawid Kubacki wygrywa kwalifikacje, komplet Polaków w konkursie
PŚ w Ruce: Treningi dla Graneruda i Eisenbichlera, dobre skoki Polaków

Jeśli warunki mocno nie namieszają, to po raz kolejny zgadzam się z typerskoki typerskoki i podobnie widzę układ czołówki. Jeśli stawiać dzisiaj na kogoś w parach, to przede wszystkim na Graneruda, Y. Sato oraz w dalszej kolejności na Eisenbichlera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Gratulacje dla Graneruda. Przelicznik wiatru ewidentnie pomógł, widać było, że mu strasznie podwiewa, a na koniec okazuje się , że miał najgorsze warunki w 2 serii :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:. Niemniej jednak zasłużył po dobrych skokach w Wiśle i tutaj w Ruce.
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Panowie, miałem w fortunie Muranke z Waskiem na dzisiejsze zawody, Muranka nie przebrnal kwalifikacji to czy nie powinien być zwrot w tej sytuacji? Fortuna rozlicza jako przegrana.

Dzięki za informację.
 
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
Masz może jakiś kupon taki do podesłania ? Bo też nie widzę żadnego punktu żeby mówił, że jak zawodnik nie przejdzie kwalifikacji to zakład jest jako przegrany
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Panowie, miałem w fortunie Muranke z Waskiem na dzisiejsze zawody, Muranka nie przebrnal kwalifikacji to czy nie powinien być zwrot w tej sytuacji? Fortuna rozlicza jako przegrana.

Dzięki za informację.
Każdy buk rozlicza według własnego regulaminu. W niektórych traktują to jako DNS i zwrot. Ale w fortunie akurat zaliczyli jako nq czyli gorzej od przeciwnika. Murańka ma wpisane 52 miejsce. Raczej tak zawsze w fortunie było więc raczej wątpię, że reklamacja coś da.
 
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Z tego co się orientuję w ubiegłych latach były zwroty jeśli jakiś zawodnik nie przebrnął kwalifikacji natomiast w tym roku wprowadzili coś takiego że kwalifikacje są częścią konkursu i jeśli zawodnik nie przejdzie kwalifikacji przegrywa konkurencje.
 
A 0

Alonsoo111

Użytkownik
Z tego co się orientuję w ubiegłych latach były zwroty jeśli jakiś zawodnik nie przebrnął kwalifikacji natomiast w tym roku wprowadzili coś takiego że kwalifikacje są częścią konkursu i jeśli zawodnik nie przejdzie kwalifikacji przegrywa konkurencje.
Skoro dokonali jakiś zmian względem lat poprzednich to powinno to być odnotowane w regulaminie
 
1 0

19tomal86

Użytkownik
Fortuna mocno poje..... wczoraj pisali że kwalifikacje to już turniej dziś się z tego wycofują i rozliczają po kursie 1.0 heheh
Potwierdzam... Ja miałem z kolei na wczorajszy konkurs parę Paschke - Murańka, która wczoraj była rozliczona jako wygrana, a dzisiaj zmiana rozliczenia po kursie 1.00 (zwrot). Wczoraj zrobiłem wypłatę, dzisiaj mam ujemny stan konta gracza. Miał ktoś taki przypadek? Fortuna ma prawo domagać się ode mnie wpłaty, aby pokryć ten ujemny stan konta (-109 zł)?
Dzięki z góry za info
 
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Potwierdzam... Ja miałem z kolei na wczorajszy konkurs parę Paschke - Murańka, która wczoraj była rozliczona jako wygrana, a dzisiaj zmiana rozliczenia po kursie 1.00 (zwrot). Wczoraj zrobiłem wypłatę, dzisiaj mam ujemny stan konta gracza. Miał ktoś taki przypadek? Fortuna ma prawo domagać się ode mnie wpłaty, aby pokryć ten ujemny stan konta (-109 zł)?
Dzięki z góry za info

Pozostaje chyba zmienić buka na jakieś 3-4 miesiące i sami Ci wyzeruja już słyszałem o takich przypadkach z większymi kwotami niż Twoje 109zl :)
 
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
Dzisiaj dostałem takiego maila rano na temat reklamacji, a jednak i tak zwrócili. Nie spodziewałem się tego z ich strony
Dzień dobry,
K. Murańka wziął udział w zawodach i odpadł na etapie kwalifikacji, zgodnie z oficjalnymi wynikami uplasował się na 52. miejscu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom