>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka!

B 0

bidul

Użytkownik
Witam!

Dotychczas grałem na BAH, ale niestety mają kiepską ofertę zakładów na siatkówkę! Który bukmacher internetowy ma wg was najlepsze kursy, dużą ilość zakładów i ma w ofercie większość lig europejskich w siatkówce?!
 
A 2

areklipno

Użytkownik
mam właśnie podobny problem bo interesuje sie siatkówką szczególnie w Polskim wydaniu i nie wiem gdzie przelać pieniądze które przeznaczyłbym tylko i wyłącznie na siatke.
Bet-at-home odpada bo ich oferta jest bardzo bardzo bardzo uboga jeśli chodzi o PLS
 
B 0

bidul

Użytkownik
Mam konto na BAH i jedynym meczem siatkówki, który tam obstawiłem to był mecz Polska - Rosja, a od tego czasu nie zaryzykowałem nic w tej dyscyplinie tam obstawiać! Trochę sam przeglądałem oferty bukmacherów w tej dyscyplinie i dochodze do wniosku, że chyba najlepszą oferte pod względem ilości zakładów ma SPORTINGBET! Co wy na to? Zgadzacie się, czy też nie?!

P.S.
Pisząc, że ma dużą ilość zakładów miałem na myśi to, że w danym meczu mozna obstawiać np. zwycięzcę danego seta itp. Razi mnie jednak to, że kurcze (o ile się nie mylę) można jedynie obstawiać spotkania, które odbywają się w danym dniu, a nie np. 5 dni później!
 
Do góry Bottom