>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Samowykluczenie

A 1

andrzejpaulo

Użytkownik
Mam taki problem skorzystałem z samowykluczenia w nerwach po czym kupon wszedł na ładna sumę czy gotówką przepadła ? Jest cień szansy na odzyskanie na konto czy dopiero po 6 miesiącach
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Nie czytaj pierdół Pana WISLAKS.
Wszystkie środki będą na koncie, tak depozyt jak i wygrana. Nic Ci nie przepadnie. Możesz również skontaktować się z supportem i być może wypłacą Ci kasę manualnie jeżeli miałeś zweryfikowane konto. To jednak nie zdarza się często, ale możesz być pewny, że na koncie będzie tyle ile wygrałeś.
Samowykluczenie się skończy i będziesz mógł się zalogować. Gorzej jeżeli to kasa z bonusu, wtedy bonus wygaśnie i kasa zniknie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
BlackWidow sam się nie znasz buki są gorsze niż banki, wątpię żeby cokolwiek odzyskał.
Ale warto spróbować nic nie zaszkodzi.
Andrzejpaulo zamknął swoje konto na 6 miesięcy, po upływie tego okresu jego konto ponownie zostanie otwarte i te pieniądze które wygrał będą na niego tam czekały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 52

blackwidow

Użytkownik
WISLAKS nie wiesz co mówisz więc się nie wypowiadaj. Nie rób wałków to buki nie będą gorsze od banków. Są pewne standardy i pieniędzy nikt nikomu w bukach nie kradnie.
 
K 0

kshysiek

Użytkownik
wie ktoś może czy jest szansa na wypłatę wygranej gdy konto zostało zablokowane ponieważ nie wiedziałem że jestem samowykluczony w william hillu na okrez 5 lat zrobiła to moja ex i nieświadomie założyłem drugie konto na którym w kilka minut na ruletce zrobiłem 770funtów z 50 i w momencie w którym chciałem wypłacić środki pojawił się napis że jestem samowykluczony i proszę o kontakt z biurem obsługi. sytuacja wygląda następująco moja ex zmieniła mi hasła i samowykluczyła mnie z william hilla na 5 lat po czym po 11 miesiącach ja otworzyłem nowe konto z którego dokonałem depozytu w wysokości dwa razy po 25 funtów i grając w ruletkę europejską w szybkim czasie podbiłem do 770funtów i dosłownie poszedłem zapalić papierosa przed wypłatą i otrzymałem informacje typu że logowanie nie powiodło sie ponieważ jestem samowykluczony do 2018 roku. czy istnieje jakakolwiek szansa na to że wygrana zostanie mi wypłacona mimo tego że konto jest zablokowane ponieważ dane są takie same na obu kontach to drugie potraktowali jako klona i napisali że jest automatycznie zamknięte a właśnie na tym koncie znajdowały sie te pieniądze... co zrobić i czy istnieje jakakolwiek nadzieja na to że otrzymam moją wygraną//?
 
Do góry Bottom