>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

SHL - liga szwedzka 2023/2024

sza 73,3K

sza

Użytkownik
Farjestad - HV71 : 1 @ 1.73 efortuna

Trzecie spotkanie w tym sezonie pomiędzy obydwiema drużynami w dotychczasowych pojedynkach za każdym razem zwyciesko wychodził zespół Farjestad u siebie pokonując 4:1 oraz na wyjezdzie 2:3. Patrząc na aktualna forme obydwóch ekip można się spodziewać kolejnego spokojnego zwycięstwa Gospodarzy.

Oskarshamn - Rogle : over4.5 @ 1.43 efortuna

W ostatnich 5 spotkaniach tych drużyn między sobą ten over był pokrywany. W tym sezonie na hali Be-Ge Hockey Center padło 11 bramek natomiast na wyjezdzie 6. Obydwie drużyny w dobrej formie więc będzie walka o punkty, a to powinno nam dać bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +702
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Vaxio z x+ Rogle z x kurs ako 2,3 fortuna ✅ ✅ 💚

Lulea gra bardzo nierówny sezon, nawet w meczach ma rzestoje i co sprytniejszy( silniejszy) rywal moze ich złapać. Dzis goszcza Vaxio, ktore mimo slabszej formy nie schodzi ponizej pewnego poziomu, licze na ich stabilizacje i nie wiem jak podejdzie do meczu Lulea, ktora gra we wtorek trudny mecz z Frolunda w CHL
Rogle po okresie szorowania blizej strefy spadkowej wreszcie zaczeło grac na miare potencjału, troche to trwało zanim gracze zaczeli pokazywac pelnie umiejetnosci , teraz stopniowo ida w gore i mysle ze dzis sa w stanie wywieźć przynjamniej punkt z Oskarshamn

Z niespodzianek szukałbym wygranych Timry , Linkoping, Brynas ( moze nie do konca niespodzianek)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +389
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis ode mnie dubel z SHL
Rogle ma plan by zadomowic sie w pierwszej szóstce i po słabszym okresie teraz zaczynaja isc do góry, w tabeli ciasno i kazdy punkt jest wazny, rywal z Linkoping jak najbardziej w zasiegu i na wyjazdach mimo wszystko słabszy licze na zielonych
Skele miała niedawno okres gdzie dzielili troche siły miedzy lige a CHL i pojawił sie regres, jednak tam ławka jest długa i jakosciowo dobra i szybko wrócili na dobry tor. Rywal z Leksand ma potencjła na lepszą lokate ale czegos zawsze zabraknie, spodziewam sie wyrownanego spotkania a wiecej atutów po stronie gości

Rogle ml + Skeleftea z x kurs ako 2,08 fortuna⛔
Dziś kolejka cudów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Oskarshamn - Lulea : Lulea @ 2.30 Sts

Liczę w tym spotkaniu na drużyne Gości ze względu na fakt że podbudowani wtorkowym spotkaniem w którym wyeliminowali Frolunde z półfinału po karnych 4-3 awansowali do finału Ligi Mistrzów. Obydwa zespóły dziela 4pkt. Gościa zdecydowanie leży dzisiejszy przeciwnik ostatnie 5 spotkań między nimi kończyły się zwycięstwami Lulea z wyrazna przewagą. W tym sezonie spotkali się dwukrotnie i za każdym razem padł wynik 4:1, 1:4. Dlatego podbudowani wtorkowym awansem powinni pójść za ciosem i zgarnąć komplet punktów, a co za tym idzie zbliżyć się do play-off.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Też spoglądam na mecz w Oskarshamn i powiem że jestem pozytywnie zaskoczony ich grą od początku roku. Ograli Skele, Leksand i postawili się Rogle gdzie już mieli wygraną. Mają najlepsze trio ataku a kto wie czy nie dwie pierwsze formacje, Oksanen, Sauomela, Karlkvist potrafią rozmontować każdą obronę, dalej czeski duet wsparty Kanadyjczykiem. Do poprawy obrona bo niestety wpada za dużo goli. Przed sezonem niektórzy stawiali ze będą w pierwszej szóstce no i patrząc na ścisk nie jest to niemożliwe. Lulea mądrze wypunktowała Frolunde ale też mecz był męczący bo dopiero karne zdecydowały o awansie. Lulea musi grać by iść do góry ale dziś łatwo nie będzie. Ja liczę na bramki i wygrana Oskarshamn i takie typy

Każda z drużyn strzeli 2+ kurs 1,67✅
Każda z drużyn strzeli 3+ kurs 3,55✅💚
Oskarshamn RT kurs 2,55✅
Wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1185
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis troche ryzyka w SHL

Timra ma za soba okres słabszej gry o wynikach nie wspomne, ale kontuzje Wedina, Stromberga i Lytinena nie pomagaja , ostatnio miała okazje na przełamanie ale wypuscili mecz z Orebro, dzis beda w komplecie w obronie ale Wedin to kluczowa postac w ataku i dzis jeszcze go nie bedzie. Timra ma solidnych graczy ale jej ławka jest dość krótka jak na SHL. Rywal z Oskarshamn ostatnio na drugim biegumie jezeli chodzi o forme i wyniki, wygrana z Lulea moze nie zaskoczyła ale strzelenie 6 goli tak zwartej defensywie jaka ma Lulea musi zwrocic uwage. Goście mają najmocniejsze dwie formacje ataku w lidze i myślę że to widać, problemy mają z tyłu ale cały czas jest praca całego zespołu by to poprawić. Dzis spodziewam sie wyrownanego meczu mimo faworyzowania Timry i liczę na gości

Oskarshamn over 2,5 gola kurs 2.07
Powyżej 3,5 gola kurs 3,65
Każda z drużyn 2+ kurs 1,65
Każda z drużyn 3+ kurs 3,65
Oskarshamn RT kurs 3,1
Wsjo fortuna.
Każdy może wybrać co mu leży

I drugi tez na pierwsz y rzut oka ryzkowny typ. Vaxio nie schodzi po nizej okreslonego poziomu, potrafia zagrac kosmiczny hokej ale tez słabiej co wcale nie ma odbicia w wyniku. Ale wg mnie w tym czasie nie graja kosmicznego hokeja co nie znaczy ze słabo. Mecz z Malme nie najwyzszych lotów i mosniejsza ekipa juz mogala tego nie wypuscic. Rywal z Leksand miał ciezko okres ale potencjał w tym zespole jest duzy na minimum pierwsza czostke jak nie wiecej, jednak jeszcze jakby nie uwolniony. Jednak ogladaja ich mcz ze Skele mozna było juz zobaczyc ten błysk ktorego brakowało od kilku kolejek , dzis licze na ich dobra gre i mała niespodzianke

Leksand z x kurs 2,07
Leksand RT kurs 4,1

Nie namawiam do typów ale ja widze szanse . Lód zweryfikuje wszystko
 
Otrzymane punkty reputacji: +213
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Taki dubel z SHL
Leksand od kilku spotkan zaczeła grac na miare swojego potencjału, mysle ze oni jeszcze nie wskoczyli na własciwe tory ale to co graja jest coraz lepsze i ida za ty, wyniki, ale sa jeszcze rezerwy, mysle ze HV bedzie miało dzis problem.
Farjestad nie do konca w optymalnym składzie , ale ławka jest długa i jakosc tez jest . Malmo płaci za słaby okres transferowy a raczej jego brak, bandy bedą trzeszczały jak to zawsze w stolicy Skanii ale widze tu przynajmniej punkt dla mistrza.

Leksand z x✅ + Farjestad z x⛔ kurs ako 2,14 ⛔fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze taki dubel bramkowy
HV-Leksand każda z drużyn strzeli 2+✅
Orebro - Oskarshamn każda z drużyn strzeli 2+⛔
Kurs ako 2,65 fortuna ⛔

HV z przodu wkłada lepiej niż na tyłach i stać ich na dwie bramki, rywal ma cztery równe ataki i sądzę że dają radę.
Orebro u siebie skuteczne z kolei rywal ma trochę problemów w defensywie. Oskarshamn atakiem stoi i potrafili ustrzelić przynajmniej dwa gole prawie każdemu rywalowi
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko z SHL bo niedługo mecze.
Timra znów wskoczyła na dobre tory i mimo że Linko ograło lidera to delegacje trudniejsze.
Leksand stara się pokazywać to co mają w rosterze a mają tłusto i dziś myślę że u siebie będą punktu

Timra ml✅ + Leksand z x kurs ako 2,45⛔

Patrxe też na mecz mistrza, który nie gra w najmocniejszym garniturze. Frolunda toczyła mocny bój ze Skele ale Skele gra teraz kosmiczny hokej. W meczu w Karlstad goście nie bez szans i kto wie czy nie urwą punktu

Frolunda z x kurs 1,93⛔

Mysle też że Lulea gra teraz dobry defensywy hokej i oni powoli przesuną się na lepsze miejsce. Dziś bój za 3 pkt, będzie się działo

Lulea ml kurs 1,90✅💚
Wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +662
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dubel ze Szwecji
Mistrz jedzie do Linkoping i mysle ze powinien zdobyc conajmniej punkt, solidne formacje ( mimo absencji Pokki, oj nieładne to wejscie kolanem) golie obaj zdrowi, z przodu bez Elie chyba jeszcze dzis ale pozostali liderzy sa i mysle ze beda grac swoje
Do pary Lulea, która wkomponowała nowych graczy. Moze nie sa to grajki klasy Omarka ale calosc wyglada pozytywnie w szczegolnosci defensywa. Mysle ze dziś z Malme wyjada z tarczą.

Farjestad z x + Lulea ml kurs ako 2,45 fortuna 🅾
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Próba przełamania się w shl.
Lulea ma teraz swoje 15 minut i są wyniki i dobra gra, dziś rywal z mniejszym potencjałem
Mistrz z Karlstad oststnio słaby wynik ale ta gra nie była zła. Dziś liczę na rehabilitację

Lulea ml + Farjestad ml kurs ako 2,2 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze taki dubel bramkowy
Orebro podejmuje Frolunde. W bramce gosci młody Dunczyk, które nie zawsze udzwignie ciezar wyniku, ale Frolunda w niezłym garniturze i z przodu maja sporo do zaoferowania. Mysle też, ze kursy przesadzone na Fro, ponad 3 to sporo i warte zagranie solo
Drugi mecz to Timra kontra HV. Goscie przed startem zbudowali mocny team i dla wielu szwedzkich ekspoertów miał on bic sie o czołowe lokaty. Nieststy rzeczywistoc szybko to zwertfikowała, jednak jest tam sporo potencjału , szczegolnie z przodu ale całosc jakos nie moze zaskoczyc. Obie ekipy spotkały sie w poprzedniej kolejce i mecz był wyrównany, gole wisiały w powietrzu ale niewiele wpadło.
Takie typy

Orebro-Frolunda, kazda z druzyn 2+
Timra - HV kazda z druzyn zdobedzie 2+
kurs ako 3,03 fortuna

Frolunda ml kurs 2,6
HV z x kurs 2,09
wsjo fortuna

EDIT :
Stawiam tez na przełamanie Rogle i wziecie rewanzu za porazke z Leksand w poprzedniej kolejce

Rogle ml kurs 2,25
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Daawno tu nikt nie zaglądał.
SHL wchodzi w decydujaca faze bo do konca RS zostało z grubsza po 7 meczów dla wiekszosci. W tabeli jest tak ciasno ze 2-3 przegrane moga zepchnac zespol z wysokiego miejsca nawet poza PO, bo tak naprawde midzy 3 a 11 miesjscem moze sie jeszcze duzo przetasowac, trzy ostatnie ekipy beda sie bic o unikniecie baraży o pozostanie w SHL , choc wg mnie Malme tego nie uniknie.
Ale do meritum bo pojedynków ciekawych cała kolejka.
Do Leksand przyjezdza mistrz, który miał ostatnio okres słabszej gry, nie bez znaczenie był niepełny skład ale spadek formy trzeba odnotowac. W ostatnim meczu przyszło przełamanie z niewygodną Timrą ale i wynik i sama gra moga cieszych zawoników i kibiców i mysle ze mistrz wrocił na dobre tory. Dzis z Leksand nie bedzie łatwo bo gospodarze przyspieszyli i zamierzaja bic sie o szóstke, choc bedzie ciezko bo jest mega ciasno. Leksand od polowy stycznia gra dobry hokej choc czasem lubia sie zaciąć, dzis bede chcieli sie zrehabilitowac ( taki jest plan) za porazke z Oskar ale nie sadze zeby było łatwo. Wg mnie kursy chyba wystawione nie tak bo ekipa z Karlstad wyglada solidnie i urzedujacy mistrz wg mnie bedzie mial wiele do powiedzenia dzis, ja stawiam na zielonych

Farjestad ml kurs 2,5 fortuna✅💚💚

i dubel
Brynas z pewnoscia nie jest tam gdzie chca i powinni ale robia wszystko by wydostac sie z bagna. DO zespolu dolaczył Olinuora i mysle ze juz załapał jak sie gra w SHL. Dzis dla ekipy z Gavle mecz za 3 pkt bo rywal z Malme tez w potrzebie ale mimo wszystko wiecej jakosci widze po stronie gospodarzy.
Do pary Oskarshamn, które nie przestaje zadziwiac, gdzie procz mocnego ataku pracuje sie tez na obroną co powoli zaczyna wychodzic, rywal z Linko wlaczy o PO ale gospodarze tez maja własne cele i forma jest

Brynas z x + Oskarshamn ml kurs ako 2,08✅✅💚
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2782
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis pelna kolejka i u niektorych ekip jak gra jak o finał. Ja dzis ponownie zaufam mistrzowi bo ogladam ich ostatnio czesto. Byl kryzys ale mysle ze juz za nimi, jest dobra gra i poukładana. Rywal z Orebro walczy o szóstke, bedzie grozny po dwóch porazkach ale wg mnie to nie ta klasa.

Farjestad RT kurs 2,13 fortuna

Chodzi mi jeszcze po głowie Lulea. Graja o awans do PO, długo nie mogli znalezx wlasciwych graczy ( nastepcy Omarka nie znaleź;i ) z pewnoscia maja sporo jakosci, solidna defensywa ale Vaxio mocne, u siebie szczegolnie choc zdarzaja im sie wpadki i chwile przestoju,
Licze na determinacje Lulei i solidna defensywe

Lulea z x kurs 1,95 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +657
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Porobiło się oststnio ale ciasno i każdy musi o coś grać.
Brynas z przyjściem Olkinuory i wcześniej kilku graczy zyskał nowe życie. Ich ostatnie mecze to dobra robota ale też sporo zmian na lodzie w piątkach. Muszą grać by wydostać się z dna. Dziś w Lulei ciężki mecz ale gospodarze oststnio nie przekonują chociaż chcą grać w PO. Dziś spodziewam się punktów z obu stron ale idę w kierunku gości

Brynas z x kurs 1,83⛔

Mistrz gra w kratę i to na lodzie też widać. Stać ich na sporo więcej i myślę że dziś pokażą dobry hokej z punktami. Rywal walczy o PO ale w Karlstad tez mają swoje cele.

Farjestad RT kurs 1,8✅💚
Wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +974
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaraz mecz ale zastanawiam sie na pojedynkiem Skele i Farjestad . Kurs 1,54 na Skelleftea wyzej ale mistrz tez daje rade i teraz graja solidny hokej. Owszem Farje nie wygralo jeszcze w tym sezonie ale dzis spodziewam sie wyrownanego meczu jak przystało na mcz na takim poziomie

Farjestad handi plus 1,5 kurs 1,89 totolotek

W Leksand mecz o szóstke i tez kurs na Fro chyba zbt przesadzony mysle ze tez bedzie na styku a Frolunda , ktorej sie ostatnio dostalo ze wypuscili wygrany mecz postawi sie

Frolunda z x kurs 1,89 totolotek

Mysle ze wygra tez Lulea, ktora ma potencjał i potrafi grac mimo slabego meisca w tabeli

Lulea ml kurs 1,65 totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dwie kolejki do końca, Malme już spokojnie może przygotowywać się do baraży o utrzymanie. Rywal z Leksand musi cisnąć bo jest plan by załapać sie do szóstki. Ostatnio dobry mecz z Frolunda choć pechowy a wynik nie oddaje lodowiska. Myślę że dziś będą cisnąc o pełną pulę. Link Słowaków już się szuka i dobrze się znów tam układa, myślę że Malme nie będzie miało takiej potrzeby by tu cisnąć a poza tym roster tłuściejszy u gości

Leksand RT kurs 1,88 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ciezkie baraze w SHL, głosy szwedzkich ekspertów podzielone. W PO najwazniejsza obrona bo to obrona sie wygrywa mecze
Wg mnie ma solidniejsza defensywe , choc goscie najlepszy atak SHL, jednak w ostatnich meczach ani Suamela ani Karlkvist nie punktuja regularnie, czy odpala dzis. WG mnie nie w tym meczu

Lulea ml kurs 1,7 ✅ 💚

W drugim meczu licze na gosci u ktorych widze wicej potencjału po obu stronach lodu

Leksand z x kurs 1,7✅💚
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1125
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wg mnie bardzo ciasne mecze sie dzis szykuja. Gdzies przez mysl mi przeszło ze Leksand zamyka serie ale nie bedzie prosto, mysle ze Rogle dzis pokaze pazur i sie postawi. Mecz w Rogle mimo przewagi w strzałach dosc wyrownany , moze druga tercja pod dyktando Lek ale dzis to bedzie inny mecz . Spodziewam sie dogrywki

Rogle z x kurs 1,85✅💚

Mecz w Lulea, miał kilka faz wynikowych od 1-3 dla gosci po 5-3 dla gospodarzy ale mial jeden wspolny mianownik. W kazdej czesci tego meczu to Lulea wygladała duzo lepiej, i stwarzała grozniejsze sytuacje, moze pod koniec meczu troche opadli z sil ale nie przeszkodziło to w wygranej. Liderzy gosci odpalili ale Lulea wiedziała jak zagrac , jakby bardziej chciała takie odiosłem wrazenie. Mimo ze Oskar pod sciana cos mi sie wydaje ze bedzie kolo remisu i mniej bramek niz ostatnio

Lulea z x kurs 1,72✅💚
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1498
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W Shl dziś trzecie decydujące mecze i pierwszy barażowy. Ciężkie mecze
Spojrzałem na statystyki strzałów w Leksand i aż nie wierzyłem, kiedy gospodarze oddali tyle strzałów. Z przebiegu meczu nie specjalnie było widać, owczesz Leksand momentami usiadło na Rogle ale gości mądrze się bronili guma latala obok bramki po słupkach ale nie wpadało, Rogle potrafiło się odgryźć. Dziś nie ma miejsca na błędy i nieprzemyślane akcje, każda słucha może sporo kosztować. Jakoś mam wrażenie że dziś Rogle ruszy i wytarga ten ćwierćfinał

Rogle z x kurs 1,85 ✅ 💚

W drugiej parze to Lulea mi się bardziej podoba, mądrzejsza gra, zespół z doświadczeniem z PO, mam wrażenie że goście dziś będą górą, widzę tu więcej kolektywu, gry zespołowej i tego błysku który pozwala przechylić szale wygranej na swoją stronę. Ale to moje subiektywne odczucie.

Lulea ml kurs 2.0✅💚

W barazu o utrzymanie nie spodziewałem się udziału Brynas ale kompletnie się posypali. Patrząc na roster to więcej atutów na papierze u gospodarxy ale Malme gra teraz jak na początku sezonu gdzie nie pojechali tam wygrali. W bramce Brynas też niejasna pozycja jedynki i kłopot. Idę w twardy kolektyw

Malme z x kurs 1,71✅💚
Wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +808
Do góry Bottom