>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SimonS

simons 646

simons

Forum VIP
KWALE sobota, oferta do 16:55 jadą o 21:35
Crutchlow - Dovizioso 1 @ 1.35 bwin/gb/pb 1/5 (bez dokładki 180 na konto) ✅
Kurs ze śmieciowych, ale póki co bieda z ofertą.
Crutchlow ogólnie jest lepszy w kwalach, co było widać chociażby rok temu jak obaj mieli ten sam motor. W tym roku wygląda na to, że się poprawił w stosunku do zeszłego. Dovizioso zmienił motor na sporo gorszy - na Ducati. Jedyne co to może przyfarcić na nowym torze, w innym wypadku to warte spokojnie koło 1.2-1.25 albo może nawet mniej.
W FP2 niby 1 miejsce różnicy, ale czasowo to 0.337 sec.
Reasumując lepszy w kwalach Cru, motor lepszy Cru, forma lepsza Cru ...

EDIT:
PRaie +0.6 wiec z przyslowiowym palcem
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dovizioso - Bautista 2 @ 1.65 2/5 bwin/gb/pb/bettop/betcity
⛔
To samo co niżej tylko inny kierowca, też Hondy.
Bradl - Dovizioso 1 @ 1.65 betsson 1/5 (1.53 b365) ✅
Honda szybsza na tym torze i Bradl jak pisałem wcześniej miał tu testy, czyli zna go lepiej. Dovi nieźle cisnie w kwalach jak na niego, ale w wyscigu jest ciezki powrot do rzeczywistosci i Ducati pokazuje kazda swoja slabosc - tymbardziej powinno tak byc na torze ktorego charakterystyki uwypuklaja niedociagniecia tego motoru.
Warte może 1.5

Hayden - Iannone 1 @ 1.54
188bet 0.5/5 ✅
Hayden ma lepsze czasy, jest bardziej doświadczony i ma oficjalny motor.
Iannone slyszalem w wywiadzie ma nad czym sie zastanawiac, jezeli chodzi o ustawienia motocykla bo nie odpowiada mu zbytnio to co dotychczas zrobili.
 
simons 646

simons

Forum VIP
wszystkie 3 kategorie, zwyciezcy
Rins (moto3) ✅
Redding (moto2) ⛔ :|
Marquez (motogp) ✅
AKO: 11.29 fortuna (podatek uwzględniony) 0.5/5
Nowy tor i dziwna sytuacja, gdyż czasy między pierwszym a resztą zawodników w każdym z przypadków są spore, nawet niespotykane. Cała 3jka to zawodnicy z potencjałem, którzy w zeszłym wyścigu byli w top3, a teraz mieli bardzo dobre FP i QP. Może przypadek, ale nie wydaje mi się, raczej talent i fakt, że tor bardziej im i ich motorom (bo mówimy tu o KTm i Hondzie a nie byle czym) podszedł. Szanse spore i taki kuponik na 3 winnerow wydaje mi sie bardziej prawdopodobny niz zazwyczaj.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Długoterminówka na sezon
Spies - Iannone 2 @ 2.10 PP 3/5(limity koło 450E)
Iannone w 2 wyscigach poki co lepszy o 1 pozycje, ale czasowo wygladal zdecydowanie lepiej. Spies kontuzja i nie było go ostatnio w Hiszpanii, nie bedzie tez za tydzien we Francji + rehabilitacja straci cenne punkty (o ile Iannone nie glebnie).
Reasumując kontuzja + gorsza (dotychcasz) forma, a kurs 2.1 dla mnie to 1.7-1.8
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kwale
Crutchlow - Marquez 1 @ 2.20 Paddy ✅ kto moze ... limity dla nie angielskich kont slabe
Rossi - MArquez 1 @ 1.72 1/10 b365 ⛔ (LIMITY 1.2K)
Marquez padł w FP2 i w FP3 zaliczył 12 czas. Na pewno nie jeździł na 100% po mocnym upadku, ale top10 w FP3 daje bezpośrednio wejście do Q1, więc też wątpie, żeby całkowicie zlekceważył FP3. W każdym bądź razie, Marc po upadku nie zapowiada się najlepiej, przynajmniej dziś ... jutro może się poprawi.
Crutchlow zawsze dobry był w QP więc dla mnie faworyt i kurs około 1.6 w tej parze
Rossi w Mugello jezdzi na 110% i tu też kurs koło 1.5-1.6
EDIT:
Rossi to parodia ...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kwale
Crutchlow - Rossi 1 @ 1.57 WH 1/10 dostepne ogólnie ale raczej koło 1.4 ✅
Lecę po standardzie. Cal lepszy w kwalach, a tor nie jest jakis fajny dla Rossiego, więc dla mnie 1.4 to jest fair kurs za ktory jeszcze bym grał.
 
simons 646

simons

Forum VIP
kwale
Bradl - Lorenzo 1 @ 2.4 Marathon biorą jakies 150 PLN 0.5/10 warte w sumie do 2/10 ⛔
Bradl cisnie i cisnie marathon trzyma oferte wybor prosty po tym kursie ????
EDIT:
Gleba i wszystko jasne ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Moto GP
1 i 2 pozycja
1.Lorenzo/2. Marquez @ 9.00 bwin/gb/pb 0.5/5
1.Marquez/2.Lorenzo @ 8.00 bwin/gb/pb 0.5/5

Żeby nie obniżyli to warto dorzucić jakies 1.01 no i na wyższy limit ... wiadomo
Troszke jak na moje przesadzili. Lorenzo i Marquez mieli bardzo dobry rytm. Patrząc po ich czasach nie widzę zbytnio kogoś kto by mógł zagrozić. Może buki pomyslaly ze skoro Bautista i Crutchlow tak wysoko to moga im zagrozic, do tego Pedrosa i może Rossi. Jak dla mnie walka o 1-2 miejsce będzie tylko miedzy nimi dwoma. Długo nic i wtedy dopiero reszta.
Nie wiem ile bym dał na te zdarzenia ... ale bardziej pod 3-4 ... no juz max 5
 
simons 646

simons

Forum VIP
Moto GP

Abraham - Pesek 1 @ 2.17 doxxbet 1/5

Tor ojca i Abraham by miał dojechać za Peskiem, który z kolei mało kiedy wychodzi z 1-2 miejsca? (od końca oczywiście) Jak dla mnie kurs odwrócony. Jedyne co tu wchdzi w gre to gleba, ale oboje lubią padać. Z tym, że Pesek bardziej
 
Do góry Bottom