>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

SebuśAtakuje

S 0

sebalaka

Użytkownik
Siemka, gram glównie na unibecie (nie robią problemów z wypłatami na skrill, a pare razy u innych sie na tym przejechałem) - zaznacze jeśli będe grał u innego buka

Meczyki będe wrzucał od czasu do czasu, dyscypliny różne, aczkolwiek głównie z moich typów polecam te z piłki nożnej ????
 
S 0

sebalaka

Użytkownik
Generalnie nie mam problemu jak ktoś ma inne zdanie jak ja, możecie troszke zaśmiecić mi temat, licze jednak, że będzie to dyskusja na poziomie...
i Kończymy spam ????
Zaczynamy typowanie:
 
S 0

sebalaka

Użytkownik
Live (stan 2-0 w setach dla Francji)

ŚWIAT: Liga Światowa - Play Offy

Polska vs Francja

@5,6 unibet - Polska wygra mecz ⛔

jeszcze mam nadzieje, że złapie kurs z 10 w 3cim secie ;)


aczkolwiek po przeczytaniu regulaminu to porada

na dziś coś takiego znalazłem ????

POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa - Kolejka 1
Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Typ: Lech Poznań (-1) @ 2,5 ⛔
Dałbym wieksze handi, ale z tego co wiem Lech gra bez Linettiego, ostatnio można było zauważyć, że bez tego zawodnika gra z przodu, gra kombinacyjna siada... bardzo możliwe, że zobaczymy Thomalle jak i Robaka w 1 skladzie, powinni pokryć handi ????


////

No cóż nie ma co się rozpisywać, totalna porażka, jutro więcej przegranych!! :p
 
S 0

sebalaka

Użytkownik
Dobra to Polskiej się dziś nie tykam, pucharowicze... może być różnie
SZWECJA: Allsvenskan
Norrkoping - Göteborg
Norkoping win @ 2,45
Gram dziś na tą drużynę analogicznie -&gt; Goteborg 0-0 ze Slaskiem, mieli gladko wygrac a tu mala niespodzianka (szkoda, ze Wrocławianie czegoś im nie klepneli), wg mnie odpuszczą ten mecz -&gt; Dla Norkoping będzie to szansa do zrównania się z liderem (Goteborgiem) i wg mnie wygrają, z ciekawostek tydzień temu te druzyny graly ze soba w Goteborgu i padł wynik 0 - 0, czas na 2ga przegrana Goteborga w lidze, przegrana z bedacym w dobrej formie Norkopingiem !
 
Do góry Bottom