>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Sevilla 2-0 Villarreal 29.I.2006r

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
17:00 Sevilla - Villarreal 2-0

kursy:
betandwin.com - 2.20; 3.15; 3.05
Sportingbet - 2.25; 3.10; 3.00
Unibet - 2.20; 3.20; 3.25
Bet-at-home.com - 2.25; 3.10; 3.10

zapowiedź:
Niezwykle interesująco zapowiada się niedzielny pojedynek Sevilli z Villarreal.
Obydwa kluby walczą o miejsce w europejskich pucharach i w tabeli dzieli je różnica zaledwie dwóch punktów, więc emocji na Ramon Sanchez Pizjuan na pewno nie zabraknie.

Nieco lepiej w ostatnim czasie spisują się gospodarze, którzy wygrali w Santander z Racingiem, a wcześniej stawili zacięty opór Realowi Madryt. Z kolei Żółte Łodzie Podwodne ograły w poprzedniej kolejce Osasunę Pampeluna, lecz straciły z powodu kontuzji Jose Mari. Tym samym nieco więcej atutów jest po stronie piłkarzy Juande Ramosa, ale wynik powinien być sprawą otwartą aż do ostatniego gwizdka sędziego.


sędzia: Alfonso Pino Zamorano

Przewidywane składy
Sevilla: Palop (B), Alves, Ocio, Dragutinovic, David, Marti, Maresca, Navas, Adriano, Kanoute, Fabiano, Notario (B), J. Navarro, Sales, Jordi, Puerta, Jesuli, Kepa

Villarreal: Viera (B), Venta, Alvarez, G. Rodriguez, Arruabarrena, Cazorla, Sorin, Senna, Riquelme, Forlan, Barbosa (B), Josemi, Pena, Calleja, Guayre, Roger, Tacchinardi

Moja analiza:
Mecz z kategorii extremalne. Goście jeszcze w Sevilli nie wygrali. Goście w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych nie strzelili ani bramki. Stawiam na gospodarzy z podpórką. Na szerszą analize brakuje mi czasu. Sorry.

bilans międzyklubowy: 4-0-0

Mój typ: 1x ✅
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
[center:dda869b306] Sevilla FC - Villarreal 2:0 (1:0)
1:0 Luis Fabiano 30 min.
2:0 Frederic Kanoute 58 min.

Zółte kartki:
37&#39; Josico -Villareal
45&#39; G. Rodriguez -Villareal
45&#39; Josico -Villareal (2 zółta, w konsekwencji czerwona)
[/center:dda869b306]

Podsumowanie Gospodarze dość pewnie pokonali drużynę Żółtych Łodzi Podwodnych. Villarreal całą drugą połowę grał w &quot;dziesiątkę&quot; po wyrzuceniu z boiska Josico. Dobrze zagrał w tym meczu Jesus Navas, który zaliczył dwie bardzo ładne asysty.

Pierwszy gol padł w 30. minucie meczu. Jesus Navas ze skrzydła dobrze podał do wychodzącego sam na sam Luisa Fabiano. Brazylijczyk bardzo precyzyjnie strzelił po długim rogu, piłka przed wpadnięciem do bramki odbiła się jeszcze od słupka. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę z boiska wyrzucony został Josico. Ten zawodnik zarobił dwie żółte kartki w zaledwie 8 minut...

Druga bramka padła w 58. minucie. Jesus Navas znowu ładnie pobiegł skrzydłem tym razem dośrodkował z prawej strony na długi słupek. Tam stał Frederic Kanoute, który ładnie zamykał akcję i strzałem z woleja nie dał szans Sebastianowi Vierze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom