>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Sidd typuje

S 0

sidd

Użytkownik
Witajcie, postanowiłem podzielić się z wami moimi typami.
Zaczynajmy:
Chelsea-Birmingham Typ:1 Kurs:1.20 (3:1)✅✅
Genk-Club Brugge Typ:0,2 Kurs:1.52 (3:1)⛔⛔
Gent-Anderlecht Typ:0,2 Kurs: 1.38(1:1)✅✅
Kilmarnock-Celtic Typ:0,2 Kurs: 1.04(0:4)✅✅
Angers-PSG Typ:0,2 Kurs:1.20 (1:3)✅✅
AC Milan-Palermo Typ:1,0 Kurs:1,09 (2:2)✅✅
Stawka: 2zł Kurs: 3.42 Maksymalna Wygrana: 6zł
Podsumowanie kuponu: Chelsea po ostatnim zwycięstwie powinno pokonać przeciwnika, gra na własnym stadionie powinna dodatkowo ich zmotywować. Kolejny mecz między Genk-Club Brugge jest meczem pucharowym i właśnie tego meczu się najbardziej obawiam, ponieważ patrząc na ligową tabelę można zauważyć że obydwie drużyny są niedaleko, a dodatkowym atutem Genk jest to, że grają u siebie. No nic, po cichu liczę na Club Brugge. Gent-Anderlecht, tutaj kolejny mecz pucharowy, spotykają się drużyny, które potrafią walczyć do końca. Liczę że Anderlecht zafunduje nam coś w stylu Lecha. Kilmarock-Celtic, mecz bardzo ważny dla Celticu, ponieważ jeżeli go nie wygra to może skomplikować mu sprawę z wyprzedzeniem Glasgow R.
Angers-PSG, te dwie drużyny dzieli wielka przepaść, a mianowicie PSG gra w 1 lidze, a Angers w 2. Patrząc na ostatnie wyniki stawiam na PSG.
Ac Milan-Palermo, gospodarze mogą zdobyć w tym sezonie podwójną koronę, ale wpierw muszą wyeliminować przeciwnika. Patrząc na ostatnie wyniki sądzę, że drużyna z Mediolanu pokona Palermo. Ich dodatkowym atutem jest to, że grają u siebie.
To tyle, wszystkie mecze odbędą się dzisiaj, stawka może nie powala, ale zabezpieczyłem się przed niespodziankami typu remisy itp. Stawiałem w Toto-Mix. Powodzenia i zapraszam do komentowania!:]
PS. Jest to kupon bezpieczeństwa, czyli jeżeli np. nie siądzie Ci wygrana, bo będzie dajmy na to przykładowo remis, to nic nie tracisz.:] Jeżeli chcesz, to możesz zaryzykować i postawić czyste 1 i 2, wtedy możesz zyskać około 15 zł, lecz musisz liczyć się z tym, że twój faworyt może przegrać.
Podsumowanie po meczach: Tak jak się spodziewałem, wszystko prócz Genk-Club Brugge siadło. No nic jestem 2zł do tyłu, ale warto zauważyć że moja taktyka prawie się sprawdziła. Bezpieczny kupon może i obniża wygraną, ale na przykładzie AC Milan-Palermo(2:2), można zauważyć, że takie coś się opłaca.
Stan:-2zł
 
S 0

sidd

Użytkownik
Oto kolejny kupon, mam nadzieję że wejdzie, chociaż wygrana nie powala :p
Liverpool-Birmingham Typ:1,0 Kurs: 1.05
Eint. Frankfurt-Bayern M. Typ:0,2 Kurs: 1.08
Monchegladbach-Dortmund Typ:0,2 Kurs: 1.11
Brescia-AC Milan Typ:0,2 Kurs: 1.08
Juventus-Catania Typ:1,0 Kurs: 1.04
Lorient-Lille Typ:0,2 Kurs: 1.29
Marseille-Nice Typ:1,0 Kurs: 1.04
Lyon-Montpellier Typ:1,0 Kurs: 1.04
Sparta Praga-Sigma Olomouc Typ:1,0 Kurs:1.06

Stawka: 2zł Kurs: 2.09 Maks. Wygrana: 3.70
Podsumowanie kuponu: Liverpool po ostatnim remisie z Arsenalem będzie chciał odrobić punkty, mają przewagę własnego boiska, a dodatkowo Birmingham przegrało 3:1 z Chelsea. Bayern M. po ostatnim wysokim zwycięstwie (5:1), będzie chciał dalej pnąc się w górę:]. Dortmund może w tym meczu przypieczętować swoje mistrzostwo, warunkiem jest zwycięstwo u siebie i porażka Leverkusen. Juventus musi zacząć wygrywać, bo inaczej nici z pucharów międzynarodowych, dlatego też moim typem jest Stara Dama. Mecz między Lorient, a Lille może okazać się dla tych drugich pomocnym w utrzymaniu 1 miejsca i zwiększeniu przewagi nad resztą, dlatego stawiam na Lille! Przy okazji, zwyciężyli ostatnio 2:zero:].
To tyle z mojej strony, 3 ostatnich meczy nie skomentowałem, ponieważ są to silne drużyny i myślę że przynajmniej zremisują:]. Zapraszam do komentowania moich typów, ostatni mecz odbędzie się 27.04.2011, a więc w środę. Pozdrawiam!
 
S 0

sidd

Użytkownik
Podsumowanie kuponu nr.2
Dzień 22.04.2011
Wczoraj odbył się mecz między Spartą Pragą, a Sigmą Olomouc. Gładkie zwycięstwo odnosi Sparta Praga. (2:0)✅
Dzień 23.04.2011
Dziś odbędzie się kilka meczy, po otrzymaniu wyników nastąpi edycja postu:]
PS. Zapraszam do komentowania moich typów, :]
 
S 0

sidd

Użytkownik
Wracam akurat dzień przed ligą mistrzów, tym razem z dogłębną analizą, postaram się wstawić tutaj ciekawe kupony!

Liga Mistrzów, 13.09.2011
Nazwa Kuponu: Nowy start ???? !
Mecze:
Chelsea-Bayer Leverkusen, typ 1, kurs 1.40
O meczu: Chelsea po 4 kolejkach zajmuje 3 miejsce w lidze z dorobkiem 10pkt, jeżeli chodzi o mecze w roli gospodarza, to należy wspomnieć o tym że póki co w 2 meczach u siebie Niebiescy zgarnęli komplet punktów. Leverkusen z dorobkiem 10 punktów osadziła się na 4 miejscu w tabeli, jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe, to na 3 mecze Leverkusen wygrał 2 w stosunku 5:3 czyli skuteczność na wyjazdach nie jest za wysoka. Podsumowanie? Przewaga własnego boiska, większe doświadczenie, to tylko kilka czynników przemawiających za Chelsea, lecz nie powinni oni lekceważyć Aptekarzy! Trzymam kciuki!

Genk-Valencia-Typ 2, kurs 1.75
O meczu: Genk w tym sezonie rozczarowuje, zajmuje dopiero 9 miejsce w lidze. Jeżeli chodzi o mecze u siebie, to nie jest lepiej, ponieważ zwyciężyli tylko raz. Valencia natomiast po 2 kolejkach zajmuje 2 miejsce w tabeli, lecz nie rozegrała jeszcze meczu na wyjeździe z czego trudno możemy wywnioskować czy są w formie. Za Gewnk przemawia własny stadion, ale patrząc na statystyki wyraźnie widać przewagę Valencii.

B. Dortmund-Arsenal Typ 2, kurs 3,15
Analiza: Krótko zwięźle i na temat, Dortmund jest na dzień dzisiejszy za słaby dla takiego zespołu jak Arsenal, a należy pamiętać też o tym że The Gunners będą chcieli odwdzięczyć się kibicom :]

To tyle z mojej strony, taka mała rada, postawcie 2 kupony po 5zł, na jednym to co podałem wyżej, a na drugim jeden mecz B. Dortmund-Arsenal, jeżeli Arsenal wygra to automatycznie zwróci nam się 1 i 2 kupon, natomiast jak siądą 2 to będzie lepiej :p
 
Do góry Bottom