>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki narciarskie 2020/2021 - Engelberg (18.12 - 20.12.2020)

Status
Zamknięty.
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
D. Kubacki top 10 @1.65 8
A. Zniszczoł - K. Murańka 1 @1.47 48 - 22
AKO: 2.43
Fortuna

Dawid na 4 dotychczasowe konkursy PŚ w których startował w 3 znajdował się w pierwszej dziesiątce (2 razy na podium). Wczoraj po pierwszej serii był 10, na koniec awansował jeszcze o 1 lokatę. Skakał bez błysku ale solidnie. W Engelbergu na 5 skoków tylko raz wypadł poza top 10 (12 miejsce). Jak najbardziej stać go dzisiaj na powtórzenie wczorajszego rezultatu. Dalej jest jednym z czołowych skoczków i dzisiaj powinien znów pokazać swoją solidność.

Klemens po bardzo dobrym początku sezonu, ostatnio skacze jakby trochę słabiej. Wczoraj jako jedyny z Polaków nie punktował. Olek natomiast bardzo fajnie zaprezentował się w Niżnym, gdzie był 6 i 19. Na MŚ w lotach skakał bardzo podobnie do Murańki (obaj nie znaleźli się ostatecznie w składzie na konkursy). W Engelbergu na 5 prób, tylko raz Murańka był lepszy od Zniszczoła. Wydaję mi się, że w hierarchii Polskich skoczków Olek powoli wyprzedza Klimka i to on jest tym piątym. Myślę, że dzisiaj to potwierdzi i będzie wyżej w konkursie.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Granerud- reszta stawki
Typ: 2
Kurs: 1,85
Forbet
Stawka 7/10


Moim zdaniem gra na Norwega przy tych kursach nie ma już sensu, owszem jest w formie ale nie dominuje już tak wyraźnie jak w poprzednich tygodniach. Wczoraj raptem 2,2 pkt przed Kamilem, serię próbna wygrał raptem o 0,9 pkt. Engelberg to jedna z ulubionych skoczni Stocha i uważam że dziś może być jeszcze bardzie groźny niż wczoraj, poza tym w formie jest też nieobliczalny Eisenbichler, Sato potrafi się też przebudzić no i w dobrej formie od początku jest Lanisek, który również jest w stanie zaatakować. Jak były kursy powyżej 3,00 na Norwega pobierałem w ciemno, natomiast gran przy kursie poniżej 2,00 jak dla mnie jest nie warta ryzyka, stąd też mój typ przeciw Granerudowi.

Poza tym proponuję:
Stoch w Top 3 @ 2,00 Forbet 6/10
Stoch wygra @ 7,50 Forbet 2/10

Jak już wspomniałem Engelberg to jedna z ulubionych skoczni Kamila, był tutaj aż 10 razy na podium, uważam że prze równych warunkach i wietrze z tyłu, bo takie są prognozy stać go tutaj bez problemu na pudło, a myslę że jest w stanie powalczyć o zwycięstwo.

 
J 40

johnix1995

Janek
Moje typy na dzisiaj:Aschenwald vs C.Schmidt typ 2 kurs 2,25 Niemiec w sobotę skakał w obydwu seriach znacznie lepiej od Austriaka i jego forma wydaje się po prostu lepsza i taki kurs według mnie warty do zagrania.
Tande vs Aschenwald typ 2 kurs 1,73 tutaj z kolei daje na wygraną Austriaka ponieważ Tande kompletnie bez formy także ten typ to pewniak.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Moje typy na dzisiaj:Aschenwald vs C.Schmidt typ 2 kurs 2,25 Niemiec w sobotę skakał w obydwu seriach znacznie lepiej od Austriaka i jego forma wydaje się po prostu lepsza i taki kurs według mnie warty do zagrania.
Nie żebym negował typ, ale piszesz, że wczoraj Schmid skakał znacznie lepiej. Tymczasem w serii próbnej Aschenwald był 24, a Niemiec 38, a w samym konkursie po 1 serii Niemiec był 4 pozycje niżej od Austriaka. Dopiero w 2 serii Schmid skoczył lepiej, zajmując ostatecznie miejsce wyżej niż Aschenwald (28 był Schmid, 29 Aschenwald). Więc no argumentacja typu dosyć średnia.
 
J 40

johnix1995

Janek
Nie żebym negował typ, ale piszesz, że wczoraj Schmid skakał znacznie lepiej. Tymczasem w serii próbnej Aschenwald był 24, a Niemiec 38, a w samym konkursie po 1 serii Niemiec był 4 pozycje niżej od Austriaka. Dopiero w 2 serii Schmid skoczył lepiej, zajmując ostatecznie miejsce wyżej niż Aschenwald (28 był Schmid, 29 Aschenwald). Więc no argumentacja typu dosyć średnia.
Masz rację ale zobacz na odległości we wczorajszym konkursie w obydwu seriach Szmitd skakał dalej. Seria treningowa to seria treningowa nie bierz tego aż tak bardzo pod uwagę.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Masz rację ale zobacz na odległości we wczorajszym konkursie w obydwu seriach.
No ale to łączna nota decyduje o końcowej pozycji, a nie odległość. Zwłaszcza w czasie przeliczników. Przykładowo we wczorajszym konkursie Pavlovcic w obydwu seriach skoczył łącznie 8 metrów dalej od Stękały, a przegrał z nim o 0,1 pkt.
 
J 40

johnix1995

Janek
No ale to łączna nota decyduje o końcowej pozycji, a nie odległość. Zwłaszcza w czasie przeliczników. Przykładowo we wczorajszym konkursie Pavlovcic w obydwu seriach skoczył łącznie 8 metrów dalej od Stękały, a przegrał z nim o 0,1 pkt.
Czyli co uważasz że Aschenwald wygra ze Szmitem? Ja uważam, że nie bo faktycznie przeliczniki za wiatr robią swoje ale Szmitd skacze po prostu dalej od Austriaka więc daje mu większe szanse
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Czyli co uważasz że Aschenwald wygra ze Szmitem? Ja uważam, że nie bo faktycznie przeliczniki za wiatr robią swoje ale Szmitd skacze po prostu dalej od Austriaka więc daje mu większe szanse
Nie podejmuję się w tej parze wskazania zwycięscy, bo moim zdaniem jest tu 50/50 szans. Aschenwald skacze zdecydowanie równiej (miejsca 20-31 we wszystkich skokach w Engelbergu) ale niezbyt daleko, a Niemiec przeplata lepsze skoki z bardzo słabymi (13 miejsce w kwalifikacjach i 51 na treningu).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom