>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Sebastian Sylvester (34-3, 16KO) - Daniel Geale (24-1, 15KO) 07.05.2011

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Do swojej kolejnej już obrony pasa IBF w wadze średniej stanie Niemiecki mistrz Sebastian Sylvester. Geale to obowiązkowy pretendent , co widać już po kursach. Obaj pięściarze nie są panczerami , wiadomo jak każdy bokser potrafią znokautować , ale nie jest to ich znak rozpoznawczy. Szczególnie Sylvester , którego znakiem firmowym jest ultradefensywa , a dopiero potem atak. Na pierwszy rzut oka wydaje się , że będzie długa walka. Zdaje sie , że Sylvestrovi potrzebne jest aby prze boksować 12 rund. Walczy u siebie , za nim stoi Sauerland więc chyba nic złego się nie może mu stać , no chyba , że jakieś KO :]

Kursy , tradycyjnie ze Sportingbetu wyglądają tak :




Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Przyznam szczerze , że Geale to trochę dla mnie mało znany bokser , Sylvestra kilka razy w akcji już widziałem , i niczym nie zachwyca , no może świetną obroną. Ale to jest mało widowiskowy boks. Patrzę na bilans Gaela i z tego co widać , nie kombinuje , tylko walczy z kim ma walczyć. Kursy ciekawe na walkę , dość wysoki na Sylvestra co świadczy o tym , że powinno być ciekawie. Muszę , jeszcze obejrzeć tego Geala ale na pierwszy rzut oka to chyba zapowiada nam się walka w całym dystansie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Obejrzałem walki Geala i według mnie Sylvester po kursie 1.65 jak najbardziej do grania .Sebastian nie da się znokautować jak Karmazin dał się Gealowi a to oznacza jedno wygrana Sebastiana.Tak czy siak nawet jak by mu nie szło w walce i tak przekręca Geala.Wujek Sauerland już o to się zatroszczy nie odda pasa u siebie w domu,taki kurs biorę.Sam Daniel podkreśla w wywiadach -mówi Geale. - Muszę z nim wygrać wyraźnie, bo jeżeli walka będzie wyrównana, to wiem, że nie wygram na punkty.Wałka czuć na odległość jak by nie szło Sebastianowi a pas zostanie w domu takie jest moje zdanie.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
ABRAHAM PRZEKONANY, ŻE PAS ZOSTANIE W NIEMCZECH




Były mistrz IBF w wadze średniej, Arthur Abraham (32-2, 26 KO), jest absolutnie przekonany, że tytuł, który kiedyś należał do niego po sobotniej walce nie opuści Niemiec. Na gali w Neubrandenburgu mistrz Sebastian Sylvester (34-3-1, 16 KO) zaboksuje z bodaj najgroźniejszym rywalem w karierze - Australijczykiem Danielem Geale (24-1, 15 KO).
- Geale to bardzo mocny przeciwnik, ale Sebastianowi nie powinie się noga przy występie przed własną publicznością - uważa Abraham. - Sylvester wygra i pas, który kiedyś należał do mnie zostanie w Niemczech. Źródło bokser.org
-Jedynie co musi Sebastian zrobić to prze boksować 12 rund i wiadomo jaki będzie werdykt ,według mnie wałka nie musi być i Sebastian może wygrać zasłużenie kurs 1.65 biorę z pocałowaniem reki .
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Moje propozycje na Sobotni wieczór z walkami z Boksu- Sylvester 1.65⛔ ,Manny Pac -Man 1.10✅ , over rundowy w walce Sylvester - Geale 9.5 rundy 1.30✅ , Expekt + z walk Bellator 43 - Hieron 1.80✅ , Beebe 1.30 ✅Pinnaclesports .Pac Man + over w walce bokserskiej Sylvestra = Ako 1,43 ✅ to jest chyba bank weekendowy według mnie.Powodzenia. Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Patrzę patrze i kombinuje ale tu nie ma co kombinować tylko spróbować czegoś na przeciw bukmacherom ????
:idea: Sylvester - Geale 2 2.25 Sportingbet

Nie raz , nie dwa nie sto razy czytałem i słyszałem , że Sylvester to jeden ze słabszych panujących mistrzów. W walce z Karmazinem pamiętam jeszcze jak bodajże Kostyra opowiadał o początkach kariery Sebastiana. Jak trener wprost mu powiedział , że nie ma talentu do boksu i boksera z niego nie będzie. Ten jednak swoim uporem coś tam się nauczył ale i tak jest &quot;ubogim&quot; bokserem. Walczy w sposób mało ciekawy , podwójna garda , ciosy wyprowadza raz na 20 lat a , że za organizacją gali stoją Sauerlandy to czego ma nie wygrać i nie zatrzymać pasa ? Nie raz nie dwa powtarzałem , że tam cuda się dzieją ale nei czasem i Wilfred nie pomoże. Mam nadzieje , że i dziś tak będzie. Sylvester tak na prawdę w swojej obronie pasa nie miał wymagającego i realnie wierzącego w wygraną przeciwnika. A skazywany na porażkę Karmazin go wypunktował i był dużo lepszy , ale jednak był wałek i sędziowie orzekli remis. Pamiętam jeszcze jaki dym był po walce , narożnik Karmazina coś tam się awanturował , ponoć podejrzeli jak sędziowie werdykt zmieniają ????
Co do Geala. Poczytałem , pooglądałem i co się nasuwa. ? Taki trochę szalony bokser , lubi iść do przodu , ma z czego znokautować i lubi nakręcać wysokie tempo walki. Z wolno i mozolnie walczącym Sylvestrem może okazac się to kluczem do zwycięstwa. Zasypywany ciosami z każdej płaszczyzny Sylvester będzie się bał wyjść zza gardy , więc jest szanse na wypunktowanie nawet Niemca. Reasumując. Geale wie , że ciężko będzie mu wygrać, przez te wałki , wie na czym stoi i aby wygrać musi albo znokautować Niemca , albo zdominować go w każdej z rund , jest w stanie dokonać i tego i tego dlatego stawiam na jego wygraną. Po takim kursie wole postawić na Australijczyka i nawet jak się nie uda mieć satysfakcję , że przynajmniej spróbowałem ;) Geale :!:
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Moje propozycje na Sobotni wieczór z walkami z Boksu- Sylvester 1.65⛔ ,Manny Pac -Man 1.10 ✅, over rundowy w walce Sylvester - Geale 9.5 rundy 1.30✅ , Expekt + z walk Bellator 43 - Hieron 1.80✅ ???? , Beebe 1.30✅ Pinnaclesports .Pac Man + over w walce bokserskiej Sylvestra = Ako 1,43✅ to jest chyba bank weekendowy według mnie.Powodzenia. Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki
Edit:Kolejna sobota z walkami i kolejna gruba kasa na koncie :grin:pac Man deklasuje,overek jak w masełko,Beebe poddaje przeciwnika już w pierwszej rundzie,Hieron wygrywa turniej i zgarnia 100 000 tys dolarów w następnej walce zmierzy się Askrenem o pas,tylko Sylvester zawala kupon ale to kropla w morzu wobec wygranej z innych walk :grin: gratulacje dla Konrada ze się nie bał i postawił na Geala.Zrobiłem małe podsumowanie na ostatnie 32 propozycje z walk i boksu 29 na ✅ i tylko 3 na ⛔ .:grin:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to napisze coś na razie o tej walce ????
Geale w sumie nic specjalnego nie musiał wymyślić na Sylvestra. Zrobił to o czym pisałem wczoraj , wywierał na nim cały czas presję, punktował z każdej możliwej pozycji , zdominował mistrza i zasłużenie wygrał. Sylvester wiedział , że był słabszy w tej walce , wiedział , że musi atakować a i tak mu to nie wychodziło. Walka ogólnie nawet mogła się podobać , standardowa walka bokserska ;) Bez skandalu się nie obyło , z werdyktem pani sędziny. Podczas ogłaszania wyników , znowu czułem remis. Pierwszy sędzie punktuje 110:118 dla Geala, później Duńska sędzina robi cyrk i daje 118:110 dla Sylvestra, w tym momencie zbliżenie na Sylvestra , on dziwnie spokojny to sobie myślę, że kolejny świetny wałek będzie ale jednak ostatni sędzia 112:118 dla Geala i mamy nowego , w pełni zasłużonego mistrza ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom