>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SGB Premiership 2017 - Sierpień

Status
Zamknięty.
funias 691

funias

Użytkownik
Swindon - Leicester
Eric Riss over 5.5 @2.0 iforbet. ✅ 8 pkt (6 bez jokera)
Ta niska linia wynika chyba z tego, że Riss zaliczył na torze w Swindon kiepski występ jako gość w ekipie Rakiet (1 pkt bodajże).
Nie sądzę, że to się powtórzy, Niemiec zaskakuje co raz bardziej, jego wyniki oscylują w granicach 8-10 pkt. Nie zdziwi mnie jak będzie wiódł prym wśród gości i pójdzie z jokera. Dodam, że za Pawła jest z/z więc dodatkowy start dochodzi. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Swindon - Leicester
Eric Riss over 5.5 @2.0 iforbet. ✅ 8 pkt
Ta niska linia wynika chyba z tego, że Riss zaliczył na torze w Swindon kiepski występ jako gość w ekipie Rakiet (1 pkt bodajże).
Nie sądzę, że to się powtórzy, Niemiec zaskakuje co raz bardziej, jego wyniki oscylują w granicach 8-10 pkt. Nie zdziwi mnie jak będzie wiódł prym wśród gości i pójdzie z jokera. Dodam, że za Pawła jest z/z więc dodatkowy start dochodzi. ????
E.Riss zdobył 6 pkt w twoim zakładzie ( pkt z jokerów się nie liczą ) więc weszło ci na styk ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Josh Grajczonek over 9,5 @ 2,00 forBet⛔
Jak na Josha to fajna linia, bo to lider Rebeliantów i zawodnik, który zazwyczaj ciągnie wynik zespołu. U siebie średnia ponad 2pkt/bieg, więc potwierdza moje słowa. Dzisiaj BV czyli teoretycznie mocny rywal, ale pamiętajmy, że u gości nie ma Fricke&#39;a i za niego zz-etka, która w pełni nie odda siły Australijczyka i Bjerrego, którego zastąpi Bellego, więc również osłabienie. 3x jedzie z rezerwowymi, więc też plus, u siebie, rywal osłabiony, więc nawet nie wygrywając wyścigu jest w stanie to ogarnąć, ale wierzę, że już przed 15 biegiem zrobi dyszkę.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Thomas Joergensen over 5,5 @ 1,75 forBet✅12
Duńczyk kilka tygodni temu jeździł niczym kelner i dostarczał punkty. Ale od jakiegoś czasu robi niezłe występy. Nawet raz w barwach KL zrobił 13pkt na wyjeździe! Miniony tydzień niezły, bo dwukrotnie przeciwko Swindon jechał - w barwach KL 6 u siebie, a jako gość w barwach Leicester zrobił 7 i to jechał pod numerem 5. Dzisiaj domowy mecz, a linia nie jest wysoka. 3x w parze z Lambertem, który ostatnio spuścił z tonu w Anglii i ma szansę również na nim punkty zrobić. Do tego bieg 8, gdzie liczę na pokaźną zdobycz punktową. Wystarczą dwie dwójki i jedynki i zakład wchodzi, więc można do dubla pobrać.
Jacob Thorssell over 12,5 @ 1,62 forBet✅16
Niby wysoka linia na Szweda, ale Wilki z zz-etka za Mastersa, a zatem jest dodatkowy start dla niego. Jedzie 3x ze Schleinem, raz z rezerwowym w łatwym biegu 14 i właśnie nie wiadomo kiedy pojedzie jako zmiana, ale mam nadzieję, że nie będzie to w biegu 13. Poole niby nie tak dawno temu wygrało w Wolverhampton, ale wtedy gospodarze mieli sporego pecha, bo słaby dzień miał Lindgren, a kontuzji w drugim biegu doznał Kyle Howarth, który trochę tych punktów robi w przeciwieństwie do rezerwowych.
U gości za pewniaka widzę Andersena, ale i on do pokonania, wszak Jacob to piąty zawodnik ligi pod względem średniej, a u siebie ma ją na poziomie 2,56! Jeśli pojedzie 6x, to nie powinno być kłopotów i na to liczę, bo mimo wszystko bez Mastersa aż tak łatwo nie pójdzie, gdyż raz pojedzie ktoś z rezerwy jako zz-etka, a że Wilki mają bardzo słabe pozycje 6-7 to powszechnie wiadomo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
King&#39;s Lynn Stars - Somerset Rebels
Tomas H. Jonasson - Patrick Hougaard - 1 @ 1.65 - STS ⛔ ⛔ ⛔
Wpadł mi w oko typ z meczu King&#39;s Lynn Stars - Somerset Rebels, który już za 40 minut. STS wystawił parę THJ-Hougaard. Uważam, że lepiej w tym pojedynku wypadnie Jonasson. Po pierwsze, jest to reprezentant gospodarzy i jedzie na swoim torze. Po drugie, wczoraj Hougaard zaliczył potężnego dzwona w Krakowie. Do powtórki co prawda wyjechał, ale po kilkunastu metrach zakończył jazdę w biegu. W wywiadzie przyznał, że mocno się poobijał i nie wiedział, czy pojedzie w poniedziałkowym meczu z King&#39;s Lynn. Składy pokazują, że pojedzie, ale czy będzie to dobry występ? Moim zdaniem niekoniecznie. Hougaard w piątek w Anglii nie prezentował się zbyt dobrze i przywiózł tylko 4 punkty. A było to przed groźnym upadkiem z Krakowa. Wczoraj dla Wandy również dużo nie zrobił, bo przywiózł tylko 4 oczka. Jonasson w niedzielę nie jechał, ale w weekend się ścigał. Wziął udział w turnieju w Hagfors, gdzie zajął 3. pozycję. Obsada może nie była z pierwszej półki, ale jechało tam sporo zawodników poziomem podobnych do tych, którzy w Premiership stanowią o siłach swoich drużyn. Podsumowując, uważam, że wczorajszy upadek może dawać się we znaki Hougaardowi, który gdyby tego było mało, ostatnio nie jest w zbyt dobrej formie. Uważam, że THJ wykorzysta szansę i dobrze zaprezentuje się w dzisiejszym meczu, a przynajmniej na tyle dobrze, że pokona rywala z pary w moim zakładzie. Co ważne w zakładzie liczą się pierwsze cztery starty. Ewentualny dodatkowy bieg Duńczyka nie robi nam zatem żadnej krzywdy. Mecz na żywo w Eleven.
edit
Zadecydował 1 pkt. Hougaard w ostatnim biegu przywiózł rywala dopiero na kresce, a byłby remis. No ale nie weszło. Przepraszam jeśli kogoś zapakowałem na minę tym typem. Zawsze nie da się wygrywać.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Rye House Rockets - Belle Vue Aces
S.Nicholls over 8.5 @1.70 iforbet.
✅ 11 pkt
Scotty w dobrej, dość równej formie. Myślę, że spokojnie stać go na te 9 oczek u siebie. Ostatnio był liderem jako gość w ekipie Leicester 8+2 (1,3,0,2*,2*), dorobek byłby może większy, ale nie rozegrano 15 wyścigu. Linia wprawdzie nie pokryta, ale wynik dobry, dziś jest handicap własnego toru, w dodatku w parze z rezerwowym, Kasprzak i Morley nie powinni zabierać punktów.Pierwszy bieg to 2 pkt minimum liczę. Nie tak dawno na torze w Leicester, ale już w ekipie rakiet bardzo dobry występ (3,2*,1*,3,3) 15+2. Moim zdaniem Scotty zakręci się koło &quot;dwucyfrówki&quot; Wprawdzie kilka dobrych riderów dziś pojedzie i jest na kim tracić, ale mam nadzieję, że linie pokryję ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Thomas Joergensen over 7,5 @ 1,7⛔
Jacob Thorssell over 10,5 @ 1,65 iForbet✅


O tych dwóch zawodnikach pisałem kilka postów wyżej, więc jeśli ktoś potrzebuje tamtej analizy, to scrollem w górę w strony. Jeśli chodzi o Duńczyka to jedzie u siebie, rywalem Leicester, a ta ekipa na wyjazdach niczego wielkiego nie prezentuje. Joergensen w dobrej formie, tak jak pisałem i regularnie przywozi, coraz więcej punktów. Dzisiaj linia wyższa, ale mimo wszystko nie powinno być jako strasznie trudno, bo ma łatwy bieg 8, gdzie powinien przywieźć komplet punktów, a w pozostałych 2x2 i 1x1 i mamy do przodu, a jestem zdania, że coś jeszcze wygra.
Szwed z kolei jedzie 5x z urzędu, bo będzie zz-etka za Mastersa po raz kolejny. Plusem jest, że dostanie ją prawdopodobnie wtedy, gdy będzie jechał razem z rezerwowym, więc nie straci punktów. Do tego omija bieg 13, a leci w 14, więc idealne ustawienie. Poole ostatnio popisało się z Rakietami u siebie, więc spodziewam się, że dzisiaj 11pkt jeden z liderów Wilków zrobi, zwłaszcza że duże szansę na 6 start.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Erik Riss over 8,5 @ 1,90 iForbet✅12

Gram na Niemca, bo ten w niezłej dyspozycji. Ostatnio Leicester często jeździ, a Riss pojechał dwa razy na wyjazdach. 8pkt w Somerset i 7pkt przeciwko KL, i w obu przypadkach w 5 startach. Dzisiaj też tyle razy pojedzie, bo nadal Lwy korzystają z zz-etki za Pawła Przedpełskiego. Tyle że dzisiaj jedzie u siebie, więc powinno być łatwiej o punkty. Jedyny minus, to rzecz jasna 3x biegi z Nilssonem w parze, bo ten mocny u siebie, ale mimo wszystko jest w stanie przywozić rywali. Niby przeciwko nim Belle Vue, ale bardziej z nazwy niż rzeczywiście, bo nie ma Cook&#39;a, Fricke&#39;a i Tungate&#39;a. Tego pierwszego będą z zz-etki zastępować, a pozostałych miejsca zajęli Starke i Nicholls, a więc raczej osłabienie dla Asów z Manchesteru. Mam też nadzieję, że Riss nie poleci jako zz-etka w biegu 13, bo tam mega trudno o punkty, ale jakoś wcześniej, np. w biegu 4, gdzie miałby dwóch rezerwowych.
Generalnie pięć startów i 9pkt do zdobycia, więc nie jest to wielki problem. 4x2 i 1x1 i już jesteśmy w domu, a stać go na trójki, zwłaszcza w domu.

Mecz o 21.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Swindon Robins - King&#39;s Lynn Stars 20:30 eleven
Bradley Wilson-Dean vs Kai Huckenbeck (2) 2.00 forbet zwrot

Swindon sie dziś przejedzie po gwiazdkach, w składzie jakim przyjechali nie liczę na cuda.
Kai Huckenbeck dla mnie jedna z niewielu postaci w barwach gości który się dziś tu może postawić, w ostatnim meczu tych drużyn fajny występ 12+2 (3,1*,2*,3,u,3)- co prawda pod szóstką, dziś wystawiony na czwórce.. jednak liczę ze powalczy.
forbet daje go w parze ze słabiutkim Bradleyem Wilson-Deanem
ten u siebie: 3 (0,1,2,w/u) przeciwko asom, z piratami: 4+1 (2*,1,1,0) i z gwiazdami 2 (0,0,1,1)
Kurs 2.00 na niemca w mojej ocenie trzeba zagrać : )
rozważam &quot;płatny&quot; komplet Doyla @ 2.02 ✅
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Swindon Robins - King&#39;s Lynn Stars 20:30 eleven
Bradley Wilson-Dean vs Kai Huckenbeck (2) 2.00 forbet zwrot
Swindon sie dziś przejedzie po gwiazdkach, w składzie jakim przyjechali nie liczę na cuda.
Kai Huckenbeck dla mnie jedna z niewielu postaci w barwach gości który się dziś tu może postawić, w ostatnim meczu tych drużyn fajny występ 12+2 (3,1*,2*,3,u,3)- co prawda pod szóstką, dziś wystawiony na czwórce.. jednak liczę ze powalczy.
forbet daje go w parze ze słabiutkim Bradleyem Wilson-Deanem
ten u siebie: 3 (0,1,2,w/u) przeciwko asom, z piratami: 4+1 (2*,1,1,0) i z gwiazdami 2 (0,0,1,1)
Kurs 2.00 na niemca w mojej ocenie trzeba zagrać : )
rozważam &quot;płatny&quot; komplet Doyla @ 2.02 ✅
zrobili po 4 pkt -ale jedną &quot;3&quot; miał Bradley Wilson a Huckenbeck żadnej więc PRZEGRAŁEŚ w forbet .
Nie dopisuj sobie +plusika na jakimś &quot;widzimisiu- rozważam&quot; , bo gdyby Doyle nie zrobił płatnego kompletu pewnie nic byś nic dopisał .Daruj sobie takie &quot;TANIE &quot; chwyty na tym forum
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Nie no zwrot przy zwykłej parce w H2H w meczu. Trójki mogą mieć zastosowanie w turniejach (decyduje miejsce) i przy zakładach na top ridera w meczu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Thomas Joergensen over 4,5 @ 1,67✅
O Duńczyku kilka razy pisałem, więc nie będę powtarzał. Taką linię powinien pokryć w 4 startach programowych, a dzisiaj Gwiazdy dodatkowo jadą z zz-etką za Huckenbecka i mogą to zrobić Joergensen, Jonasson i rezerwowi. 5 startów, a zatem wystarczy w każdym przywieźć punkt, czyli prosta sprawa.
Rye House Rockets +6,5 @ 1,85 iForbet⛔

Rakiety walczą o play-offy, więc dla nich każdy mecz jest mega ważny. Wiedzą też, że forma Poole wzrosła, a do tego Piraci mają łatwy mecz z KL, więc punkty wpadną. Rakiety dzisiaj bez Harrisa, za którego będzie można zastosować pełne ZZ. Kadra wyrównana, bo Nicholls, KK, Wells i Barker to uznane nazwiska na Wyspach. Do tego dobra rezerwa w postaci Morleya i wiekowego, ale skutecznego Robsona.
Belle Vue nadal bez Fricke&#39;a, za którego jest zz-etka, ale nie może z niej jechać Bjerre, więc spore osłabienie. Do tego dzisiaj miejsce Worralla zajmie jako gość Charles Wright i to też uznaję za osłabienie Asów, zwłaszcza w Manchesterze, gdzie Steve jeździ bardzo dobrze.
Dla mnie mecz taki 50/50, ale wiadomo, że BV mają atut własnego toru, jednak 42pkt spokojnie Rakiety są w stanie zrobić i dlatego warto pobrać do dubla.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Swindon -Wolverhampton 2 kurs 3,25 iforbet ⛔
dla mniej odważnych +6,5 wolverhampton 1,75 iforbet⛔
Spodziewam się dziś bardzo wyrównanego meczu za sprawą słabych rezerwowych w zespole gospodarzy .U gości z/z za Schleina więc raczej to jest handicap. Przewagę zrobią u gości rezerwowi .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom