>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SKAN DOWODU

koper 29

koper

Użytkownik
czy w mejlu mogę wysłać plik JPEG w bardzo dobrej rozdzielczośći całoekranowej gdzie widać wszystkie dane, bo myśląc SKAN może to też być zdjęcie? w sumie zdjęcie wykonane dobrym aparatem cyfrowym ma lepszą jakość niz skan aha i co się dzieje z naszym skanem? dane osobowe są bezpieczne i takie zdjęcie?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
ane osobowe są bezpieczne i takie zdjęcie?
Zależy o jakiego buka chodzi. Jak w Bwin mój kolega zrobił perfekcyjne zdjęcie i wysłał do polskiego supportu to mu wywalili i powiedzieli że czegoś tam nie widać wyraźnie :zy3ou: Wqr*ł się i wysłał do angolskiego supportu i tam bez problemu.
A jak to wysyłasz do GB to nie ma żadnego problemu czy to skan czy zdjęcie cyfrówką ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ane osobowe są bezpieczne i takie zdjęcie?
Zależy o jakiego buka chodzi. Jak w &lt;u&gt;bwin&lt;/u&gt; mój kolega zrobił perfekcyjne zdjęcie i wysłał do polskiego supportu to mu wywalili i powiedzieli że czegoś tam nie widać wyraźnie :zy3ou: Wqr*ł się i wysłał do angolskiego supportu i tam bez problemu.
A jak to wysyłasz do &lt;u&gt;GB&lt;/u&gt; to nie ma żadnego problemu czy to skan czy zdjęcie cyfrówką ????
W baw wiadomo ze sie do wszystkiego przywalaja.
Masz racje jakos GB nierobi takicg problemow ja te robilem aparatem z telefonu i luzik przyjeli.
 
R 0

robert1999

Użytkownik
Witam.Mam problem z Tobet.Chciałem przelać pieniadze na konto a oni nagle zazyczyli sobie moje dane zebym wysłał kopie Dowodu płatności i Dowodu miejsce zamieszkania.Wysłałem im kopie dowodu osobistego a oni jeszcze potrzebuje dodatkowo jeszcze inny dowod zamieszkania np wyciag bankowy.Czy mieliscie kiedys takie problemy??Czy wiecie może jak można przesłac im rzut stronki moneybookers bo tego tez potrzebują.Pozdrawiam
 
simons 646

simons

Forum VIP
Tak, nie jedni proszą o tego rodzaju dokumenty. Najczęściej jest to dokument tożsamości (dowód lub paszport). Niektórzy wymagają do tego faktury/rachunku, jako dowód miejsca zamieszkania. Inni jeszcze, ale to rzadko, proszą o 2 dokumenty i fakturę.
Screen&#39;a z MB na pewno nie przyjmą. Jeżeli nie masz swoich rachunków (telefon, internet, jakikolwiek abonament) to w niektórych przypadkach przyjmują rachunki rodziców, ale nie wiem jak Tobet, musisz zapytać.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam.Mam problem z Tobet.Chciałem przelać pieniadze na konto a oni nagle zazyczyli sobie moje dane zebym wysłał kopie Dowodu płatności i Dowodu miejsce zamieszkania.Wysłałem im kopie dowodu osobistego a oni jeszcze potrzebuje dodatkowo jeszcze inny dowod zamieszkania np wyciag bankowy.Czy mieliscie kiedys takie problemy??Czy wiecie może jak można przesłac im rzut stronki moneybookers bo tego tez potrzebują.Pozdrawiam
Zamiast rachunku wyślij byle jaką fakturę z twoim adresem. ???? myślisz że oni się znają i rozpoznają czy płaciłeś za gaz czy za co kolowiek innego.Faktura to faktura nie ważne za co ważne że są twoje dane, możesz isc kupić paczke zapałek na fakturę i też to przyjmą. Nie masz konta bankowego że nie możesz wysłać wyciągu ? A co do MB to screen z konta gdzie widoczne są twoje dane oraz email z którego wpłacałeś w zupełności wystarczy.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Źle przeczytałem, myślałem, że chcesz przesłać screen MB zamiast rachunku. Osobiście mnie nigdy żadna firma nie prosiła o screena z MB ... ale widocznie tak teraz robią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom