>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sergio Martinez (46-2; 25KO) - Sergiej Dzinziruk (37-0; 23KO) WBC Diamond 12.03.2011

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP



Za tydzień mamy również drugą galę z bardzo ciekawą walką wieczoru. Otóż Sergio Martinez (46-2; 25KO) podejmie Sergieja Dzinziruka (37-0; 23KO) Stawką pas WBC Diamond w kategorii średniej. Kursy prezentują się następująco:


by: Sportingbet

Martinez zapewne ma jeden cel , udowodnić , że zasługuje na miejsce w czołówkach P4P i potwierdzenie tego , że jest świetnym bokserem. Mimo widowiskowej wygranej z Wiliamsem HBO nadal nie ma do niego przekonania , dużo zamieszania było z organizacją jego kolejnej walki , konkretnie chodziło o dobór rywala. Padło na Dzinziruka z niezłym rekordem. Zapowiada się baardzo ciekawie , zobaczymy jak będzie ;)

Zachęcam wszystkich do dyskusji ????
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Sergio Martinez - Sergiej Dzinziruk 1 1.25 co do walki Dzindziruk jest zaawansowany wiekowo, ma niepokojąco mały zasięg ramion, nie ma mocnego ciosu, jest nierozboksowany, tytuł mistrzowski zdobył u siebie w domciu na obrzydliwie nierozboksowanym Santosie, powinien go WYRAŹNIE stracić z Lukasem Konecnym i na dodatek będzie to dla niego pierwszy występ w nowej, wyższej wadze. Stawka pojedynku będzie Diamentowany Pas WBC a teraz o Sergio hee Martinez tak przyciśnie , ze z Dzindziruka posypią się wióry . Sergio ma w łapie kowadło , jest w wyśmienitej formie . Innej opcji nie widzę. Martinez łatwe zwycięstwo albo KO ---Pomogłem ? Podobała się analiza lub typ na plus ? Kliknij: &quot;Dzięki&quot;
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Przyznam się szczerze , że gdy dowiedziałem się o tej walce to pierwsze co przeszło mi przez myśl to fakt iż Martinez znowu myśli zafundować efektowne KO , takie jak Wiliamsowi. Dzinziruk w bokserskim świecie jest dość mocno niedoceniany , takie jest przynajmniej moje zdanie. Patrząc na kursy bukmacherów tylko się w tym utwierdzam , że Sergiej skazywany jest na sromotną porażkę. Ale ja jednak pójdę trochę inną drogą.
▶ Sergio Martinez - Sergiej Dzinziruk Walka Cały dystans 1.40 Sportingbet
▶ Sergio Martinez - Sergiej Dzinziruk Martinez na Punkty Sportingbet

Sergio Martinez. W wielu rankingach bokser plasujący się tuż za Pacquiao i Maywetherem , walka ta ma niby dowieść tego iż miejsce na podium jest miejscem zasłużonym. Ja osobiście lubie Martineza , ale jak tak na spokojnie przeanalizować ostatnie lata kariery Argentyńczyka wcale rak owocnie nie wyglądają. Bilans wg mnie lekko ubity , rywale ze średniej półki , zresztą podobnie jak Dzinziruk. 4 ostatnie walki to remis z Cintronem , fakt faktem , że walka zostawiła po sobie głośne echo , wszyscy zgonie widzieli wygraną Martineza. Następnie przyszła porażka z Paulem Wiliamsem po dość równej walce. Następnie Martinez poszedł na tzw łatwiznę. Rok temu wypunktował głośne nazwisko - Kelly Pavlik ale należy tutaj dodać , że Pavlik był na dużym zakręcie życiowym , miał problemy z alkoholem i dopiero nie dawno udało mu się wygrać tą walkę. No i w ostatnia walka która również nam zbyt wiele nie mówi , czyli 2 rundowa walka , i kapitalne KO na Paulu Wiliamsie. Tak więc bardzo mieszane odczucia zostawiają te ostatnie walki Martineza. Martinez jest to bardzo nieprzewidywalny bokser , walczący bardzo specyficznie który nie lubi zbytnio nudnych walk. Jak ostatnio pokazał , ma z czego przyładować , ale to już musi mieć czystą sytuacje bo jakimś wybitnym panczerem to nie jest. Jutro przyjdzie mu walczyć z bardzo dobrze poukładanym technicznie i twardym Ukraińcem i nie spodziewam się aby dał radę go wyłożyć , ale po kolei.
Sergiej Dzinziruk - bokser również mocno zaawansowany wiekowo 35 lat , Pudzian wyżej o tym nie wspomniał ale 36 lat ma również Martinez. Jak przyznałem wyżej , Dzinziruk w pewnym stopniu dla mnie to anonimowy bokser. Poszukałem trochę o nim informacji i każdy zgodnie pisze , że jest to dobry , mocny twardy bokser którego ce****ą wysokie umiejętności oraz dostosowywanie się do walki. Tzn potrafi sensownie myśleć.
Jutro spotkają się dwie przeciwności. Martinez , ostatnio dużo o nim było słychać , medialna kariera nabrała tempa oraz Dzinziruk , cichy i solidny bokser ze wschodu ( czyli twardy musi być ???? ) Co za tym idzie. Obaj bokserzy rzemiosło mają opanowane w bdb stopniu , obaj są bardzo doświadczeni , obaj wiedzą , że stawka jest duża. Mi walka widzi się w trochę szachowym stylu. Żaden nie ruszy do zdecydowanego ataku , na konferencjach spokój , dużym szacunkiem się obaj darzą więc napompowanego balonika nie ma. I jeden i drugi potrafi punktować i sądzę , że to będzie klucz do wygranej , wygranej Martineza. Co prawda walczy Argentyńczyk i Ukrainiec i walczą w Ameryce więc jakimś o jakimś stronniczym sędziowaniu nie powinno być mowy. Ale ja jednak sądzę , że porażka Martineza z &quot;nieznanym szerze&quot; Dzinzirukiem nie była by na rękę wielu osobom. To jeden z tych mniejszych argumentów. Te większe to po prostu lepsza klasa sportowa Martineza , szalony , lubi atakować , myślę że to może być kluczowe do podkreślenia swojej nieznacznej przewagi w ringu i w wypunktowaniu mocnego rywala.
Martinez na punkty :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom