>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SKANDAL - Wypłata Moneybookers

Status
Zamknięty.
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Witam. Chciałem dokonać wypłaty środków na moneybookers, lecz nie miałem tej metody dostępnej w wypłatach, mimo że cały czas z niej korzystałem. Napisałem maila do Supportu i oto odpowiedź:

Dziekujemy za przeslana wiadomosc.

Uprzejmie informujemy, ze opcja wyplat metoda Moneybookers jest tymczasowo niedostepna z przyczyn technicznych. Nasz dzial techniczny wspolpracuje z serwisem Moneybookers nad jak najszybszym przywroceniem pelnej funkcjonalnosci tej metody. Niestety nie podano okreslonej badz przyblizonej daty powrotu do funkcjonalnosci. Przepraszamy za wszelkie niedogodnosci.


Nie mam pytań...
 
V 256

vernix

Użytkownik
Łączę się z Tobą w &quot;bulu i nadzieji&quot;, że niebawem będziesz mógł wypłacić te wymarzone parę złotych na MB. Życzę Ci tego z całego serca.
Ale na poważnie. Zdarzają się przerwy w dostępie do kanałów płatności, nie jest to nic nadzwyczajnego żeby nazywać sytuację SKANDALEM. Może warto zapytać się supportu czy nie wypłacą w drodze wyjątku pieniędzy np. na konto bankowe, ponieważ są Ci one bardzo potrzebne, a w obecnej sytuacji przecież nie masz jak ich wypłacić.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Po pierwsze, nie mam tam &quot;paru złotych&quot;, może dal jednego to więcej lub mniej, ale mało kto w tym kraju może określić taką kwotę jako &quot;parę złotych&quot;

Po drugie, uważam to za skandal, ponieważ z taką sytuacją spotykam się po raz pierwszy w mojej kilkuletniej przygodzie z zakładami i uważam to za kompromitację firmy, bo to nie jest jakaś tam usterka, tylko efekty są takie że duży procent graczy ma zablokowane środki.

Po trzecie, wypłata na konto bankowe wiąże się z długim czasem oczekiwania i być może(nie jestem pewien) dodatkowymi opłatami.

Po czwarte, support poinformował mnie, że do końca tygodnia powinni to naprawić, więc w sumie tragedii i nie ma, bo po tym co przeczytałem w mailu nie wiedziałem, ile może to potrwać, czy godzinę, dzień, a może 2 miesiące.

Po piąte, pozdrawiam i dziękuję za wyrazy wsparcia.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Z tym do końca tygodnia to nie robiłbym sobie nadziei , im pisanie nieosiągalnych terminów wychodzi bardzo dobrze gorzej z dotrzymaniem ich .
Uprzejmie informujemy iz mamy aktualizacje techniczna zwiazana z ta metoda mamy nadzieje ze w ciagu nastepnych 24-48h metoda bedzie aktywna .
To odpisali mi ponad tydzień temu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom