>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SGP (1) Leszno

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Kursy :


Więcej o GP &gt;&gt; http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zawody/gp-europy/

W poprzednich latach :
2009 :
1. Jason Crump - Australia (2,3,3,2,3,3,6) 22 + 1 miejsce w finale
2. Tomasz Gollob - Polska (3,d,2,3,3,2,4) 17 + 2 miejsce w finale
3. Andreas Jonsson - Szwecja (1,3,3,2,3,2,2) 16 + 3 miejsce w finale
4. Greg Hancock - USA (3,3,3,2,2,3,0) 16 + 4 miejsce w finale
5. Jarosław Hampel - Polska (3,1,0,3,1,1) 9
6. Emil Sajfutdinov - Rosja (0,2,2,3,2,0) 9
7. Nicki Pedersen - Dania (3,2,1,w,2,1) 9
8. Sebastian Ułamek - Polska (2,3,0,3,0,0) 8
9. Rune Holta - Polska (2,1,1,1,3) 8
10. Leigh Adams - Australia (2,1,3,0,w) 6
11. Hans Andersen - Dania (1,0,2,1,2) 6
12. Kenneth Bjerre - Dania (0,2,2,0,1) 5
13. Grzegorz Walasek - Polska (0,1,1,2,1) 5
14. Chris Harris - Wielka Brytania (1,2,1,1,0) 5
15. Fredrik Lindgren - Szwecja (1,0,0,1,0) 2
16. Scott Nicholls - Wielka Brytania (0,0,0,0,1) 1
2008 :

1. Leigh Adams - Australia (2,3,0,3,3,3,6) 20 + 1 miejsce w finale
2. Greg Hancock - USA (3,3,3,3,2,2,4) 20 + 2 miejsce w finale
3. Nicki Pedersen - Dania (3,2,1,3,3,2,2) 16 + 3 miejsce w finale
4. Jarosław Hampel - Polska (2,2,3,3,3,3,0) 16 + 4 miejsce w finale
5. Tomasz Gollob - Polska (3,3,3,1,1,1) 12
6. Niels Kristian Iversen - Dania (2,0,2,2,3,1) 10
7. Andreas Jonsson - Szwecja (3,3,1,0,2,0) 9
8. Jason Crump - Australia (0,2,2,2,2,w) 8
9. Fredrik Lindgren - Szwecja (1,1,1,2,2) 7
10. Hans Andersen - Dania (0,1,3,1,1) 6
11. Chris Harris - Wielka Brytania (2,1,2,1,0) 6
12. Rune Holta - Polska (0,0,2,2,0) 4
13. Krzysztof Kasprzak - Polska (1,0,1,0,1) 3
14. Lubos Tomicek - Czechy (0,2,0,0,1) 3
16. Scott Nicholls - Wielka Brytania (1,1,0,0,d) 2
16. Lukas Dryml - Czechy (1,0,0,1,0) 2
Zapraszam do dyskusji.
 
T 1,2K

tomekel

Użytkownik
Wybrałem coś takiego [Tobet] :
Emil Sajfutdinov - Jarosław Hampel typ : 2 kurs : 1.85
Oto wypowiedz (zaczerpnięta z SF) Tomasza Suskiewicza, menadżera Emila Sajfutdinova :
&quot;Emil nie lubi toru w Lesznie. W lidze polskiej mecze
na owalu Unii zazwyczaj mu nie wychodzą, a w GP udało mu się uzbierać tam jedynie 9 oczek. W Lesznie zawsze mamy problemy z dobraniem odpowiednich ustawień silnika, a Emil nie rozszyfrował jeszcze wszystkich ścieżek na tym obiekcie. Sajfutdinowowi nadal brakuje troszkę doświadczenia
i chyba właśnie dlatego na tym torze wciąż nie jest zbyt mocny.&quot;
Na potwierdzenie tych słów wyniki Emila na Smoczyku :
Sezon 2009 :
- Emil Sajfutdinov - 9+1 (3,2,2*,1,1) [mecz ligowy Unia - Polonia]
- Emil Sajfutdinov - 6 (2,2,1,w,1) [Memorial Alfreda Smoczyka]
- Emil Sajfutdinov - 9 (0,2,2,3,2,0) [SGP Leszno]
Sezon 2010 :
[Spraing Unia - Polonia] - E. Sajtfudinow (1,1,3,2,0) 7
Jak widać Emil w Lesznie nigdy nie przekroczył 10 pkt. Do tego dochodzi nam jeszcze długa przerwa w startach spowodowana żałobą. O Jarku chyba nie muszę nic pisać. Jedzie u siebie świetny początek sezonu powinien na spokojnie poradzić sobie z Emilem. Odpuszczam typy które podałem wyżej , a skoncentruję się (gotówka ;) ) na tym typie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zapomniałeś o jednym meczu z zeszłego sezonu. Drużynowy Puchar Świata - Final
2. Emil Sajfutdinov (2,2,6!,3,2,3) 18 ;-)
Ja wybrałem sobie zakład Kołodziej - Andersen 2 @ 2.05
Przy całym szacunku dla Koldiego to GP to za wysokie progi dla niego, nawet na &quot;swoim&quot; torze.
 
T 1,2K

tomekel

Użytkownik
Fakt zapomniałem o tej imprezie. Tor był wtedy wyjątkowo ciężki po opadach deszczu istniała tylko jedna ścieżka. W Lesznie dziś pogoda zmienna raz deszcz raz troche słońca według prognoz w sobotę ma nie padać i oby tak było.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Ja wybrałem sobie zakład Kołodziej - Andersen 2 @ 2.05
Przy całym szacunku dla Koldiego to GP to za wysokie progi dla niego, nawet na &quot;swoim&quot; torze.
W pełni zgadzam się co do tego typu. Hans został trochę niedoceniony w tym pojedynku (ok. 45% szans na wygraną). Osobiście dałbym mu około 55%. Andersen ma spore aspiracje, aby w tym sezonie coś osiągnąć w Grand Prix. Obecnie jest w dobrej dyspozycji. W Toruniu podczas meczu z Wrocławiem spisał się całkiem nieźle. Walczył na torze i był szybki. Kołodziej na pewno na Smoczyku będzie dobrze spasowany, ale czy wytrzyma presję? Wydaje mi się, że więcej motywacji będzie miał &quot;bajkopisarz&quot; i przełoży się to na jego wyższą pozycję w sobotę.
Co jeszcze ciekawego jest w ofercie?
Lindgren - Zetterstroem - 1 @ 1,45 Tobet ✅
Pojedynek dwóch Szwedów, który powinien wygrać ten pierwszy. Oczywiście nie twierdzę, że &quot;Zorro&quot; będzie zamykał stawkę w GP, bo zapewne zaskoczy nie raz, ale zawodnik Falubazu przekonuje mnie swoją dobrą dyspozycją w EL.
Hampel - Kołodziej - 1 @ 1,3 Tobet ✅
&quot;Mały&quot; jest dla mnie jednym z faworytów sobotniej imprezy. To jego tor, ma świetny sprzęt, motywację do walki i trzeba po prostu przyznać, że to jego czas. Dodatkowo prezentuje wysoką formę, zwłaszcza na swoim obiekcie. Być może kurs nie powala na kolana, ale wygrana Hampela jest bardzo prawdopodobna.
Lindgren - Woffinden - 1 @ 1,55 Betsafe ✅
Ten typ wydaje mi się nawet bardziej pewny niż w przypadku pojedynku Lindgren - Zorro. Dla Taia początek z GP może okazać się zbyt dużym wyzwaniem. Nadal podtrzymuję swoje zdanie, że Woffinden może zajść wysoko w całym cyklu, ale obecnie lepszą formę ma Szwed i to na niego warto postawić.
To na razie tyle. Odpuszczam granie na czołówkę np. Crump-Pedersen. Wolę odczekać to pierwsze GP i dopiero przy kolejnych okazjach próbować grać tego typu pojedynki. Czekam na ofertę Bet365 i wtedy być może coś jeszcze dodam.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
wyslalem juz cos takiego:
Andreas Jonsson - Janusz Kołodziej 2 2.00 ✅✅✅
Emil Sajfutdinov - Jarosław Hampel 2 1.85 ✅✅✅
czyli &quot;po gospodarsku&quot;, Emil nie lubi tego toru, Kolodziej z Hampelem powinni namieszac w sobote, zagralem to singlami, ale rowniez na jednym kuponie z Gollobem (z Pedersenem) 1.85,
AKO wyszlo 6.85 Tobet⛔⛔⛔

edit: singielki pieknie weszly, kupon z AKO zawalil Tomek, dzien na ✅
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
W Tobecie pojawiła się fajna promocja na sobotnie GP. Typujemy zwycięzcę w każdej z ośmiu par i gramy za 5 zł. Jeżeli wygramy, to oprócz normalnej kasy dostajemy od Tobetu 500 zł. Myślę, że warto się pobawić ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Crump-Kołodziej 1@1,36 Bet365
Myślę,że ten kurs to duża promocja. Crump to pewniak w tej parze moim zdaniem,nie wiem skąd buki wzięli taki kurs. Ale trzeba korzystać jak dają;)
Inny typ który zagrałem to:
Jonsson-Holder 1@1,65
Tu już takiej pewności nie mam. Jonsson w Lesznie zawsze dobrze śmiga czy to w GP czy w lidze. Holder debiutuje w cyklu i tu upatruję przewagę Szweda,który w GP jeździ od X lat.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Oferta Bet365 jakoś nie zachwyca. W sumie wart gry jest jedynie typ na Crumpa z Kołodziejem @ 1,36 może się komuś przyda do kuponu. Reszta par została tak dobrana, że ciężko coś zagrać zwłaszcza teraz na początku sezonu, gdzie mieliśmy mało spotkań ligowych. Kursy na Golloba, Pedersena i Holte są za niskie, żeby je grać. Wolałbym się skusić na sumę punktów poszczególnych zawodników - kurs 2,4 na over 3 pkt na Woffindena zachęca.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Oferta Bet365 jakoś nie zachwyca. W sumie wart gry jest jedynie typ na Crumpa z Kołodziejem @ 1,36 może się komuś przyda do kuponu. Reszta par została tak dobrana, że ciężko coś zagrać zwłaszcza teraz na początku sezonu, gdzie mieliśmy mało spotkań ligowych. Kursy na Golloba, Pedersena i Holte są za niskie, żeby je grać. Wolałbym się skusić na sumę punktów poszczególnych zawodników - kurs 2,4 na over 3 pkt na Woffindena zachęca.
Jak najbardziej się zgadzam. Koldi zmienił fryzurkę co ma mu pomóc osiągnąć dobry wynik. Na treningu wszystko było ok, ale z Crumpem skazany na porażkę. Ja przymierzam się do czegoś takiego:
Andreas Jonsson Powyżej 8 kurs 1.90 bet365
Andreas co roku odkąd GP Europy jest w Lesznie jeździ równo i widowiskowo. Myślę, że dziś będzie tak samo.
I coś dla odważnych i nie tylko:
Greg Hancock Powyżej 9 kurs 2.10 bet365
2008 - 14 pkt półfinał 2 finał 2 i II miejsce
2009 - 13 pkt półfinał 3 finał 0 i IV miejsce
Może Greg ma swój wiek, ale mamy początek sezonu, jest świeży, ma siłę aby walczyć, a tor w Lesznie to jego tor.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie proszę nie wklejać tutaj &quot;suchych typów&quot;. W tym temacie dzielimy się tylko typami wraz z analizą.
Jednakże jako że jest duże zainteresowanie zakładami typu &quot;jeden na jednego&quot; z tobetu i wiele postów ogranicza się tylko to podania &quot;suchych typów&quot; postanowiłem otworzyć Wam temat &gt;&gt;&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f66/typy-bez-analizy-44217.html#post1598385 &lt;&lt;&lt; byście mogli się chwalić/pokazać co gracie.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Typuj Speedway GP i wygraj extra 500 zł!

Już w najbliższą sobotę żużlowa karuzela, czyli Speedway Grand Prix, pojawi się w kraju nad Wisłą. Najlepsi zawodnicy globu rozpoczną swoje zmagania o Indywidualne Mistrzostwo Świata. Grand Prix Europy, jedna z trzech rund cyklu odbywająca się w tym roku w Polsce, na inaugurację zawita do Leszna, gdzie już trzeci rok z rzędu fani speedway&#39;a będą mieli okazję oglądać swoich ulubieńców. Specjalnie na tę okazję Tobet przygotował szeroką ofertę zakładów oraz nową zabawę jeden na jednego w której każdy może zgarnąć extra 500 zł stawiając zaledwie 5 zł!
Co należy zrobić? Wystarczy w 8 parach zawartych w sektorze &quot;jeden na jednego&quot; wskazać, który zawodnik z danej pary uzbiera więcej punktów. Każdy kto właściwie wytypuje 8 zwycięzców i potwierdzi to zawarciem zakładu za 5 złotych, to poza normalną wygraną, otrzyma 500 złotych!!!

Edit by Jacques
Swoje przemyślenia można podawać tutaj &gt;&gt;&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f66/typy-bez-analizy-44217.html &lt;&lt;&lt;
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zetterstroem powyżej 3 punktów @ 2.10 bet365
Magnus Zetterstroem nie pasuje do stawki Grand Prix. Zgadzam się ale to nie zmienia faktu, że nie jest to jakiś amator. Jest to dobry startowiec, który może &quot;szału w GP&quot; nie zrobi ale te 4-5 punktów w każdych zawodach powinien średnio zdobywać. Zwłaszcza, że dziś wylosował niezły numer startowy. Dwa razy pierwsze pole startowe, tor ma być twardy co Szwed preferuje. Według mnie linia o 1-2 pkt za niska.
 
S 0

sandro90

Użytkownik
Witam,

Emil Sajfutdinov - Jarosław Hampel
typ 2 @ 1.75
Wedlug mnie bardzo interesujaca para, po losowaniu numerow w ktorym J.Hampel jest w lepszej sytuacji mam nadzieje ze bedzie chcial bardzo dobrze wejsc w ten sezon GP, a gdzie lepiej zaczac jak nie u siebie? Tor zna bardzo dobrze takze nie moze go zaskonczyc i na pewno szybko dostosuje sie do warunkow.
Andreas Jonsson - Janusz Kołodziej typ 1 @ 1.72
AJ doswiadczony zawodnik, dobrze objezdzony na polskich torach jak rowniez na Smoczyku... po takim kursie jestem b.pewny typu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kolejność:
1. Jason Crump (Australia) - 19 (3,3,3,1,0,3,6) + 1 miejsce w finale
2. Jarosław Hampel (Polska) - 18 (3,1,2,2,3,3,4) + 2 miejsce w finale
3. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 14 (3,1,1,3,2,2,2) +3 miejsce w finale
4. Janusz Kołodziej (Polska) - 12 (1,3,3,2,1,2,w) + 4 miejsce w finale
5. Kenneth Bjerre (Dania) - 10 (1,2,2,2,3,0)
6. Rune Holta (Polska) - 10 (2,3,1,1,2,1)
7. Nicki Pedersen (Dania) - 9 (3,2,0,0,3,1)
8. Chris Harris (Wielka Brytania) - 8 (2,3,0,0,3,0)
9. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8 (1,1,3,3,0)
10. Hans Andersen (Szwecja) - 8 (0,2,2,3,1)
11. Chris Holder (Australia) - 8 (2,2,0,2,2)
12. Tomasz Gollob (Polska) - 6 (2,0,2,1,1)
13. Andreas Jonsson (Szwecja) - 5 (d,1,1,1,2)
14. Greg Hancock (USA) - 4 (0,0,3,0,1)
15. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 4 (1,0,0,3,0)
16. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 1 (0,0,1,0,0)
Bieg po biegu:
1. Hampel, Harris, Bjerre, Hancock
2. Pedersen, Holta, Kołodziej, Jonsson (d4)
3. Sajfutdinow, Gollob, Lindgren, Woffinden
4. Crump, Holder, Zetterstroem, Andersen
5. Harris, Pedersen, Lindgren, Zetterstroem
6. Kołodziej, Holder, Hampel, Gollob
7. Crump, Bjerre, Jonsson, Woffinden
8. Holta, Andersen, Sajfutdinow, Hancock
9. Kołodziej, Andersen, Woffinden, Harris
10. Crump, Hampel, Sajfutdinow, Pedersen
11. Lindgren, Bjerre, Holta, Holder
12. Hancock, Gollob, Jonsson, Zetterstroem
13. Sajfutdinow, Holder, Jonsson, Harris
14. Zetterstroem, Hampel, Holta, Woffinden
15. Andersen, Bjerre, Gollob, Pedersen
16. Lindgren, Kołodziej, Crump, Hancock
17. Harris, Holta, Gollob, Crump
18. Hampel, Jonsson, Andersen, Lindgren
19. Bjerre, Sajfutdinow, Kołodziej, Zetterstroem
20. Pedersen, Holder, Hancock, Woffinden
Półfinały
21. Hampel, Kołodziej, Holta, Harris
22. Crump, Sajfutdinow, Pedersen, Bjerre
Finał
23. Crump, Hampel, Sajfutdinow, Kołodziej (w/su)
za sportowefakty.pl
Bardzo zaskakujące zawody (jak dla mnie). Nie spodziewałem się takiej jazdy Crumpa a przede wszystkim Janusza Kołodzieja. Bjerre i Holta to też mega sensacje jak dla mnie. Świetne zawody w ich wykonaniu. Brawo dla Jarka Hampela. Szkoda, że nie wytrzymał presji i nie wygrał ale widać jeszcze trochę brakuje do zwyciężania.
Na drugim biegunie zeszłoroczna czołówka : Gollob, Hancock, Jonsson dziś zawiedli po całości ... Zawiódł zwłaszcza Hancock, który w poprzednich latach czy to w GP czy w lidze na torze w Lesznie po prostu latał a dziś ledwie 4 punkty ...
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Świetne GP!;) Wysoki poziom zarówno zawodników,jak i Kibiców,z resztą jak to w Polsce;) Możemy być dumni z całej Otoczki GP. &quot;Krampi&quot; Pokazał,że jest świetnie dysponowany i jak to na obecnego Mistrza przystało nie zawiódł,Wielkie Brawa dla Jarka Hampela i Janusza Kołodzieja,Dwóch Polaków w Finale to napewno to,czego wszyscy oczekiwaliśmy,Cieszę się,że Jarek po dwóch latach wraca do GP z powodzeniem,oby do końca Utrzymał równą i wysoką dyspozycje.Pzdr!;)
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że zawody były wyrównane. To dobry prognostyk na kolejne GP. Faktycznie zawiódł Gollob, Hancock czy Jonsson. Jak dla mnie zaskakująco dobrze pojechał Holta i Harris. Zgodnie z przypuszczeniami Hampel był jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa. Kołodziej również bardzo dobrze, ale tego można było się spodziewać. Obaj zawodnicy leszczyńskiej Unii byli super spasowani z torem.
Generalnie były to bardzo emocjonujące zawody. Dużo walki i mijanek, czyli to co najbardziej lubimy ;) Na koniec szacun dla Crumpa za pamięć o ofiarach tragedii pod Smoleńskiem. Wielkie brawa dla tego pana!
 
S 0

sandro90

Użytkownik
Dla mnie b.dobre GP dużo walki i ścigania na torze, szczerze mówiąc postawa G.Hancocka mnie nie dziwi jakoś od początku bylem przekonany ze to nie będzie jego dzień, natomiast Jonsson bardzo mnie zawiódł nie spodziewałem się ze wyląduje tak daleko nawet bez zwycięstwa w jakimkolwiek biegu. J.Kołodziej i J.Hampel po prostu z wielkimi emocjami patrzyłem jak nasi dwaj reprezentanci wchodzą do finału ... ???? .
I tak jak wyżej pełen szacunek dla J.Crumpa za gest i postawe.
btw. Bardzo podbudowała mnie forma R.Holty na dzisiejszy pojedynek Włókniarza z Polonia jestem pełen nadziei na ten dzisiejszy mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom