>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Scalping na wyścigach konnych

maatys 0

maatys

Użytkownik
Mógłby ktoś w skrócie napisać na czym to polega? Oraz czy duże ryzyko przegranej jest związane z tym rodzajem tradingu? A może posiada ktoś jakiś filmik po polsku pokazujący zasady scalpingu, proszę o pomoc.

Aha czy istnieje może jakaś grupa operacyjna działająca na Betfair do której można dołączyć? Widziałem temat z takim pomysłem lecz chyba nie wypaliło.
 
F 0

fruwak

Użytkownik
widze olewaja cie czy cus to ja ci odpowiem
imo trading na konikach wymaga wprawy, duzej wprawy a im pozniej zaczniesz tym bedzie ciezej bo wiecej masek bedzie to robilo a z malym kapitalem ciezko tam wjezdzac

jezeli nie masz w sobie tego czegos co sklania cie do przyjecia jakiejs tam straty to nawet nie zaczynaj - zdarza sie to (no szczerze mowiac nie wiem czy czesto to dobre slowo bo przy scalpingu to sa duuuuze ilosci tranzakcji ale zdaza sie zdaca) - i im szybciej utniesz straty tym lepiej

obejrzyj sobie jak najwiecej filmikow ze stron a raczej for botow (bettrader tam jest wiele filmikow betangel nie wiem jak z geekstoyem) wyciagnij wnioski (filmy w wiekszosci anglojezyczne) oraz cwicz cwicz i cwicz i to zacznij od 2E i dopoki naprawde dobrze nie zacznie ci isc nie zwiekszaj stawki

sry za chaotyczny post ale sie spiesze
 
Do góry Bottom