>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SGB Premiership 2017 - MAJ

Status
Zamknięty.
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Jason Doyle over 11 @2.2 Betsson✅

Jason mimo ze ma 2 biegi z Fredka to bedzie dzisiaj ciagnac wynik. Jest w bardzo wysokiej formie mamy wysoki kurs. Sproboje przy 11pkt mamy zwrot a jego stac na ponad 10 pkt tym bardziej w Anglii gdzie jezdzi wysmienicie.

Jacob Thorssell - Nick Morris 0:3 typ: 2 @1.65 Betsson
✅

Morris bedzie jendym zawdonikow, ktory bedzie ciagnal wynik. Trudny bieg 13 ale w miare latwy 4. Jacob w parzec ze Schleinem, ktory bedzie mu urywac oczka jest w dobrej dyspozycji bardzo latwy bieg 14 jednak ja tu licze na co innego. W druzynie gospo jest kliku kandydatow do biegu 15 w druzynie gosciu Morris bankowo 5 startow do tego mam 3pkt handi, a stac go tez zeby sie zakrecic w okolicach 10pkt dlatego sproboje.

Fredrik Lindgren - Jacob Thorssell 1 @1.5 Unibet
✅

W jakiej formie jest Fredka kazdy wie jedzie dzisiaj 2x z Doylem Jacob 1x licze jednak ze ten drugi potraci troche na rzecz Schleina niby jego dwa ostatnie mecze bardzo dobre (dwa razy komplet 15pkt i 12 pkt, jednak przeciwnicy marni) ale tutaj jest roznica klasy. No i ten 15 bieg nawet jak oboje tam sie zamelduja, czego bym nie chcial ???? to mysle ze Fredka rostrzygnie to na swoja korzysc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Edward Kennet over 4.5 @1.95 Betsson⛔

Co prawda to jest zawodnik sowjego toru, robi tam po 10 pkt ale wg mine linia grubo za niska w iforbet jest 6.5, kurs mi sie podoba. Jedynie 13 bieg ma trudny ale i moze tam urwie z 1 pkt. takze jakas dwojka i same jedynki i jest ok
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
L.Bjerre - E.Kennett 1 2,00 iforbet

Idę w stronę Duńczyka. Kennett to zawodnik swojego toru. Na wyjazdach traci strasznie dużo. Bjerre na swoim torze póki co 1,6pkt na bieg więc wygląda to w miarę ok. Ciut łatwiejsze biegi chyba tez ma Bjerre. Kennett dodatkowo bardzo możliwe,że będzie tracił na swoich pkt bo jedzie 3x z Robsonem i raz z Nichollsem.

E.Kennett poniżej 6,5 (pierwsze 4 starty)
Swindon

= 1,61 po podatku STS

Bardzo fajny kupon mi z tego wyszedł. Może kurs nie najwyższy ale patrząc jak spisuje się zespół Swindon i z kim dzisiaj jada noi to trudno mi sobie wyobrazić żeby tego nie wygrali. Wychodzi mi ich wygrana minimum 10 oczkami.Doyle , Bellego i Morris liderzy z prawdziwego zdarzenia na swoim owalu średnie ponad 2pkt. Co ważne rezerwowi na podobnym poziomie.


R.Wells poniżej 6,5

Swindon (-6,5)

= 2,83 iforbet

Wells dzisiaj strasznie trudne biegi. Jak nie Harris ze swojego zespół + mocny przeciwnik to jak pozbywa się Bombera wpada na Batesa. 4-5pkt w zasięgu ale o więcej strasznie trudno.
Swindon wyżej coś tam wspomniałem.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Swindon Robbins - Somerset Rebbels Handicap 1 (-3.5) @1.83 1xbet

Swindon na czele z Doylem i Morrisem do tego swietny u siebie Bellego. U gosci jest Hougard i Grajczonek ale na wyjezdie oni traca sporo. W Angli wlasnie liderzy jada z liderami a rezerwowi z rezerwowymi takze widze tu ogromna przegwage u Swindon. Tak jak Radula pisze rezerwowi na podbonym poziomie ciezko mi widziec sobie inny rezultat niz win gospodarzy dla mniej odwaznych wisi na 1 jeszcze @1,57 zastanawia mnie fakt takich rozbieznosci w kursach pomiedzy bukami polskimi a zagranicznymi (@1,22-@1,57) no ale ja to pobieram.

edit: Sprawa wyjasniona, popadalo.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lewis Rose(-1,5) - Adam Ellis 1 @ 1,95 iforbet
Rose u siebie to solidny zawodnik. Zdarzały mu się mecze ze zdobyczą 8 czy 9 oczek w 4 startach. Jedzie 3x w parze z Holderem. Kangur powoli wraca do formy, ale mimo wszystko wiele razy przyjeżdżał Rose przed nim w tym sezonie, tylko kluczem jest start, bo Crispy lubi jeździć zespołowo. Poza tym jedzie w łatwym biegu 8 i tam obowiązkiem jest komplet punktów. Do tego tacy rywale jak Wilson-Dean czy Sarjeant obowiązkowo do pokonania i liczę też na wygraną w bezpośrednim starciu.
Ellis w tym sezonie nic ciekawego nie pokazuje. Do tej pory zdobywał dwa razy po 6pkt na dwóch wyjazdach - w Poole, czyli na znajomym sobie torze i w Somerset, gdzie byli słabi rywale. Dzisiaj trudni przeciwnicy i jeśli wszystko się sprawdzi, że pojedzie z numerem 3 to będzie dobrze. Rywale trudni, do tego na rezerwie KL jest Huckenbeck, a Niemiec jest w gazie, więc tutaj 3-4pkt z jego strony i przy normalnej postawie Rose&#39;a, to powinno wystarczyć, bo mi się tutaj widzi wynik 6/7:3/4 na korzyść gospodarza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom