>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Siatkówka plażowa - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
wczoraj przed meczem Polaków nieźle szalały kursy na +1,5 na nich na bet365
2,05-&gt;2,45-&gt;2,15
i to przed samym meczem!
dzisiaj również na live poczekam, zobaczymy co dzisiaj zaproponują, ale +1,5 na pewno zagram!
kobiety bliżej analizowałeś?
Chinki sie rozpedzaja .
Tutaj ewentualnie + 1.5 na nie po kursie 1.5 .
Ale kobietki cieżko .
Niby Juliana i Larissa wyglądaja mocno .Ale mam jakieś ale .Coś tutaj mam przeczucie że straca seta z Amerykańska parą.Ze straca seta jest 2.40 . Przez turniej idą jak błyskawica .Ale to tylko ze statsów widziałem .Wiec wole sie jakoś mocniej finansowo w to nie zagłebiać .
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Chinki sie rozpedzaja .
Tutaj ewentualnie + 1.5 na nie po kursie 1.5 .
Ale kobietki cieżko .
Niby Juliana i Larissa wyglądaja mocno .Ale mam jakieś ale .Coś tutaj mam przeczucie że straca seta z Amerykańska parą.Ze straca seta jest 2.40 . Przez turniej idą jak błyskawica .Ale to tylko ze statsów widziałem .Wiec wole sie jakoś mocniej finansowo w to nie zagłebiać .
Widzialem Ross/Kessy w niedziele to slabo graly z Czeszkami, Larissa/Juliana jak na razie swietny turniej, mialem okazje je ogladac bodajze w WT w Berlinie, to zniszczyly Xue/Zhang, z taka forma obu ekip bede mega zaskoczony, jak Amerykanki wygraja seta ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Widzialem Ross/Kessy w niedziele to slabo graly z Czeszkami, Larissa/Juliana jak na razie swietny turniej, mialem okazje je ogladac bodajze w WT w Berlinie, to zniszczyly Xue/Zhang, z taka forma obu ekip bede mega zaskoczony, jak Amerykanki wygraja seta ????
na papierze wyglądało gładko. A jednak Amerykanki nie dośc że ugrały seta , to zrobiły wina . Takie to uroki . Ale w finale jednak pewnie polegną .

Brazylijczycy jednak 2-0 .Ale w drugim secie mieli cieżej , prawdopodobnie zmierza sie z Niemcami
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Odnośnie dzisiejszych pojedynków o medale, Brazylijki dokonały wczoraj czegoś nie możliwego, przegrywając wygrany mecz. Widać, że porażka w 2 secie strasznie im została w głowie i 3 set to był już tylko i wyłącznie festiwal ich błędów.
Z drugiej strony, tak jak już tutaj zostało napisane, Chinki strasznie chimeryczne, dobre mecze przeplatają słabymi, ale wczoraj zagrały naprawdę na wysokim poziomie, jednak czy to wystarczy dzisiaj na Brazylijki? Jeżeli Brazylijki wyjdą na boisko skupione to w mojej opinii są zdecydowanymi faworytkami. Pozostaje jednak pytanie, czy dziewczyny, które przyjechały tutaj po złoto będą w stanie zmobilizować się na mecz o brązowy medal? Wydaje mi się, że tak! Brak medalu dla tych dziewczyn to dopiero byłaby katastrofa! Bet365 sprytnie wystawił kursy 1,85-1,85. Jednak ja bez zastanawiania się biorę te @1,85 na Brazylijki.
Odnośnie finału kilka przemyśleń dorzucę później. Kursy 3,75-1,25 hmmm? Jeżeli ktoś gdzieś ma kursy na +1,5 seta i byłby uprzejmy wrzucić to byłbym bardzo wdzięczny.
Wydaje mi się, że tutaj możemy być świadkami trzysetówki, dlatego wstępnie też over ładnie wygląda.
fcbialas też pewno tutaj swoje przemyślenia dorzuci i wtedy będzie można coś spróbować pograć ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Walsh/May-Treanor - Kessy/Ross ✅
Typ: Walsh/May-Treanor; @1,318
PinnacleSports


Najlepsza para w historii kobiecej siatkówki plażowej pewnie zmierza po trzecie złoto z rzędu na Igrzyskach Olimpijskich. Walsh/May-Treanor jak na razie straciły tylko jednego seta w tym turnieju - miało to miejsce w fazie grupowej. W fazie pucharowej bardzo pewne wygrane w 1/8 oraz 1/4 finału. W półfinale natomiast pokonały 22:20 22:20 świetną parę Xue/Zhang. Rywalkami Walsh/May-Treanor w finale będą ich rodaczki - Kessy/Ross, które to jak na razie straciły w Londynie trzy sety, w tym jeden w półfinale, gdzie jednak trzeba obiektywnie przyznać, że Amerykanki potrafiły odwrócić losy meczu (porażka w pierwszym secie oraz kilkupunktowa strata na początku drugiego seta) przeciwko nie byle komu, bo samym Julianie oraz Larissie.

Wydaje się zatem, że obydwie pary znalazły się zasłużenie w finale. Faworytkami są oczywiście Kerri Walsh oraz Misty May-Treanor. Powróciły w zeszłym sezonie do światowego Touru z jednym, głównym celem - jak najlepiej przygotować się do Igrzysk i sięgnąć po złoto. Są już bardzo blisko i myślę, że nie wypuszczą takiej okazji.

Korzystając z linku, który podał nikkol w tym temacie, sprawdziłem H2H obu par w ostatnich latach:

http://www.worldbeachvolley.com/stats.php?C1g1=Walsh&amp;amp;C1g2=May-Treanor&amp;amp;C2g1=Ross&amp;amp;C2g2=Kessy&amp;amp;sex=0&amp;amp;x=14&amp;amp;y=9

Głównie chyba należy patrzeć na tegoroczne rezultaty, gdzie mamy 2:1 w meczach dla Walsh/May-Treanor.

Doświadczenie także wydaje się być po stronie tej lepszej pary. Podsumowując, zdecydowanie więcej argumentów wskazuje na wygraną Walsh/May-Treanor niż ich przeciwniczek. Kurs może nie jest za wysoki, ale typ wydaje się pewny. Myślę zatem, iż będziemy świadkami trzeciego z rzędu złota dla najlepszej pary w historii kobiecej siatkówki plażowej.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Dzisiaj wydaje mi się, że warto grać w stronę Niemców w finale. Co prawda Brazylijczycy im zbytnio nie leżą, ale wg mnie szwaby grają na tym turnieju najlepszą siatkówkę. Kurs 2.7 na Unibecie wygląda naprawdę bardzo przyjemnie. Wracając do turnieju - Brink/Reckermann grają bardzo dobrze zagrywką oraz bardzo dużo bronią. Emanuel jak pokazał w ostatnich meczach potrafi seryjnie popełniać błędy (z resztą Alison wcale nie lepszy). Póki co przy przeciwnikach takich jak Fijałek/Prudel i Plavins/Smedins udawało im się wychodzić z opresji jednak z Niemcami może już nie być tak lekko, gdyż są oni o wiele bardziej doświadczeni. Dla mniej odważnych +1,5 seta za 1.65 w Unibecie. Wydaje mi się, że jeśli tylko Brazylijczycy złapią w/w przestój to Niemcy już nie dadzą się dogonić. W mojej opinii kurs na zwycięstwo Niemców powinien oscylować gdzieś w granicach 2.1.
Drugi mecz też bardzo fajny. Pary spotkały się już na tym turnieju (Plavins/Smedins - Nummerdor/Schuil) i stąd chyba tak ładny kurs na Holendrów @1.55 Unibet. Pierwszy mecz wygrali Łotysze gładko ale Holendrzy lubią czasami przejść obok meczu. Tutaj stawka jest ogromna. Holendrzy u schyłku kariery, prawdopodobnie jest to ich ostatnia okazja do medalu na IO. W mojej opinii jej nie wypuszczą i pewnie odprawią Łotyszy.
Zakłady łączę tak:
Nummerdor/Schuil - Plavins/Smedins @1.55
Brink/Reckermann +1,5 seta - Alison/Emanuel @1.65
AKO: 2.56
Stawka wysoka, bo coś wydaję mi się, że czuję te mecze.
Oraz singiel
Brink/Reckermann - Alison/Emanuel @2.7
Stawka taka średnia. Mam wrażenie, że wszystko rozstrzygnie się w tie-breaku na przewagi, także polecam grać także over 87,5 w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom