>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Scorecast

E 0

endrjuuu

Użytkownik
Witam.Postawilem dzis na bet365 taki zaklad :
Gonzalez Raul strzeli pierwszy i Schalke 1-0
Guillaume Hoarau strzeli pierwszy i PSG 1-0
oraz
Gonzalez Raul strzeli pierwszy i Schalke 1-0
Anderson Nene strzeli pierwszy i PSG 1-0
i przy zakladzie z Raulem mam przegrana.Moze sie myle ale wydawalo mi sie ze stawiam na to ze Raul strzeli pierwszego gola i Schalke bedzie prowadzilo 1;0 bo troche nizej mialem &quot;Wincast&quot; i tam jest &quot;strzeli pierwszy i wynik końcowy:&quot; a ja stawialem na Scorecast.Wie ktos moze jak to wyglada?
bo ja juz nie mam zielonego pojecia napisalem do supportu ale oni pewnie za 2 dni do mnie odpisza.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
A pomyślałeś o tym chociaż przez moment?

Postawiłeś, że Raul strzeli pierwszy i Schalke 1-0

Myśląc, że stawiasz, że Schalke będzie prowadziło 1:0 po bramce Raula.
Tylko, że z tej listy z której wybierałeś wynik można też było wybrać, Schalke 2-0, 3-0 itd. dało się nawet wybrać 1-6 dla przeciwnika. Czyli Raul strzeli pierwszego gola po którym Koln będzie prowadziło 1:6? Dało się też wybrać 2:2 i tu można było zastanowić się jakim cudem Raul ma strzelić pierwszą bramkę po której zrobi się wynik 2:2?

To co chciałeś postawić to najzwyklejszy strzelec pierwszego gola (bo jeśli strzela się pierwszego gola w meczu to trzeba prowadzić 1:0, nie ma innego wyjścia, bo gol samobójczy jest też do wyboru). I tu kursy są znacznie niższe.

To co postawiłeś to połączenie pierwszego strzelca i dokładnego wyniku końcowego (stąd bardzo wysokie kursy i możliwość postawienia bardzo dużej ilości wyników).

Wincast to połączenie pierwszego strzelca i końcowego rozstrzygnięcia (zwycięstwa gospodarza / remisu / zwycięstwa gości)
 
Do góry Bottom