>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
 • Polecamy się zapoznać
  Regulamin czatu

 • Nowy Projekt na Forum
  WASZE BETY - MOJE KUPONY!

 • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
  BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
  forBET EURO 2024 Expert
  W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

  Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

  Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

  Betters TUTAJ!
  forBET TUTAJ!
  Betfan TUTAJ!
  Betclic TUTAJ!
  Fortuna TUTAJ!
  Betcris TUTAJ!
  Fuksiarz TUTAJ!

Rozporządzenie MiCA w sprawie obrotu kryptowalutami w UE w 2024r.

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://cryps.pl/artykul/co-zmieni-sie-w-ue-po-wejsciu-w-zycie-mica-w-2024/#jakie


Warto wiedzieć, bo będzie trochę zmian w przyszłym roku.


Jakie więc dokładnie zasady ustanawia MiCAR? Ponieważ piąta dyrektywa UE w sprawie przeciwdziałania praniu pieniędzy (AMLD5) weszła w życie na początku 2020 r., dostawcy usług kryptowalutowych podlegają jej przepisom. Dla celów przeciwdziałania praniu pieniędzy i niezależnie od MiCAR, Komisja Europejska przedstawiła propozycje objęcia transferów kryptowalut tymi samymi wymaganiami, co transfery bankowe. Ważną kwestią w tej propozycji, która nie będzie tutaj omawiana, jest to, w jaki sposób zapewnić gromadzenie wystarczających informacji o portfelach samodzielnie zarządzanych przy jednoczesnym zachowaniu proporcjonalności wymagań.

Z perspektywy regulatorów, przeciwdziałanie praniu pieniędzy było tylko pierwszym krokiem. Regulacje w innych obszarach praktycznie nie istnieją w świecie kryptowalut. Ma się to zmienić dzięki MiCAR.
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
C 945

celka 40

Użytkownik
Dziś jest artylul o projekcie regulujacym kryptowaluty.Zastanawiam się czy to bedzie do obejscia czy skoncza się wyplaty w krypto i od 2026 juz bedzie wgląd w portfele elektryczne co za tym idzie zostanie gra u polskich bukow ..
 
Do góry Bottom