>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Serie A - 8 Kolejka

Status
Zamknięty.
funio25 0

funio25

Użytkownik
Juventus-FC Torino 1 1.52
Myśle ze juve po wygranym meczu u siebie z Realem bedzie ciezko pokonac.
Tym bardziej ze atutem jest wlasne boisko.
Piłkarze Starej Damy powinni bez problemów pokonać Torino
 
simons 646

simons

Forum VIP
Juventus - Torino
X 4/10
Co do tego spotkania to gory pisze ze ja sobie odpuszczam ... to jest derby i ostatnio na 2 derbach jakie gralem troche kasy wtopilem wiec derby rzadza sie wlasnymi prawami, wole po prostu obejrzec mecz i nic nie stawiac ???? . Przejdzmy do rzeczy.
Juventus ostatnio wygralo z Realem 2-1 u siebie, lecz przegladajac skroty to bylo w tym troche farta ... Real mial sporo okazji lecz zabraklo wykonczenia akcji, moim zdaniem powinien pasc remis w tym meczu. Torino ostatnio w lidze bardzo &quot;cierpi&quot; ... ostatnich meczach o ile pamiec mnie nie myli anulowano im ze 2 bramki ktore w zasadzie powinny byc zaliczone ... moglo to zmienic wynik niektorych spotkan czyli na pewno czuja potrzebe wygrania. DO Juventusu wraca Camoranesi co jest wielkim plusem dla biało-czarnych, w Torino jednak zagra Rosina ktory mial probelmy z kolanem. Mysle ze mecz bedzie dosyc wyrownany i w koncu zakonczy sie remisem ... mimo wszelkich staran obu druzyn.
Siena - Catania
X 5/10
Under 2.5 7/10
0-0 1/10
1-1 1/10
Troche remisowo dzis. Catania 2ga w lidze ... wielkie zaskoczenie, ostatnio nabiegala sie i wygrala derby z Palermo. Siena w ostatnim spotkaniu odniosla porazke z Genoa 1-0. Co do underku wystaczy spojrzec na bilans bramek Siena 5:4 , Catania 7:4 ... srednio na mecz wychodzi cos lekko powyzej 1 gola ... Taktyka Catani jest czesto defensywna w tym wypadku mysle ze beda sie starali wywiezc te 3 pkt ... ale bez wiekszego skutku. Co do skladow to u gospodarzy pod znakiem zaptania jest wystep Codrea z kolei u do gosci najprawdopodobniej wroca Ledesma i Paolucci. Sklady wiec wygladaja dobrze. Siena jak to Siena sporo remisow ugrywa i tym tez sie kieruje w tej analizie bo ostatni remis zaliczyli 5 meczy temu. Catania poki co dobrze gra ale mysle ze jej miejsce bedzie jednak srodkowa strefa tabeli ... bo juz powoli widac ze &quot;siostry&quot; zaczynaja sie budzic ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Torino
Dziś o 20.30 Juve rozegra w ramach 8 kolejki serie A mecz derbowy z Torino. Wiadomo że takie mecze niezależnie od tego w jakiej formie jest dana drużyna i jaka pozycje zajmuje wzbudza pospolitą mobilizacje wśród kibiców i piłkarzy. Stara Dama podchodzi do meczu z podbudowanymi moralami bo wtorkowym zwycięstwie w wielkim stylu z samym Realem. Jednak nikt tu nie zapomina że pomimo tego zwycięstwa w lidze Juve od 2 kolejek nie zdobyło nawet punktu.. Jeżeli chodzi o sytuacje kadrowa to niewiele sie zmieniło, do listy kontuzjowanych dołączył Marchisio ( około 25 dni) dobra wiadomością jest powrót do zdrowia Camoranesiego który jednak w tym meczy jeszcze nie zagra. W taki oto sposób w ataku zacznie Alex z Amaurim - duet który zaczyna coraz lepiej sie rozumieć ???? ewnetualnie któregoś z nich w 2 połowie zmieni Iaqiunta. W pomocy za Marchisio zagra młody zdolny De Ceglie, zaś obrone mają trzymać Chielini i Legro. Szkoda mi jedynie Giovinco, piłkarza który ma wszystko by stać sie wielką gwiazdą.. wszystko poza zaufanie trenera Ranieriego. Jeżeli chodzi o sytuacje Torino to jest ona delikatnie mówiąc nieciekawa. Poza wygrana w pierwszej kolejce z Lecce 3-0 potem były już tylko słabsze występy, a w ostatniej kolejce blamaż u siebie ze słabiutkim Cagliari 0-1 ( warto dodać że po meczu zostali wygwizdani przez kibiców). Trener nie ukrywa że głównym celem na bieżący sezon jest utrzymanie się w lidze. Historia derbów Turynu sięga już ponad 100lat, a oba zespoły grał ze sobą już 133 razy ???? Stara Dama jako gospodarz wygrywała 32 razy 18 razy, padł remis, a 16 razy wygrywali lokalni goście. Warto również wspomnieć że od 13 lat Torino nie wygrał derbowego meczu. Mam nadzieje że bedący w słabe dyspozycji piłkarze i dziś nie dopiszą choćby punktu do swojego dorobku. Licze także że zobaczymy to Juve z meczu z Realem, które wykona dziś kolejny krok w celu zażegnania kryzysu. Kurs 1,50 jest jednak chyba nie warty nerwów :p grałem Juve we wtorek z Realem po kursie 2,80 a dzisiaj to hmm... pamiętajmy że to są derby i żądzą sie one swoimi prawami, ale myśle że Juve spokojnie podtrzyma trwającą już 13 lat dominacje w Turynie ????

Przewidywane składy
Juventus (4-4-2): Manninger - Grygera, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro - Salihamidzić, Sissoko, Nedved, De Ceglie - Amauri, Del Piero
Ławka: Chimenti, Mellberg, Ekdal, Ariaudo, Marchionni, Giovinco, Iaquinta

Torino (4-4-1-1): Calderoni - Diana, Di Loreto, Natali, Pisano - Abate, Zanetti, Dzemaili, Rubin - Rosina - Bianchi
Ławka: Fontana, Colombo, Obgonna, Samuel, Barone, Abbruscato, Amoruso

Sędzia : Gianluca Rocchi

Moje Typy:
Juventus - Torino 1 @1,52
Strzeli bramke : Amauri @2.30

Siena - Catania under2,5 @ 1.60
 
simons 646

simons

Forum VIP
Juventus - Torino
X 4/10⛔
Siena - Catania
X 5/10 2.90 ✅
Under 2.5 7/10 1.60 ✅
0-0 1/10 ⛔
1-1 1/10 5.25 ✅
Siena Catania praktycznie tak jak myslalem ... chociaz Catania przyfarcila patrzac po posiadaniu pilki i strzach o ile pamiec mnie nie myli bylo jakos 65-35 % pilki a strzaly to kolo 22 do 3 ... z relacji slyszalem ze Siena zaslugiwala na wygrana.
Z kolei obejrzalem 1 polowe JUventusu ... to cisneli troszke przez pierwsze 25&#39; , Toro znow pokrzywdzone ... Bianchi zostal przylapany na spalonym ktorego nie bylo a sytuacja wygladala jakby mial byc sam na sam ... do tego to co Manninger odwalal na bramce sklonilo mnie na postawienie na x2. Calderoni pieknie bronil bramki przez 1 polowe ... ale coz skonczylo sie 1:0 wiec gratuluje Mad trafnych typow ... ale po tym co pokazali w 1 polowie to zdecydowanie nie zespol na gorna czesc tabeli poki co - moim zdaniem.
Dzisiaj ladne meczyki ???? miedzy innymi zapewne dlugo oczekiwane przez wszystkich xD Lazio - Napoli ???? takze cos sie wymysli ;)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Co myślicie o meczu Inter - Genoa. Genoa to bardzo ciekawy zespół z tego względu, że wygrał wszystkie mecze u siebie (w tym z Milanem i Roma ???? ), natomiast przegrał wszystkie na wyjeździe.... Czy dajecie szanse na punkt Genoi ?? Chcę zagrać na Inter, który jest w bardzo dobrej formie ostatnio.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Udinese-AS Roma
Typ : Roma strzeli gola ? TAK
Kurs : 1,35
FORTUNA ✅✅ WYNIK 4:1 ✅✅

Dzisiaj z meczów Serie A zagram nieco bezpieczniej bo uważam że mecze są tzn będą wyrównane. Roma spisuje się fatalnie, przegrała ostatnio z Interem 0:4, by potem już po nieco lepszej grze w obronie uznać wyższość Chelsea na Stamford Bridge 0:1. Jednak i tak niczego to nie daje bo wizerunek w chwili obecnej jest fatalny. Miałem przyjemność obejrzec mecz Chelsea-Roma i w ofensywie jedynie było widać Tottiego który starał się dograć dobre piłki do partnerów i raz mu się to nawet udało ale Brighi został zablokowany i to w sumie tyle jeśli chodzi o ofensywe bo strzały z dystansu to raczej ... nie można nazwac strzałami ;) W lidze ostatnią bramkę udało im się strzelic 28 września w meczu z Atalantą!!! W środowym meczu było widać poprawe w grze obronnej Galliorossich więc być może teraz będzie widac poprawe w ofensywie i Roma coś ukuje wkońcu bo przecież taki kawal czasu bez gola to wstyd. W meczu z Chelsea kontuzji doznał Aquilani i Spaletti ma kolejne kłopoty, dołączył on do niedostępnych na ten mecz Baptisty i Cassettiego. Ponadto zawieszony jest Mexes ale jego pewnie zastąpi Juan.
Teren w Udine wyraźnie leży Romie bo strzelają tam gole jak na zawołanie, w ostatnich 12 wizytach strzelili przynajmniej jedną bramkę a niejednokrotnie było ich więcej które dawały zwycięstwa jak w poprzednim sezonie 3:1. Ostatni raz nie strzelili tam gola 19 stycznia 1997r. Teraz zdaje sobie sprawe że będzie trudniej bo forma Romy jest jaka jest ale napewno stac ich na odblokowanie więc ja tak stawiam, Udine także jest po meczu pucharowym z Tottenhamem.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Atalanta - AC Milan
0:1​


Dzisiaj czekają nas kolejne pojedynki w ramach VIII kolejki Serie A. Ciekawie zapowiada się spotkanie Atalanty z Milanem. Gospodarze zajmują w ligowej tabeli siódme miejsce z dorobkiem 13 punktów. W ostatnim spotkaniu zremisowała z Chievo (wyjazd) 1:1. Kolejkę wcześniej Atalanta pokonała u siebie Sampdorię 4:2. Milan w lidze zajmuje aktualnie 6 pozycję z dorobkiem również 13 punktów. W ostatnim spotkaniu pokonali u siebie Sampdorię 3:0 a kolejkę wcześniej zremisowali bezbramkowo z Cagliari. W ostatnim sezonie w pierwszym spotkaniu obu drużyn lepsi okazali się piłkarze Atalanty wygrywając 2:1. W następnym pojedynku lepsza znowu była Atalanta – wynik również 1:2. W tym sezonie jeśli Milan nie chce zacząć tracić dystansu do czołówki musi myśleć o zdobyciu kompletu punktów w dzisiejszym spotkaniu. Choć to na pewno nie będzie łatwe. W ostatnich czterech pojedynkach między tymi drużynami aż trzy razy lepsi okazywali się gracze Atalanty. W zespole gospodarzy nie zobaczymy dzisiaj kontuzjowanych Antonino D&#39;Agostino oraz Alessio Manzoniego. W Milanie zabraknie Senderosa, Kaladze i Nesty. Do gry powraca Gattuso.
Milan podbudowany ostatnimi zwycięstwami w lidze oraz pucharze Uefa powinien dzisiaj podtrzymać tę serię i zdobyć dzisiaj 3 punkty. Jednak bilans spotkań między dwójką dzisiejszych rywali mówi nam coś innego. Ja jednak sądzę, że Milan z coraz lepiej spisującym się Ronaldhino powinien sięgnąć dziś po wygraną.

Moja propozycja:
AC Milan✅✅✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co myślicie o meczu Inter - Genoa. Genoa to bardzo ciekawy zespół z tego względu, że wygrał wszystkie mecze u siebie (w tym z Milanem i Roma ???? ), natomiast przegrał wszystkie na wyjeździe.... Czy dajecie szanse na punkt Genoi ?? Chcę zagrać na Inter, który jest w bardzo dobrej formie ostatnio.
VS

⚽ Inter Mediolan-Genoa
Typ : poniżej 2,5 gola
Kurs : 1,85
FORTUNA ✅✅ WYNIK 0:0 ✅✅

Jeżeli chodzi o grę Interu to grają jak swego czasu Chelsea pod wodzą Mourinho a więc bardzo brzydko ale skutecznie. Genoa jeszcze nie zapunktowała w meczu wyjazdowym , ale za to jest skuteczna na swoim stadionie gdzie pokonała Milan i Rome własnie. Co prawda Inter w ostatniej kolejce rozgromił Romę na wyjeździe aż 4:0 , ale w Champions League męczył się okrutnie z Anorthosisem Famagusta ostatecznie wygrywając 1:0 po bramce Adriano. Dla mnie ta drużyna będzie grała głównie dobrze z tyłu a przecież mają w bramce julio Cesara który broni ostatnimi czasy świetnie , a Mourinho wielką wagę przywiązuje do taktyki a w niej kładzie głównie nacisk na dobre zorganizowanie. Jeżeli chodzi o absencje w tym meczu to w Interze zabraknie Jimenez, Figo, Rivas, Vieira, Cambiasso. Osłabienia sa owszem ale kadra bardzo szeroka jak sam Jose przyznaje i nieraz ma ból głowy kogo wystawic do składu. Ich dzisiejszy rywal Genoa będzie musiała sobie radzic bez Paro, Modesto, Olivera, Palladino, Milanetto. Szczególnie linia ataku została osłabiona bo przeież Oliveira i Palladino to gracze nietuzinkowi, a samym Milito bedzie ciężko coś strzelic Julio Cesarowi. Spodziewam się że Genoa przyjedzie na San Siro z myślą aby utrzymać jak najdłużej wynik bezbramkowy i liczyć na kontry. Inter także zapewne nie rzuci się jakoś na rywala a czy wygra to już jest sprawą otwartą. Jak dla mnie najlepszym typem w tym meczu jest under 2,5 gola po ładnym kursie 1,85 bo każdy wynik może się zdarzyc a mnie się widzi tutaj jakieś wymęczone 1-0 bądź remis 1-1. Raczej fajerwerków bym się nie spodziewał po Interze w tym meczu.

Przewidywane składy :

▶INTER: Julio Cesar; Maicon, Cordoba, Materazzi, Chivu; Zanetti, Muntari, Stankovic; Ibrahimovic, Adriano, Quaresma.

GENOA: Rubinho;Papastathopoulos , Ferrari, Bocchetti; Vanden Borre, Rossi, Juric, Criscito; Sculli, Milito, Gasbaronni
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Torino 1 @1,52✅
Strzeli bramke : Amauri @2.30✅

Siena - Catania under2,5 @ 1.60✅
8)

Faktycznie Juve w pierwszej połowie cisnęło, kilka groźnych strzałów Sissoko, Alexsa ???? Torino dość chaotycznie raczej oddało pole gry, pare razy zaatakowali groźniej i emocje skoczyły bo Manninger interweniujący od czasu do czasu był trochę niepewny :p Amauri szalenie regularny napastnik zdobył po indywidualnej akcji bramkę, a bohaterem dla mnie był obrońca - Legrottaglie, patrząc na jego grę już nikt nie tęskni za Canavaro ???? Ogólnie Juve troche &quot;wymęczyło&quot; te 3ptk ale byli ogólnie zespołem lepszym. O drugim meczu wiele nie wiem ale niespodzianki widzę nie było ????

Z dzisiejszych spotkań :&gt;

Lazio - Napoli 1 @ 2.15
Jak dla mnie typ kolejki ???? Myślę że trzeba wykorzystać wysoką pozycje Napoli w lidze i łakomy kurs na ich rywali ???? Tą wysoką pozycje zawdzięczają oni świetnej grze u siebie, na wyjazdach nie jest już tak różowo. Co do Lazio to solidna drużyna, nie grająca w żadnych pucharach więc może sie skupić na lidze i sądzę ze udam im sie spokojnie ukończyć sezon w pierwszej dziesiątce. Nie wygrali oni od 2 spotkań szczęśliwie remisując 2 tygodnie temu z Lecce i przegrywając w 30 minut mecz wyjazdowy z Bolognia. Dlatego dzisiaj myślę że w końcu zainkasują komplet punktów bo nie wierze że Napoli utrzymało taka wysoką pozycje ????

Udinese - Roma
under/over 2.5 1 @ 1.85
Obydwa zespoły mogą czuć sie zmęczone gdyż grały w tygodniu w pucharach. Roma bez Cassettiego, Baptisty, Pizarro, Aquilaniego on i najważniejsze bez formy :p W ostatnich 3 meczach żadnej bramki.. Udine natomiast bardzo ładnie w lidze jak i w UEFA. Licze że jednak Roma w końcu pokarze sie z lepszej strony i będzie to wyrównany mecz.

Sampdoria - Bologna 1 @ 1,70
Sampdoria po 7 kolejkach jest nadal bez zwycięstwa :O Patrząc na nazwiska grające w tym zespole to niebywałe. W czwartek wygrali z Partizanem w UEFA 1-2 i sądzę ze to najwyższy czas aby przełamać sie w lidze ???? Okazje maja ku temu doskonała bo podejmują słabiutką Bologne.. co prawda zainkasowała ona komplet w ostatnim meczy z Lazio ale wcześniej wpadło 5 porażek z rzędu.. Jak dla mnie bardzo pewny typ ????

Cagliari - Chievo 1 @ 2.10
Cagliari po fatalnym początku zaczyna powoli sie rozkręcać, wyszycy liczą że duet Acquafresca - Jede bedzie budził respekt wśród obrony rywali ???? Chievo prezentuje sie ogólnie słabo, do tej pory przeciwnicy z niższej półki a zaledwie 16 pozycja..

Inter - Genoa 1 @ 1.33
Inter to klasowa drużyna, wiedzą że w takich meczach punktów sie nie traci.. Z Genuą ciężko będzie im nie wygrać gdyż ta na wyjazdach do tej pory zanotowała same porażki :p
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zaczynamy od HITU ???? XD
Lazio - Napoli
1 4/10
Over 2.5 6/10
Ciekawie zapowiada sie dzisiejsze spotkanie. Lazio ktora wciaz ma problemy w defensywie, Delio wciaz probuje roznych ustawien ... dzis nie zobaczymy raczej na boisku gracza Foggia i Kolarova ... Rocchi znow skontuzjowany ... Napoli tylko bez Cannavaro w obronie, Reja nie wie kogo za niego wystawic. Potencjal ofensywny obu dryzn jest doskonale znany kazdemu chyba ???? Lavezzi vs Zarate mysle bedzie bardzo ciekawym pojedynkiem argentynczykow, tymbardziej ze obie obrony daja sporo jeszcze do zyczenia. Co do formy to Napoli wciaz ladniesie prezentuje, a Lazio mimo ostatnich niewypalow z Lecce i Bologna to nie grali wcale slabo ... z Lecce na pewno zaslugiwali na wiecej, a Bologna musze przyznac ze niezle zagrala mecz, ale Lazio tez nie odpuscila tylko za pozno sie obudzili. Ogolem to widze dzis Lazio w roli faworyta, a jezeli obrona i Carrizo zagraja dobrze nie powinno byc problemow z 3 punktami. Jeszcze na poczatku 2giej polowy sprobuje dac live goal dla Lazio o ile bedzie w ofercie.
Udinese - Roma
x2 6/10 1.50
Po takim kursie to chyba az zal nie postawic na x2 albo 2. Kurs wielce przesadzony, rozumiem ze Roma w kryzysie ... ale nie gra z Interem czy ManU zeby taki kurs byl. Maja wciaz problemy kadrowe - Aquilani, Mexes, Baptista ... ale licze w koncu na Tottiego. Ostatnio z Interem nie grali zle, inna sprawa ze praktycznie kazda akcja Interu konczyla sie bramka ... ale tworzyli neizle sytuacje. Udinese gralo w pucharze z Tottenhamem ogladalem kolo 70 minut to musze przyznac ze Handanovic nie meczyl sie na bramce bo nie bylo zdanego porzadnego strzalu/akcji. Z kolei na srodku pola Udinese dosyc intensywnie atakowali przeciwnikow, sporo sie nabiegali co mysle da sie we znaki. W zasadzie to do konca nie wiadomo jaki sklad bedzie Sanchez, Di Natale, Quagliarella na pewno ktorys z nich nie zagra bo wystep Pepe jest prawie pewien ... ale mozliwe ze cala 3jka zasiadzie na lawce. Roma w koncu musi zaczac cos grac, ostatnio widzialem przeblyski w ich gracze Udinese na pewno nie bede zbyt wypoczeci i po sukcesach w pucharze i w lidze kto wie czy nie zlekcewaza przeciwnika.
Kurcze no znowoz nie chce mi sie dalej analiz pisac bo za 30 minut graja :p
Takze do tego pare przemyslanych typow ????
Reggina - Lecce 1
Cagliari - Chievo 1 , under 2.5
Atalanta - Milan 2
I jak zwykle 1 niespodzianka musi byc Inter - Genoa X
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Lazio - Napoli 1 @ 2.15 ????
under/over 2.5 1 @ 1.85 we wszystkich innych spotkaniach poza tym był under xD
Sampdoria - Bologna 1 @ 1,70 ✅
Cagliari - Chievo 1 @ 2.10 ✅
Inter - Genoa 1 @ 1.33 ⛔
To Inter dał ciała po całości ???? Jako kibic Juve jednak mnie jakoś specjalnie to nie martwi ???? szczególnie zawiodłem sie na Lazio, spodziewałem sie lepszego wyniku, a może nie moge sie przyzwyczaić że Napoli podobnie jak w niemieckiej Hoffenheim grają bez respektu dla wszystkich.. Sampa w końcu pierwsze zwycięstwo zobaczymy czy teraz to będzie już regułą. Cagliari wyraźna zwyżka formy, a Roma dalej gra kaszankę czyli ciągle jest ciekawie ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Lazio - Napoli????
1 4/10⛔
Over 2.5 6/10⛔

Udinese - Roma
x2 6/10 1.50⛔

Reggina - Lecce 1 2.25✅
Cagliari - Chievo 1 2.05 ✅, under 2.5 1.60✅
Atalanta - Milan 2 1.85✅
I jak zwykle 1 niespodzianka musi byc Inter - Genoa X 4.95✅
8/13 dzis
W moich oczach Lazio zaslugiwalo na wygrana bo ogladalem do 1 bramki ... ale coz ... szkoda.
NIespodzianka udana :p
EDIT:
Komputer mi sie spalil - drugi w tym miesiacu - wiec skorzystam z chwili gdy mam dostep do neta :p
Lazio zdecydowanie przewazalo w meczu ... Napoli mialo garsc akcji na prawde moim zdaniem wynik nie odzwierciedla gry na boisku ... al neistety zabraklo tego wykonczenia u gospodarzy. Do 9 kolejki ????
PS: 2 typy w tej kolejce za kurs kolo 5 weszly (4.95 5.25) takze nie wyszlo najgorzej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom