>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2014/1015 - Titisee Neustadt (06.02 - 08.02.2014)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Przed nami kolejny weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem czołówka skoczków narciarskich zawita do niemieckiego Neustadt by poskakać na skoczni Hochfirstschanze. Co ciekawe rekordzistą obiektu jest Adam Małysz, który w 2007 roku skoczył tu 145m wyrównując tym samym rekord Hannawalda. Skocznia przeszła jednak ostatnimi czas dość dużą przebudowę wobec czego punkt K został przesunięty na 125m, więc bardzo możliwe, że w najbliższy weekend będziemy świadkami nowego rekordu.

Polacy do Niemiec wybrali się ponownie w liczbie 6 zawodników, mimo, że limit na ten period wynosi 5. W porównaniu do ubiegłego weekendu słabo spisującego się Maćka Kota zmienił Dawid Kubacki co prawdopodobnie pogrzebało jego szanse na występ w MŚ.


Program zawodów:

Czwartek, 05.02.2015
19:00 - odprawa techniczna

Piątek, 06.02.2015
13:15 - oficjalny trening
15:45 - kwalifikacje

Sobota, 07.02.2015
15:30 - seria próbna
16:30 - pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 08.02.2015
14:00 - kwalifikacje
15:30 - pierwsza seria konkursowa​

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz.​
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jutro warunki mają być w miarę sprawiedliwe, więc można zacząć typowanie.
Ode mnie na jutro idzie taki oto tripel:
Stoch - Fannemel @ 1 @ 1,40 ✅
Freund - Koudelka @ 1 @ 1,32 ✅
Kasai - Eisenbichler @ 1 @ 1,28 ✅
AKO: 2,08 (po odjęciu 12%) Milenium

Sprawa jest tutaj prosta. Freund w kapitalnej formie, więc Koudelke powinien łyknąć tutaj spokojnie. Stoch na tej skoczni czuje się świetnie co pokazał w ubiegłym roku i z niecierpliwością wyczekuje tego konkursu. Fannemel powraca do wysokiej formy, ale często kończy konkursy na tylko jednym dobrym skoku. Kamil wraca do olimpijskiej formy, więc o te kilka lokat powinien plasować się wyżej.
Kasai z Eisenbichlerem to bet dnia, więc pięknie mi pokryje tutaj podatek, a i jeszcze coś dołoży. ;) Może i Japończyk obniżył loty, ale na młodego Niemca to i tak wystarczająco dużo. Tu różnica będzie duża. ????
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hristo 585

hristo

Użytkownik
konkurs:
Freitag - Żyła 1 1,6
Kasai - Eisenbichler 1 1,28
Hayboeck 1-15 1,4
Stoch (Prevc) - Fannemel 1,4 (1,42)
kwale:
Damjan - Deschwanden 1 1,35
milenium

Pary Kasai - Eisenbichler i Stoch - Fannemel opisał kolega wyżej, w pełni się z tym zgadzam, dodam tylko, że Stocha można podmienić z Prevcem, ja tak zrobiłem w różnych kombinacjach;-)
Kursy na Freitaga dla mnie trochę nie zrozumiałe, konkurs w Niemczech, Piotrek jaki jest każdy widzi,buki od momentu powrotu Freitaga nie potrafią go dobrze ocenić....po jednym dobrym konkursie stawiają go w roli faworyta i zestawiają z Prevcem, Kraftem, Hayobeckiem, Kasaim....a po następnym gdzie wypadł słabiej ze średniakami jak Żyła, Eisenbichlern itp., w tym sezonie udało mi się na tym fajnie już zarobić, bo realne miejsce dla Freitaga to 8-12 czyli za ścisłą czołówką, a przed szerokim peletonem ;-)
Stawiam też na Hayboecka w TOP15, obniżył loty, może to jednak chwilowa zapaść, a nawet jeśli nie to miejsce w 15 przy obniżce formy powinien osiągnąć.
Na dobitkę daję prezent od buka: Damjan skacze dobrze, jedyne co może spowodować tu klapę to zmienna pogoda i fakt, że Gregorowi może wyjść ten jeden skok (w kwalach radzi sobie lepiej niż w konkursach), ale dla mnie to taki typ 85/100 i z takim konkursem biorę śmiało.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Marathonbet
R.Freitag vs M.Hayboeck [1,76]
A.Zniszczol vs J.Ziobro [1,47]
T.Hilde vs D.Vassiliev [1,52]


3 single na zawodników będących w wyższej formie. Freitag bez błysku ale solidny. Rok temu 9 i 11 na tej skoczni, w tym roku powinno być podobnie.
Hayboeck forma w dół, widzę go dzisiaj koło 15 miejsca.

Olek obecnie trzyma 3 pozycję w naszej kadrze. Zniszczoł nie skakał tu rok tem w przeciwieństwie do Janka, ale co z tego skoro Janek klepał bułę i zajął 48 i 44 miejsce.

Hilde lubię i 3mam kciuki by wrócił do TOP. Ostatnio są przebłyski by tak mogł się stać. Rosjanin mniej mnie zaskoczy jak nie awansuje do konkursu, niż wyprzedzi Toma.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Kraus - Eisenbichler 1 za 1,70 w Milenium

Dla mnie bomba. Marinus lepiej sobie radzi z psychą, co już niejednokrotnie widzieliśmy. Markus strasznie niestabilny, nie sądzę by dziś tu coś zwojował. Jeżeli będzie równo z wiatrem, jestem spokojny, że wejdzie.
 
D 55

demiks

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie PŚ: Titisee-Neustadt, drugi konkurs
Godzina: 15:30
Spotkanie: Konkurs indywidualny
Typ: Top 3: Stefan Kraft
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam!
Dzisiaj mam do zaoferowania typ na skoki narciarskie. Moja wiedza o skokach jest chyba najlepsza ze wszystkich dyscyplin. PŚ oglądałem już od podstawówki w sumie jakieś 13 lat, więc o skokach mógłbym mówić i mówić.
Naprawdę nie wiem skąd u Betssona taki dobry kurs, gdy u innych buków na to zdarzenie kurs oscyluje w okolicy 1.8! I 1.8 jest jak najbardziej trafnym kursem, bo 2.5 na to, że lider generalnej klasyfikacji stanie na podium jest zdecydowanie za duży, ale dla nas to jeszcze lepiej.
Po obejrzeniu pierwszego konkursu w Titisee zaobserwowałem kilka rzeczy:
Freund chyba poza zasięgiem.
Kamil, Prevc i Kraft powalczą o podium.
Jeżeli nie Freund to kto? Według mnie lider PŚ, ponieważ jego drugi skok był znakomity i porównywalny do skoku Severina (ok. 0,5 punktu gorszy). Kraft tym właśnie skokiem skłonił mnie do postawienia go na podium w dzisiejszym konkursie. Chociaż jego pierwszy skok też nie był wcale taki zły, bo gdyby skoczył 2 m dalej w pierwszej serii, to zajmowałby 2 miejsce, a nie 8. Wtedy pewnie kurs na Krafta już nie byłby taki wysoki. Śmiało można nazwać ten kurs valuebet cokolwiek by to nie znaczyło.
Kraft dziesięć razy stawał na podium: 2 razy wygrywał, 5 razy był drugi i 3 razy na trzecim miejscu. Myślę, że Kraft po lekkiej zadyszce znowu łapie formę z Turnieju Czterech Skoczni.
Stefan może namieszać w dzisiejszym konkursie i stawiam go tuż za Severinem na drugim miejscu chociaż może zrobić psikusa i wygrać. Kurs na zwycięstwo 9.00 dla odważniejszych za mniejszą stawkę można postawić. Jego szanse na zwycięstwo oceniam na 30%, a na to, że będzie na podium około 85%.
Wiadomo to są skoki i tu wszystko się może zdarzyć np.: upadek zawodnika, podpórka, podmuch wiatru, ktoś wystrzeli z formą i będzie miał dużo lepsze warunki.

Jeśli podobała ci się moja analiza podziękuj, bym miał motywację do kolejnych typów.
 
E 3,8K

exterminal89

Użytkownik
Konkurs:
Frenud - TOP 3 1,25
Stoch - TOP 6 1,2
Żyła - Top 15 1,2
AKO:1,80
Kwalifikacje:
Dezman - Neumayer 1 1,45
Deschwanden - Descombes 1 1,42
AKO:2,06
Co do propozycji konkursowych to tripelek wygląda bardzo pewnie. Forma Freunda wiadomo - kosmos, zapewne dziś znów wygra. Kamil też dobra dyspozycja, wczoraj podium uciekło, dziś okazja do rewanżu, miejsce w 6 to absolutne minimum. Co do Żyły to widać, że skocznia mu leży, forma też wydaje się delikatnie zwyżkować, dziś też powinien powalczyć o miejsce w 10.
Jeśli chodzi o typy z kwalifikacji, to w obydwu parach sytuacja wygląda podobnie: zarówno Słowieniec jak i Szwajcar notują w ostatnich tygodniach dobre wyniki, widać że ich forma zwyżkuje. Zupełnie nie można tego powiedzieć o Neumayerze, który w ostatnich konkursach balansuje na granicy awansu do 30tki, czy też o Francuzie, który poza wyskokiem w Sapporo skacze bardzo przeciętnie. Dodatkowo wyniki wczorajszych zawodów dość wyraźnie wskazują faworytów w tych parach. Także powinno pójść dość łatwo.
Wszystkie typy z Fortuny
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
PŚ Titisee Neustadt - niedziela
Manuel Fettner - Jurij Tepes
Typ : Tepes @ 1,90 bet-at-home
⛔

Ok, wczoraj Fettner lepszy o te nieco ponad 2pkt, ale na usprawiedliwienie moge dodąc, że Jurij Tepes skakał w grupie tych zawodników którzy wszyscy zawalali i spadali w klasyfikacji po 1 serii. Raz, że podnieśli im belkę i już odejmowali pkt, a dwa że warunki były tak trudne że nikt nie odleciał odpowiednio daleko.
Tepes jest w formie od jakiegos czasu, świetnie w Sapporo, w Willingen, w konkursach w Polsce też dawał radę. Ustabilizowany, potrafiący w top10 być, a dla Fettnera wczorajszy konkurs był najlepszym z ostatnich jego wystepów. W Sapporo gdzie brakowało czołówki Fettner był 17 i 31, a odpowiednio Tepes 5 i 23, W Willingen Fettner 31, Tepes 16 a w drugim konkursie Fettner 29 a Tepes 5 + jakże udane skoki w drużynówce Tepesa. Nie no kurs przegięcie i tyle. Ten kto wystawiał tę parę popatrzył pod kątem wczorajszego konkursu jedynie, a faworyt dla mnie jest zdecydowany więc wchodzę.


PŚ Titisee Neustadt - niedziela
Anders Fannemel - Michael Hayboeck
Typ : FAnnemel @ 1,50 Uni bet i @1,571 marathon
✅

Hayboeck cień tego skoczka z TCS, męczy się i msc 15-25 zajmuje. Fannemel po dołku formy skacze znowu dobrze, ogólnie Norwedzy dobrze skaczą bo i Velta, Jacobsen i Hilde wrócił.
Fannemel top10 powinien mieć.
Tutaj jest taki sam przypadek jak z Tepesem. przekrojowo przez konkursy w Sapporo, Willingen i wczorajszy to Norwego zdecydowanie lepszy jest więc do dubla polecam.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
kwalifikacje:
Zniszczoł - Kubacki 1 1,4
konkurs:
Freund zwycięży - NIE 1,8
Velta - Żyła 1 1,52
Prevc - Koudelka 1 1,4
Fettner - Tepes 2 1,57
millenium

Olek ustabilizował formę na poziomie 3 dziesiątki, Kubacki do końca będzie walczył o wejście do konkursu, bardzo wysoki kurs jak na te zdarzenie...jedyna szansa Dawida by przeskoczyć Olka tkwi w tym, że są to kwale i decyduje 1 skok gdzie może podwiać pod narty, ale i to trzeba umieć wykorzystać;-)
Dziwne zdarzenie i kurs przeciwko Freundowi dało millenium, aż 1.8, że nie zwycięży przy tak wyrównanej stawce biorę bardzo chętnie, wygrać może przecież też Prevc, Stoch, Kraft, a kilku innych też może wyskoczyć zza pleców....Freund aż takim dominatorem nie jest;-)
Velta co mnie zdziwiło ustabilizował formę i dziś to jego zestawiam w parze z naszym Piotrkiem, wczoraj Freitag dał mi popalić, dziś liczę na Norwega, który powinien zakręcić się koło 8 miejsca, a to na Żyłę wystarczy.
Prevc vs. Koudi czyli Top3 vs. 5-6 miejsce, Prevc półkę wyżej, pomimo powrotu Czecha do dobrej formy to jednak na Petera nie wystarczy.
Na koniec para z nieprzewidywalnym Tepesem, z reguły na niego nie stawiam, ale w parze z Fettnerem się skuszę, Austriak ma &quot;szanse&quot; nie wejść do drugiej serii co oszczędzi srtresu na wypadek drugiego skoku Tepesa;-)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dziwne zdarzenie i kurs przeciwko Freundowi dało millenium, aż 1.8, że nie zwycięży przy tak wyrównanej stawce biorę bardzo chętnie
czy to takie &quot;aż @1,80&quot; to nie wiem ;)
Zważywszy, że od tego odejmą Ci jeszcze podatek... a w Uni bet masz na ten typ aż @2,10.
Też się nad tym zastanawiałem, ale odpusciłem bo jednak Freund ma formę kozacką. Owszem Prevc, Stoch są w stanie z nim wygrać, ale to jakoś pojedynek na najwyższym poziomie, cała trójka sądze, że faworyci do medali na MŚ. O ile Freund teraz pewnie będzie wygrywał to na MŚ sądze, że głowa mu znowu może nie wytrzymać i to Prevc/Stoch bedą cieszyli się ze złotych medali ;)
Pozdrawiam i powodzenia
 
annonymous 3

annonymous

Użytkownik
Witam, wczorajsze skoki były emocjonujące i walka o podium toczyła się do ostatniego skoku. Przewidywalna była wygrana Freunda który ostatnio jest we wspaniałej dyspozycji. Mimo to kursy na niego są marne i lepiej pograc w stronę wczorajszych rywali Niemca. Kamil jest obecnie w dobrej formie, widac to dobrze od Zakopanego, gdzie udało się wygrac konkurs, a pozniej w niemczech powtorzyc to ponownie. Wczoraj pechowe 4 miejsce, Kraft pokazał że potrafi i zajol 2 miejsce przed Prevcem i naszym rodakiem.
Prevc równo w tym sezonie i gdyby nie wczoajsza 2 seria, dzisiejszy konkurs byłby naprawdę ciekawy.
Propozycje, Fortuna.
Jacobsen A. 1-10 @1.3 ⛔ 12 miejsce, tego zawodnika zdecydowanie stac na więcej.
Kraft S. - Kasai N. 1/ @1.4 ✅
Stoch K. - Koudelka R. 1/ @1.55 ✅
Stoch wygra @7 tak na spokojnie ⛔ to co dzisiaj pokazał Stoch zasługuje na uznanie i szacunek, myślę że gdyby nie te ściąganie z belki w pierwszej serii wygrał by. Niestety warunki, chłód i nerwy nie pozwoliły by po 1 serii Polak pokazał pełnie swoich umiejętności , co było widac po Kamilu i jego reakcji przed skokiem tak jak i bezpośrednio po nim
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom