>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sebastian Sylvester (34-3, 16KO) - Daniel Geale (24-1, 15KO) 07.05.2011

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Do swojej kolejnej już obrony pasa IBF w wadze średniej stanie Niemiecki mistrz Sebastian Sylvester. Geale to obowiązkowy pretendent , co widać już po kursach. Obaj pięściarze nie są panczerami , wiadomo jak każdy bokser potrafią znokautować , ale nie jest to ich znak rozpoznawczy. Szczególnie Sylvester , którego znakiem firmowym jest ultradefensywa , a dopiero potem atak. Na pierwszy rzut oka wydaje się , że będzie długa walka. Zdaje sie , że Sylvestrovi potrzebne jest aby prze boksować 12 rund. Walczy u siebie , za nim stoi Sauerland więc chyba nic złego się nie może mu stać , no chyba , że jakieś KO :]

Kursy , tradycyjnie ze Sportingbetu wyglądają tak :




Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Przyznam szczerze , że Geale to trochę dla mnie mało znany bokser , Sylvestra kilka razy w akcji już widziałem , i niczym nie zachwyca , no może świetną obroną. Ale to jest mało widowiskowy boks. Patrzę na bilans Gaela i z tego co widać , nie kombinuje , tylko walczy z kim ma walczyć. Kursy ciekawe na walkę , dość wysoki na Sylvestra co świadczy o tym , że powinno być ciekawie. Muszę , jeszcze obejrzeć tego Geala ale na pierwszy rzut oka to chyba zapowiada nam się walka w całym dystansie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Obejrzałem walki Geala i według mnie Sylvester po kursie 1.65 jak najbardziej do grania .Sebastian nie da się znokautować jak Karmazin dał się Gealowi a to oznacza jedno wygrana Sebastiana.Tak czy siak nawet jak by mu nie szło w walce i tak przekręca Geala.Wujek Sauerland już o to się zatroszczy nie odda pasa u siebie w domu,taki kurs biorę.Sam Daniel podkreśla w wywiadach -mówi Geale. - Muszę z nim wygrać wyraźnie, bo jeżeli walka będzie wyrównana, to wiem, że nie wygram na punkty.Wałka czuć na odległość jak by nie szło Sebastianowi a pas zostanie w domu takie jest moje zdanie.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
ABRAHAM PRZEKONANY, ŻE PAS ZOSTANIE W NIEMCZECH




Były mistrz IBF w wadze średniej, Arthur Abraham (32-2, 26 KO), jest absolutnie przekonany, że tytuł, który kiedyś należał do niego po sobotniej walce nie opuści Niemiec. Na gali w Neubrandenburgu mistrz Sebastian Sylvester (34-3-1, 16 KO) zaboksuje z bodaj najgroźniejszym rywalem w karierze - Australijczykiem Danielem Geale (24-1, 15 KO).
- Geale to bardzo mocny przeciwnik, ale Sebastianowi nie powinie się noga przy występie przed własną publicznością - uważa Abraham. - Sylvester wygra i pas, który kiedyś należał do mnie zostanie w Niemczech. Źródło bokser.org
-Jedynie co musi Sebastian zrobić to prze boksować 12 rund i wiadomo jaki będzie werdykt ,według mnie wałka nie musi być i Sebastian może wygrać zasłużenie kurs 1.65 biorę z pocałowaniem reki .
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Moje propozycje na Sobotni wieczór z walkami z Boksu- Sylvester 1.65⛔ ,Manny Pac -Man 1.10✅ , over rundowy w walce Sylvester - Geale 9.5 rundy 1.30✅ , Expekt + z walk Bellator 43 - Hieron 1.80✅ , Beebe 1.30 ✅Pinnaclesports .Pac Man + over w walce bokserskiej Sylvestra = Ako 1,43 ✅ to jest chyba bank weekendowy według mnie.Powodzenia. Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Patrzę patrze i kombinuje ale tu nie ma co kombinować tylko spróbować czegoś na przeciw bukmacherom ????
:idea: Sylvester - Geale 2 2.25 Sportingbet

Nie raz , nie dwa nie sto razy czytałem i słyszałem , że Sylvester to jeden ze słabszych panujących mistrzów. W walce z Karmazinem pamiętam jeszcze jak bodajże Kostyra opowiadał o początkach kariery Sebastiana. Jak trener wprost mu powiedział , że nie ma talentu do boksu i boksera z niego nie będzie. Ten jednak swoim uporem coś tam się nauczył ale i tak jest &quot;ubogim&quot; bokserem. Walczy w sposób mało ciekawy , podwójna garda , ciosy wyprowadza raz na 20 lat a , że za organizacją gali stoją Sauerlandy to czego ma nie wygrać i nie zatrzymać pasa ? Nie raz nie dwa powtarzałem , że tam cuda się dzieją ale nei czasem i Wilfred nie pomoże. Mam nadzieje , że i dziś tak będzie. Sylvester tak na prawdę w swojej obronie pasa nie miał wymagającego i realnie wierzącego w wygraną przeciwnika. A skazywany na porażkę Karmazin go wypunktował i był dużo lepszy , ale jednak był wałek i sędziowie orzekli remis. Pamiętam jeszcze jaki dym był po walce , narożnik Karmazina coś tam się awanturował , ponoć podejrzeli jak sędziowie werdykt zmieniają ????
Co do Geala. Poczytałem , pooglądałem i co się nasuwa. ? Taki trochę szalony bokser , lubi iść do przodu , ma z czego znokautować i lubi nakręcać wysokie tempo walki. Z wolno i mozolnie walczącym Sylvestrem może okazac się to kluczem do zwycięstwa. Zasypywany ciosami z każdej płaszczyzny Sylvester będzie się bał wyjść zza gardy , więc jest szanse na wypunktowanie nawet Niemca. Reasumując. Geale wie , że ciężko będzie mu wygrać, przez te wałki , wie na czym stoi i aby wygrać musi albo znokautować Niemca , albo zdominować go w każdej z rund , jest w stanie dokonać i tego i tego dlatego stawiam na jego wygraną. Po takim kursie wole postawić na Australijczyka i nawet jak się nie uda mieć satysfakcję , że przynajmniej spróbowałem ;) Geale :!:
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Moje propozycje na Sobotni wieczór z walkami z Boksu- Sylvester 1.65⛔ ,Manny Pac -Man 1.10 ✅, over rundowy w walce Sylvester - Geale 9.5 rundy 1.30✅ , Expekt + z walk Bellator 43 - Hieron 1.80✅ ???? , Beebe 1.30✅ Pinnaclesports .Pac Man + over w walce bokserskiej Sylvestra = Ako 1,43✅ to jest chyba bank weekendowy według mnie.Powodzenia. Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki
Edit:Kolejna sobota z walkami i kolejna gruba kasa na koncie :grin:pac Man deklasuje,overek jak w masełko,Beebe poddaje przeciwnika już w pierwszej rundzie,Hieron wygrywa turniej i zgarnia 100 000 tys dolarów w następnej walce zmierzy się Askrenem o pas,tylko Sylvester zawala kupon ale to kropla w morzu wobec wygranej z innych walk :grin: gratulacje dla Konrada ze się nie bał i postawił na Geala.Zrobiłem małe podsumowanie na ostatnie 32 propozycje z walk i boksu 29 na ✅ i tylko 3 na ⛔ .:grin:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to napisze coś na razie o tej walce ????
Geale w sumie nic specjalnego nie musiał wymyślić na Sylvestra. Zrobił to o czym pisałem wczoraj , wywierał na nim cały czas presję, punktował z każdej możliwej pozycji , zdominował mistrza i zasłużenie wygrał. Sylvester wiedział , że był słabszy w tej walce , wiedział , że musi atakować a i tak mu to nie wychodziło. Walka ogólnie nawet mogła się podobać , standardowa walka bokserska ;) Bez skandalu się nie obyło , z werdyktem pani sędziny. Podczas ogłaszania wyników , znowu czułem remis. Pierwszy sędzie punktuje 110:118 dla Geala, później Duńska sędzina robi cyrk i daje 118:110 dla Sylvestra, w tym momencie zbliżenie na Sylvestra , on dziwnie spokojny to sobie myślę, że kolejny świetny wałek będzie ale jednak ostatni sędzia 112:118 dla Geala i mamy nowego , w pełni zasłużonego mistrza ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom