>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Samowylkuczenie/multikonto

M 0

matis488

Użytkownik
Witam. Jakis czas temu załozylem konto na unibecie lecz po przegraniu wiekszej kwoty wkurzony wkluczylem sie na miesiac. Jakies dwa tygodnie temu założylem nowe konto na te same dane wpłaciłem razem około tysiaca depozytu który praktycznie zzerowałem. Wczoraj z 30zl udalo mi sie zrobić 500zl. Ktore postanowiłem wypłacic. Zleciłem wypłate a po kilku godzinach nie mogłem juz sie zalogować na konto powód,,samowykluczyli mi te konto tak jak tamte i chca werfikacjii po przez przeslanie dokumentow. Moje pytanie brzmi co sie stanie z tymi 500zl. Oddadza mi po poprawnej werfikacjii czy zinkasuja? Mial ktos podobna sytuacje?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Po pierwsze, to nie zakłada się multikont u bukmacherów. Poza tym, skoro wykluczyłeś się na miesiąc, to nie mogłeś tego miesiąca poczekać? To przecież nie wykluczenie permanentne.

Mają pełne prawo zainkasować wygraną, ale co zrobią finalnie to nikt Ci teraz nie powie. Opcji jest kilka:

1. Zwrócą depozyt, zainkasują wygraną i zamkną także to drugie konto,
2. Wypłacą całą wygraną, ale i tak zamkną konto,
3. Wypłacą wszystko i będziesz mógł grać dalej.

Prześlij wszystkie wymagane dokumenty i czekaj na decyzje. Przy okazji możesz dopisać, że założyłeś drugie konto nie będąc świadomym niemożności takich działań.

I na przyszłość nie rób takich akcji. To aż źle się czyta.
 
M 0

matis488

Użytkownik
Wiem ze zle zrobilem. Wyslalem im wszystkie dokumenty, piszac do nich na czacie nie chca udzielic mi zadnych informacjii co do srodkow az do poprawnej werfikacjii. Kolega zrobil walek podobny na bet365 ale tam system odrazu po zrobieniu depozytu wychaczyl multikonto i zBlokowali mu je a depozyt oddali. Troche nie fer byloby to ze depozyty przyjmowali mimo samowykluczenia i mieliby wszystko teraz zabrac.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Troche nie fer byloby to ze depozyty przyjmowali mimo samowykluczenia i mieliby wszystko teraz zabrac.
Jeszcze się tutaj nie spotkaliśmy z sytuacją, w której bukmacher wyszedłby przed depozytem z informacją: &quot;Drogi graczu, z racji tego, że masz już u nas jedno konto, nie deponuj środków na to drugie. Nie chcemy, abyś później przez nasz regulamin miał problemy.&quot;

Wpłacasz i przegrywasz, to jest okej. Czerwona lampka zapala się przy księgowaniu wypłaty. Tak było, jest i będzie.

Pozostaje Ci czekać i być mądrzejszym na przyszłość. A ci, którzy czytają ten jak i podobne tematy, mogą bezboleśnie zdobywać doświadczenie.
 
Do góry Bottom