>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Słowacja, Extraliga 10.01.2006

Status
Zamknięty.
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Dukla Trencin - Slovan Bratislava
HC Kosice - Liptovsky Mikulas
HK SKP Poprad - HK 36 Skalica
HKM Nitra - HKM Zvolen
MSHK SKP Zilina - MHC Martin

Dukla Trencin - Slovan Bratislava
Gracze Dukli w ostatnich meczach prezentuja znakomitą forme. Z ostatnich 10 spotkan, az 8 wygrali. W tej chwili traca do prowadzacej w tabeli Nitry tylko 3 punkty. Jutro beda mieli szanse powiekszyc swoj dorobek. Poejmowac beda druzyne Slovana Bratyslawa. Tegoroczne mecze pomiedzy tymi druzynami zawsze sa bardzo zaciete. W druzynie ze stolicy Słowacji pod znakiem zapytania stoi wystep jej najlepszego zawodnika - Martina Hujsy. Biorąc pod uwage aktualna dyspozycje obydwu zespołow, w jutrzejszym meczu faworyt moze byc tylko jeden - jest to Dukla Trencin. Gospodarze udowodnia, ze w tym roku nalezy ich na powaznie brac pod uwage typujac mistrza Słowacji. Mój typ na to spotkanie to 1 oraz under 5,5.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Dukla Trencin - Slovan Bratislava 1:0
HC Kosice - Liptovsky Mikulas 7:1
HK SKP Poprad - HK 36 Skalica 4:6
HKM Nitra - HKM Zvolen 4:0
MSHK SKP Zilina - MHC Martin 3:3

Dukla Trencin - Slovan Bratislava ✅ 1:0
Gracze Dukli w ostatnich meczach prezentuja znakomitą forme. Z ostatnich 10 spotkan, az 8 wygrali. W tej chwili traca do prowadzacej w tabeli Nitry tylko 3 punkty. Jutro beda mieli szanse powiekszyc swoj dorobek. Poejmowac beda druzyne Slovana Bratyslawa. Tegoroczne mecze pomiedzy tymi druzynami zawsze sa bardzo zaciete. W druzynie ze stolicy Słowacji pod znakiem zapytania stoi wystep jej najlepszego zawodnika - Martina Hujsy. Biorąc pod uwage aktualna dyspozycje obydwu zespołow, w jutrzejszym meczu faworyt moze byc tylko jeden - jest to Dukla Trencin. Gospodarze udowodnia, ze w tym roku nalezy ich na powaznie brac pod uwage typujac mistrza Słowacji. Mój typ na to spotkanie to 1 oraz under 5,5.
Udalo sie przewidziec kolejne spotkanie ???? i to na dwa sposoby - przewidzialem wynik i liczbe bramek - bardzo mnie to cieszy ???? . Zwyciestwo zapewnil gospodarzom Vladimir Nemec, ktory strzelil bramke w 54:16 minucie, gdy jego druzyna grala w przewadze. Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom