>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2013/2014 - MŚJ w Val di Fiemme

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Przed nami Mistrzostwa Świata Juniorów w skokach narciarskich. Reprezentacja Polski do Włoch udała się w następującym składzie: Klemens Murańka, Krzysztof Biegun, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Przemysław Kantynka.
Po trzech treningach, w których dominowali Polacy mamy spore apetyty nie tylko na złoty medal drużynowy, ale i na te indywidualne.
Program zawodów:
Czwartek
17:00 MŚJ Val di Fiemme seria próbna
18:00 MŚJ Val di Fiemme konkurs indywidualny
Piątek
18:00 MŚJ Val di Fiemme oficjalny trening
Sobota
17:00 MŚJ Val di Fiemme seria próbna
18:00 MŚJ Val di Fiemme konkurs drużynowy​
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
MŚ Juniorów:
Nie ma założonego tematu,więc pozwolę sobie tutaj umieścić typy.
Murańka vs Zniszczoł |1| kurs:1,70✅
Wszystko wskazuje na to,że między Klimkiem,a Olkiem rozegra się w tym roku walka o złoto_Obaj na treningach praktycznie tak samo.W głównym konkursie stawiam jednak na Murańke.Klimek pokazywał dobrą dyspozycję w PŚ,zajmował przyzwoite miejsca.Uważam go w tym momencie za lepszego zawodnika i myślę,że on będzie lepszy od Zniszczoła.
Biegun vs Maeaettae |2| kurs:2,10⛔

Nie wiem jak STS wpadł na to,że tu Krzysiu jest faworytem.Fin lepszy na ostatnich treningach,pokazywał się ostatnimi czasy z na prawdę dobrej strony w PŚ i skakał od Bieguna lepiej.Dla mnie para 60/40 na korzyść Fina więc stawiam w tym pojedynku właśnie na niego.
Wolny vs Tollinger |1| kurs:1,32✅

Polak lepszy na treningach odpowiednio o 2,5 i 3,5m.Myślę,że w konkursie nie wiele się zmieni.Wolny to trzeci w kolejności jeśli chodzi o naszych zawodników.Do tej pory wygląda dobrze,może powalczy o top 6.W każdym bądź razie z Austriakiem przegrać nie powinien.
Bukmacher:STS
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
STS wystawił kilka ciekawych par na dzisiejszy konkurs.
Murańka v Zniszczoł 1 @1,55
Na treningach obaj bardzo podobnie, głowni faworyci bukow w dzisiejszym konkursie jednak ja tutaj widze spokojne zwyciestwo Klimka. Zniszczoł to mistrz treningow, w konkursach spala sie jak fix, pokazał to wielokrotnie, ostatnio na Uniwersjadzie i w Zakopcu.
Biegun v Maeaettae 1 @1,4
Krzysiek dzisiaj jak na moje powalczy o podium. U niego wprost przeciwni jak u Zniszczoła -treningi traktuje jako typowy skok testowy, spina sie na głowne zawody. W trenach 2 razy lepszy Polak, 2 razy Fin. Jarkko pokazał sie z niezłej strony w PŚ ale on zdecydowanie woli wieksze skocznie. Biegun ma spore rezerwy, Fin bedzie walczyl max o pierwszą 10.
Bradatsch v Greiderer 1 @1,5
W treningach 3-1 dla Bradatscha. Niemiec może dziś namieszać, prezentuje sie tutaj bardzo dobrze. W tym roku był już najlepszy na tej skoczni w zawodach Alpen Cup. Prezentuje lepszą forme niz Austriak.
Transmisja od 18.00 w Eurosport 2 badz Rai Sport 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom