>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Single od 1,15 do 1,40 ze stawką 6-10 tyś PLN Czy to możliwe u buków z limitami?

P 0

pteecanr1

Użytkownik
Witam serdecznie

Jestem nowy w tej materii bukmacherskiej jak na razie gram małymi stawkami ( od 10 do 50 PLN), chcę zagrać wysokimi stawkami pojedyńcze kupony na poziomie kursów od1,15 do 1,4.

Wczesniej grałem małymi stawki w Betgun, byłem tam ponieważ kusiły mnie b. konkurencyjne kursy. Po lekturze postów dotyczących limitów:

http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=19881
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=21246 oraz pdf-a
http://www.g-lotto.info/pliki/jak-zarabiac-na-lotto-i-zakladach-bukmacherskich.pdf (dotyczy systemów lotto w betgun limit 400 zł str. 21 punkt 5 w poradniku)

stwierdzam że w praktyce singlami można grać u internetowych buków tylko stawką ok. 100 PLN (bo kurcze jak piszecie po kilku wygranach ze stawką wyzszą dupa ???? czyli limit nie tylko w betgun ale u większości internetowych buków. Mnie wygrana żędu 20 PLN nie satysfakcjonuje nawet jeslibym grał 3 razy w tygodniu, chcę wyjść ok 1500 miesięcznie tak pensyjka ????
Niestety tak jak u buków stacjonacjonarnych (sts ; http://totolotek.pl) nie ma mozliwosci ominięcia tego stawiając kilka takich samych kuponów o mniejszej stawce(wstawiają limit dizenny)
Wyjątkiem jest : Bet-at-home oraz pinnacle(wyskie limity podobno). Ten pierwszy zresztą po kontakcie z supportem napisał iż nie stosuje limitów w pojedyńczych, w/g opini grających marże tu są wysokie ( tylko ciekaw jestem jak to wygląda w praktyce czy limitują single o stawce 6-10 tyś).

Jakie są wasze doświadczenia singli w bet-at-home badz pinnacle (kursy od 1,15 do 140)z dużą stawką na poziomie 5000 - 6000 PLN w/w bukach a może znacie innych. Czy w praktyce single w tych w/w bukach z dużą stawką są akceptowane(nie blokują ich limity) czy blokują.
Napiszcie o limitach dziennych bo w tych postach takie występują

Jesli stawki na poziomie 6-10 tyś. PLN nie będą akceptowalne wracam do http://totolotek.pl bądź sts tam podziele na kilka kuponów. Będę miał zabrane 10% ale moge obstawiać single.

Jak to wygląda z dużymi stawkami u stacjonarnych (wiem kurde że zabierają 10%) czy to możliwe że można postawić kilka takich samych kuponów oświeccie mnie pewnie nie 1 miał ten dylemat

Wychodzę z założenia iz lepiej obstwiać jedno zdarzenie z niskim kursem niż tworzyć kupon z 2 lub więcej zdarzeniami o niskim kursie( dużo mniejsze prawdopodobieństwo wejscia - ameryki nie odkryłem)

Proszę o komentarz waszych doświadczeń/spostrzeżeń (co xxxxx głów to nie jedna) a może się mylę.:-|


Czekam na odpowiedzi
 
banger 0

banger

Użytkownik
Jak to wygląda z dużymi stawkami u stacjonarnych (wiem kurde że zabierają 10%) czy to możliwe że można postawić kilka takich samych kuponów oświeccie mnie pewnie nie 1 miał ten dylemat
wiem ze w fortunie jest ograniczenie ze na singiel można postawić góra chyba 1500 zł (na okienku w fortunei kartka wisi)ale nie ma ograniczenia co do ilosci kuponów, Czyli np mozesz tak to rozdzielic że psotawic 30 kuponów za stówe i nikt sie nie przyczepi, tylko np z wypłatą może być problemm typu musisz poczekać 2 dni bo nieposiadają takich środków w punkcie akurat i musisz poczekac az załatwią tą kase co mają Ci wydać. Raz się tylko z tym spotkałem u mnie w gliwicach facet z ochrony juventus wygrał 4000 tys. i pani mu powiedziałą żeby zgłosił się jutro ponieważ nie mają na stanie tyle pieniędzy. ???? Co do reszty to nie mam pojęcia bo jeszcze nigdy nie grałem takimi stawkami żebym miał dostać jakiekolwiek ograniczenia ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
w bet365 nie ma żadnych limitów ;)
To nie jest do końca prawda. Są limity na zdarzenia. Poza tym dość niejasne reguły limitowania indywidualnego. Jeśli będzie ktoś miał pecha to szybko dostanie limit indywidualny
Betfair wada to 5% prowizja ale masz pewność że kasę dostaniesz i nie będzie blokady konta lub innych nie miłych niespodzianek.
Zgadzam się. Ale jeśli chodzi o kursy to warto czasami się zastanowić gdzie grać. Ostatnio miałem do wyboru granie meczu po kursie @1,95 w expekcie i po @1.95 w Betfair. Stawka bez szaleństw. Co wybrałem? Expekt. Bo tam od wygranej nie mam prowizji 4,99%. Czyli de facto mam lepszy kurs na expekcie.
A autor tematu napisał tyle, że właściwie nie wiem o co mu chodzi...
I powtórzę. Wystarczy poszukać na forum a znajdzie się odpowiedź gdzie nie ma limitów albo są one spore.
 
S 0

szmal

Użytkownik
Nie piszac o tym ze taka gra nie ma sensu. Grasz za 5k zl spotkanie z kursem 1,15, nie wchodzi, zalamka. TO ze kursy niskie nie oznacza ze spotkanie wejdzie na 100%. Chyba ze masz ogromny budzet to mozesz sobie pozwolic na granie kuponow 6000zlX1,15, ale watpie, ze strata takiej kwoty pieniedzy nie wplynelaby na duzy procent zmniejszenia twojego budzetu.
 
P 0

pteecanr1

Użytkownik
Chodzi mi w tym poście o to iż w większości zakładów internetowych występują limity.
Mój post służy takiemu porównaniu internetowe a stacjonarne
Proszę napiszcie mi jeszcze w których internetowych nie ma limitów.

Oczywiście nie jest tajemnica iz niskie kursy nie dają pewności ale grając wysokimi stawkami i stosunkowo nie za często można sobie dorobić niezłe kieszonkowe ( a jak nie wejdzie raz na 15 razy to cóż ... wliczone w koszta)
Zagrasz w miesiącu ze trzy single za 5 tyś z kursem powiedzmy 1,15 i masz kolo 2 tyś w ręku, właśnie o to mi chodzi.
Szukam w internecie opinii n/t limitów i w wielu wypowiedziach zdania są podzielone.
Z lektury postów wynika iż
W bet-at-home nie ma limitów ;
odnośnie bet365 zdania są podzielone mogą dać indywidualny ;
betfair chyba też nie
pinnacle tez nie ale interfejs strony do dupy i dziwne zakłady
Może wklejcie mi jakąś wypowiedz z netu opisującą jednoznacznie gdzie są, a gdzie nie bo już zgłupiałem
dzięki
 
P 1

premi

Użytkownik
W bet-at-home nie ma limitów, w bet365 gdy będziesz u nich dużo wyciągał dostaniesz limit( w BAH-u z czasem pewnie też), w pinnacle są limity dla danego zdarzenia/rynku. Za takie kwoty to grałbym tylko na betfair bo tam nie ma limitów i z wypłatą nie będzie chyba problemu bo to giełda (stąd te 5 % prowizji czyli lubią wygrywających bo na tym zarabiają)
 
Do góry Bottom