>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2013/2014 - Sapporo 24-26.01.2014

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Przed nami weekend w japońskim Sapporo. Tak jak często już bywało, zawody na japońskiej ziemi, odpuści wielu znanych skoczków. Już dziś wiemy, że na Okurayamie nie wystartują Schlierenzauer, Diethart, Bardal, Ammann, Hayboeck oraz lider klasyfikacji generalnej - Kamil Stoch. Polacy w Japoni wystąpią w trzyosobowym składzie: Miętus, Kłusek i Hula. Trójka naszych zawodników nie powinna jednak odegrać znaczącej roli w tym konkursie, a głównym celem będzie zapewne próba dostania się do najlepszej 30.
Brak Polaków, Austriaków czy Norwegów nie zniechęcił jednak podopiecznych Gorana Janusa do dalekiej podrózy i tak o to reprezentacja Słowenii w kraju &quot;kwitnącej wiśni&quot; zaprezentuje się w najmocniejszym składzie. Kto wie, może to właśnie po tych zawodach Stoch pożegna się z koszulką lidera kosztem Petera Prevca? Bez wątpienia Słoweniec będzie głównym faworytem do zwycięstwa w obu konkursach obok Noriakiego Kasai.
Program zawodów:
Piątek, 24.01, godz. 08:30 - Puchar Świata w Sapporo - kwalifikacje
Sobota, 25.01, godz. 08:00 - Puchar Świata w Sapporo
Sobota, 25.01, godz. 08:30 - Puchar Świata w Sapporo
Niedziela, 26.01, godz. 02:00 - Puchar Świata w Sapporo
Zapraszam do dyskusji.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Oficjalne składy Reprezentacji na zawody w Sapporo
Niemcy:

Karl Geiger
Pius Paschke
Danny Queck
Michael Neumayer
Markus Eisenbichler​

Francja:

Nicolas Mayer
Ronan Lamy Chappuis
Vincent Descombes Sevoie​
Japonia:
Daiki Itô
Noriaki Kasai
Reruhi Shimizu
Taku Takeuchi
Yûta Watase
National group:
Shûsaku Hosoyama
Kenshirô Itô
Junshirô Kobayashi
Takanobu Okabe
Daito Takahashi
Shôhei Tochimoto
Yukiya Satô (rezerwowy)​
Norwegia:
Simen Key Grimsrud
Joachim Hauer
Vegard Swensen
Robert Johansson
Ole Marius Ingvaldsen
Atle Pedersen Rønsen
Andreas Stjernen​

Austria:

Stefan Kraft
Andreas Kofler
Manuel Poppinger
Wolfgang Loitzl
Manuel Fettner
Martin Koch​

Polska:
Stefan Hula
Krzysztof Mietus
Bartlomiej Klusek​

Rumunia:
Eduard Torok
Iulian Pitea​

Słowenia:
Peter Prevc
Robert Kranjec
Jurij Tepeš
Jernej Damjan
Tomaž Naglic
Nejc Dezman
Robert Hrgota
Coś czuje że szykuje się kompromitacja i któryś z naszych zawodników przegra z reprezentantem Rumunii. A to będzie naprawdę wstyd dla naszych zawodników. Dodatkowo dodajmy że zapowiadają się jak zwykle ciężkie warunki od 3 do 10 metra na sekundę ma wiać. Do tego silne opady śniegu. Szykuje się niestety ponownie loteria...​
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Jeśli mają być ciężkie warunki to ciężko będzie ustrzelić jakieś pary h2h fajne.Jak ktoś znajdzie zakład na TOP 3 Kasai&#39;a czy Prevca lub na zwycięstwo któregoś z nich to dajcie znać.Warto jeszcze poszukać czegoś w stronę Janka Matury,bo on też i ostatnio forma idzie w górę i w Japonii mu się dobrze skacze.Myślę,że tych trzech skoczków będzie rozdawać karty i warto coś pograć w ich stronę.Liczę też na to,że któryś z buków wystawi pary z Okabe,bo on też powinien spisać się tu dość przyzwoicie.Jutro kwalifikacje i treningi.Zobaczymy jak to będzie wszystko wyglądać.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Nie warto, Okabe jest w fatalnej dyspozycji. - Co udowodnił m.in podczas Turnieju Czterech Skoczni.
Inaczej.Liczę,że buki dadzą parę z równie przeciętnym skoczkiem, w podobnej formie.Wtedy myślę,że można coś na dziadka zagrać:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Sapporo jak zwykle przywitało nas bardzo trudnymi warunkami do skakania, więc już teraz apeluje o małe dobieranie stawek.
Hula - Miętus @ 1 @ 1,45 ✅ ✅ ✅
Stefan skacze lepiej nie tylko na tej skoczni, ale i w całym sezonie. Nie mówię, że są to skoki dobre bo są mocno przeciętne by nie powiedzieć słabe. Krzysiu jednak to jedno wielkie nieporozumienie w tym sezonie. Nie wiem co ma/miało na to wpływ, ale Miętus w porównaniu do ubiegłego sezonu prezentuję się TRAGICZNIE. Skoki mocno spóźnione lub wybicie rozpoczęte zbyt szybko. Faza przelotu mocno pasywna przez co narty idą w dół. Stefan dobrze w treningach, ale gdy przychodzi czas konkursu jest klapa. Mimo wszystko to Hula jest mocniejszy i powinien tą parę spokojnie wygrać.
Prevc - Matura @ 1 @ 1,30 ✅ ✅ ✅
Peter ma genialny sezon i wydaje mi się, że po zawodach w Japonii wróci do Europy z plastronem lidera. Matura ostatnio zrobił duży postęp, zbliżył się znacząco formą do tej z ubiegłego sezonu. Póki co to jednak nie poziom Prevca i jeżeli warunki nie spłatają figli Słoweniec ten pojedynek spokojnie wygra.
Typy i kursy z STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
1 seria:
Kobayashi vs Okabe |1| kurs:1,30✅
Miało być coś z Okabe i jest ale tutaj oczywiście gram przeciwko dziadkowi.W każdej z prób lepszy Kobayashi.W treningach w obu próbach grubo ponad 10 metrów.W kwalach 7,5 metra.Cóż,Kobayashi ma spore szansę jutro zapunktować.Takanobu natomiast powinien cieszyć się,że w ogóle jest w konkursie.
Dellasega vs Koch |1| kurs:1,62✅

Roberto skacze nieźle,potrafi zapunktować.Koch jest bez formy kompletnie.Nawet na mamucie u siebie nie potrafił skoczyć jakoś bdb.Włoch w kwalifikacjach skoczył 11 metrów dalej, w treningach też osiągał lepsze rezultaty.Stawiam na Dellasege.
Ito vs Tepes |1| kurs:1,30✅
Ito u siebie,Ito będzie się liczył.Japończyk pewniejszy i mniej chimeryczny od Słoweńca.W treningach między nimi była przepaść na korzyść Ito.Dla mnie Japończyk nie może być gorszy od Słoweńca w pierwszej serii konkursowej.
Cały konkurs:
Matura vs Neumayer |1| kurs:1,50 ZWROT

Stawiam na Czecha.Niemiec to nie ten poziom co Matura.Janek ostatnio złapał dobrą formę,Neumayer skacze nieźle ale bez szału.W treningu lepiej wyglądał Matura,myślę,że jutro na przestrzeni dwóch skoków Niemiec nie da mu rady.
Prevc vs Kranjec |1| kurs:1,42✅
Wydawać by się mogło,że wyrównana para ale ostatnimi czasy Prevc to półka wyżej od Kranjca.Wiadomo,że Robert czuje się na tej skoczni dobrze,może w jednej z prób skoczy podobnie do Prevca ale na przestrzeni dwóch skoków okaże się gorszy.Kranjec będzie się liczył ale według mnie z Peterem nie wygra.
Maksimochkin vs Ingvaldsen |1| kurs:1,40✅

Fajna para i znowu gram na Ruska,bo warto.Maksimochkin pokazał się na uniwersjadzie,potem dobre skoki na PŚ w Polsce.W kwalifikacjach skoczyli podobnie,jednak w treningach Maksimochkin zdecydowanie lepiej.Taka sam sytuacja jak wyżej.Jeden skok może Norweg dorównać ale na przestrzeni całego konkursu Rusek będzie lepszy.
Kasai vs Takeuchi |1| kurs:1,35✅
Tutaj zdecydowanie na Kasai&#39;a.Ten sezon ma świetny,jest w bdb formie.Takeuchi dobrze zaczął ale teraz jego forma to trochę zagadka.Na treningach nie pokazał dobrej dyspozycji.Noriaki w tej chwili skacze lepiej i nie można grać inaczej w tej parze niż na jego wygraną.

Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Totomix
Prevc v Kasai 1 @1,6 ✅ miazga Prevca
Obaj wydają sie być faworytami w jutrzejszym konkursie, jednak lepsze wrażenie sprawia Prevc. Dziś we wszystkich skokach lepszy. Znakomita dyspozycja młodego Słoweńca, widać że wraz z trenerem Janusem celują w kryształową kule i bardzo możliwe ze po weekendzie w Japonii Prevc przejmie żołtą koszulke.
Neumayer v Poppinger 1@1,65 ✅
Mimo iż nie jest to jakiś najgorszy sezon dla doświadczonego Niemca to z pewnością rozczarowaniem dla niego jest brak nominacji na IO. Słabiutkie konkursy w Polsce spowodowały, że przegrał wewnetrzną rywalizacje z Wankiem. Dziś na Okurayamie prezentował sie niezle, w kwalach oddał najlepszy skok z czołowej 10 w Sapporo. Poppinger wciąż ma teoretyczne szanse na wyjazd do Soczi jednak Austriacy prezentują sie w Japonii bardzo dobrze i na te chwile najbliżej nominacji jest Kofler. Manuel lata fajnie ale tylko z wiatrem pod narty, dziś we wszystkich skokach miał dobre noszenie z przodu a mimo to w kwalach byłby wyraznie gorszy od Michaela. Jeśli zawieje z tyłu - a jak wiadomo na Okurayamie rok w rok kreci strasznie - Poppinger zaliczy bule tak jak pokazał nam to w Zakopanem. Dobry typ.
Hula v Mietus 1 @1,4 ✅ fart :razz:
Pestka fajnie opisał ten typ, w pełni popieram obaj w tym sezonie fatalni ale Hula chociaż przejawia lepsze momenty, dziś w kwalach niezły skok natomiast postawa Mietusa żenująca, CoC to dla niego idealne miejsce.
Matura TOP 6 @1,85 ⛔ 8 miejsce
Janek odzyskał forme z ubiegłego sezonu, w zeszłym roku pierwszy triumf w karierze własnie tu w Sapporo. Solidny, dziś dobre skoki, a warunki miał cieżkie. Myśle, że jest w stanie zakrecić sie około podium, top6 bardzo realne. Poza Prevcem i Kasai stawka jest bardzo wyrownana choć o podium moim zdaniem beda walczyć Kranjec, właśnie Matura i ktoryś z Japończykow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Jeszcze dokładam takiego tripelka:grin::
1 seria:
Poppinger vs Ingvaldsen |1| kurs:1,20✅
Peffka po małym kursie ale do kombinacji w sam raz.Nie ma tutaj innej opcji niż wygrana Austriaka.Odkąd dostał szansę na TCS Manu skacze na prawdę dobrze.Tutaj pokazuje się po raz kolejny z dobrej strony.Skacze regularnie w okoliach/ponad 120 m.Norweg przeciętny.Tutaj 105,113,118.W każdej z prób dużo przegrywał.Jutro będzie tak samo.Inny poziom.
Cały konkurs:
Miętus vs Polychronidis |2| kurs:2,50⛔0,1 ????
Wow co to się dzieje,że gram w skokach na zawodnika reprezentacji Grecji.Ale według mnie są ku temu powody.Raz,że od Miętusa skakać się gorzej nie da,bo w formie jest fatalnej.Dwa to Grecki Niemiec skacze tu lepiej.Raz lepszy Krzysiu,dwa razy Polychronidis(odległościami trzy razy).Skąd więc mamy 1,40 na Polaka?Nie wiem.Myślę,że Grek to wygra,a para z cyklu 50/50.Próbuje.
Kofler vs Naglić |1| kurs:1,30✅
Kofi prezentuje tutaj wysoki poziom.Wszystkie próby grubo powyżej 120 m.Nagliciowi wyszedł jeden skok i to by było na tyle.Dlatego też mamy zapewne taką parę w ogóle wystawioną.Austriak to lepszy skoczek i na pewno stabilniejszy tutaj.Stawiam na Koflera.
Bukmacher:STS
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ofertę wystawili już także internetowi bukmacherzy więc warto coś napisać bo kilka ciekawych par się pojawiło.
Schimizu - Watase @ 2 @ 1,60 Betsson
Obaj zawodnicy powinni stoczyć między sobą walkę o 4 miejsce w drużynówce na IO. Póki co lepiej prezentuje się Yuta, który w dzisiejszych treningach i kwalifikacjach prezentował się lepiej od Schimizu kolejno o 12,5m . 2,5m oraz 2,5m w kwalifikacjach gdzie jednak dostał więcej ujemnych punktów za wiatr co sprawiło, że uplasował się pozycję niżej. Ja tutaj liczę na Watase u którego widać ostatnimi czasy leki wzrost formy i bądź co bądź wyższe umiejętności od Schimizu.
Matura - Neumayer @ 1 @ 1,60 Betsson Taka sama nota -&gt; ZWROT

Tutaj zgadzam się z ROBINHO w 100%. Niemiec sezon ma mocno przeciętny co w efekcie dało mu brak powołania na IO w Soczi. Matura w końcu złapał bardzo dobrą formę, a w Japonii gdzie zabraknie wielu czołowych skoczków powinien spokojnie walczyć nie tylko o pierwszą 10, ale i o podium. Neumayer dobrze, ale bez poweru. Obaj skaczą blisko siebie (czołowa 10)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dodaje jeszcze coś takiego:
Skoki narciarskie, Sapporo
Typ: Kto wygra? - Peter Prevc
Kurs: 3,00 Betsson
✅
Jutro o godzinie 8:30 rozegrane zostaną zawody Pucharu Świata w Sapporo. Z racji tego, że podróz do Japonii jest bardzo męcząca a konkursy są często odwoływane przez mocno wiejący wiatr, większość zawodników czołówki odpuściła sobie podróż do kraju &quot;kwitnącej wiśni&quot;. Wybrał się jednak Peter Prevc, który po tym weekendzie ma szansę na objęcie prowadzenia w klasyfikacji generalnej. Obecnie Słoweniec do prowadzącego Stocha traci 89 punktów. Łatwo więc wyliczyć, że jutrzejsze zwycięsto da mu automatycznie żółtą kamizelkę lidera. Tak jak wspomniałem obsada konkursu jest słaba, a więc patrząc na obecną formę jaką prezentuje Peter szansa na wygraną jest bardzo duza. Przeszkodzić mu może Kasai, który jednak dziś skakał przeciętnie oraz Kofler i Kranjec, którzy dziś skakali nadzwyczaj dobrze. Jeżeli jednak warunki będą w miarę równę Prevc w obu seriach powinien osiągnąć wystarczającą ilość punktów by odnieś kolejne zwycięstwo w Pucharze Świata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Takeuchi - Poppinger 2 1,98 Betsson⛔

Rozumiem,że zawody w Japonii ale przecież Austriak na chwilę obecną lepszy od Japończyka. W każdym z 3 skoków (2x trening + kwalifikacje) Poppinger lepszy i to dość zdecydowanie.
Poppinger: 118m , 127m , 123m
Takeuchi: 95,5m , 115m , 118m.
Po takim kursie trzeba spróbować.

Matura - Kranjec 2 1,66 bet365✅

Robert w Japonii oddaje bardzo dobre skoki (119,5 ; 127,5 oraz 121,5m) Czech natomiast oddaje dobre równe skoki(118,5 ; 118,5 oraz 119 metrów). Stawiam na Slowenca w tej parze który przy tak okrojonych składach ma szanse na Top 5.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Kwalifikacje:
Dwa typy do jakiejś taśmy:
Niemi vs Stjernen |1| kurs:1.35 Kwalifikacje odwołane
Wiadomo,że kwalifikacje to ciężko coś grać ale to wydaje mi się bardzo pewny typ.Stjernen bez formy kompletnie.Pokazał to na mamucie w Austrii,tutaj w Japonii jest tak samo.Dziś ostatnie,50 miejsce w konkursie,więc więcej pisać o jego dyspozycji nie trzeba.Fin natomiast skaczę tu dobrze,dziś spokojnie zapunktował,w praktycznie każdej próbie jest lepszy od Norwega.W pierwszych kwalach różnica między nimi była spora,teraz powinno być tak samo.
Dellasega vs Descombes |1| kurs:1,15 Kwalifikacje odowłane
Kolejny pewny typ do podbicia kursu.Francuz skaczę fatalnie.Nie załapał się do pierwszego konkursu.Włoch skacze tu nieźle,awans do pierwszej 30 nie sprawił mu dziś problemów.W pierwszych kwalifikacjach pomiędzy nimi przepaść.Dziś nie wiele się zmieni.
Bukmacher:STS
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Stefan Hula vs. Krzysztof Miętus 1 @ 1.55 ▶ BetGun ✅
Ostatnio koledzy wyżej podawali ten typ na dzisiejsze zawody, weszło może nie bez problemów i nie na wielkim ludzie ale weszło. Dla mnie Stefan jest solidniejszym zawodnikiem, dzisiaj w zawodach był wyżej. Jeśli spojrzeć na jego wszystkie próby tutaj, to generalnie jest lepszy. Miętus mnie od dawien dawna nie przekonuje, to roześmiane dziecko bez ambicji. Gram w stronę Stefana dzisiaj, chociaż uważam ze stawką, jeden i drugi generalnie jest słaby. I możliwe że zakład już będzie rozliczony po kwalifikacjach, bo możliwe że jeden z Panów zakończy przygodę z Sapporo już przed zawodami. Jeśli tak będzie, to mam nadzieje że pakować się zacznie Miętus.
Andreas Kofler vs. Reruhi Shimizu 1 @ 1.40 ▶ BetGun ✅
Skąd ta para, skąd ten kurs? Oddali tutaj po pięć skoków, i w każdym skoku lepszy był Kofler. Już nie będę mówił o tym kto jest lepszym skoczkiem, bo jest to wiadome. Andi pokazuje że dobrze się czuje na obiekcie w Sapporo, dzisiaj zajął tutaj 6 miejsce, Shimizu 15. Tracąc do Austriaka 10 punktów. Według mnie Kofler powalczy tutaj o TOP6 a Japończyk na co najwyżej TOP15. Zdecydowanym faworytem jest doświadczony podopieczny Pointnera.

Jernej Damjan vs. Jan Matura 1 @ 1.37
▶ BetGun ✅
Ta sama sytuacja co powyżej, Damjan regularnie lepszy od swojego kolegi z Czech. To że Damjan i jego forma zwyżkuje już pokazał tydzień temu podczas zawodów w Polsce, tutaj tylko to potwierdza. W dzisiejszych zawodach zajął miejsce na podium po...6 latach jeśli się nie mylę. Oczywiście, Matura rok temu dwukrotnie tu wygrał, lubi tą skocznie i jego forma też zwyżkuje. Jednak w tej rywalizacji jest słabszy. Jerneja stać na to żeby odlecieć, Maturę niekoniecznie. Są dwa minusy tego typu, pierwszy to duża odległość między nimi, przez co nie będą skakać w tych samych warunkach za pewne, drugi minus to to że Damjan musi się kwalifikować i jeśli spieprzy skok kwalifikacyjny to niestety ale w zawodach go nie zobaczymy. A typ będzie przegrany. Ale takiego negatywnego wariantu bym nie zakładał, bo Słowak jest mocny. I będzie góra w tej parze według mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
&quot;O godzinie 00:30 czasu polskiego odbędzie się spotkanie jury z organizatorami, na którym zapadnie decyzja dotycząca, czy seria kwalifikacyjna zostanie odwołana a konkurs odbędzie się o 01:00. Jeśli dojdzie do anulowania kwalifikacji w pierwszej serii konkursowej wystartuje wówczas 67 zawodników.

Decyzja ta podyktowana jest tym, że warunki mają się ulec znacznemu pogorszeniu i od godziny 02:00 w Sapporo zapowiadane są silne opady śniegu oraz wiatr.

Jury chce poznać najświeższe prognozy pogody i na ich podstawie podjąć decyzję, czy konkurs wystartuje o 01:00 czy zgodnie z planem o 02:00.

O wydarzeniach na skoczni w Sapporo będziemy informowali na bieżąco&quot;

źródło:http://www.skijumping.pl

Myślę,że warto wiedzieć,odnośnie typowania tego konkursu.Znowu może być loteria,a tak spokojnie jak dziś może nie być.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Fettner vs Lamy Chappuis |2| kurs:2,40⛔
Kolejne value według mnie.Francuz skacze na tym samym poziomie co Fettner,a nawet osiąga lepsze odległości.Ronan ostatnio pokazuje dobrą formę,oddaje równe i dobre skoki z konkursu na konkurs.Fettner skacze nieźle,na przestrzeni sezonu wypada lepiej ale obecnie lepszy nie jest.Kurs zachęca,myślę,że warto spróbować.
Damjan vs Kranjec |1| kurs:1,65✅
Para Słoweńska i znów przeciwko Robertowi.Damjan to kolejny zawodnik u którego forma podskoczyła i to gwałtownie.Był czas gdzie Jernej nie startował w PŚ,a jak już występował to spisywał się fatalnie.Od pewnego czasu jednak odpalił,a dzisiejszym drugim miejscem potwierdził swoją dyspozycję jako nie przypadkową.Kranjec skacze dobrze,podkreślam to kolejny raz jednak Prevc i Damjan to obecnie wyższy poziom.W STS już kurs na tą parę w granicach 1,40 tu jeszcze można pograć po wyższym.
Bukmacher:Unibet
Kasai vs Ito |1| kurs:1,30✅
Ito dobry ale Noriaki jeszcze lepszy.Kasai od dłuższego czasu najlepsza forma jeśli chodzi o Japończyków i potwierdza to na każdym kroku.Ito może znów zakręcić się koło TOP 6,bo skacze równo ale Kasaiowi rady nie da.
Matura vs Takeuchi |1| kurs:1,50✅
Znów zaufam Jankowi.Matura dziś trochę zawiódł.Nie skakał oczywiście źle ale były to skoki co najwyżej niezłe stąd tylko ta sama nota co Neumayer.Teraz myślę,że buk wystawił mu w parze zawodnika słabszego.Taku tutaj skacze bez błysku,kilka prób przeciętnych.Widać,że jeszcze nie do końca wszystko dobrze jeśli chodzi o jego zdrowie,nie jest przygotowany w 100%.Myślę,że tym razem Czech będzie lepszy od swojego rywala z pary.
Kofler vs Neumayer |1| kurs:1,50⛔
O Austriaku pisałem już przy okazji pary z Nagliciem.Kofi skacze tutaj bdb.Regularnie i daleko.Neumayer skacze nieźle i nic więcej.Austriak ma szansę na TOP 6,Niemiec raczej znajdzie się gdzieś w drugiej dziesiątce.Obecnie Kofler w lepszej formie i na niego też stawiam.
Kraft vs Loitzl |1| kurs:1,45✅

Nie ma sensu grać nic na Loitzla.Myślałem,że konkurs po konkursie jego forma będzie rosła,a tutaj po kilku przyzwoitych konkursach w Sapporo robi dwa kroki w tył.Przy tak słabej obsadzie nie zakwalifikować się nawet do drugiej serii,to o czymś świadczy.Stefek rewelacji tu nie prezentuje ale skacze dużo pewniej i lepiej.
Bukmacher:STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom