>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SISI - Program , statystyki , baza danych ZERO komentarzy

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeżeli nie macie jakichkolwiek sugestii to przerywam prace na jakiś czas .
Chociaż to trochę dziwne program przecież wyjątkowo ułatwia za nas dokonuje selekcji spotkań według waszego wzorca a potem wystarczy samemu popatrzeć na inne czynniki , kontuzje , osłabienia itp
B_R_U_T_U_S,
przypuszczam, że opcje są trzy: albo Program w takim kształcie całkowicie odpowiada Użytkownikom, albo nie odpowiada lecz nie chce im się myśleć nad propozycją zmian. I trzecia, chyba dość prawdopodobna:
społeczeństwo konsumpcyjne oczekuje podstawienia michy pod nos :grin:
czyli gotowych typów.
Edit:
... a jeśli powodem jest lenistwo, to prędzej czy później odbije się ono czkawką, bo bez pracy nie ma kołaczy ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] nie trzeba by było wklepywać danych.
... a co, paluszki bolą?
Niezależnie od tego jaki kształt ma mój Algorytm i jaki może kształt ewentualnie przybrać,
to chyba potwierdziłeś jedną z moich wyżej cyt. teorii ????

Pewnie dobrze byłoby abyście wpisywali tutaj swoje sugestie ściśle związane z programem B_R_U_T_U_S&#39;a
skoro był łaskaw Wam go przedstawić, gratisowo go Wam udostępnia
i poświęca Wam swój czas.
 
J 10

jacekmar

Użytkownik
... a co, paluszki bolą?
Nie bolą, nie posiadam excela ????

Chodziło mi o to że po przefiltrowaniu spotakań wyświetlała by się również prognoza algorytmu, jeżeli by była.

Edit:
Nie musi to być Twój algorytm, może być własny B_R_U_T_U_S&#39;a . Dałem jako propozycję ten, ponieważ jak twierdzisz ma on wysoką skuteczność, i udostępniałeś B_R_U_T_U_S&#39;owi jak on wygląda od wewnątrz.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Nie bolą, nie posiadam excela ????
Edit:
Nie musi to być Twój algorytm, może być własny B_R_U_T_U_S&#39;a . Dałem jako propozycję ten, ponieważ jak twierdzisz ma on wysoką skuteczność, i udostępniałeś B_R_U_T_U_S&#39;owi jak on wygląda od wewnątrz.
Zobaczymy co bedzie ALE na pewno NIGDY bez wzmianki o Yar000 i jego ZGODY nie zastosuje jego ALGORYTMU bo to oznaczało by brak szacunku do jego osoby oraz pracy jaką włożył w ALGORYTM
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
ZAKAZ KOMENTARZY !!!!
Tu komentujemy piszemy o problemach , co brakuje , co chcemy w programie , swoje przemyślenia
W tym temacie będę umieszczał Pliki do pobrania , aktualizacje , bazy danych , archiwa , oraz opisywał zmiany
Oraz Aktualnie nad czym pracuje :)
SISI :
Program do typowania spotkań zawierający typy :
1 - Wygrana Gospodarzy
X -Remis
2- Wygrana Gości
Over - [JEŚLI over wskazuje powiedzmy 30% to nie znaczy by grać UNDER!!]
1+2 strzeli - Obie drużyny strzelą gola
Pracuje nad :
1) A1 - Dodanie starego algorytmu do programu
2) dodanie możliwości ustawień indywidualnych kolorów programu mój &quot;gust&quot; kolorystyczny nie każdemu pasuje​
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Zmiany :
Dodano wybór kolorów pod prawym myszki ,
Dodano Algorytm A1:
0 - Nie wskazuje na Over 2,5
1 - Przeanalizuj spotkanie
9 - Over 2,5
Poniżej Program , oraz screenshot z skanerów antywirusowych teraz antywirus nic nie powinien wyświetlać
SISI + dane na dzisiaj --do pobrania
http://speedy.sh/ZwKq8/Forum.rar
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
http://www.speedyshare.com/nYJzr/SISI-Forum.rar
Pobieramy program odpalamy i mamy :
SISI : info o mnie ,
Aktualizacja a tam :
W trakcje aktualizowania proszę nie bawić się programem po zakończeniu aktualizacji zostanie wyświetlony komunikat :
można w między czasie oczywiście korzystać z innych rzeczy jak : internet , filmy itp ale nie TYKAĆ programu ;)

Spotkania rozgrywane w ciągu 7 dni :// Zbiór wszystkich najbliższych spotkań

Spotkania na dzisiaj // Spotkania rozgrywane dzisiaj &#39; spotkanie które już trwają są dodawane jeśli jest poniżej 35minuty&#39;
Spotkania na jutro // Spotkania rozgrywane jutro
Tabele // Aktualizowanie tabel SISI - bez tego ani rusz

Kupon :
Spotkania dzisiaj // wczytuje spotkania rozgrywane dzisiaj
Spotkania jutro // wczytuje spotkania rozgrywane jutro
Spotkania na ten tydzień // wczytuje spotkania z najbliższych kolejek w ligach
Wybierz ligi // zaznaczamy interesujące ligi &lt;i&gt;
Dodaj wybrane ligi // Dodaje interesujące nas ligi
Utwórz typy // zaczyna działać Algorytm SISI
Czyść // czyści całość

Gdy klikniemy na interesujące nas spotkanie wyświetli się tabela wybranych drużyn
gdy klikniemy na OVER odbędzie się sortowanie typów od najbardziej pewnych do najmniej
SMS
Sieć // Z jakiej sieci masz telefon
Numer // na jaki numer mają być wysyłane wyniki
Login do bramki // twój login do twojej bramki &quot;założenie bramki to 1minuta&quot;
Hasło do bramki//
Spotkania do wysłania:
Wysyłać - wynik 1 połowy , całego spotkania , po zdobyciu gola ,


Zablokowane [ odblokowane będzie gdy zobaczę zainteresowanie]
Cały program przestaje aktualizować się z datą 23.10.2012
wszelkie sugestie mile widziane :
inaczej powiem nie zobaczę opinii tu --&gt;&gt;&gt;http://forum.bukmacherskie.com/f207/sisi-01-cel-analiza-80755-16.html
to Nie zostaną odblokowane pozostałe Funkcję
1
x
2
1+2 strzeli
SmS
Mój kupon
Archiwum
 
B 5

belus

Użytkownik
A wy cały czas ile będzie kosztował ile razy ma BRUTUS odpowiadać ze nic, a tylko aktywność w jego temacie. Nie będziesz aktywny, to program będziesz miał aktywny na swoim kompie do 23.10.2012 to tyle.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Kilka zmian :
Udoskonaliłem trochę SISI
posiada :

Możliwość dodawania spotkań do kuponu
Kupon można zapisać wczytać
z kuponu można usuwać spotkania zaznaczając je i prawym przyciskiem myszki albo przez podwójne kliknięcie
lub klikając 2 razy na spotkanie

po dodaniu spotkań // na dany dzień czy według ligi mamy do wyboru :
pod prawym przyciskiem mychy

Auto dodawanie do kuponu Over 2,5 +70%
Auto dodawanie do kuponu Over 2,5 +74%
Auto - Super - SISI Over -//



Auto - Super - SISI Over -// Jest to algorytm który zawiera w sobie Over +74% oraz 1+2 strzeli pozwoliło to wyeliminować 2 wczorajsze błędy oraz poprzednie z mojego archiwum oraz ten dzisiejszy z meczu Lokomotiv Plovdiv v Slavia Sofia ale i przy okazji odpada według nowego algorytmu spotkanie := // FC International v Steaua Bucharest // ciekawe czy słusznie
http://www.speedyshare.com/Skdsj/SISI-007a.rar
 
Do góry Bottom