>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Runda Wstępna kwalifikacji do Ligi Europejskiej (Pierwsze spotkania + Rewanże) - Sezon 2019/2020

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

 ​


Temat założony trochę późno, ale już dzisiaj starujemy z rundą wstępna do Ligi Europy.
Wieczorem pierwsze spotkania, a rewanże za tydzień.

Zapraszamy do podawania typów popartych analizą oraz dyskusji. ​
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Niedercorn vs Cardiff Metropolian

over2,5 + Niedercorn

gospodarze w zeszłym sezonie doszli to półfinałów kwalifikacji eliminując wcześniej  Gabale z Azerbejdżanu oraz Honved z Węgier odpadli z Ufa z Rosji. goście z swojej amatorskiej lidze w zeszłym sezonie zajęli dopiero 7 miejsce jednak dzięki play off wywalczyli awans do rundy wstępnej kw. do LE. w tym pojedynku różnica w umiejętnościach powinna być na tyle duża że decyduje się iść w kierunku Niedercorn dosyć pewnie
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe , Liga Europejska
Godzina: 19:30
Spotkanie: Cardiff Metropolitan University F.C. - Progres Niedercom 
Typ: Under 2,5 gola 
Kurs: 2,01
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Muszę Wam szczerze przyznać , iż w pierwszym meczu liczyłem na wiele więcej od strony Progresu , bowiem przed oczami mam jeszcze sytuację z poprzednich , ubiegłorocznych kwalifikacji do Ligi Europy , gdzie luksemburczycy zaimponowali mi skutecznością w swoich pierwszych meczach w obydwu , początkowych fazach kwalifikacyjnych , gdzie w swoim drugim meczu w kwalifikacjach wygrali aż 0:3 ! 
Jednak tym razem ,,Pszczoły'' , będą musieli bronić jednobramkowej zaliczki , uzyskanej u siebie , co raczej z czysto sportowej perspektywy kibic, który od dwóch lat śledzi ich poczynania , dla nich raczej ie powinno to sprawiać większych kłopotów , jednakże mecze na wyjazdach rządzą się swoimi prawami , a co za tym idzie , gospodarze będą próbowali doprowadzić do dogrywki , co skłania mnie na postawienie ilości bramek w tym spotkaniu na poniżej 2,5 bramki w meczu .

LINK :   https://www.flashscore.pl/mecz/QoCm5h0D/#szczegoly-meczu
 
Z 0

zico232

Użytkownik
Wiemy, kiedy zagra Legia

Wiemy już, kiedy Legia Warszawa zagra z Europą FC. Spotkanie to odbędzie się 11 lipca.

Legia z Europą zagra w I rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej.

Mecz rozpocznie się o 20:30, na Victoria Stadium w Gibraltarze. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom