>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Schody do nieba

R 2,5K

RazemPoMilion

Użytkownik
Cześć wszystkim!

Na początek dwa krótkie zdania o mnie. Mam na imię Mateusz, 30 lat. Na co dzień kibic Lecha Poznań. Trochę już pograne, trochę wygrane - trochę przegrane. Często tu zaglądałem, ale jako gość. Ogólnie pewnie bilans na zero, ale nigdy nie podliczone.

Od jakiegoś czasu w głowie siedzi mi pomysł na „Schody do nieba” jak nazwa tematu i postanowiłem go tutaj zrealizować. Buk u którego gram to STS/FORTUNA. Będę grał single, duble i sporadycznie triple. Plan jest taki żeby podwoić stawkę, więc z racji podatku kurs musi się kręcić w okolic 2,27.

Jak się domyślacie będą to schody, który wyglądają następująco:

Dzień 1: 5j -->10j

Dzień 2: 10j-->20j

Dzień 3: 20j-->40j

Dzień 4: 40j-->80j

Dzień 5: 80j-->160j

Dzień 6: 160j-->320j

Plan jest rozłożony na tydzień. Codziennie gramy jeden kupon za stawki jak rozpisane wyżej. Celowo zrobiłem 6 dni, zamiast 7 żeby mieć jeden dzień wolny gdyby oferta była słaba. Jeśli odpadniemy na którymś dniu to robimy przerwę do poniedziałku i zaczynamy na nowo. Statystyki będę podawał na bieżąco, ale nawet jeśli odpadniemy np. w dniu 5 to wkład i tak będzie wynosił początkowe 2j – bo nic więcej „z własnej kieszeni” nie straciliśmy.

Na ten moment to tyle. Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub wskazówki to zapraszam na pw. Prośba o nie pisanie w temacie, dla lepszej przejrzystości.

Pozdrawiam i widzimy się na najwyższym stopniu tych schodów!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1577
R 2,5K

RazemPoMilion

Użytkownik
TYDZIEŃ: 1
DZIEŃ: 1
STAN KONTA: 0j


Mecz: Górnik Łęczna - Wisła Kraków ⚽
Typ: powyżej 2,5 bramki
Kurs: 1,72


Mecz: Monaco - Crvena Zvezda ⚽
Typ: Monaco wygra (GameChanger)
Kurs: 1,35


AKO: 2,32
STAWKA: 5j
EW: 10j
BUK: STS

Komentarz do spotkań: Monaco bez problemowo, Wisła tragiczna. Pierwsze śliwki robaczywki - pierwsze koty za płoty. Widzimy się w poniedziałek!


PS. Stan konta będzie aktualizowany po zakończonym każdym tygodniu - dlatego aktualne wynosi 0zł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +891
R 2,5K

RazemPoMilion

Użytkownik
TYDZIEŃ: 2
DZIEŃ: 1
STAN KONTA: -5j


Mecz: Ludogorets - CSKA Sofia
Typ: powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1,28

Mecz: GKS Tychy - Znicz Pruszków
Typ: powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1,36

Mecz: Mallorca - Ath. Bilbao
Typ: X2
Kurs: 1,55

AKO: 2,51
STAWKA: 5j
EW: 10,1j
BUK: STS
 
Do góry Bottom