>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SieWie - Single

S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Witam. W tym temacie znajdziecie prognozy dotyczące Piłki nożnej. Moim głównym atutem są mecze towarzyskie, ale z biegiem czasu będą pojawiać się również propozycje z niszowych lig.
Publikować będę tylko i wyłącznie zakłady, które są przeze mnie realnie zagrane. Postaram się również do niektórych prognoz dołączać analizy.
1j = 100zł(bądź 20 Euro).
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Na dziś przygotowałem dużo grania:

VVSB - Rijnsburgse Boys Typ: Over 3.5 Kurs: 1.76 Unibet 1j
Barendrecht - USV Hercules Typ: USV Hercules Kurs: 3:40 Unibet 1j
Bradford City - Sunderland Typ: 1X Kurs: 2.0 Unibet 1j

Bolton - Stoke Typ: Over 2.5 Kurs: 1.63 Unibet 1j
Chippenham - Eastleigh Typ: Over 3.5 Kurs: 2.55 Unibet 1j

Tranmere - Blackpool Typ: Over 3.5 Kurs: 2.55 Unibet 1j

Główną inwestycją na dziś jest mecz AFC Telford - Shrewsbury:
Shrewsbury -1.5ah Kurs: 1.95 STS 5j
Shrewsbury -2.5ah Kurs: 3.25 STS 1j
Shrewsbury over 2.5 własnych bramek Kurs: 2.25 STS 1j
Shrewsbury over 3.5 własnych bramek Kurs: 4.0 STS 1j


Przede wszystkim duża różnica potencjału ponieważ Telford po raz kolejny będzie grał na siódmym szczeblu rozgrywek natomiast Shrewsbury to drużyna League One. W ostatnim towarzyskim meczu Telford wygrał 4:1 z Shifnal Town, ale 3 kluczowych zawodników zeszło z urazami i dołączyło do wydłużającej się listy kontuzjowanych, tak więc trener w tym meczu ze względu na ochronę zawodników przed zbliżającym się otwarciem sezonu nie wystawi podstawowego kalibru.
Shrewsbury bardzo dobrze zaprezentowało się w ostatnim sparingu pokonując beniaminka Championship, Derby County 2:1, mając przy tym kilka dobrych okazji na podwyższenie wyniku. Podsumowując liczę na wysokie zwycięstwo gości.

Informacja o kontuzjach graczy AFC Telford:
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Dziś przygotowałem propozycje pochodzące z Hiszpanii. Po wczorajszej wpadce z główną inwestycją, wszystko grane po 1j.

Espanyol - Huesca Typ: X2 Kurs: 1.95 Unibet 1j
Calahorra - Cultural Leonesa Typ: Over 2.5 Kurs: 2.13 GGBet 1j

A. Bilbao B - Mirandes Typ: 1 Kurs: 2.15 Unibet 1j
Tarazona - Burgos Typ: 2 Kurs: 1.74 GGBet 1j
Lugo - Deportivo Fabril Typ: Lugo -1ah Kurs: 2.19 GGBet 1j
Lugo - Deportivo Fabril Typ: Over 2.5 Kurs: 1.99 GGBet 1j
Sporting Gijon - Ponferradina Typ: Under 2.5 Kurs: 1.91 Unibet 1j

Getafe - Zaragoza Typ: X2 Kurs: 1.82 STS 1j


Getafe znajduje się w trudnej sytuacji kadrowej. W ubiegły weekend mecz towarzyski przeciwko Albacete musiał zostać odwołany ze względu na brak zawodników w pierwszym składzie. Na początku lipca mieli zarejestrowanych zaledwie 10 piłkarzy z pola + bramkarz. Na ten czas mają 17 zawodników. W zeszłym sezonie kadra klubu bazowała na wypożyczonych zawodnikach takich jak Greenwood(Man Utd), Latasa(Real Madryt), Oscar Rodriguez i Carmona(obaj Sevilla), Moriba(RB Lipsk), którzy odgrywali kluczowe role. Ponadto kilku graczy odeszło po wygaśnięciu kontraktu. Niepewna przyszłość jest również ich najlepszego strzelca czyli Borya Mayoral, który dochodzi do siebie po operacji łąkotki.
W pierwszym meczu zremisowali bezbramkowo z Coventry, natomiast w kolejnym spotkaniu ulegli 0:1 Realowi Oviedo, co ciekawe z konieczności trener w tym meczu wystawił dwóch obrońców w roli napastników.
Zaragoza jak wiadomo nie jest w ostatnim czasie hegemonem hiszpańskiej piłki, ale mają zdecydowanie bardziej ustabilizowaną sytuację organizacyjną. W dwóch dotychczasowych sparingach pokonali niżej notowane drużyny, nie tracąc przy tym bramki, tak więc liczę na kolejny pozytywny rezultat z ich strony.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Na dziś przygotowałem kilkanaście prognoz. Kilka z nich publikuję teraz a resztę dodam jutro koło południa po weryfikacji kursów.
Pierwsze podsumowanie wątku zrobię na koniec tego miesiąca, jako, że bez sensu podliczać dwa posty.

Reggiana - Lentigione Typ: Lentigione +2ah Kurs: 1.93 GGBet 1j
Groningen - Heracles Typ: Over 3.5 Kurs: 2.15 Unibet 1j
Ternana - Olympiakos Typ: Over 3 Kurs: 2.08 GGBet 1j
Ternana - Olympiakos Typ: Olympiakos -1.5ah Kurs: 2.06 GGBet 1j
Murcia - Linares Typ: Under 2.5 Kurs: 2.23 Unibet 1j
Braintree - Stevenage Typ: Over 2.5 Kurs: 1.79 GGBet 1j
Stockport - Blackburn Typ: Blackburn DNB Kurs: 1.80 STS 1j
Tranmere - Wigan Typ: Over 2.5 Kurs: 1.75 STS 1j

Tranmere - Wigan Typ: Over 3.5 Kurs: 2.85 STS 1j
Tranmere - Wigan Typ: Over 4.5 Kurs: 5.10 STS 1j
Scunthorpe - Chesterfield Typ: Scunthorpe 0ah Kurs: 3.12 GGBet 1j


Dunkerque - Amiens Typ: Dunkerque DNB Kurs: 2.18 GGBet 1j

Mecz odbędzie się na neutralnym terenie na stadionie im. Gerarda Houllier'a( na pewno znajdą się tutaj fani Liverpoolu, którzy pamiętają jego wspaniałe osiągnięcia z tym klubem).
Według mojej opinii na ten czas "Dunkerka" jest zdecydowanie lepiej przygotowana pod względem jakościowych transferów. Jednym z nabytków, jest dobrze znany polskim kibicom Kay Tejan, który w zeszłym sezonie podbijał serca kibiców Ekstraklasy.
Amiens ze względu na niepewną sytuację odnośnie pieniędzy z praw telewizyjnych dla klubów Ligue 2,do tej pory jest wstrzemięźliwa jeśli chodzi o wzmocnienia a wielu zawodników opuściło klub po zakończeniu sezonu. W początkowej fazie przygotowań rozgrywali swoje mecze bazując głównie na zawodnikach z akademii( w załączniku podrzucam screen z wygranego zakładu z meczu przeciwko Chambly).
Porównując dotychczasowe sparingi wydaję mi się, że Dunkerque podchodzi do tego meczu z wyższymi morale.
W zeszłym sezonie ligowym Amiens zdobyło zaledwie 7 punktów więcej, tak więc nie widzę również jakiejś różnicy w potencjale między obiema ekipami.
Tak więc przy takim kursie opcja DNB wydaję mi się wartościowym zagraniem.

Edit: Mimo korzystnego wyniku, ze względu na format 3x45 minut, o którym nie znalazłem informacji przed publikacją, rozliczone jako zwrot.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Na dziś po raz kolejny dużo grania:

Sheffield Wed. - Leganes Typ: Over 2.5 Kurs: 1.86 GGBet 1j.
Oxford City - Braintree Typ: Over 3.5 Kurs: 2.60 STS 1j.
Ebbsfleet - Crawley Typ: Over 2.5 Kurs: 1.68 Unibet 1j.
Ebbsfleet - Crawley Typ: Over 3.5 Kurs: 2.80 Unibet 1j.

Virtus Verona - L.R Vicenza Typ: 1X Kurs: 1.84 GGBet 1j.
Sparta Nijkerk - Spakenburg Typ: Over 3.5 Kurs: 1.83 Unibet 1j.
Getafe - Atletico Madryt Typ: Atletico Madryt Kurs: 2.0 GGBet 1j
Getafe - Atletico Madryt Typ: Atletico Madryt -1.5ah Kurs: 3.45 GGBet 1j.


Darlington - Harrogate Typ: Harrogate -1ah Kurs: 1.86 GGBet 1j.
Darlington - Harrogate Typ: Harrogate -1.5ah Kurs: 2.40 STS 1j.


W zeszłym sezonie dzięki udanej końcówce Darlington zachowało miejsce w National League North, natomiast Harrogate uplasowało się w środku stawki w League Two.
Dla obu drużyn będzie to ostatni test przed rozpoczęciem ligowych rozgrywek.
Głównym powodem dlaczego kieruję się w stronę gości jest fakt, że w tym meczu zabraknie kilku ważnych postaci w ekipie gospodarzy w tym najlepszego strzelca dotychczasowych sparingów czyli Cedric Main, który po ostatnim incydencie w przegranym meczu przeciwko Bunston(2:1) został zawieszony na jeden mecz przez komisję dyscyplinarną.
Harrogate nie wygrali do tej pory żadnego ze sparingów, aczkolwiek mierzyli się ze zdecydowanie lepszymi zespołami takimi jak Huddersfield, Leeds, Sheffield Utd, Lincoln, Middlesbrough. Na pewno nie zabraknie motywacji do odniesienia zwycięstwa i podniesienia morale przed rozpoczynającym się sezonem.
W trzech ostatnich bezpośrednich pojedynkach za każdym razem Harrogate wygrywało różnicą minimum dwóch bramek, tak więc liczę na kontynuację tego trendu.

Caen - Guingamp Typ: Guingamp 0ah Kurs: 2.11 GGBet 1j.
Caen - Guingamp Typ: Guingamp Kurs: 2.88 GGBet 1j.


Mecz odbędzie się na neutralnym terenie.
Caen w ostatnich dniach było tematem uwagi, jako że rodzinna firma Mbappe kupiła klub, tak więc ludzie związani z tą drużyną na pewno liczą na sukcesy w przyszłości. Jednak na ten czas sytuacja jest napięta. Caen przegrał wszystkie swoje dotychczasowe sparingi a w piątkowej sesji treningowej brało udział zaledwie 14 zawodników z pola. Braki dotyczą głównie formacji ofensywnej.
Guingamp w świetnym stylu pokonał w ostatnim meczu towarzyskim drużynę Rennes(3:0), tak więc na pewno w zdecydowanie lepszych nastrojach podchodzą do tego spotkania. Dobrą wiadomością jest powrót do kadry meczowej dwóch zawodników, czyli prawy obrońca Maronnier i nowy nabytek, napastnik Labeau są ponownie do dyspozycji trenera.
W zeszłym sezonie ligowym Guingamp dwukrotnie pokonywał Caen, wygrywając obie potyczki wynikiem 1:0. Tak więc również w tym meczu upatruję w nich faworytów do zwycięstwa.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +459
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Na jutro bez szaleństw. Zagrany jeden zakład i ewentualnie jutro dołożę jeszcze jeden jeśli pojawią się odpowiednie kursy w obserwowanym przeze mnie meczu.
Powoli okres meczów towarzyskich dobiega końca, góra tydzień - dwa tygodnie będę podawał prognozy z tego rynku i trzeba będzie się ponownie przestawić na rozgrywki ligowe aż do końca roku kalendarzowego...
Przy okazji w załączniku podrzucam moje statystyki z oddsportal za okres czerwiec - sierpień gdzie w 95% weryfikowane były zakłady dotyczące europejskich meczów towarzyskich. Jest moc :)

Na jutro:

Cadiz - Burnley Typ: Under 2.5 Kurs: 2.06 Unibet 1j.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Przechodzę powoli do rynków innych niż mecze towarzyskie.
Na jutro przygotowałem propozycję z pucharu Danii, oraz po dodaniu oferty na Unibet opublikuję jeden zakład z meczów towarzyskich.

Bonner - Konigsdorf Typ: Konigsdorf DNB Kurs: 3.90 STS 1j.
Rijnvogels - Quick Boys Typ: Over 3.5 Kurs: 1.83 Unibet 1j.

Ringsted - Bronshoj Typ: Ringsted Kurs: 5.70 STS 1j.

Według mojej opinii kurs jest sporo przeszacowany i powinien wynosić około 3.50 na zwycięstwo gospodarzy.
Akurat w tej prognozie wykorzystałem głównie informacje z Flashscore i Soccerway.
Ringsted dwa tygodnie temu rozegrał wyjazdowy sparing z drużyną występującą o ligę wyżej od ich jutrzejszych przeciwników i po można się wydawać zaciętej walce przegrali tylko 2:1, mimo, że bukmacherzy ocenili ich szansę wystawiając kursy na ich wygraną w okolicach 12.
W zeszłym sezonie w 1/32 rundzie pucharu ulegli dopiero po dogrywce występującemu w drugiej lidze Koge. Wtedy kurs na ich zwycięstwo wynosił około 15.
2 lata temu oba zespoły spotkały się na terenie Bronshoj w meczu towarzyskim gdzie padł wynik remisowy 1:1, tak więc nie ma przepaści jeśli chodzi o potencjał.
Ringsted ma w kadrze wielu zawodników mających doświadczenie na wyższych szczeblach rozgrywkowych.
Bronshoj ma stosunkowo młody skład a w inaugurującym rozgrywki zremisowanym 1:1 spotkaniu przeciwko Naesby wystąpiło aż 8 nowicjuszy, tak więc można odnieść wrażenie, że jest to zespół w budowie.
Jako, że rozgrywki pucharowe toczą się własnymi prawami, liczę na to, że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska i przejdą do kolejnej rundy.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Na dziś trio z meczów towarzyskich. Wszystko grane w Unibet.

FSV Frankfurt - Eintracht Frankfurt Typ: Over 4.5 Kurs: 2.06 Unibet 1j.
Sant Andreu - FC L'escala Typ: Sant Andreu over 2.5 własnych bramek Kurs: 2.50 Unibet 1j.
Getafe - Saint-Etienne Typ: Saint-Etienne DNB Kurs: 1.97 Unibet 1j.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Ostatni weekend z meczami towarzyskimi. Przyznam, że trochę już na siłę, bo oferta skąpa, aczkolwiek takie ramy czasowe ustaliłem na samym starcie, tak więc należy trzymać się planu. Szkoda, że nie założyłem wątku właśnie gdy zaczynałem w tym sezonie grę na tym rynku, bo było sporo zarobku, ale co się odwlecze to nie uciecze, ponieważ jak wystarczy zapału i zdrowia to kolejny taki okres będzie początek stycznia - początek marca.
Tymczasem na dziś proponuję jeden zakład:

Le Mans - Rouen Typ: Le Mans Kurs: 2.20 Unibet 1j.

Według mojej opinii jakość dotychczasowych przygotowań zdecydowanie faworyzuje ekipę Le Mans. Przede wszystkim rozegrali oni 2 sparingi więcej co na pewno wpływa na większą jakość przygotowania motorycznego zawodników. Poza tym mierzyli się ze zdecydowanie mocniejszymi rywalami od tych, z którymi mierzyło się Rouen. Dwukrotnie pokonali drużyny z Ligue 2 oraz wygrali z beniaminkiem Ligue 1, Angers.
Rouen dość późno rozpoczął okres przygotowawczy rozgrywając do tej pory tylko 3 mecze, pokonując jedynie drużynę z National 2, Beauvais.
Co ważne w dzisiejszym meczu zabraknie dwóch ważnych pomocników, ponieważ Ahmad Allee i Mohamed Quadah są kontuzjowani.
Podsumowując uważam, że Le Mans jest lepiej przygotowane do tego meczu i to ta drużyna jest faworytem tego spotkania.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Jako, że jak widać tendencja już spadkowa a sam jestem już zmęczony analizą tylko tego rynku daję sobie na spokój z meczami towarzyskimi. Z Unibet wypłacone w ostatnich dniach 2200zł, z PS38 już dwa tygodnie temu wypłacone 440 Euro( jak widzieliście nie podawałem żadnych prognoz u brokera od tego czasu), z GGBet po przewalutowaniu wyjdzie jakieś 1200zł i z STS skromne 700zł. W między czasie od połowy czerwca dokonywałem kilku drobnych wpłat i wypłat, ale jest to mniej więcej mój zarobek z okresu połowa czerwca - do teraz. Ogólnie liczyłem na więcej, ale na parę rzeczy ku końcowi lata się przyda. Od września w wątku na samym jego starcie podam budżet startowy, tak by to miało ręce i nogi. Jako, że na ten czas wszystko zostało wypłacone, pozwólcie, że do końca miesiąca będę podawał prognozy bez inwestycji "na sucho".

Na dziś przygotowałem głównie prognozy dotyczące Anglii + jeden bet z Bośni:

Barrow - Crewe Typ: Over 2.5 Kurs: 2.02 Pinnacle 1j.
Fleetwood - Grimsby Typ: Fleetwood Kurs: 1.88 Pinnacle 1j.
Gillingham - Carlisle Typ: Carlisle+0.5ah Kurs: 1.93 Pinnacle 1j.
Walsall - Morecambe Typ: Morecambe +1ah Kurs: 1.79 Pinnacle 1j.
Cheltenham - Newport Typ: Newport +0.75ah Kurs: 1.83 Pinnacle 1j.
Stevenage - Shrewsbury Typ: Shrewsbury +0.75ah Kurs: 1.79 Pinnacle 1j.

Sloboda - Posusje Typ: Posusje DNB Kurs: 1.89 Unibet 2j.

Tamworth - Sutton Typ: Sutton Kurs: 2.41 Pinnacle 1j.
Tamworth - Sutton Typ: Over 2.5 Kurs: 1.81 Pinnacle 1j.


Jeszcze w zeszłym sezonie obie drużyny dzieliły 2 poziomy rozgrywkowe. Tamworth jest aktualnym beniaminkiem National League natomiast Sutton mimo, że w ostatnich 8 meczach ligowych League Two poniosło tylko jedną porażkę, musiało pożegnać się z tymi rozgrywkami.
Jak donoszą media klubu z Tamworth w ostatnim czasie mają problemy z kontuzjami, zawodnicy musieli rozgrywać mecze na nieswoich pozycjach, aby zyskać minuty. Jako, że mieli w ostatnim czasie również problem z odwołanymi meczami, na wtorek pośpiesznie zorganizowali sparing za zamkniętymi drzwiami przeciwko Coventry U23, który zakończył się remisem 2:2.
Po spadku do niższej ligi wielu podstawowych zawodników opuściło klub Sutton United, ale jest to naturalne, że zespół przechodzi pewną rearanżację a według mojej opinii klub zachował się należycie ściągając na ich miejsce wielu zawodników występujących w zeszłym sezonie o poziom rozgrywkowy wyżej.
Podsumowując w tym meczu do typowania gości jako zwycięzców przekonuje mnie fakt, że tuż przed otwarciem rozgrywek w drużynie gospodarzy zapanował chaos co może odbić się negatywnie na wyniku a do gry o/u przekonują mnie ostatnie wysokie rezultaty Tamworth.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Na jutro europejski misz-masz. Oby z większym fartem...

Randers - Silkeborg Typ: Silkeborg +0.5ah Kurs: 1.96 Pinnacle 1j.
Nordsjaelland - Lyngby Typ: Nordsjaelland -1.5ah Kurs: 1.88 Unibet 1j.
Oppsal - Asker Typ: Over 3.5 Kurs: 1.63 GGBet 1j.
Dainava Alytus - Kauno Zalgiris Typ: Dainava Alytus +0.5ah Kurs: 2.08 Pinnacle 1j.

Karlstad - Vasalund Typ: Karlstad Kurs: 1.98 Unibet 1j.
Cliftonville - Portadown Typ: Portadown +1.5ah Kurs: 1.96 Pinnacle 1j.

Soroksar - Bekescsaba Typ: Soroksar DNB Kurs: 1.93 Unibet 1j.
Kazincbarcika - BVSC-Zuglo Typ: Over 2.5 Kurs: 2.30 Pinnacle 1j.
Samsunspor - Besiktas Typ: Besiktas Kurs: 1.87 Unibet 1j.
 
Ostatnia edycja:
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Na jutro przygotowałem 3 propozycje:

Enkoping - IK Franke Typ: Over 3.5 Kurs: 1.75 Superbet 1j.
Barwell - Banbury Typ: Over 2.5 Kurs: 1.65 GGBet 1j.


Padang - Borneo Typ: Borneo -1ah Kurs: 1.93 Pinnacle 2j.

Kursy zaczynają spadać na ekipę gości i spodziewam się, że jutro mogą wynosić w okolicach 1.7-1.8 na azjan -1.
Gospodarze to tegoroczny beniaminek natomiast Borneo w zeszłym sezonie wygrało rundę zasadniczą, po czym w półfinale play-off dość nieoczekiwanie uległo Madura United i finalnie zakończyło rozgrywki na 3 miejscu.
Spodziewam się, że zdecydowanie lepiej do startu rozgrywek przygotowane jest Borneo, ponieważ na przełomie lipca i sierpnia występowali w President Cup docierając do finału, gdzie dopiero w rzutach karnych przegrali przeciwko Arema.
W tej lidze większość zespołów bazuje na zawodnikach z zagranicy a w drużynie Padang większość obcokrajowców pracuje dopiero od dwóch tygodni, tak więc na tą chwilę nie będą stanowić o sile zespołu. Borneo ma bardzo ciekawych zagranicznych piłkarzy, głównie pochodzących z Ameryki Południowej a niektórzy z nich mają również doświadczenie w Europie.
Podsumowując według mojej opinii drużyna gości jest zdecydowanym faworytem tego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +464
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Na jutro 4 propozycje z EFL Cup:

Portsmouth - Millwall Typ: Over 2.5 Kurs: 2.01 Pinnacle 1j.
Oxford Utd - Peterborough Typ: Oxford Utd Kurs: 2.32 Pinnacle 1j.
Salford - Doncaster Typ: Salford 0ah Kurs: 2.01 Pinnacle 1j.
Derby - Chesterfield Typ: Chesterfield +1ah Kurs: 1.85 Pinnacle 1j.
 
Ostatnia edycja:
S 6,2K

SieWie

Użytkownik
Na dziś zestaw do jednego meczu z Oberliga Hessen:

Hunfelder - SV Steinbach Typ: Hunfelder Kurs: 2.30 Pinnacle 1j.
Hunfelder - SV Steinbach Typ: Hunfelder over 1.5 bramki Kurs: 1.78 Pinnacle 1j.
Hunfelder - SV Steinbach Typ: Hunfelder -1.5ah Kurs: 4.30 Betclic 1j.

W zeszłym sezonie Hunfelder zajął 7 miejsce w lidze natomiast SV Steinbach broniło się przed spadkiem. Różnica punktowa między obiema drużynami wyniosła 21 punktów. Na 4 bezpośrednie pojedynki, 3-krotnie zwyciężało Hunfelder i raz padł remis.
Gospodarze nie zaczęli najlepiej aktualnych rozgrywek i po dwóch wysokich porażkach, liczę na przełamanie z ich strony. Okazja do tego bardzo dobra ponieważ po ostatnim meczu w SV Steinbach kilku kluczowych zawodników doznało poważnych obrażeń i nie wystąpią w tym spotkaniu.
Kursy otwarcia były w granicach 1.9 na zwycięstwo gospodarzy i jest to realna ocena na ich zwycięstwo, tak więc aktualne mają dużą wartość.
 
Do góry Bottom